Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатное жильё в СССР

Re: Бесплатное жильё в СССР
lab

як ті клоповники що за совдепії роздавали рабам можна назвати жільйом то хіба у хворій кацапській уяві
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

На 2016 рік в штаті Вікторія було 86,266 квартир для соціального житла
Планом до 2036 року передбачено будівництво такого житла на суму вище $2.7 млрд
https://www.vic.gov.au/sites/default/files/2019-06/Victorias-social-housing-supply-requirements-to-2036.pdf
Виглядить приблизно так (в Мельбурні):
Показати зображення...
Нє, пілятт, в совку було краще.....

Да то херня. Мои знакомые повезли нас в.гости к своей пожилой родствиннице, которая живет в социалке.

Я обматерился. Одна живет в трехкомнатноцчкварт ире прямо на набережной Мельбурна рядом с особняками миллионеров...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Не писти, простому смертному - тільки і виключно - тайга і тундра,
„по контрактам за границей“ - тільки і виключно в африках-іраках-монголіях і тільки і виключно - партєйним і сексотам.

100%

Чтобы поехать работать на границу, мы с женой отгорбатились четыре года на шахте на Сахалине.

И так и не поехали работать, хотя и виски в Москву возил ...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Люди постарше ещё помнят, как это работало: очередь на предприятии, приносишь какие-то справки, тебя записывают в неё и через какое-то время ты получаешь в профкоме ключи от квартиры.

Время это было разным. В "тёпленьких" местах можно было ждать до скончания века, а на где-нить на БАМ-е и прочих северах тебе его выдавали немедленно, только приезжай. Особняком стояли города-спутники при АЭС - Снечкус, Припять, Южноукраинск и мн.др.

Ну и в этот диапазон укладывались все остальные. Где-то очередь двигалась быстро, где-то медленно. Я свою квартиру получил в 27 лет. И хоть это была панельная 9-этажка в новом районе, но это было твоё собственное отдельное жильё. Без папы-мамы, без копейки с их стороны. Для молодого человека это было большее счастье, чем впоследствии куда более комфортабельные хоромы.

Собственно, вопрос: а шо в этом предосудительного или постыдного? Ну, бетонка... Ну, район выбирать не приходилось, а этаж - тянуть по жребию, площадь давали по норме, а не скока хотелось бы. Какие ещё претензии?

Але ж це неправда. Ті хто працювали на Гравітоні знають що це брехня.
Житло отримували за хабарі.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

як ті клоповники що за совдепії роздавали рабам можна назвати жільйом то хіба у хворій кацапській уяві

зато сейчас строят супер , не то шо совки строили


   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ні, набагато гірше - при твоїй зєлупі, після 2019 почався спад.
Чи тобі повилазило ??  8-:
работать нада, а не на форумах сидеть.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Хуже!
При Петрі був блат в податковій
А пру курві Зе блат пропав
Тому Турч, Вальтер і Бяка так шаленіють на Зе
:facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Згідно з переписом на 2006 рік, житловий фонд Австралії складався з приблизно 304 000 будинків соціального житла, або 4,2% усього житлового фонду
(порівняно з 20% у Данії, 46% «низької оренди житла» у Франції та 50% соціального житла у Великобританії).
https://en.wikipedia.org/wiki/Public_housing

Нє, пілятт, в совку було краще...........
до речі, оце соціальне житло видають малозаробляючим, і іншим нездатним себе забезпечити. і в чергах на нього стояти не треба, і так само можеш жити там все життя. і не вкалувати. навіть навпаки, фулл тайм не можна працювати.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Згідно з переписом на 2006 рік, житловий фонд Австралії складався з приблизно 304 000 будинків соціального житла, або 4,2% усього житлового фонду
(порівняно з 20% у Данії, 46% «низької оренди житла» у Франції та 50% соціального житла у Великобританії).
https://en.wikipedia.org/wiki/Public_housing

Нє, пілятт, в совку було краще...........

В совку було краще для стукачів, їх багато потрібно було банді, яка правила тим совком, і кожен сексот мав пільги на все „безплатне“, „позачергове“і „дефіцитне“ - житло, авто і т.д.
Тому ці стукачі престарілі, їхні дітки і онуки і стогнуть за тим совком по тирнетах, ще й плату за це, вочевидь, отримують. Від „правонаступника“ совка - Xyйла з бандою „Озеро“.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Багато це скільки? Будь який профі в своїй справі  зараз здатен до 40 років вирішити проблему з житлом . Знімати чи назбирати.  Яхти шмахти звісно ні, це предмети зайвих грошей.

А „до 40 років“ де жити з сім’єю? Під мостом?
„Збирати“ де, в лісі? Часом не бурштин?
А „знімати“ до 40 років не треба чекати, і „профі“ бути для цього не потрібно бути, бо навіть працюючи „професійним“ підсобником на будівництві заробиш і на знімання і на дітей „профі“. А що вже про тих „профі“ казати, хто сантехнік чи установщік конді, ті й на купівлю „назбирають“.    [A]
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Будь який профі в своїй справі  зараз здатен до 40 років вирішити проблему з житлом . Знімати чи назбирати.


Это перемога!
За совка до 30 решали, а если сильно задаться целью, то можно было и раньше.
Я получил в 31...
А снимать вообще проблем не было.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 09:07:27 від COJIOMOH
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А снимать вообще проблем не было.
Не звизди, будь ласка.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Это перемога!

Поправ цитування, я такої муйні не писав.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Поправ цитування, я такої муйні не писав.

Прошу пардону, исправил.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
HSM

ги
цікава темка

мій тато мав  приватний будинок 100 метрів від театру оперети в сторону стадіону (там багато такіх було )
виселили в 1972  , дали  2 кімнату на лісовому

мій кум мав будиноу в Біличах , 5 просєка , виселили , дали 2 кімнати на райдужному  в 1985

дядьку мого виселили з  приватного в Протасовому  дали 2 кімнатну хрущобку в дарниці з різнополими дітьми 




квартиру купити , практично не можливо
вступити в кооперати , якщо не дозволяє  пів метра площі не можливо

працювати в Києві , якщо не прописаний в місті чи області не можливо

поміняти - була така собі -туча - коло метро Університет ото там і тусувалися всі потребуючи

стояти в черзі на квартиру 20-30 років запросто , якщо метри дозволяють

на заводах , так ,  квартиру можна було получити , але виключно лімітчикам , або особам близьким до решал

























   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Мій чоловік отримав
Як молодий спеціаліст
 у Києві
Але не безкоштовно. То був кооператив.
Ті, хто ждав безкоштовно, так і залишились в общазі.
Бо совок майже одразу після нашого ордеру наказав довго жити.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

мій тато мав  приватний будинок 100 метрів від театру оперети в сторону стадіону (там багато такіх було )
виселили в 1972  , дали  2 кімнату на лісовому
========================

Андріївський Узвіз 36, 3 кімнати - киздуйте в двушку на Троєщині.
Спасіб совку вонючому !
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

мій тато мав  приватний будинок 100 метрів від театру оперети в сторону стадіону (там багато такіх було )
виселили в 1972  , дали  2 кімнату на лісовому
========================

Андріївський Узвіз 36, 3 кімнати - киздуйте в двушку на Троєщині.
Спасіб совку вонючому !

Бог дав, бог забрав.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Это перемога!
За совка до 30 решали, а если сильно задаться целью, то можно было и раньше.
Я получил в 31...
А снимать вообще проблем не было.

Так, так.

Мені ще в 1991-му один „рєшала“ такий, як ти з гансом, сказав, що раз у мене нема квартири після совка, то значить, що я так її „хотів“, бо всі, що хотіли, ті мають.

І він був правий, мені дійсно була потрібна не квартира для худоби, а трошки більше - людське життя, а не ваше...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Бог дав, бог забрав.

Знайомому за совка дали чотирикімнатну на Прорізній 10 перехрестя з Пушкінською. 4 дітей, батько звичайний таксіст
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Знайомому за совка дали чотирикімнатну на Прорізній 10 перехрестя з Пушкінською. 4 дітей, батько звичайний таксіст

Був сусідом в академіків. :)
У мене в тому будинку однокласник жив.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

мій тато мав  приватний будинок 100 метрів від театру оперети в сторону стадіону (там багато такіх було )
виселили в 1972  , дали  2 кімнату на лісовому
========================

Андріївський Узвіз 36, 3 кімнати - киздуйте в двушку на Троєщині.
Спасіб совку вонючому !
Тільки додай, що ці будинки були з туалетом надворі.
І могли бути без води з колонкою надворі.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Був сусідом в академіків. :)
У мене в тому будинку однокласник жив.

шикарний будинрк з шикарним як для Прорізної величезним двором.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Знайомому за совка дали чотирикімнатну на Прорізній 10 перехрестя з Пушкінською. 4 дітей, батько звичайний таксіст

Ну, це, скоріше, виключення, ніж правило. Зазвичай квартири давали в новобудовах десь в нецентральних районах, бо активно забудовулося колишнє передмістя, те ж село Троєщина, наприклад. А житловий фонд в центрі міста був, як правило, для "своїх" партійних та номенклатурних робітників, тим більше, що житла в центрі будувалося небагато, тож оперували тим фондом, що вже був.

Наприклад, коли поставили на капітальний ремонт дуже добротний будинок на вулиці Інститутській, що стоїть майже на розі з Кріпосним провулком, людям дали вибір - або квартири "на виселках", тоді, здається, пропонували Червоний хутір, або "тимчасово" в "пєрєсєлєнчєскій фонд", де квартири мало відрізнялися від бараків, і чекати, поки не відремонтують будинок.

Будинок ремонтували досить довго - кілька років, назад повернулися дві-три сім'ї зі всього будинку, які мали величезну лапу десь наверху. Решта так і залишилася там, куди їх вивезли. І ті, які опинилися у тих страшних "пєрєсєлєнчєскіх" квартирах чекати закінчення ремонту в будинку, дуже заздрили тим, хто таки погодився одразу в'їхати в житло на виселках, бо з того фонду тепер треба було ще й вибратися, то ордерів не було, то пропонували страшне.

Я вже не кажу, що кілька сімей отримали квартири менші, ніж у них були на Інстітутській, бо хто ж дасть трикімнатну квартиру двом пенсіонерам, які жили саме у трикімнатній квартирі на Інститутській.

Тож володіння квартирою миттево перетворювалося на міф, якщо ваша квартира раптом ставала потрібна більш правильним та достойним людям.

Останнє редагування: 28 жовтня 2021 11:04:07 від шуша
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Не звизди, будь ласка.
Чого, чиста правда. Приходиш до ріелтерів, а вони тобі усміхаються і кажуть - квартиру в оренду? Та без проблем. Вам однокімнатну в центрі, чи дво-трикімнатну на Салтівці чи Олексіївці? Недорого, рублів 15 за місяць. А як грошей бракує, то можна ХТЗ чи Рогань за п’ять рублів. В нас великий вибір житла на любий смак. Так і було, підтверджую.  (P)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Знайомому за совка дали чотирикімнатну на Прорізній 10 перехрестя з Пушкінською. 4 дітей, батько звичайний таксіст
Таксісти за совка це були зовсім звичайні люди, ага... Особливо в столицях... :)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
HSM

Бяка, cьогодні в 10:22
мій тато мав  приватний будинок 100 метрів від театру оперети в сторону стадіону (там багато такіх було )
виселили в 1972  , дали  2 кімнату на лісовому
========================

Андріївський Узвіз 36, 3 кімнати - киздуйте в двушку на Троєщині.
Спасіб совку вонючому !
Тільки додай, що ці будинки були з туалетом надворі.
І могли бути без води з колонкою надворі.

 і що ?



   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Таксісти за совка це були зовсім звичайні люди, ага... Особливо в столицях... :)

Та да. Этж не простой инженер. Это таксист! Круче были только мясники.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Страсть как люблю я такие темы  :laugh: Столько нового можно узнать.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

і що ?
Та нічого.
У мене на очах люди такий будинок спалили, щоб нарешті отримати квартиру.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ну, це, скоріше, виключення, ніж правило. Зазвичай квартири давали в новобудовах десь в нецентральних районах,

звичайно що виключення. Дали велику квартиру на велику родину. В новобудовах такої площі просто не було.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Таксісти за совка це були зовсім звичайні люди, ага... Особливо в столицях... :)

а шо в них нкзвичайного ? А ну роскажи ?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

шикарний будинрк з шикарним як для Прорізної величезним двором.
А у дворі школа і ментура. Затишне життя, аж гай гудить.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Та да. Этж не простой инженер. Это таксист! Круче были только мясники.

не ну то шо инженеры смоктали бибу по вмей стране поголовно, то да. Сама профессия уже подразумевала какое-то лузерство с самого старта. В то же время есть писательские дома, на Хмельницкого, например, ото реальный трэш и содомия, весь фасад завешан рожами совковых графоманов, которых сходу и хер кто вспомнит сейчас, а половину вообще никто не знает. Сидели корябали стишки про партию и за это в центр переехали
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А у дворі школа і ментура. Затишне життя, аж гай гудить.

школа вище стоїть
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

звичайно що виключення. Дали велику квартиру на велику родину. В новобудовах такої площі просто не було.

Ні, в новобудовах були такі великі квартири. Ну, якщо не брати період Хрущова, коли будували хрущьовки. За часів Брєжнєва у новобудовах вже були чотирьохкімнатні квартири. Або на багатодітні сім'ї давали дві квартири поруч.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

школа вище стоїть
А спортмайданчик?
А діти, які граються, курять, бухають у дворі і обсцикають двері?
Ти там був взагалі?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Страсть как люблю я такие темы  :laugh: Столько нового можно узнать.
Меня больше всего изумляет в таких темах, как люди очень взрослые умудряются думать, что все жили/живут и имеют возможности именно так, как они. Ладно, раньше, когда то, что не было написано в газете, считалось не существующим. Но сейчас, при таком обилии информации... Как??
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а шо в них нкзвичайного ? А ну роскажи ?
у таксистів було дуже багато неучтьонного кеша
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а шо в них нкзвичайного ? А ну роскажи ?
Тю, як мала дитина... Гроші, гроші і ще раз гроші. Для звичайного таксиста не було проблемою дати кілька тисяч рублів кому треба, щоб отримати те шо треба. І велика родина ісполкому була до сраки. Бачив я як великі родини пхали до двокімнитних квартир і ще ображалися як спасибі за це не казали...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія