Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання

"доповидь"?
   
Re: жіноче питання

Re: жіноче питання

"доповидь"?
неправильний формат. Правильно:
author=Vera
Доповідь
   
Re: жіноче питання

підходить фраза, зараховую!
чи є прекрасним чоловікам ображати жінок? погрожувати? чинити насильство над жінками - вербальне, або фізичне?
+===============================================================+
А чи є "прекрасним" схільність жінок до "пиляння" чоловіків що вони "не такі"?
   
Re: жіноче питання

Универсальный ответ на абсолютно все вопросы, касающиеся женщин следующий:

Чем больше женщину мы это, тем больше нас она того!
   
Re: жіноче питання

Це-в жіночу консультацію.
   
Re: жіноче питання

Пробежал веочку, кратко подитожу:

1) Все "женские пытання" возникали и возникают исключительно по причине женского недоёба.

2) Вера не против "у в ачко" на самом деле, но как-то у нее с этим не сложилось, а климакс на пороге (или уже?), вот ее и колбасит постоянно про какие-то мифические права, ривнисть и прочую недоёбскую херню.

3) Крокодил наш — девственник на самом деле

4) ФУП подтверждает свою деградацию. Как не ветка про "как выглядеть в 45", так эта.

також я не пригадую жодної дискусії з цією "людиною" на форумі, але в цій темі вперше, де вона звернулася до мене - то є сексуалізовані образи на мою адресу.
і чому мені не приходить в голову назвати цю "людину" імпотентом?  застосувати таке його означення, як аргумент? шоби такий аргумент на цю "людину" вплинув?

Останнє редагування: 5 серпня 2019 14:29:37 від Vera
   
Re: жіноче питання

дідо Фройд дивиться на вас, мої любі, як на екземпляри  B-)
дідо Фройд пхався дай боже кожному))
   
Re: жіноче питання

дідо Фройд пхався дай боже кожному))
в ачько? :)
   
Re: жіноче питання

Универсальный ответ на абсолютно все вопросы, касающиеся женщин следующий:

Чем больше женщину мы это, тем больше нас она того!
от західні суспільства, типу, феміністичні.
але! якщо почитати лав сторі-бестселери американських і британських авторів-жінок, там в 99% головний герой - брутальний домінантний самець, де під налітом і манерами джентельмена ховається "примітивний варвар".
і це мова за сучасні. історичні романи взагалі мрак.



Останнє редагування: 5 серпня 2019 14:38:20 від myshka naruzhka
   
Re: жіноче питання

Розкажи нам за які гріхи тебе блокували? )))0

мені це досі невідомо і пояснень мені ніхто не надав.
   
Re: жіноче питання

в ачько? :)
всюди!
   
Re: жіноче питання

всюди!
ґендерно-рівний? :)
   
Re: жіноче питання

мені це досі невідомо і пояснень мені ніхто не надав.
це був явний прояв чоловічого шовінізму з боку редактора УП :)
   
Re: жіноче питання

мене НІХТО нелюбить :(


"Ніхто" - це хто - недолюди чи люди?  :gigi:

І чи варто чекати любові від "недолюдей"?

Зрештою, полюби себе сам.  (P)

А інші підтягнуться  :D
   
Re: жіноче питання

от західні суспільства, типу, феміністичні.
але! якщо почитати лав сторі-бестселери американських і британських авторів-жінок, там в 99% головний герой - брутальний домінантний самець, де під налітом і манерами джентельмена ховається "примітивний варвар".
і це мова за сучасні. історичні романи взагалі мрак.
сдается мне, джентльмены, это было подтверждение.
   
Re: жіноче питання

ґендерно-рівний? :)
це ж Фройд, яка може бути дискримінація?
   
Re: жіноче питання

сдается мне, джентльмены, это было подтверждение.
давно це зрозуміла. жінкам цього підсвідомо не вистачає, особливо в західних суспільствах. але говорити про це вслух неполиткоректно і некомільфо - так поставили там ситуацію.
але з огляду на те, що левова доля цих лавсторі видається і споживається в англомовних країнах, і читачами в абсолютній більшості є жінки, то неважко зрозуміти мрії, на перший погляд феміністичної жінки.

а іcторичні.. не знаю, в порівнянні положення і прав жінок в Великобританії, навіть в 19-ому столітті, і навіть в вищих прошарках, то в українських жінок ше в середніх віках була повна свобода і фемінізм: "ой там на торжку на базарі, жінки чоловіків продавали"(жарт. укр. нар. пісня).
   
Re: жіноче питання

Ніхто" - це хто - недолюди чи люди?

усі :(


І чи варто чекати любові від "недолюдей"?

Чому нє? Наприклад, крокодила дуже люблять кати. Звір, шо всіх драв, дозволив себе гладити. Кішка, шо всіх гостей боялась - спокійно прилізла та ін.



Зрештою, полюби себе сам.  

А інші підтягнуться

Тоді вони будуть вже непотрібні :D
Наш ударнік любіл повторювать: "єбал я всєх друзєй-падруг - я сам сібє пі3датий друг" :beee:
   
Re: жіноче питання

"ой там на торжку на базарі, жінки чоловіків продавали"(жарт. укр. нар. пісня)

продайте хтонебуть крокодила. Нідорага 8-)
   
Re: жіноче питання

продайте хтонебуть крокодила. Нідорага 8-)
на сумочки? :)
   
Re: жіноче питання

на сумочки? :)

як живу іграшку 8-)


Важнєй всєво - запхати вжопу X(
А остальноє - хуєтааааааааааа :shout:
Єсть прутень і ачько :first_mov:
А всьо шо кромє -
Лєгко уладіть
Спомощ"ю вазіліна :kez_04:

Єсть прутень і ачько...
А всьо шо кромє...
Лєгко уладіть...
Спомощ"ю вазіліна... 8-)
   
Re: жіноче питання

на сумочки? :)

На мешти  :gigi:
   
Re: жіноче питання

Світ як був так і залишається вагіноцентричним. Все що не роблять чоловіки це для них. Доступ до вагіни як був так і залишається мірою чоловіка а також, як мишка заявила, мірою його психічної повноцінності. Не дивлячись на те що нас 7 мільйардів, хазяйки матки на такому ж п'ядесталі як і в якомусь первісному племені що не могло собі дозволити втратити жінку. Ось тільки замість індивідуального чоловіка дамами все більше опікається такий собі коллективний алєнь в образі держави та корпорацій яким на даному етапі технологічного розвитку не так важливо якої статі тяглова скотина. І опікуни ті такі ефективні що індивідуальний чоловік не може конкурувати, інститут сім'ї валиться або зовсім або вироджується в щось не зрозуміле. Але це зовсім не означає що дами обділяють свою плоть чоловічими ласками. А тоді хазяйка такого непоганого кілометражу хоче любві як якась незаймана дєвочка в кіно.
   
Re: жіноче питання

Світ як був так і залишається вагіноцентричним. Все що не роблять чоловіки це для них. Доступ до вагіни як був так і залишається мірою чоловіка а також, як мишка заявила, мірою його психічної повноцінності. Не дивлячись на те що нас 7 мільйардів, хазяйки матки на такому ж п'ядесталі як і в якомусь первісному племені що не могло собі дозволити втратити жінку. Ось тільки замість індивідуального чоловіка дамами все більше опікається такий собі коллективний алєнь в образі держави та корпорацій яким на даному етапі технологічного розвитку не так важливо якої статі тяглова скотина. І опікуни ті такі ефективні що індивідуальний чоловік не може конкурувати, інститут сім'ї валиться або зовсім або вироджується в щось не зрозуміле. Але це зовсім не означає що дами обділяють свою плоть чоловічими ласками. А тоді хазяйка такого непоганого кілометражу хоче любві як якась незаймана дєвочка в кіно.

нічо, скоро бабячій гегемоніі настане пі3да - їх замінять робати [ua]
тож  :brunette:  доведецця, хочнехоч, або вилюднювати, або вимирати :super:
   
Re: жіноче питання

і пусть страждают, як страждаєм ми(с) B-)
   
Re: жіноче питання

І ще мабуть саме важливе з точки зору виживання людства, не в плані дєторождєнія а в плані  виживання - сексуальні преференції жінки. Чоловік то тупа скотина що робить те чого хоче жінка і в процесі руйнує планету. А жінка любить чоловіка не за красиві очі і добру душу. Не дивлячись на багато більші можливості в грошово соціальному плані, жіночі преференції залишаються незмінними - гроші, статус, загальна психопатія яку жінки часто асоціюють з вище среднього статусним потенціалом. Що змінилось так це втрата традицій, табу і обмежень які якось ту жіночі преференції обмежували тим чи іншим чином. Система пішла в овердрайв. Чисто біологічно навіть пішов штучний відбір далеко не в кращу сторону.
   
Re: жіноче питання

Система пішла в овердрайв.



 8-)
   
Re: жіноче питання

І ще мабуть саме важливе з точки зору виживання людства, не в плані дєторождєнія а в плані  виживання - сексуальні преференції жінки. Чоловік то тупа скотина що робить те чого хоче жінка і в процесі руйнує планету. А жінка любить чоловіка не за красиві очі і добру душу. Не дивлячись на багато більші можливості в грошово соціальному плані, жіночі преференції залишаються незмінними - гроші, статус, загальна психопатія яку жінки часто асоціюють з вище среднього статусним потенціалом. Що змінилось так це втрата традицій, табу і обмежень які якось ту жіночі преференції обмежували тим чи іншим чином. Система пішла в овердрайв. Чисто біологічно навіть пішов штучний відбір далеко не в кращу сторону.

ух ты ж. дядя, и понаписував... вот у тебя фарш в башке... :facepalm1:
   
Re: жіноче питання

чтоб разрядить. музыкальная пауза...

   
Re: жіноче питання

ух ты ж. дядя, и понаписував... вот у тебя фарш в башке... :facepalm1:
нє ваня соціологія в развітом мірє ізмєряєт всьо, поройся в мєтодічках, я же буквально в двух послєдніх постах пєрєфразірую народним язиком виводи крайнє правих think tanks почті по всєм пунктам. Своіх нє узнал?
   
Re: жіноче питання

Вже було? Дивитися і вивчати як отче наш.

   
Re: жіноче питання

нє ваня соціологія в развітом мірє ізмєряєт всьо, поройся в мєтодічках, я же буквально в двух послєдніх постах пєрєфразірую народним язиком виводи крайнє правих think tanks почті по всєм пунктам. Своіх нє узнал?

ты, дядя, в процессе перефразирования, потерял смысл. хотя может, ты как всегда не разобрался. на выходе оказалась привычная вонючая кучка - бессмысленный поток сознания :)
   
Re: жіноче питання

Вже було? Дивитися і вивчати як отче наш.

https://www.youtube.com/watch?v=XuI6GTY9eVc


 :laugh:  класс
   
Re: жіноче питання

зря над веркой смеетесь. то, что здесь кажется дурью, в мире капитализма практически мэйнстрим. особенно в эпоху движения me too
   
Re: жіноче питання

ты, дядя, в процессе перефразирования, потерял смысл. хотя может, ты как всегда не разобрался. на выходе оказалась привычная вонючая кучка - бессмысленный поток сознания :)
просто ти туп ваня, да і многостаночнік нєбось, врємєні нє хватаєт актівіровать нєдоразвітиє ізвіліни.
   
Re: жіноче питання

просто ти туп ваня, да і многостаночнік нєбось, врємєні нє хватаєт актівіровать нєдоразвітиє ізвіліни.

ты не прав.дядя. пережеывать твой фарш. нужна железная выдержка. :)
   
Re: жіноче питання

раз пішла така п'янка - "простая жизні суть"...


   
Re: жіноче питання

ты не прав.дядя. пережеывать твой фарш. нужна железная выдержка. :)
одной работающєй ізвіліни достаточно, ваня.
   
Re: жіноче питання

- гроші, статус, загальна психопатія яку жінки часто асоціюють з вище среднього статусним потенціалом. Що змінилось так це втрата традицій, табу і обмежень які якось ту жіночі преференції обмежували тим чи іншим чином.
ось це цікаво. Можна детальніше?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія