Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Путьїн согласился вернуться к проекту стамбульского договора

Саме так. Над річкою краще поставити стаціонарну установку на високому березі з якимось дешевеньким радаром та зчетверений максим.

А ещё лучше поставить всё это на авто и езжай на направление наиболее вероятного удара/подлёта

А не только вдоль русла
   
Катер на річці відрізняється від стаціонарної установки лише набагато гіршими умовами для виявлення цілі та прицілювання.

Потому как он в самой низшей точке, и в направлении высокого берега его радар может вааще нифуя не увидеть
   
Доблбоебы, Шахеды часто летят прям по руслу реки, низко

Шахеды летят и летят, 10,20,30 й разы..И не в курсе, что там их ждут пидровы бронекатера
   
========================
Та які там "теорії"?!!!! Перераховувати всі зашквари бобочки та ЗЕрмаків вже набрило, кожен день нові, всі усе бачать, всі уже знають, навіть ти. На бубочці та зермаках крові українців мабуть не меньше за кацапів, бо так усе просрати. Набридло. Є такі прихильники певної політсили, що майже розкаялися, деякі кажуть, що всі погані і Петро и бубочка, але є такі які виють як біси на кладовищі, бо їм муляє визнати що вони лохи. Нажаль страждає Україна. Що до Пороха... всі тут знають, що я чихвостив його і в хвіст і у гриву тут. Але лише наприкінці його каденції зрозумів та признав які у нього були проблеми, коли він прийшов до влади. Він 2014 та 2015 наквіть не мог відкрито казати про те що армію тре переозброювати. Бо по-перше, скрізь були кацапськи шпигуни та синесракі, зрадників було що лайна (це не я,а Налівайченко), навіть при вже Пороху перші пенсії ПФ де сиділа домбасячя сволота вимагав відкати,або саботаж виплат!!! Та таке було...армії не було, казна була пуста... тре було виграти час, були Мінські де Порох дурив кацапів майже три роки,поки хочь щось.... Я не знаю,як би я з цим упорався. Але було за що й критикувати-я владу завжди критикую, бо я взагалі то українець,а де українець,а де влада? Але обрати у війну БЛАЗНЯ....коли я ще в листопаді 2019 я побачив що його ще до офіційної заяви точно тягнуть на преза, я тут волав як різаний,але мені тут казали- ти що дурний?!!! Бубочка?!!!
 Що до Пороха. Зараз він вже значно інший. Люди змінюються. Звісно і в нього були свої "розенбляді", Горося-падлюка, мустафи з лещенками срали як могли, навіть Бігус-інфо несло повне гівно,бо платили і платили тоді з рашки, може не на пряму. Наш нарІд нажаль,вірив мацькві 300 з гаком років, все ведучись на якісь подачки, які поверталися зашмаргом у горла України. Наші дебіли дісно вірили,що все у "АЛІГАРХАФФ" віднімут та подялять порівну, Порох богатий, бо там Ліпецька хвабрика, холопи були й є. А є запоріжці по місту проживання та по духу. Холопу-шарікову тільки навісь про 4000 доллярів вчителям-вірять тупорилі. прихильники певної політсили так і переміг- його навчили, брехати всім все,що вони хочуть почути.
 Коли вже у вас хочь щось в макітрі поправиться? Втарчаємо тисячи людей та найкращих войнів, втратили багато землі, порушені міста,а вони..."БОНЕВТІК"! Так він і не втік, бо українці з Залужним вчинили ефективний спротив-куди було тікати? Посадили би. Невже все мізків не вистачає? Давайте так: ми мовчки визнаєте,що лоханулися, ми цього не бачимо,а хто побачить нікому потім не скаже. B-)
Так ви визнаєте, що спи*дімши стосовно відсутності зброї в 2014? Двома словами, якщо не обтяжить, плз.
   
А еще мне нравится как кацапы говорят - Украина должна учитывать новые геополитические реалии. Типа новые территории уже наши и это даже не обсуждвется.
И вот с учетом вот этого давайте переговоры
Ну тогда кацапы тоже должны учитывать «новые геополитические реалии», что Украина уже часть Западного блока, одной ногой в НАТО, напичкана до зубов натовским оружием, кандидат в ЕС, с одним государственным украинским языком. И это даже не обсуждается, а вот теперь учитывая эти реалии давайте переговоры
   
Якби в роті росли гриби. Піди і купи в бразильців ті тукани.
Нагадаю
Бразилія відмовилася продавати Україні медичні БТР Guarani
Україна гарантувала, що бронемашини не будуть залучати до ведення бойових дій з російськими окупантами.
Розмови були ще до повномасштабного вторгнення, крім того, багато цих літаків є по світу.
Не чув, що бразильці відмовили нам саме в придбанні Тукано.
   
Розмови були ще до повномасштабного вторгнення, крім того, багато цих літаків є по світу.
Не чув, що бразильці відмовили нам саме в придбанні Тукано.
До 2019 взагалі було ембарго. Бойова техніка без дозволу виробника не продається.
Прохуйловське керівництво бразилвї відмовилось продати медичні машини,  і ти думаєш вони б літаки продали?
   
Ти вже за..бав своїми літачками.  Це мають бути повноцінні бойові літаки з радаром і ракетами. Ще й з великим радіусом дії. Щось типу Lockheed P-38 Lightning. Нема зараз таких.
Британці успішно збивали фау1  літачками без радарів і ракет.
При тому, що швидкість фау1 була набагато більшою і вона несла тонну вибухівки.
   
Британці успішно збивали фау1  літачками без радарів і ракет.
При тому, що швидкість фау1 була набагато більшою і вона несла тонну вибухівки.

Ну,не то чтобы успешно, но %% 30-40 таки сбивали. С предварительным наведением радарами,которые работали с земли
   
Британці успішно збивали фау1  літачками без радарів і ракет.
При тому, що швидкість фау1 була набагато більшою і вона несла тонну вибухівки.

Може ти не знав. Англійці винахідники радарів.
   
Британці успішно збивали фау1  літачками без радарів і ракет.
При тому, що швидкість фау1 була набагато більшою і вона несла тонну вибухівки.
Не неси хріні. Левову частку фау1 збили ппошною артилерією. Завдяки 165 радарами зі штатів. Плюс фронт атак був кілометрів пару сот  а то й менше. Читай
https://defence-ua.com/army_and_war/jak_britanija_zbivala_fau_1_i_chim_tse_nagaduvalo_borotbu_proti_shahed_136-14575.html
Та й фау летіли по прямій на великій висоті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія