Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Та ясно що буде котел,8 років готувались готувались і доготувались, якщо помиляюсь  - самозабанюсь на форумі на рік.  Скоро будемо бити себе в груди про нових кіборгів. Бо противник навчився на своїх помилках , а ми почали відпочивати на лаврах...

 Які лаври, що ти верзеш? Друга армія світу, геть жорстокі і брутальні. Протистояти не легко і доводиться ризикувати.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Дорога Лисичанск-Бахмут.
это крупная трасса, но не единственная
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

это крупная трасса, но не единственная


Крупную группировку с техникой по тропам не выведешь
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Крупную группировку с техникой по тропам не выведешь
еще можно, если прям сегодня
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

в смысле единственная? тебе прям трасса нужна чтоб отойти?
А как такую массу организованно вывести? Полями…огородами…?
Тут уже много раз постилось…сколько времени требуется, чтобы колонна техники…с правильными интервалами проехала…
Не будут отходить.

Останнє редагування: 26 травня 2022 22:35:30 від Камрад
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

вчора тут мене обзивали
а я казав треба відступати від сєвєродонецька
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

«Ситуация на фронте аховая для нас, нас выносят дальнобойными средствами и нам нечего противопоставить им.» - Арестович
«Мы вам ещё нужны или уже не нужны?.» - Арестович обращается к США
Все логично и правильно сказал.
Вчера была несколько истеричная передача.
А сегодня все логично . Да. Нас выносят дальнобойными средствами. Свои подобные у нас закончились. Поэтому сейчас, так как в начале войны бить по тылам мы не можем. Не чем.
Если что - это не моя зрада. Это Арестович сказал  ;)
Нам нужны Химарсы. Без них беда. Нам их не дают , но надеемся что дадут.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Хочу сказати, що завдяки захисникам Сєвєродонецька, Лисичанська,Попасної, Золотого, вдаєтся утримувати Орду від швидкого просування вглиб України. Зараз це як корок.Списуюсь з регіонами Луганщини, звідусіль пишуть, що кишить орками-Старобільськ, Сватове, Новоайдар...Не хочеться навіть думати, що цей корок прорве...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

И вот тут приходит на ум логичное объяснение тому, ПОЧЕМУ мы не отходим от Севера.
А вот почему. Мне прям от этой мысли легче стало. Хоть и написал здесь про это окружение в первых числах мая.
Короче , думаю что в ГШ думают примерно так:
- ну отойдём мы из этого «языка» условно на уровень Северск - Соледар. Да вроде как логично выровнять и сократить линию фронта. Но. При том, что нас выносят артой дальней и системами РСЗО сокращение фронта только облегчит русне задачу и с этих позиций нас выбить и так до бесконечности. Это позволит им ещё более уплотнить огневые средства на 1 км фронта.
Поэтому. Стоим до последнего. Даже в окружении. Сковываем и выматываем их силы, а в это время получаем время…для того, чтобы нужное нам вооружение таки поступило.
Ну вот как то так.

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Хочу сказати, що завдяки захисникам Сєвєродонецька, Лисичанська,Попасної, Золотого, вдаєтся утримувати Орду від швидкого просування вглиб України. Зараз це як корок.Списуюсь з регіонами Луганщини, звідусіль пишуть, що кишить орками-Старобільськ, Сватове, Новоайдар...Не хочеться навіть думати, що цей корок прорве...
+
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

И вот тут приходит на ум логичное объяснение тому, ПОЧЕМУ мы не отходим от Севера.
А вот почему. Мне прям от этой мысли легче стало. Хоть и написал здесь про это окружение в первых числах мая.
Короче , думаю что в ГШ думают примерно так:
- ну отойдём мы из этого «языка» условно на уровень Северск - Соледар. Да вроде как логично выровнять и сократить линию фронта. Но. При том, что нас выносят артой дальней и системами РСЗО сокращение фронта только облегчит русне задачу и с этих позиций нас выбить и так до бесконечности. Это позволит им ещё более уплотнить огневые средства на 1 км фронта.
Поэтому. Стоим до последнего. Даже в окружении. Сковываем и выматываем их силы, а в это время получаем время…для того, чтобы нужное нам вооружение таки поступило.
Ну вот как то так.


Север-это волнорез
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
https://t.me/serhiy_hayday/6720

Северо-восточная часть города. Почти на объездной, но, уже в городской части, во внутренней
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Из гостиницы мир в северодонецке выбили дрг орков. Но город окружен по периметру. Только 1 мост на лисик остался.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Юрій Бутусов
1 год  ·
Деякі недолугі керівники сьогодні видали вказівку щодо заборони мені відвідувати військові частини на передовій на фронті.
Це рішення заважає моїй роботі по запису інтерв’ю з нашими воїнами на фронті, на передових позиціях, де я зараз знаходжусь, та по об’єктивному висвітленню важкої обстановки на Донбасі.
Я розумію, що таким чином мені вирішили помститись за замітки про відповідальність влади за підготовку до війни та про загрозливу ситуацію на Донбасі. Усі воіни на фронті чудово розуміють, що ніяких секретів я у своїх постах не викладав, а навпаки сприяв вирішенню кількох загрозливих ситуацій. В тому числі завдяки особистій присутності. Людям на фронті потрібна правда, підтримувати їх треба особистою присутністю на передовій там, де небезпечно, та розумінням реальних проблем.
Я вважаю таке «оголошення війни» з боку деяких людей в ОП дуже шкідливою та небезпечною помстою, та намаганням усунути мене від об’єктивного висвітлення обстановки, та провокуванням розколу у суспільстві. І це небезпечно через відсутність об’єктивного погляду на ведення бойових дій на Донбасі.
Тому вимагаю від керівництва ОП негайно переглянути свої вказівки, і відмінити це абсурдне розпорядження.
Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо якщо ви негайно не відміните свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику.
Чекаю негайноі відміни розпорядження.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Из гостиницы мир в северодонецке выбили дрг орков. Но город окружен по периметру. Только 1 мост на лисик остался.

 Сиротянский теоретически еще на ходу, но по факту пристреляны
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Юрій Бутусов
1 год  ·
Деякі недолугі керівники сьогодні видали вказівку щодо заборони мені відвідувати військові частини на передовій на фронті.
Це рішення заважає моїй роботі по запису інтерв’ю з нашими воїнами на фронті, на передових позиціях, де я зараз знаходжусь, та по об’єктивному висвітленню важкої обстановки на Донбасі.
Я розумію, що таким чином мені вирішили помститись за замітки про відповідальність влади за підготовку до війни та про загрозливу ситуацію на Донбасі. Усі воіни на фронті чудово розуміють, що ніяких секретів я у своїх постах не викладав, а навпаки сприяв вирішенню кількох загрозливих ситуацій. В тому числі завдяки особистій присутності. Людям на фронті потрібна правда, підтримувати їх треба особистою присутністю на передовій там, де небезпечно, та розумінням реальних проблем.
Я вважаю таке «оголошення війни» з боку деяких людей в ОП дуже шкідливою та небезпечною помстою, та намаганням усунути мене від об’єктивного висвітлення обстановки, та провокуванням розколу у суспільстві. І це небезпечно через відсутність об’єктивного погляду на ведення бойових дій на Донбасі.
Тому вимагаю від керівництва ОП негайно переглянути свої вказівки, і відмінити це абсурдне розпорядження.
Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо якщо ви негайно не відміните свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику.
Чекаю негайноі відміни розпорядження.

 Не йому вирішувати хто що має показувати на передовій. Діяльність таких "доброзичливців" може коштувати тисячі бійців захисників України.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не йому вирішувати хто що має показувати на передовій. Діяльність таких "доброзичливців" може коштувати тисячі бійців захисників України.

З цим погоджусь. Бутусов і так вже дещо засвітив на своїх відосіках
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Юрій Бутусов
1 год  ·
Деякі недолугі керівники сьогодні видали вказівку щодо заборони мені відвідувати військові частини на передовій на фронті.
Це рішення заважає моїй роботі по запису інтерв’ю з нашими воїнами на фронті, на передових позиціях, де я зараз знаходжусь, та по об’єктивному висвітленню важкої обстановки на Донбасі.
Я розумію, що таким чином мені вирішили помститись за замітки про відповідальність влади за підготовку до війни та про загрозливу ситуацію на Донбасі. Усі воіни на фронті чудово розуміють, що ніяких секретів я у своїх постах не викладав, а навпаки сприяв вирішенню кількох загрозливих ситуацій. В тому числі завдяки особистій присутності. Людям на фронті потрібна правда, підтримувати їх треба особистою присутністю на передовій там, де небезпечно, та розумінням реальних проблем.
Я вважаю таке «оголошення війни» з боку деяких людей в ОП дуже шкідливою та небезпечною помстою, та намаганням усунути мене від об’єктивного висвітлення обстановки, та провокуванням розколу у суспільстві. І це небезпечно через відсутність об’єктивного погляду на ведення бойових дій на Донбасі.
Тому вимагаю від керівництва ОП негайно переглянути свої вказівки, і відмінити це абсурдне розпорядження.
Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо якщо ви негайно не відміните свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику.
Чекаю негайноі відміни розпорядження.

Юрий Бутусов отважный журналист! Здоровья ему, удачи..
Но нельзя угрожать администрации, если просят - выполнять. Есть еще фронты, есть тысячи тысячи точек, где работы не початый край.
Война, единоначалие, дисциплина.
Даже если Юрий сто раз прав.
Есть идеи, видишь проепы - пиши рапорт в ген штаб
А мы, ( гражданские) кроме срача паники и сплетен ничего не можем толкового с точки зрения - чью сторону занять.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Из гостиницы мир в северодонецке выбили дрг орков. Но город окружен по периметру. Только 1 мост на лисик остался.
такое пишут

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

З цим погоджусь. Бутусов і так вже дещо засвітив на своїх відосіках
видео моста он видимо снес, на хера было его снимать???
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

такое пишут

https://twitter.com/view/status/1530160878951223297

Не моли так быстро..
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

видео моста он видимо снес, на хера было его снимать???

Кацапы ржут над Бутусовым, типа, спасибо что наводишь нашу арту
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Периметр-это объездная на Рубежное, до взорванного моста, а также лес возле шоссе Строителей (дорога на Новоайдар-Луганск). Оно и так все простреливалось стрелковым. Единственное, осталась за нами дорога на Боровское
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не моли так быстро..
то в смысле две трети по периметру города, твит тупо написан
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Кацапы ржут над Бутусовым, типа, спасибо что наводишь нашу арту

Подробностей не знаю, если правда, если....
То тут наказать надо - а не просить его убратся..
А он еще угрожает разобратся и ультимаиумы.
Если инфа навредила всу..
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

то в смысле две трети по периметру города, твит тупо написан

На радио НВ  подтвердили.. часть города у врага.
.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Бутусов регулярно зашкварюється.
То розповідає де в яких напрямках яких боєприпасів не вистачає, то ворожу арту корегує...
   
На радио НВ  подтвердили.. часть города у врага.
.
писдят
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

сегодня с Лисичанска эвакуировали 31 человека, из них 13 детей
   
Кацапы ржут над Бутусовым, типа, спасибо что наводишь нашу арту
Мост - стационарный объект. Что там наводить?
Корректировщиков всех мастей и так хватает.
Это кацапы пытаются типа отомстить и переключить внимание после наводки их журналиста на Тюльпан
   
знайомий з Попасної живим вийшов.
зараз у госпіталі.
розповів рівно те шо ви і самі знаєте : перевага у кількості арти там у орків значна.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
Yyu

Сєвєродонецьк. Готель "МИР". Оркі обстрілюють МЖК "Мрія".  :X

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А тем временем, в Сватово прилетела наша Точка.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А тем временем, в Сватово прилетела наша Точка.
Було б чудово! (tu)
А то орки хваляться що кілька Точок збили якраз там сьогодні...
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Було б чудово! (tu)
А то орки хваляться що кілька Точок збили якраз там сьогодні...


Можливо, впала і збита. Серед мирняка 3-200, 10-300
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія