Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Погано читала.

4.8. Заборонен о мати 2 та більше ніки, а також писати на форумі під іншим ніком під час бану.


І? Як ти зрозумів це правило? Авіатор і Прінсе не перетиналися - можеш переконатися, тому перша частина правила не порушувалася. Писати під час бану? Бану якого? Бан в "ніколи" вже не передбачає реанімування ніка.

НЕМАЄ в правилах прописано, що нік може бути розбанено із "ніколи". Це робиться адміном в порядку виключення. Розумієш? Якщо бан "ніколи" -це все, ніка більше не існує. Він існував. Раніше. Тому юзер може завести ще один нік і писати під ним. Головне, щоб у основного ніка був бан не строковий.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Ще раз, якщо мені щось буде потрібно від тебе, я напишу в приват, або на основному форумі. Тут питання задають модерам.


Для того, щоб я перестала тобі відповідати - перестань до мене писати.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032886.msg22408394#msg22408394

 :gigi:
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

І? Як ти зрозумів це правило? Авіатор і Прінсе не перетиналися - можеш переконатися, тому перша частина правила не порушувалася. Писати під чамс бану? Бану якого? Бан в "ніколи" вже не передбачає реанімування ніка.

НЕМАЄ в правилах прописано, що нік може бути розбанено із "ніколи". Це робиться адміном в порядку виключення. Розумієш? Якщо бан "ніколи" -це все, ніка більше не існує. Він існував. Раніше. Тому юзер може завести ще один нік і писати під ним. Головне, щоб у сосновного ніка був бан не строковий.
Я на цьму форумі вже 15 років, а ти мені байки розказуєш. Вступись я тебе прошу.
   
Re: Упс! Як невдобно получилося... Вниманию порохоботов

Я на цьму форумі вже 15 років, а ти мені байки розказуєш. Вступись я тебе прошу.


 :gigi: Ніхрена! Стрижене!
   
Tatus, невже Ви думаєте, що на форумі правди, Правда Вас забанить за правду?  :)

Саме це і відбувається останнім часом. Дуже шкода спостерігати, як знищується колись популярний форум.
   
Саме це і відбувається останнім часом. Дуже шкода спостерігати, як знищується колись популярний форум.
Если это очевидно, значит надо как то выходить на диалог с хозяйкой. Как то возвращать к жизни наш любимый ФУП.
   
Если это очевидно, значит надо как то выходить на диалог с хозяйкой. Как то возвращать к жизни наш любимый ФУП.
Все буде добре. Пысля того, як Петро програэ ы з форуму зникне проплачена масовка.
   
Если это очевидно, значит надо как то выходить на диалог с хозяйкой. Как то возвращать к жизни наш любимый ФУП.

Проблема в тому, що все саме від адміністрації, включаючи О. Притулу особисто.
Стороння людина не може писати під ніком pravda, до нього мають доступ лише вузьке коло наближених до Притули людей.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія