Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жіноче питання

Re: жіноче питання
rst

(tu)  це добре що ти так думаєш)

анук нагадай мені в якій падліт силі я зацікавлений?)

мы же тут о политике вообще? Ты же не заинтересованный нифига в политике. Но активно дописуеш на политфоруме. Наблюдает он :D
   
Re: жіноче питання

мы же тут о политике вообще? Ты же не заинтересованный нифига в политике. Но активно дописуеш на политфоруме. Наблюдает он :D

в цьому весь цимес. ти просто з системи - і обмежений її рамками
   
Re: жіноче питання

да. я тут хочу якраз в цій гілці також назбирати цитат "людей" цього форуму на мою адресу. може кому буде цікаво наочно побачити.

Юнак може стати чоловіком тільки тоді, коли він долає свої страхи, лінь, обмеженість. Дівчина ніколи не може стати жінкою без чоловіка.
   
Re: жіноче питання

як взагалі можна вболівати обирати і визнавати владою - кончених продажних брехливих тупих ублюдків??

))
   
Re: жіноче питання
rst

в цьому весь цимес. ти просто з системи - і обмежений її рамками

да из нас двоих ограничен рамками ты: рамками фупозависимости.
 
 :D
   
Re: жіноче питання

да из нас двоих ограничен рамками ты: рамками фупозависимости.
 
 :D

добре що ти ні))))) люблю брехунів . ви  такі кумедні
   
Re: жіноче питання

"Жіноче питання" плавно перейшло на опускання Аеліта.
І шось в цьому є! :)
   
Re: жіноче питання

Юнак може стати чоловіком тільки тоді, коли він долає свої страхи, лінь, обмеженість. Дівчина ніколи не може стати жінкою без чоловіка.

Не продукуйте псевдохyйню. Крітерій "стати чоловіком/жінкою" тіки один: паєбацця. І те він під питанням, бо справжній крітерій - це статтєве созрівання. Все інше - ліріка(с) (td)
   
Re: жіноче питання

"Жіноче питання" плавно перейшло на опускання Аеліта.
І шось в цьому є! :)

опусканні тільки в твоїх вологих мріях)
   
Re: жіноче питання

все що ви можете це боляче до крові вкусити мою какашку)
   
Re: жіноче питання

взагалі то нормально бути не політ суспільно стурбованим. ц ознака того що у людини все гаразд .

наприклад моїй дружині абсолютно байдуже щщо відбуваєтьбся і в Україні і в світі)) їй то не треба

щоправда - раз лише - було - кукловоди навіть її зацепили . коли відбулось побиття на мамйдані студентів євромайдану- це навіть її зацепило і вона казала "" нужно пойти заступиться и отомстить""

відммінно тоді зіграли на пориваннях людей .
у твоей жены все нормально.а у тебя нет. это меня наталкивает на мысли
   
Re: жіноче питання

у твоей жены все нормально.а у тебя нет. это меня наталкивает на мысли

злозичливість) ти не розчаровуєш))
   
Re: жіноче питання

Ну, якшо хочеш - серйозно крокодил теж висказувався. Жінка - такаж розумна як і чоловік, але зарз - напівобізяна. Все це відбувається зз гендерной ролі і жіночих гормонів, шо блокують їх розум. І жінка так і останецця напівобізяной, поки вона:
а) обєкт шо визивае бажання запхати її в ачько/обєкт бхання
б) обєкт виношування/дітонародження

Нічо, років через 50, коли народжувать будуть машини і всі будуть бхати робатів - все минецця :smile3:
гормоны блокируют разум женщины?а что же тогда гормоны делают с разумом мужчины? просто выносят его нах

ой ты наверное думаешь что гормоны это что то  чисто женское??
гормональные контрацептивы.гормо нальный сбой. не?
   
Re: жіноче питання

імхо жінка не повинан варитись в лайні чим є суспільно політичне бізнесове иття. жінка має жити в своє задоволення. і не лише жінка . яко жінка цікавиться поолітикою - це не здорово. взаггалі цікавитись політикою це ознака нездоровості
чем ты болен?
   
Re: жіноче питання

наприклад, питання ставлення до жінок просто в спілкуванні - і оффлайн, і в інтернеті.

У в інтирнеті , навідміну від фізичного світу , стать дописувача визначити неможливо , бо - нік-нейм , суть - псевдонім , може бути будь-який і дописувач(ка) , маючи певний письменницький талант , може - імітувати іншу стать , друкувати від декількох псевдонімів і - будь-що інше  ... ))

Так , авжеж , і у фізичному світі , б-г-г , можливі помилки із визначенням статі , але Україна , іще не Тай із Хвіліпінами . )))
   
Re: жіноче питання

:dance3: Наканєста!!! Бильоний, я - бєдна тьолка, таг шта, от*їбися!
у тебя есть дом и огород! а у него ничего
   
Re: жіноче питання

чем ты болен?
я політикою не цікавлюсь))я противсіх - я цікавлюсь срачем.

   
Re: жіноче питання

дідо Фройд дивиться на вас, мої любі, як на екземпляри  B-)
и шо там? импотенция?
   
Re: жіноче питання

   
Re: жіноче питання

небагато жіночої підтримки тут, але і на цьому місці подяка. може, гілка не впаде, як мене тут забанять знову "навічно".
Вера,я нашла сериал вчера.аж три серии вечером посмотрела. Адский черный юмор за гранью. Запретила детям в комнату заходить при просмотре.
Было не до этой темы
   
Re: жіноче питання

такі теми може створити кожна суспільна група.
Теми дискримінації інвалідів, наприклад. або моє найулюбленіше - образи чиновників і представників правоохоронних органів.
А ще є попи, "погані" лікарі, таксисти, бізнесмени- бариги, бомжі, олігархи, молодь з "низькою соціальною відповідальністю", алкоголіки і т.д.

Суть даної теми в чому - показати, що до жінок погане ставлення порівняно з ставленням до чоловіків? )) Та фіг там. До чоловіків є свої претензії - алкаші, імпотенти , зрадники, кидають дітей, ледарі, і взагалі  "ранять душу" . А як почитати ФБ, то там суцільні претензії жінок і поради чоловікам, як їм треба прожити життя , і як слід поводитись з жінками. Але такого немає з боку чоловік стосовно жінок!!  Ні порад, ні претензій .
Для жінок "полюби мєня такой какая я єсть", а для чоловіків від жінок поради:  "жінку треба любити , а не терпіти, дітей ростити, а не зробити, а життя прожити , а не просрати". І все в такому дусі.

Останнє редагування: 5 серпня 2019 11:36:37 від Serhii
   
Re: жіноче питання

все що ви можете це боляче до крові вкусити мою какашку)

Анальна акцентуація?  :K
   
Re: жіноче питання

гормоны блокируют разум женщины?а что же тогда гормоны делают с разумом мужчины? просто выносят его нах

ой ты наверное думаешь что гормоны это что то  чисто женское??
гормональные контрацептивы.гормо нальный сбой. не?

Єрєсь говориш (особливо по другому питанню).

а) гормони і гендерні ролі - нерозривні і тре розглядати в комплексі
б) чоловічі і жіночі інстинкти - абсолютно різні та продукують різну поведінку. Чоловікові лише тре знайти, кого запхати, жінці - знайти і удєржать (або отримати содєржаніє/захист). Чоловікові ніфіга не тре думати (захтілось - запхав) а жінці - вєчний гємор (більш сложне питання + діти). Тому чоловік думае про креатів та ПРОГРЕС (це теж допомага запхати) а жінка так і застряла в вирішенні основного питання основного інстинкту.
   
Re: жіноче питання

у тебя есть дом и огород! а у него ничего

укрокодила е величезний унутрєнній МІР :buba:
зним нєсаскучішся :smile3:
канєшно, бєдниє тьолкі це ніценят... нозато ценят багатиє :blush2:
   
Re: жіноче питання

все що ви можете це боляче до крові вкусити мою какашку)
то до всього іншого Ви ще й копрофіл?
   
Re: жіноче питання

укрокодила е величезний унутрєнній МІР :buba:
зним нєсаскучішся :smile3:
канєшно, бєдниє тьолкі це ніценят... нозато ценят багатиє :blush2:


Бу-га-га!

Такий величезний унутрєнній МИР, що потребує виливатись "вачько"?  :gigi:

Права-ліва руки з унітазом тебе врятують!
   
Re: жіноче питання

Бу-га-га!

Такий величезний унутрєнній МИР, що потребує виливатись "вачько"?  :gigi:

Права-ліва руки з унітазом тебе врятують!

Ти абсолютно тупе дурко :buba:
Крокодил (як і людина, доречі) е тварина. І базові потреби (пільмєні, запхання ув ачько) - е первинні.
   
Re: жіноче питання

Вера,я нашла сериал вчера.аж три серии вечером посмотрела. Адский черный юмор за гранью. Запретила детям в комнату заходить при просмотре.
можна назву? :shuffle:
   
Re: жіноче питання

Ти абсолютно тупе дурко :buba:
Крокодил (як і людина, доречі) е тварина. І базові потреби (пільмєні, запхання ув ачько) - е первинні.

"Ачько" є в обох статей.

ЧОму тобі принципово пхати саме в жіноче? В чому базовість цієї потреби (про пільмені мовчу, бо їсти всі хочуть, навіть котики-песики  :gigi: )
   
Re: жіноче питання

author=Aelit

я політикою не цікавлюсь))я противсіх - я цікавлюсь срачем.


тут ми бачимо ще одну людину фупу з чоловічим ніком, яка демонструє нам свою проблемну фіксацію - ні, не на політичній поточні ситуації в україні - а на органі дефекації і самому процесі.
всі тутешні "люди" мусять знати і бачити це. так він вирішив, шо це нам мусить бути цікаво!



Останнє редагування: 5 серпня 2019 12:06:08 від Vera
   
Re: жіноче питання

author=Aelit

я політикою не цікавлюсь))я противсіх - я цікавлюсь срачем.

тут ми бачимо ще одну людину фупу з чоловічим ніком, яка демонструє нам свою проблемну фіксацію - ні, на політичній поточні ситуації в україні - а на органі дефекації і самому процесі.
всі тутешні "люди" мусять знати і бачити це. так він вирішив, шо це нам мусить бути цікаво!



   
Re: жіноче питання

прочитав всю тему
здуру
дякую, піти блюванути чи шо...

Вєро, ви ж освічена інтелектуальна жінка
не піднімайте ви тут таких тем
бо закінчиться ж одним - самі знаєте чим

а Крокі забанить
жоско

скажи? і такі почуття жінкам приходиться переживати тут практично в кожний момент, коли вони висловлюються в дискусіях на цьому форумі.
   
Re: жіноче питання

скажи? і такі почуття жінкам приходиться переживати тут практично в кожний момент, коли вони висловлюються в дискусіях на цьому форумі.

"На війні, як на війні" (С)  B-)
   
Re: жіноче питання

скажи? і такі почуття жінкам приходиться переживати тут практично в кожний момент, коли вони висловлюються в дискусіях на цьому форумі.

треба відсторонюватись
щоб переживати через всіляке лайно
так ніякого здоров'я не вистачить
тримайся!
   
Re: жіноче питання

author=Stabil  про непридатність жінки бути людиною без чоловіка, на відміну від чоловіка, який є "людиною" і без жінки.
Юнак може стати чоловіком тільки тоді, коли він долає свої страхи, лінь, обмеженість. Дівчина ніколи не може стати жінкою без чоловіка.
   
Re: жіноче питання

треба відсторонюватись
щоб переживати через всіляке лайно
так ніякого здоров'я не вистачить
тримайся!

дякую за підтримку!
   
Re: жіноче питання

"На війні, як на війні" (С)  B-)

тобто ви "воюєте" з жінками? а за шо?
   
Re: жіноче питання

чем ты болен?
+=======================+
Дурка в термінальній стадії...
   
Re: жіноче питання

Показати зображення...

ти вже публікував цю картинку твоєї фізіологичної фіксації на процесі дефекації. забув?
   
Re: жіноче питання

сексізм на марше, нібито з добрими намірами 80% чоловіків на ФУПі вже відкрито говорять, що жінки недолюди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія