Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цитатник крилатих фраз ФУПу

Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

хто обоснованно обвіняєцца - той у тюрмі, а хто необоснованно - той під залогом вдома.
(с)Кароффка
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Можна і Вас попросити не брати не носити сюди нічого медицинского з фейсбука аліка коха? :shuffle:
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Юзер відповів тією ж монетою на попередню репліку, а мав би тактично послати на йух.
(с)Рамблер
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Туры на лето! Лас-Кухняс, Лос-Балконос, Санта-Спальня, Пуэрто де ла Гараж  :lol:
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Велика сума грошей так само викривлює психіку наближених до неї людей як велика маса викривлює простір навколо себе відповідно до теорії відносності.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Здебільшого люди досить незамислуваті, і швидше реагують на ключові насаджені ззовні подразники як свинарчуки чи вірус, ніж покладаються на аналіз даних. Розуміння того, що карантин залишить 70% працюючих безробітними, до них дійде через такі подразники як голод та холод.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Держава заборонила людям працювати, але форс-мажор не оголосила.
Тому ті кому працювати заборонено, мають виконувати всі свої зобов'язання.
(про карантин)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Чехи, як і інші середньоєвропейці, в центрі кожного містечка мають чумну колону що поставлена на честь перемоги над чумою чи ще якоюсь холєрою.
То генетична память панове.
Не чіпати.
Не підходити.
Якщо довелося - то помити руки і писок.
То важко пояснити.
Не на кожне покоління холєра попадає.
Але колективний і індивідуальний інстинкт працює.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

 Это не для того, чтобы вы не заразились.

Это чтобы вы заебались.

Профілактик
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Українське "якнайкраще" - це не "щоб було (хоча б) добре", а "щоб було не гірше, ніж в сусіда".
До власне "доброго" ніхто не прагне. Добре було б заасфальтувати дорогу, розмітити її і обмежити швидкість. Добре було поверх болота навколо "невикінченої" хати (яка насправді має вигляд і призначення бастіона, всередині якого забарикадувалось "еґо" власника) постелити рулони зеленої трави. Добре було б організувати підбір сміття в селі хоч раз на місяць, щоб не вивозити його тачками в не дуже віддалений рів навпроти чийогось такого ж бастіону. Добре було б встановити ринви для відводу дощу, щоб не заляпував стіни в сільській амбулаторії.
Але то - інше "добре". Бо дорога нікому не потрібна: ті, хто має машини, хай самі і ремонтують; бо на рулон зеленої трави прийде вночі доброзичливий сусід, в якого рулона нема, і залишить на ньому купку несподіванки; бо сміття - то не сором, як не вивезене - може що ще й знадобиться, а як вже на дорозі - то хоч болото там хай в себе всмокче, щоб пройти мож було; бо мокра стіна амбулаторії пустить розводи, а там - того і дивись! - лік самої Богородиці можна буде в них взріти, і поцілювати про всяк випадок, раз вже китайської статуї нема.

Показати зображення...
А от статуя Богоматері - то інша справа. Якщо так файно все навколо прикрасити квітами, і золотий купол зверху, і колони під мармур - то сусіднє село зі злості трісне, сусід, що несподіванки лишає - мило утре сльозу, а Бог від того - дуже втішиться, і низпошле на те село благодать, і дороги самі відремонтуються, і газони самі кульбабками заколосяться, сміття вивітриться, а стіна амбулаторії - осушиться!
Амінь, мархаба і сайонара!
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

краще пізно, ніж нікого...
(Ламер)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

- Краса чи сексуальність?
- Беріть гроші, воно надійніше
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Краса чи сексуальність? Багато людей плутають ці речі, кажучи що гарна, думаючи "я би вдув"... Краса досить універсальна математична річ. Вішалка на яку натягують голубі модельєри плаття, може бути дуже красивою, а от сексуальною ...

Сексуальність - це не тільки пропорції, це і запах і поведінка людини, це пропорції батьків, це соціальні канони місцевості де виріс, а от краса досить стандартна річ, всього лиш правильні золоті пропорції математичні.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Вже була гілка. Я тиждень тому відкрив. В гілку заходили якісь експерти
S.Brandt
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

"На цьому я на розмовах не по темі ставлю крапку. " Кароффка
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

" Уїв натикать за пазуху - ето ж святоє дєло!" Кароффка
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Людас.. ты чо?? это ж я - Вовчик .. какой я кацап?
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

вроде автор поста кабачки сажал, не яйца(С) Моллі П
(про дюжину і десяток)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1077583.msg24127981#msg24127981
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

фраза "Добро пожаловать" означает приглашение пожаловать (зайти) с добром. причем добро в данном случае чаще означает не материальную субстанцию а намерения, умысел. войти с добрыми намерениями, а не со злыми. есть исключения, когда слова обращены к малоросам то под словом добро подразумеваются горилка-сало-вареники, вполне материальная субстанция.   
:D
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

У мене диплом юридичного вузу, а не якогось там факультету.(c) Кароффка
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Бля буду, до жодного уйобка нечемно не звернувся.
(с) Беггі
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Перед тим як когось канонізувати, його треба деанонімізувати.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

бути незадоволеним владою -це нормально. ненормально вибирати до влади людину, яка за визначенням не може бути обрана до влади.(с) iz sela
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

завидуете? завидуйте молча. у нас хоть Победа есть.
(с)Урія Хіп
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

завидуете? завидуйте молча. у нас хоть Победа есть.
(с)Урія Хіп
Что-то ваша "Пабеда" стала плавать во времени ,прямо как Пасха! (с) Остап
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Але на конкретну ситуацію із зіткненням сигнали повороту мотоцикліста не могли вплинути ніяк. Тому що він їхав позаду велосипедиста.(с)Маковій
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Магістр, натискаєш цитувати повідомлення і повністю з тегами копіюєш текст сюди...

Всі данні тоді збережуться і звідки цитата.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Магістр, натискаєш цитувати повідомлення і повністю з тегами копіюєш текст сюди...

Всі данні тоді збережуться і звідки цитата.
так без кайфу.  кому тре- той знайде. пошук- у правому верхньому кутку. B-)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

практически это русский амазон. только карликовый.(с)Урія Хіп
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Я пам'ятаю хотіла відпочити в Одесі. Мені відповів суворий чоловік і я швидко передумала
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

ефект називається - ПЛАЦЕБО. але помагає тільки тим, хто в нього вірить (

Цей ефект називається НАЄБО, а не ПЛАЦЕБО.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Це така собі гримаса ліберальності.
Ніби постулат каже:
 "твоя свобода закінчується там де починається свобода сусіда"
але як цей постулат втокмачити в голову курви та її клієнта, під час мінету на дитячому майданчику?
І тоді ліберали додумались додати до постулату примітку:
 "коли свобода сусіда не закінчується там де починається твоя - поступись сусіду кабінкою"
(с) Читач
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Я так зрозумів, у нас протокол лікування вірусної пневмонії, нічим не відрізняється від лікування бактеріальної. Заливають антибіотиками і чим гірше пацієнтові - тим більші дози. Паралельно лікують наслідки прийому антибіотиків, і наслідки лікування наслідків прийому антибіотиків. Дивно, як ще виживають від таких коктейлів.
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

є дві біди - дУрні й дороги.
І якщо одну можна вирішити за допомогою грейдерів і асфальтоукладачів, то з дорогами справа складніша...
(с) Ламер
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

не перебільшуй.  Я знаю порядних людей, які рік тому голосували за ЗЕ.  А це гірше ніж переїхати в Донецьк

Те що не виділив, для розуміння фрази тролінгу.  :lol:
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Сонечко світить, дощик іде,
бурячок наливається та росте...
Люди живуть та ігнорують твою
брехню та наклепи!  [ua]
(з поетичних збірок ФУПу)
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

поверьте, я херню не напишу(с) Вовчик
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

дешева затаскана срана (ні, не верещук) бабська історія. якій років 1000.
Я класна тьолка, а вони-  пдраси. Він пдрас, а вона - прастітутка! Це всі знають. Корова і прищі в неї на жопі. Шо он в нєй нашол?
Я така зашла, узяла (x) мікрохвон в рот і кажу: "А ви, кажу, живітє щасліво. І пусь ніщо нє патрєвожит вашей совєсті. Патаму ша то, чєво нєт, то нєльзя патрівожить. І такая вишла вся і ушла на (x) в пізду в Раву-русскую.".
на тему: Верещук и ее парень
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

у зеленского тоже есть свой железный электорат. Даже два: 1. Да какая разнца; 2. Только не Порошенко
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1088792.msg24729930#msg24729930
   
Re: Цитатник крилатих фраз ФУПу

Львів'яни, будьмо взаємоввічливими!
Ми ж не прихильники певної політсили :)
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1086830.msg24730229#msg24730229
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія