Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Судя по пафосу, развальцевали тебе на Цуге конкретно. ;)
Но ты в любое время можешь зарегать тот же самый ник и продолжить принимать со всех сторон, если не боязно, конечно.
То у владельца хворума такая фишка - прибить поцыэнта. Что не возбраняет хоть сию минуту зарегаться снова. Так шо, велкам. Там одна Бася тебя продырявит в десяти местах в первый же день.  :-B


Ти делаеш не смішно, глибоко і професійно. Умови ставлюся, ти завросив я поставив умови, не подобаються, сосі грушу.
   
Ви ж слабаки по айпі в просили мені бан, якби не всралися, бану б не було, а виходить весь гавно цуг, 40 чаморів одного кліща всралися, так що не ісполняй, я таких ще у 2000 оптом хавав.
   
Цуг слабкий, бан  по айпі то медалька.


Ти Скажи авіатирь, за чіто квартірку дедушко получілі і яке твоє відношення, і чи можно тебе вважати рівнею, якщо ти не купляв, а це значить ти порожня безталанний та без грошовий квартирант у дедушкі. Тут люди купують.
   
Цуг слабкий, бан  по айпі то медалька.


Ти Скажи авіатирь, за чіто квартірку дедушко получілі і яке твоє відношення, і чи можно тебе вважати рівнею, якщо ти не купляв, а це значить ти порожня безталанний та без грошовий квартирант у дедушкі. Тут люди купують.

Мой дедушка - лётчик-истребитель, командир эскадрильи, погиб на войне. Квартир он не получал и мне не оставлял, ессно.
Какая ты мне ровня? Я полковник в отставке. А ты кто?
Квартиру (первую) получил на заводе, всё остальное заработал.
   
Мой дедушка - лётчик-истребитель, командир эскадрильи, погиб на войне. Квартир он не получал и мне не оставлял, ессно.
Какая ты мне ровня? Я полковник в отставке. А ты кто?
Квартиру (первую) получил на заводе, всё остальное заработал.


Всю цю непотрібщину ватникам розказуй, нам  сьогоднішня війна та її герої приклад, а не воїни банкрота ссср. Полковників знаю з 30, один тільки на війну пішов, всі 29 фуфло. Так що так, заробляв бали, щоб не бути полковником фуфло.

До речі, чому тобі пукло рвануло що вид на річку та чудова придомова? Я непроти коли людина тролить, я не розумію  чим ти можеш перебити нашу карту.  B-)
   
Всю цю непотрібщину ватникам розказуй

ОК. Договорились.
   
ОК. Договорились.
Без образ? ОК.
   
Шикагная кугня виявилась фуфло, квагтігка осміяна як по ціні так і по опціям.

Більш тупого фріка я не бачив.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну... Изобрази шо-нибудь, во что не стыдно поверить. Вы ж голословные инет-балаболы. Даже скворечник на чердаке с видом на речку-вонючку - не факт, шо твой. Должен быть хоть какой-то завялящий пруфик. Как у Барона, Хорвата... или как у меня.  B-)
Підтверджую.
Ця квартірка Бяки коштує як дві квагтигкі лисого тікга в Кьольні , або три бабошевські общаги.
І цє мінімум.
Скількі твоїх ватних халабуд в Чернівцях, не знаю.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Підтверджую.
Ця квартірка Бяки коштує як дві квагтигкі лисого тікга в Кьольні , або три бабошевські общаги.
І цє мінімум.
Скількі твоїх ватних халабуд в Чернівцях, не знаю.
Підсирайло, ти не розказуй, хто що має, ти своє покажи.
Чи в тебе там такий мрак, що встид показувати, а за рахунок інших ти самостверджуєшся?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Понятно. Свободен. Мы с Бароном таких иметелей насмотрелись за 15 лет на хворумах. На фупе болтовня не проходит. Сделал заявку - будь готов привести пруфы.  :dirol:
Так, пістаболи ідуть зразу нах.
Там одне бла-бла-бла.

Не цікаво і скучно з такими.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Підсирайло, ти не розказуй, хто що має, ти своє покажи.
Чи в тебе там такий мрак, що встид показувати, а за рахунок інших ти самостверджуєшся?
Тупа жирна баба, в мене з цім все добре.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Тупа жирна баба, в мене з цім все добре.
Вірю
 :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Вірю
 :weep:
Я ж не такий їпанько щоб відкривати 100 тем типа, -
Дивіться люди, цє моя бабошевська общага.
 :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

у меня нет ничего из ИКЕИ
сужу только по рассказам
Диви, все залежить від матеріалу: столешня може буть із сосни, із північної сосни, із дуба, із бубінги, кевазінги, венге, із айронвуда.
І від цього залежить її міцність та строк експлуатації.
Згодна?
Те що ІКЕА не робить нічого з тропічного дерева і навіть з дуба, всі ми розуміємо за визначенням.
Так?
   
Маленький Принц показывал новым знакомым удава в разрезе, а Авиатор показывает лестницу.
Намёк понятен? B-)
   
Ця квартірка Бяки коштує як дві квагтигкі лисого тікга в Кьольні

Ты ж понимаешь, что никакая квагтигка на речке-вонючке в Чехии по определению не может быть дороже сотки метров в Германии, да ещё и в Западной, да ещё в Кёльне?
У меня нет намерения обосрать Чехию, т.к. при СССР это была далеко не последняя в индустриальном плане страна. Мы все помним её тепловозы, грузовики, троллейбусы, самолёты и... мотоциклы Ява. И тем не менее, сравнивать Чехию с Фатерляндом как-то глупо.

И кстати, Серый показывал документы на свою хазу, а Бяка - нет. Притаранила какую-то левую хвотку и думает, шо все поверили. На Хвупе это не работает. Пруф давай. Сфоткайся на том балконе или договор покажи на своё имя. Ты ж не Баронъ Козинецкий и не Ганс Астраханский, шоб не нуждаться в пруфах.  :rotate:
   
Чехия в наших сердцах, хе-хе

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ты ж понимаешь, что никакая квагтигка на речке-вонючке в Чехии по определению не может быть дороже сотки метров в Германии, да ещё и в Западной, да ещё в Кёльне?
У меня нет намерения обосрать Чехию, т.к. при СССР это была далеко не последняя в индустриальном плане страна. Мы все помним её тепловозы, грузовики, троллейбусы, самолёты и... мотоциклы Ява. И тем не менее, сравнивать Чехию с Фатерляндом как-то глупо.

И кстати, Серый показывал документы на свою хазу, а Бяка - нет. Притаранила какую-то левую хвотку и думает, шо все поверили. На Хвупе это не работает. Пруф давай. Сфоткайся на том балконе или договор покажи на своё имя. Ты ж не Баронъ Козинецкий и не Ганс Астраханский, шоб не нуждаться в пруфах.  :rotate:
Дивись в гуглі скільки зараз метр новобудови в Празі.
На данний момент найдорожче житло в Європі в порівнянні ціна/доход.
Я наприклад знаю що Бяка власнить цє житло.
Договора та фотки нехай неадеквати типа нумерного показують

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 08:55:45 від Plzen
   
в порівнянні ціна/доход.

оце ключова фраза  :laugh:

До того ж, я вельми не впевнений, що дохід Бяки, яка не має ні освіти, ні фаху, більший від Сергійового. Хіба, десь "наволонтерила".
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

До альянсу нумерного добавився +1 ватан.
   
Я наприклад знаю що Бяка власнить цє житло.

Ти ж розумієш, що на Хвупі це не аргумент? Ти сам ніхто, тебе не знають, ти не можеш бути ґарантом за визначенням. От якби мав бекґраунд, як ми з Бароном, тоді інша справа.
Навіть мені доводиться перейматися обґрунтуванням певних "заявок", щоб не бути звинуваченим у балабольстві. Це дуже важлива річ - вміти відповідати за базар. Тому якщо я вже показав сходи, то можеш бути впевненим: поруч стоїть, наприклад, Червона Машина, яку Тетянка знає, як облуплену вже років 15.  (P)
   
Договора та фотки нехай неадеквати типа нумерного показують

Хвилиночку. Де нумерний спиздів - там він вигріб. Це справедливо.
Але по понятіям не можна чморити людину безпідставно. У випадку з квартирою у Кьольні має місце таке ганебне явище, як бєспрєдєл.
Працює чувак, зміг взяти квартиру в іпотеку в Кьольні - це неабияке досягнення для пересічного козаченька, будьмо справедливі. До того ж, має там сім'ю, доньку скоро заміж за німця віддасть (там черга по її руку стоятиме).  Багато жопомиїв 99% заробітчан і мріяти не сміють про таке.

От ти сам чим можеш похвалитися перед шановним товариством?  ;)

Останнє редагування: 26 жовтня 2021 09:29:37 від авіатор
   
До альянсу нумерного добавився +1 ватан.

Між нами з тобою ватан скоріше ти, бо мову  знаєш гірше від мене.  Я умисно пишу для тебе українською, шоб ти порівняв рівень володіння та взявся за свою орфографію. Тобі не соромно помилками так сипати? Ганьбиш Україну. Бери приклад з нас з Тетянкою та Тамілкою.  (P)
   
Між тим, елітне (найдорожче) житло яке йде на продаж має оздоблення саме в стилях рококо і барокко, з пілястрами, ламбрикенами і навіть зі штучними квітами в інтер'єрі.

Але я скажу більше, розмова зайшла про дизайн приміщень. Питання- про що ж нам свідчить не самий кращий краєвид з  вікна бякіного новобуду?- залишається відкритим.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))



От ти сам чим можеш похвалитися перед шановним товариством?  ;)
Для похвалитися тут на форумі вже є декілька фріків, вистачить.
   
Для похвалитися тут на форумі вже є декілька фріків, вистачить.

Ну, можеш залишатися нудним анонімом. Маєш право. :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Між нами з тобою ватан скоріше ти, бо мову  знаєш гірше від мене.  Я умисно пишу для тебе українською, шоб ти порівняв рівень володіння та взявся за свою орфографію. Тобі не соромно помилками так сипати? Ганьбиш Україну. Бери приклад з нас з Тетянкою та Тамілкою.  (P)
А твої антиукраїнські висери куди діти  ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Недарма Сєря просив розбанити авіатора!
Авіатор чесно відпрацьовує.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

От якби мав бекґраунд, як ми з Бароном, тоді інша справа.
Довго тебе не було на ФУПі.
За час твоєї відсутності Барона тут вже здеградували до Клоуна.
 :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну, можеш залишатися нудним анонімом. Маєш право. :laugh:
Підсирайлом, яким він і є.
 :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

До альянсу нумерного добавився +1 ватан.

ну і пох.

тобі це болить ?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Підсирайлом, яким він і є.
 :weep:
Ні тебе ні нумерного я ще не підісрав,  ви б цє відчули.
От дивись Єжі ,в тебе був нік Бандерівець,  ти представлявся прихильником ВО Свобода .
Насправді ж активний зeбiл і підмахуєш ватному лайну авіатору та нумерному.
І цє з головних причин, чого тебе тут не люблять та постійно пітйобують.
   
Мовить, призадумався, за що ж дідам квартирами сплачували.

Я ложки землі не продав окупанту, виїхав з АРК з сумкою, мав квартиру 76м, будинок 250, землі на хвилиночку гектара 3, і не сх призначення, а поділених по 12 СОТ під будівництво. Тут чесно заробив, накупив. Але брати від окупанта щось і Потім дорікати тим хто купив а не шестерив це дніще.

Купи хоч одну квартиру нову потім поговоримо.
А де ж можна так швидко заробити такi шаленi грошi?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А де ж можна так швидко заробити такi шаленi грошi?
Прокуратура, податкова, поліція.
   
Мой дедушка - лётчик-истребитель, командир эскадрильи, погиб на войне. Квартир он не получал и мне не оставлял, ессно.
Какая ты мне ровня? Я полковник в отставке. А ты кто?
Квартиру (первую) получил на заводе, всё остальное заработал.
Кращiй (tu)
   
Прокуратура, податкова, поліція.
Пан Вимушений Киянин досi поважний рейдер,з опитом
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Кацап сірьожа виявляється ще й шістьора  :gigi:

sergey1974007   2-5 безпідставні доповіді   25.10.2021   30.10.2021 10:28

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ні тебе ні нумерного я ще не підісрав,  ви б цє відчули.
От дивись Єжі ,в тебе був нік Бандерівець,  ти представлявся прихильником ВО Свобода .
Насправді ж активний зeбiл і підмахуєш ватному лайну авіатору та нумерному.
І цє з головних причин, чого тебе тут не люблять та постійно пітйобують.
Ти не вмієш розділяти людей по людським якостям і по політичним вподобанням.
Ти ліпиш все до купи, а це різні речі.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

я так розумію, що 165 сторінок у гілці Сержа нумерного настрочили ті, хто просив його забанити за флуд і не цікаві гілки  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія