Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про Семочко

Про Семочко

Голосеевский районный суд Киева, который закрыл дело в отношении бывшего первого замглавы Службы внешней разведки Сергея Семочко, арестовал счета проекта журналистских расследований Bihus.info.

Как сообщает Bihus.info, автор сюжета о российских паспортах и элитной недвижимости родственников Семочко Леся Иванова получила полный текст решения суда 16 октября, хотя решение было принято еще 10 сентября, и подала апелляцию. Но суд не дождался апелляции и выдал исполнительный лист на принудительное взыскание средств на судебные издержки и лингвистическую экспертизу. На основании исполнительного листа были арестованы счета канала и журналистов Дениса Бигуса и Леси Ивановой.

В октябре 2018 года жуналисты программы Наші гроші опубликовали сюжет о Сергее Семочко и его возможной причастности к дефициту важных препаратов для людей, которым необходим диализ. Расследователи показали дорогие дома в Козине и автомобиль Land Cruiser, которые, по их данным, принадлежат Семочко, а также рассказали о бизнесе в Крыму и российском гражданстве его родственников.

https://nv.ua/ukraine/politics/sergey-semochko-sud-arestoval-scheta-zhurnalistov-bigus-info-50123731.html
   
Re: Про Семочко

Бігусята знову обісрамшись.


Журналістка проекту bigus.info Леся Іванова спростувала своє розслідування з обвинуваченнями на адресу екс-першого заступника СЗР України Сергія Семочка. Суд визнав оприлюднені нею відомості - недостовірною інформацією.

   
Re: Про Семочко

Свято продовжується - "розслідувачі" т. зв. біґус.інфо офіційно спростували результати свого "розслідування" щодо Семочка.

Розписалися в брехні тобто.

В тій брехні, яку продвинуті білі польта розносили з відтопиреними пальчиками під ідіотське "Ну ви же понимаете, кого Порошенко назначил в разведку?"

Ну, і кого призначив?
Що тепер робити будемо?
Татарова кушать товстим слоєм, з Єрмаком-Подоляком?

А по такій самій кальці робилися всі "сенсації" - і гнапівські "офшори", і "свінарчукі", і "ліпєцк", і "Ротердам", і вся редакційна політика колективного  "1+1", і діяльність інтернет-активістів та вуличних банд на чолі з Боцманом.

Але зараз навіть не ця брехня цікава - а дзвінка тиша з боку наших ЗМІ на неї.

Не бігають активісти в футболках "Хто оббрехав Порошенка?"

Не виходить передача Скрипіна "Ми не журналісти, а насрано!"

"Українська правда" мовчить, телевізор мовчить, "правдоруби" Наєм, Лєщєнко з Сірьонєй Івановим мовчать.

Рєбята, ви де? Рєбята-а, скажіть щось про чергову розвінчану брехню своїх колег?

Це паскудна омерта така чи ви здохли?

Ну і добре, не чокаясь.

(с)  Валерій Прозапас
   
Re: Про Семочко
ATF

Попрацював Бігус на кацаповиродків?  :gigi:

Пір'ячко розпорошив! Я розслідувач! Мага зрада. Але йому дали зрозуміти, що його мега розслідування треба, щоб усунути Порошенкаю. А зараз стули пельку - і сиди на жепі рівно. Бо "теслу" спалять. Чи що  внього там є.

Останнє редагування: 18 квітня 2021 18:00:10 від ATF
   
Re: Про Семочко

Але вперта мовчанка вазмущьоннай апчєствєнності дійсно вражає.

А як верещали, аж захлиналися.

Я зараз подивилася-перечитала в пошуку тодішні теми - ой вей.
   
Re: Про Семочко

Цитувати
арестовал счета проекта журналистских расследований Bihus.info.
Гандошкі виконали роль у кампанії проти Порошенка, тепер можна зливати.
   
Re: Про Семочко

Ще одна вкусняшка, про яку форумні прихильники певної політсили вперто мовчать  :beach:

Роберт Леслі
1 год  ·

Суд повністю виправдав заступника голови МЗС, і колишнього керівника Служби Зовнішньої Розвідки Єгора Божка.

Нагадаю - Божок був фігурантом "справи Семочка" проти Петра Порошенка.

 Хто забув,нагадаю: ЗЕкоманда звинувачувала Петра Порошенка в тому, що він у 2018 році, шляхом видання "явно злочинного наказу", схилив голову СВР Єгора Божка до призначення своїм заступником Сергія Семочка.
І от - маємо: Божка - суд виправдав. Семочка - суд випрадав. А захоплені недавні співуни про "кейс Семочка" - обтікають від липкої та смердючої субстанції, в якій щойно якісно виполоскали їхні рила. Власне - більшого не варті. За те, наскільки ці дивовижні люди відкинули в минуле наше майбутнє, я їм бажаю ще й не такого.

   
Re: Про Семочко



   
Re: Про Семочко

прихильники певної політсили щодня в гамно їбалом макають
   
Re: Про Семочко

Re: Про Семочко

Це ще скільки тем про масло Рошен та істерик Людаса?
   
Re: Про Семочко

Интересно куда сбегут?
   
Re: Про Семочко
ATF

Бігус вляпався в українську політику.  :lol:
Але в ролі одноразового виробу.
   
Re: Про Семочко

помоему бигусятам скоро писта

Тій срані все сходить з рук, бо їх змушують спростувати, і все.

Ім треба валити позови на гроші. Пару раз змусять виплатити пару мільйонів гривень компенсації  - і будуть думати перед тим як намалювати черговий мультик для мосейчучки.
   
Re: Про Семочко

помоему бигусятам скоро писта

ти відос дивився? Там ваще жесть. Якась Валерія Куценко перепостила новину бігус.інфо. І семочко її засудив у суді. Але з'ясувалося що не ту. Однофамільницю. І суддям пофіг. Ніхто ту ліву особу не запитував ні про що. Суд тупо зробив її заочно винною. Це капець. Правосуддя.

Там суду не було взагалі.
   
Re: Про Семочко

ти відос дивився? Там ваще жесть. Якась Валерія Куценко перепостила новину бігус.інфо. І семочко її засудив у суді. Але з'ясувалося що не ту. Однофамільницю. І суддям пофіг. Ніхто ту ліву особу не запитував ні про що. Суд тупо зробив її заочно винною. Це капець. Правосуддя.

Там суду не було взагалі.

Та начхати вже, що те брехливе очкасте чмо меле.

У справі Божка теж судді не такі були?

Нахер цих беніних гандонів використаних.
   
Re: Про Семочко

Та начхати вже, що те брехливе очкате чмо меле.

У справі Божка теж судді не такі були?

Нахер цих беніних гандонів використаних.

за кого ти топиш? На чиєму ти боці?
   
Re: Про Семочко

прихильники певної політсили щодня в гамно їбалом макають
Так а сейчас у меня , как у порохобота, вопрос возник..
прихильники певної політсили то я тоже не люблю..
Но...
Так а что по сути то расследования.? Ну в смысле про наличие российских паспортов у родни и миллионной недвижимости?
 :gigi: Если я правильно понял, что суд решил что жена и дочь это не родня и Семочко не увиноуват .
Ну это же смешно  :lol:
Тут ещё не понятно кто кого- больше макнул.
   
Re: Про Семочко

Та начхати вже, що те брехливе очкасте чмо меле.

У справі Божка теж судді не такі були?

Нахер цих беніних гандонів використаних.
В смысле «на хер»?!
Так жена и дочь это родня или нет?
И что, все таки, на счёт москальских паспортов и миллионной недвиги? :shuffle:

Останнє редагування: 18 квітня 2021 18:54:25 від Камрад
   
Re: Про Семочко

В смысле «на хер»?!
Так жена и дочь это родня или нет?
И что, все таки, на счёт москальских паспортов и миллионной недвиги? :shuffle:

То не до мене запитання, а до бігусьонишів. І до їхніх "розслідувань".

Які, виявляється тепер навіть не розслідування, а "приватна думка журналіста щодо події"  :lol:
   
Re: Про Семочко

Так а сейчас у меня , как у порохобота, вопрос возник..
прихильники певної політсили то я тоже не люблю..
Но...
Так а что по сути то расследования.? Ну в смысле про наличие российских паспортов у родни и миллионной недвижимости?
 :gigi: Если я правильно понял, что суд решил что жена и дочь это не родня и Семочко не увиноуват .
Ну это же смешно  :lol:
Тут ещё не понятно кто кого- больше макнул.

Вони спростовують.
Тобто,.зізнаються, що п***а
   
Re: Про Семочко

Так а сейчас у меня , как у порохобота, вопрос возник..
прихильники певної політсили то я тоже не люблю..
Но...

дада, я вже зрозуміла.
   
Re: Про Семочко

ти відос дивився? Там ваще жесть. Якась Валерія Куценко перепостила новину бігус.інфо. І семочко її засудив у суді. Але з'ясувалося що не ту. Однофамільницю. І суддям пофіг. Ніхто ту ліву особу не запитував ні про що. Суд тупо зробив її заочно винною. Це капець. Правосуддя.

Там суду не було взагалі.
ким з'ясувалося? бігус.інфо?
   
Re: Про Семочко

ким з'ясувалося? бігус.інфо?

спробуй подивитись відос.

Звинуватили замість журналістки ріелтершу. Однофамільницю. Вона дізналася про поразку в суді тільки коли її рахунки блоканули. Тоді і виплило як виглядав "суд".
   
Re: Про Семочко

Вони спростовують.
Тобто,.зізнаються, що п***а
Они просто выполняют решение суда..
   
Re: Про Семочко

спробуй подивитись відос.

Звинуватили замість журналістки ріелтершу. Однофамільницю. Вона дізналася про поразку в суді тільки коли її рахунки блоканули. Тоді і виплило як виглядав "суд".
це підтвержується ще якимись смі крім бігус.інфо?
   
Re: Про Семочко

це підтвержується ще якимись смі крім бігус.інфо?

https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/9/7282806/
   
Re: Про Семочко

https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/9/7282806/

УП посилається Bihus.Info  8-)
   
Re: Про Семочко

https://www.pravda.com.ua/news/2021/02/9/7282806/
там джерело бігус.інфо. УП просто передруковало їх інфу
   
Re: Про Семочко

там джерело бігус.інфо. УП просто передруковало їх інфу

спробуй подивитись відео. Там є запис з суду. Питання відпадуть.
   
Re: Про Семочко

Смотрите, как это работает.

Ты журналист. Ты идёшь на фитнесс, кроссфит, художественную гимнастику. Развиваешь гибкость. Удаляешь рёбра. Потом наклоняешься так изо всех сил, и высасываешь из хуя сюжет "Порошенко убил своего брата", "Свинарчук обворовал армию", "Семочко что-то там, я не помню уже". Если повезёт, высасываешь из хуя Медведчука, это дороже — если не повезёт, то из своего, ну и всегда можно рассчитывать на дамп хуёв, вовремя свалившихся в почтовый ящик.

Потом чистишь зубы, полоскание для рта — и бежишь с этим по всем каналам, по фейсбукам, и ты такой журналист-расследователь, вершитель судеб, хочешь — президента свалишь, хочешь — армию нагнёшь, а хочешь — сейчас страну по пи3де пустим, хочешь, а, я ща сделаю, легко!

Потом через два-три-пять лет или никогда всё-таки суд назначает тебе опровергнуть информацию и извиниться. В три часа ночи на кухне, плотно затворив и зашторив окна ты тихо шепчешь: "Порошенко не барыга? Порошенко не барыга?! Порошенко — не барыга??? Ну тогда вы меня извините!"

И снова бежишь пить декалитры кофе из всё той же соломинки — если повезёт, то из медведчуковской, а если всё ещё ты юный расследователь, то перебиваешься грантами и пи3дишь в ячейку сейфа деньги, обещанные на армию. Параллельно рассказывая, что во-первых суды у нас все продажные, так что это ничего не значит, во-вторых ты пострадал за правду, в-третьих вы же всё понимаете, а в чётвертых какая разница, я себе с этого сюжета квартиру купил ещё два года назад.

И совершенно не видно этому никакого решения, кроме как изменить приговор суда.

Вот если бы суд потребовал опровержения в каком-то конкретном виде, то, возможно, дело бы сдвинулось с мёртвой точки. Например, чтобы следующее опровержение транслировалось двадцать четыре часа по виновному каналу, без перерывов на рекламу и новости. В прямом эфире. Журналист-автор сюжета, выпускающий редактор, директор телеканала, и член Нацради телебачення, который вытянул короткую соломинку. Сидят в студии и опровергают, зачитывая с листочка. Двадцать четыре часа. Голые. И у каждого в жопе ваза для цветов Сергея Лещенко, периодически они поворачиваются к камере тем, чем думают, и показывают эту вазу. Потом продолжают опровергать. Каждые пятнадцать минут — музыкальная пауза, присутствующие в студии танцуют краковяк под песню "Мама, я пи3добол, мама" — двенадцатитактовый блюз, продюсер телеканала подыгрывает на губной гармошке, тоже, разумеется, засунутой в задницу.

Вот тогда, может быть, что-то сдвинулось бы, понимаете?

А когда ты с одного джинсового сюжета зарабатываешь, как я в шесть месяцев, а потом опровергаешь в три часа ночи, невнятно и неразборчиво, потому что опять с хуем во рту, ведь ты в процессе работы над новым сюжетом — ну, так очень долго можно опровергать.
Так діла не буде.
На иллюстрации — высокотехнологичная разработка Сколково, которая позволит всем украинским выпускникам факультета журналистики самостоятельно подготовиться к работе в Наглядовой раде Укрзалізниці.



(с)Володимир Завгородній
   
Re: Про Семочко

Я в шоці...  :facepalm:
Педрюки так носяться шарієвою рукою...
Ось хоча б просвітіться.

Осло:

   
Re: Про Семочко

Файне гніздо в СВР - то сємочко, то брат судді вовка. Піпець кантора.
   
Re: Про Семочко

Я в шоці...  :facepalm:
Педрюки так носяться шарієвою рукою...
Ось хоча б просвітіться.

Осло:

Показати зображення...

Сірожа, перелогінься  B-)
   
Re: Про Семочко

Сірожа, перелогінься  B-)

То сувенір з Осло. Ваза для квітів...
Але я не заважаю жити вам у світі своїх збочень...
Продовжуйте... ))
   
Re: Про Семочко

Дружина Семочка не показала роспаспорт і суд їй повірив? Ну ясно.
Чи як суд перевіряв?
   
Re: Про Семочко

Дружина Семочка не показала роспаспорт і суд їй повірив? Ну ясно.
Чи як суд перевіряв?
тобто якщо я скажу що ти кацапський агент і в тебе є кацапський пачпорт ти будеш винен доказувати в суді що кацапского пачпорта в тебе нема? А раніше я думав що це мені треба доводити що він у тебе є.
   
Re: Про Семочко

тобто якщо я скажу що ти кацапський агент і в тебе є кацапський пачпорт ти будеш винен доказувати в суді що кацапского пачпорта в тебе нема? А раніше я думав що це мені треба доводити що він у тебе є.
Ну, если я правильно понял, ответчик предъявлял копии паспортов.
   
Re: Про Семочко

Та начхати вже, що те брехливе очкасте чмо меле.

У справі Божка теж судді не такі були?

Нахер цих беніних гандонів використаних.
А у нас есть нормальные судьи? Ахуеть новость! И зачем нам тогда нужна судебная реформа, которую Пеця в зависимости от ситуации "не успел" или "розпочал"?
Те же судьи недавно запрещали книгу про Стуса, те же судьи арестовывали Стерненка, то вы бл@дь определитесь, вас судьи устраивают или нет?
И еще пару слов о СВР, у одного семья кацапы, у другого брат Вовк... Примерно так же выглядит СБУ, МВД или Генпрокуратура и везде племянники, двоюродные братья, кумовья, сватья - еб@ное номенклатурное болото.  :X
   
Re: Про Семочко

ТО Семочно вже герой?
Чи ще ні?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія