Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

І це правильно, мою співробітницю вбив такий "закоханий, рішучий" переслідувач
Про що думала доросла заміжня жінка з цієї історії, що сідала в машину до переслідувача,якого раніше посилала складно уявити
Сексом чи звалтуванням могла б і не відбутись
Якщо його посилають, а він все одно лізе - це якийсь потенційний маніяк

Я ж кажу, вона цього хотіла. Можливо, такий екзальтований поступок став останньою соломинкою, який зламав її опір, і вона подумала - ух ти! ну і т.п.

Але якби він був їй дійсно неприємний чи у неї були міцні моральні устої, вона б цього ніколи не зробила.
   
Re: жіноче питання

І це правильно, мою співробітницю вбив такий "закоханий, рішучий" переслідувач
Про що думала доросла заміжня жінка з цієї історії, що сідала в машину до переслідувача,якого раніше посилала складно уявити
Сексом чи звалтуванням могла б і не відбутись
Якщо його посилають, а він все одно лізе - це якийсь потенційний маніяк

на переконання крокодила, всі жінки мріють про маньяків.
   
Re: жіноче питання

на переконання крокодила, всі жінки мріють про маньяків.

До того ж немитих і смердючих  :gigi:
   
Re: жіноче питання

Абсолютно похибний посил, який не має відношення ні до почуттів, ні до "задоволеності". Може, і секс-іграшками тоді не треба користуватися, бо вібратор - це зрада чоловіку?  :weep:

Деякі чоловіки вважають зрадою, коли жінка себе задовольняє без їх допомоги  :facepalm: Тобто і мастурбувати вже не можна?

Секс-фантазії того ж роду стимулятор, що і Гра Престолів - в реальності цього не побачиш, а на екрані тв можна. І кому від цього погано?
не знаю, але я б не хотіла, що б мій чоловік когось собі уявляв)
   
Re: жіноче питання

не знаю, але я б не хотіла, що б мій чоловік когось собі уявляв)

Скоріше всього, він уявляє, але не розкаже, звичайно ж. Мене б це не турбувало від слова взагалі. Особливо враховуючи, що ми 15 років у шлюбі і якість партнерства вимірюється абсолютно іншими чинниками :).
   
Re: жіноче питання

До того ж немитих і смердючих  :gigi:

да. і про анальний секс з ними.
тут вже микловану було погано тільки від прочитанного!
а ми, жінки, мусимо задовільняти і потакати фантазіям таких "людей". чи крокодилів. неважливо! мусимо то терпіти і _задовільняти_. причому мовчки.
рот в нас також мусить бути зайнятий. виключно "людськими" пенісами. чи крокодилячими. це теж несуттєво! така наша _недолюдська_ доля!
   
Re: жіноче питання

І звичайно ж, в 16 років цікавили стосунки в трикутнику Скарлет-Ешлі-Батлер, а зовсім не виживання під час війни та способи організації голосування республіканцями-перможцями  :gigi:
ну звичайно, як і в Війні і Мирі. про війну перелистувала.
років в 8-9 Шеккспіра читала, в 12 - Анна Кареніна. і теж в підлітковому віці Гі Де Мопасана, Леді Макбет Мценского уезда, Дюма.
Найтлі, Асті, Веру(хіжину сплутала з томом соєром) вражали гостросоціальні твори. мене вони не дуже захоплювали, якщо там не було любовної лінії.
   
Re: жіноче питання

Феміністичні кола на даний момент турбує одне велике питання - чи є грубий принизливий секс одним із проявів фемінізму, або чи може жінка яка полюбляє щоб на неї плювали, обзивали, домінували і таке інше під час сексу бути феміністкою? Статистичний аналіз не проводив, але промальовується чіткий консенсус, так може, будь що чого хоче жінка є фемінізмом на даний момент, якщо це не домашня робота і весь інший балласт традиціоналізму звичайно, то є приниженням жінки, і тяжким наслідком патріархії, навіть якщо вона це хоче, але ось плювати а то й гірше на жінку то є добре, якщо вона від цього оргазмує.
   
Re: жіноче питання

ну звичайно, як і в Війні і Мирі. про війну перелистувала.
років в 8-9 Шеккспіра читала, в 12 - Анна Кареніна. і теж в підлітковому віці Гі Де Мопасана, Леді Макбет Мценского уезда, Дюма.
Найтлі, Асті, Веру(хіжину сплутала з томом соєром) вражали гостросоціальні твори. мене вони не дуже захоплювали, якщо там не було любовної лінії.
десь у 16 я прочитала Джейн Еір, і така відраза у мене з‘яаилася до головної героїні-повернулася до Агати Крісті ))
   
Re: жіноче питання

а я никогда не читала анну каренину и джен эйр(
   
Re: жіноче питання

у меня было 13 томов джека лондона ((
и этот.....жюль верн
   
Re: жіноче питання

да. і про анальний секс з ними.
тут вже микловану було погано тільки від прочитанного!
а ми, жінки, мусимо задовільняти і потакати фантазіям таких "людей". чи крокодилів. неважливо! мусимо то терпіти і _задовільняти_. причому мовчки.
рот в нас також мусить бути зайнятий. виключно "людськими" пенісами. чи крокодилячими. це теж несуттєво! така наша _недолюдська_ доля!
у дам своїх хвантазій стільки що ой, і анальний і таке інше секс в грубій принизливій формі то є також жіночою фантазією, як і згвалтування. У жіноцтва біологія стільки всього в головах намішала що ой. Совєтська власть ліпила із дам образ ледве не богінь, і цим перепаскудила не одне покоління чоловіків.
   
Re: жіноче питання

а я никогда не читала анну каренину и джен эйр(
Джек Лондон мені чомусь не зайшов
   
Re: жіноче питання

десь у 16 я прочитала Джейн Еір, і така відраза у мене з‘яаилася до головної героїні-повернулася до Агати Крісті ))
я Джейн Ейр в дитинстві по телевізору подивилася, з Тімоті Далтоном в головній ролі. і потім з часом, коли вирішила почитати, то не пішло.
   
Re: жіноче питання

однако самые известные садисты и убийцы почему то мужчины
и все на почве секса
   
Re: жіноче питання

Феміністичні кола на даний момент турбує одне велике питання - чи є грубий принизливий секс одним із проявів фемінізму, або чи може жінка яка полюбляє щоб на неї плювали, обзивали, домінували і таке інше під час сексу бути феміністкою? Статистичний аналіз не проводив, але промальовується чіткий консенсус, так може, будь що чого хоче жінка є фемінізмом на даний момент, якщо це не домашня робота і весь інший балласт традиціоналізму звичайно, то є приниженням жінки, і тяжким наслідком патріархії, навіть якщо вона це хоче, але ось плювати а то й гірше на жінку то є добре, якщо вона від цього оргазмує.

Не слід змішувати політичну соціологію з єплєю.
   
Re: жіноче питання

Джек Лондон мені чомусь не зайшов
а мне зашло все что имеет жанр приключения
я на географич картах все маршруты кука рисовала
   
Re: жіноче питання

а я никогда не читала анну каренину
я читала все, що було в домашній і не тільки, бібліотеці. бо в совку по телевізору не було що дивитися.
   
Re: жіноче питання

ну звичайно, як і в Війні і Мирі. про війну перелистувала.
років в 8-9 Шеккспіра читала, в 12 - Анна Кареніна. і теж в підлітковому віці Гі Де Мопасана, Леді Макбет Мценского уезда, Дюма.
Найтлі, Асті, Веру(хіжину сплутала з томом соєром) вражали гостросоціальні твори. мене вони не дуже захоплювали, якщо там не було любовної лінії.

я так і подумала, бо ти про перші любовні дитячі почуття тома і беккі пишеш. і соціальна компонента в творчості твена також дуже сильна, мене теж дуже зачіпало це.
   
Re: жіноче питання

а мне зашло все что имеет жанр приключения
я на географич картах все маршруты кука рисовала
Робінзон Крузо, Жюль Верн, Острів скарбів (tu)
   
Re: жіноче питання

я читала все, що було в домашній і не тільки, бібліотеці. бо в совку по телевізору не було що дивитися.
я решила что сюжет слишком прост раз мне уже известен и не стала читать
и толстой мне казался мудаком по жизни
   
Re: жіноче питання

однако самые известные садисты и убийцы почему то мужчины
и все на почве секса

Не тільки. Я колись тут давала матеріали про звірства комуністок, у тому числі в Харкові. Вони були на сексуальній основі, де вона знущалася над чоловіками.

В історії є багато прикладів, де жінки були маньячками і знущалися на сексуальній основі або над іншими жінками, або над чоловіками.
   
Re: жіноче питання

Не слід змішувати політичну соціологію з єплєю.
слід. Якщо будь яке принизливе збочення є проявом звільнення жінки, і є добре з точки зору фемінізму, то чому є поганим якщо вона захоче чогось більш ортодоксального як то підтримати свого чоловіка? Вона ж цього хоче добровільно?
   
Re: жіноче питання

а мне зашло все что имеет жанр приключения
я на географич картах все маршруты кука рисовала
мене приваблювали детективи, Чейз, Стаут, Крісті, Дойль-все що було у батьків в бібліотеці.
Кареніну я прочитала років п‘ять тому, ніяк не вразила, не вчасно прочитала
Останні книги що мене вразили, то «Атлант расправил плечи» та «Империя должна умереть»,
   
Re: жіноче питання

Феміністичні кола на даний момент турбує одне велике питання - чи є грубий принизливий секс одним із проявів фемінізму, або чи може жінка яка полюбляє щоб на неї плювали, обзивали, домінували і таке інше під час сексу бути феміністкою? Статистичний аналіз не проводив, але промальовується чіткий консенсус, так може, будь що чого хоче жінка є фемінізмом на даний момент, якщо це не домашня робота і весь інший балласт традиціоналізму звичайно, то є приниженням жінки, і тяжким наслідком патріархії, навіть якщо вона це хоче, але ось плювати а то й гірше на жінку то є добре, якщо вона від цього оргазмує.

шо це за садо-мазо? такі девіації зустрічаються, але дуже рідко.
в моєму колі нема жодної жінки, яка б любила знущання над собою. ні в яких життєвих ситуаціях.
також не знаю і чоловіків, які б любили, шоби над ними знущалися.
в реалі знаю тільки один приклад - кіно про фіфті шейдз оф грей.  :laugh:
   
Re: жіноче питання

шо це за садо-мазо? такі девіації зустрічаються, але дуже рідко.
в моєму колі нема жодної жінки, яка б любила знущання над собою. ні в яких життєвих ситуаціях.
також не знаю і чоловіків, які б любили, шоби над ними знущалися.
в реалі знаю тільки один приклад - кіно про фіфті шейдз оф грей.  :laugh:
не дискутируй с ним. там травма..
   
Re: жіноче питання

шо це за садо-мазо? такі девіації зустрічаються, але дуже рідко.
в моєму колі нема жодної жінки, яка б любила знущання над собою. ні в яких життєвих ситуаціях.
також не знаю і чоловіків, які б любили, шоби над ними знущалися.
в реалі знаю тільки один приклад - кіно про фіфті шейдз оф грей.  :laugh:
ви свічку тримали? Те що фіфті шейдс ов грей є досить популярним серед жіноцтва то само по собі на щось натякає. Але тема принизливого сексу вже перейшла в зону академічного фемінізму, учьони дами над цим вже розмишляють опісля журналістів і само декларованих феміністок-любителів принизливого сексу що ісписали інтернет своїми душевними мєтаніями.
   
Re: жіноче питання

Не тільки. Я колись тут давала матеріали про звірства комуністок, у тому числі в Харкові. Вони були на сексуальній основі, де вона знущалася над чоловіками.

В історії є багато прикладів, де жінки були маньячками і знущалися на сексуальній основі або над іншими жінками, або над чоловіками.

а знущання наці над людьми можна списати на сексуальні основи? а теперішні жертви знущань окупантів на сході україни під яку ідеологічно-сексуальну базу підвести?
а жертв педофілів? в тому числі і від релігійників?
   
Re: жіноче питання

Поки ви тут зібралися, розповім вам про жахливі випадки що я бачила. До чого людей доводять наркотики синтетичні(((
В суботу на Хрещатику одна тьотка влаштувала стриптиз, закінчила кусанням своїх соків привселюдно((
Сьогодні на залізничному вокзалі чоловік ходив голий нижче поясу((
Жахливі видовища.
   
Re: жіноче питання

не дискутируй с ним. там травма..
  у тебе можливо, заперечення реальності феміністичних дискурсій мабуть має якесь персональне підгрунтя.
   
Re: жіноче питання

не знаю, але я б не хотіла, що б мій чоловік когось собі уявляв)
)) але ми не завжди отримуємо те, чого бажаємо
   
Re: жіноче питання

)) але ми не завжди отримуємо те, чого бажаємо
це лише твоя установка)
   
Re: жіноче питання

ти сам коли-небудь взагалі пробував у це саме ачко?

Нє. Но нєкоториє збочинці пишуть шоето дуже харашо 8-)
Хіба ні :S
   
Re: жіноче питання

на переконання крокодила, всі жінки мріють про маньяків.

До того ж немитих і смердючих

Ну, нє всє канєшно... но почті 8-) 
   
Re: жіноче питання

а знущання наці над людьми можна списати на сексуальні основи? а теперішні жертви знущань окупантів на сході україни під яку ідеологічно-сексуальну базу підвести?
а жертв педофілів? в тому числі і від релігійників?

Не зрозуміло, який аргумент робить істота під ніком Віра. Хтось зможе прояснити?
   
Re: жіноче питання

ми, жінки, мусимо задовільняти і потакати фантазіям таких "людей". чи крокодилів. неважливо! мусимо то терпіти і _задовільняти_. причому мовчки.
рот в нас також мусить бути зайнятий. виключно "людськими" пенісами. чи крокодилячими. це теж несуттєво! така наша _недолюдська_ доля!

ТАК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! X(  (tu)  (tu)  (tu)
Ви знали :smile3:
   
Re: жіноче питання

Нє. Но нєкоториє збочинці пишуть шоето дуже харашо 8-)
Хіба ні :S

Не знаю, бо такого досвіду не мала і мені він нецікавий. Але і не засуджую тих, хто практикує, якщо вони практикують з повним усвідомленням ризиків для здоров"я і відповідними мітігаційними мірами  :)
   
Re: жіноче питання

однако самые известные садисты и убийцы почему то мужчины
и все на почве секса

бо вкрокодилів е прутень
а укрисів - нє 8-)
   
Re: жіноче питання

у дам своїх хвантазій стільки що ой, і анальний і таке інше секс в грубій принизливій формі то є також жіночою фантазією, як і згвалтування. У жіноцтва біологія стільки всього в головах намішала що ой. Совєтська власть ліпила із дам образ ледве не богінь, і цим перепаскудила не одне покоління чоловіків.

скажи, ти ж не жінка, правда? так звідки тобі знати, шо в жінках в головах намішано? тим більше про як ми "хочемо" грубощів і принижень? це хто тобі таке набрехав і коли?
я тобі тут кажу, і ще багато жінок це тут підтверджують - образи, приниження і насильство не можуть нікого приваблювати, навпаки!
хіба шо в тебе є такі рідкісні девіації, де тобі подобається, як над тобою знущаються.
тобі подобається? коли тебе ображають, принижують, погрожують? так? ти від цього отримуєш задоволення, і навіть сексуальне? правда?
   
Re: жіноче питання

Не знаю, бо такого досвіду не мала і мені він нецікавий. Але і не засуджую тих, хто практикує, якщо вони практикують з повним усвідомленням ризиків для здоров"я і відповідними мітігаційними мірами  :)

 :give_rose:

крокодил шутід :D  Він не е прихильником АС.
Просто на бхання ув ачько(с) всі дуже збуджуюцця (P)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія