Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поясніть мені чому в українських мережах SMS/MMS є якийсь фетишизм?

Глянув тарифи. Стільниковий звязок і мобільний інтернет в Україні практично шарові. Коштують сущі копійки.

АЛЕ!

Є кілька заморочок які здорово дивують. Наприклад есемески. Чомусь їх ретельно і окремо рахують і коштують вони чомусь дорого відносно загальних тарифів. Ось один із прикладів в Київстар:


«SMS по Україні

щодня 100 пакетів по 10 SMS — 3,00 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 1,00 грн/SMS
SMS за кордон

щодня пакет по 10 SMS — 10 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 3,00 грн/SMS
МMS

щодня 100 пакетів по 10 МMS — 3,00 грн/пакет
понад пакетний обсяг або якщо на рахунку коштів менше ніж вартість пакета — 1,00 грн/МMS»


А ще чомусь окремо рахують і жорстко обмежують дзвінки на інших операторів. Чому?


Для порівняння. У нас тут плани значно дорожчі. Наприклад мій план $60. Інтернету лише 25 гіг. Але безліміт дзвінків по Канаді. Куди завгодно, на будь якого оператора. В тому числі і на стаціонарні лінії. І саме цікаве, що SMS/MMS безліміт по всьому світові, причому такий стан справ практично в усіх планах, навіть досить дешевих.

Чому в Україні так трепетно відносяться до тих есемесок?
   
Кому вони всрались ті смски при наявності месенджерів?
   
Кому вони всрались ті смски при наявності месенджерів?

Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес. В якісь дні іноді відкриваєш якісь програми десятки разів і щоразу есемескою приходить цифровий пароль.

Цікаво було б побачити реакцію Майкрософт чи якогось банку, якби їм запропонував присилати цифрові паролі на Вайбер чи Телеграм.

 :gigi:



Останнє редагування: 22 листопада 2021 20:52:46 від Маковій
   
Для порівняння. У нас тут плани значно дорожчі. Наприклад мій план $60. Інтернету лише 25 гіг. Але безліміт дзвінків по Канаді. Куди завгодно, на будь якого оператора. В тому числі і на стаціонарні лінії. І саме цікаве, що SMS/MMS безліміт по всьому світові, причому такий стан справ практично в усіх планах, навіть досить дешевих.

Чому в Україні так трепетно відносяться до тих есемесок?
у нас пакет 15 долларив також смс-ки безкоштовно
   
І взагалі есемески з часом стають все більш поширеними. Вважається непристойним турбувати людей дзвінками, особливо не близько знайомих. А ще щоб не відривати в робочийчас. Тому всі масово аористуються есемесками, які можна прочитати і відповісти пізніше.

А кожного разу когось запитувати «а який в тебе мессенджер» також некомільфо. А есемес сервіс є у всіх іжорстко прив‘язаний до телефонного номера. Зручно.
   
у нас пакет 15 долларив також смс-ки безкоштовно

Можливо і є у вас плани з анлімітом есемесок. Але я трохи полистав пропозиції і помітив що більшість із планів есемески ЧОМУСЬ дуже ретельно рахують.

Чому? В чому їх така цінність?
   
Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес.

Цікаво було б побачити реакцію Майкрософт чи якогось банку, якби їм запропонував присилати цифрові паролі на Вайбер чи Телеграм.

 :gigi:

Динозаври. У мене повідомлення про платежі приходять через додатки.
А паролі які приходять я не оплачую.
   
Дивує, тому що переслати есемеску для оператора це доля секунди робочого часу. В той час як інтернет чи розмови анліміт, ті БЕЗЗАТРАТНІ есемески чомусь ретельно рахують. Прямо поштучно.
   
Динозаври. У мене повідомлення про платежі приходять через додатки.
А паролі які приходять я не оплачую.

Ха-ха. Динозаври.

Щоб відкрити додаток потрібно залогінитись. Крім звичного паролю кожного разі присилають ще і цифровий код на веріфований номер - двоступенева верифікація.
   
То гілка з якого року?
2000го

)
Доповідь за некропостінг
   
То гілка з якого року?
2000го

)
Доповідь за некропостінг

А доповідь за тупість існує? А доповідь за безпідставне набридання модераторам існує?

Гілка відкита щойно. Тарифи свіжі, відкриті в окремому вікні прямо зараз.

https://www.kyivstar.ua/tariffs/tviy-optymum
   
Ха-ха. Динозаври.

Щоб відкрити додаток потрібно залогінитись. Крім звичного паролю кожного разі присилають ще і цифровий код на веріфований номер - двоступенева верифікація.

Ха ха,  яка нещадна витрата ліміту смсок.
   
Ха ха,  яка нещадна витрата ліміту смсок.

Так в тому то і цимус - ТУТ есесмески/емемески практично у всіх планах АНЛІМІТ. По всьому світові.

Тому вчергове - чому в Україні так ретельно рахують ті есесмески/емемески? Які в порівнянні із живими розмовами чи мобільним інтернетом для операторів практично нічого не коштують?
   
Чому? В чому їх така цінність?
Нема ніякої цінності - це така бізнес модель. Ви в дитинстві "Незнайко на Місяці" не читали? Там дуже добре розписано - самий дешевий готель "Економічний", але за кровать, ковдру, подушку, простирадло, тепло, світло, воду, мило, шафу, телевізор і т.д. треба платити додатково.. Так і тут - смс, ммс, хвилини на міські номери і т.д. - все за додаткову плату і звичайно пакетами.. Тобі потрібна одна, а платиш за 3-5-10..:)
   
СМС приритетнее инета и работает там где инета нет (плохая связь или перегруженная сеть).
   
Ха-ха. Динозаври.

Щоб відкрити додаток потрібно залогінитись. Крім звичного паролю кожного разі присилають ще і цифровий код на веріфований номер - двоступенева верифікація.
5 банків
Ат і Словак
Верифікація дво-трьоступенева
Вхід
Доступ
Транзакція
Смс прибили років два тому разом з браузерним входом
Татрабанк і банкАвстрія  юзає відбитки
Райф фейс
Все виключно на аплікухах(

Смс хіба кісь тіндер баду пришле щоб телефон перевірити.

1000смс в пакеті залишаються на місці.
Хз хто іх взагалі юзає

   
там где инета нет
Є такі місця?
   
Є такі місця?

Наприклад Хрещатик 24 серпня першу половину дня
   
Нема ніякої цінності - це така бізнес модель. Ви в дитинстві "Незнайко на Місяці" не читали? Там дуже добре розписано - самий дешевий готель "Економічний", але за кровать, ковдру, подушку, простирадло, тепло, світло, воду, мило, шафу, телевізор і т.д. треба платити додатково.. Так і тут - смс, ммс, хвилини на міські номери і т.д. - все за додаткову плату і звичайно пакетами.. Тобі потрібна одна, а платиш за 3-5-10..:)

Тобто, іншими словами, сам по собі в Україні стільниковий сервіс просто чудовий. З деякими обмовками про реальне покриття і реальну (а не задекларовану) швидкість мобільного інтернету.

Але цими жорсткими лімітами на есемески додали трохи перчинки в страву? Щоб медом не здавалась? Так?
   
Все украинские операторы давали безлим смс пока спамеры не начали через многосимочные модемы отправлять спам. Пришлось на припейде сделать смс платными и ограниченными одновременно. Все просто.
У контрактников и дорогих припейдах смс бесплатные и ограничены в 100-200 штук в месяц - нормальным людям хватает, а спамерам - нет.
Входящие СМС - бесплатны есть, были и будут.
   
Наприклад Хрещатик 24 серпня першу половину дня
Халепа

Смс прикольна фіча була в свій час
Але якось підзабута)
   
Тобто, іншими словами, сам по собі в Україні стільниковий сервіс просто чудовий. З деякими обмовками про реальне покриття і реальну (а не задекларовану) швидкість мобільного інтернету.

Але цими жорсткими лімітами на есемески додали трохи перчинки в страву? Щоб медом не здавалась? Так?
Ну яким медом - я ж кажу бізнес модель. Ну не хоче/може наш споживач платити 200 грн. в середньому, як в фінплані оператора бажається, то ми продамо за 100, а інші 100 заберемо додатковими послугами..
   
Ну яким медом - я ж кажу бізнес модель. Ну не хоче/може наш споживач платити 200 грн. в середньому, як в фінплані оператора бажається, то ми продамо за 100, а інші 100 заберемо додатковими послугами..

Зрозуміло.

А чому обмежують чи роблять платними дзвінки на інших операторів? Могли б просто робити взаємозалік, якщо це тягне якісь кошти. Чи також «бізнес модель»?
   
Все украинские операторы давали безлим смс пока спамеры не начали через многосимочные модемы отправлять спам. Пришлось на припейде сделать смс платными и ограниченными одновременно. Все просто.
У контрактников и дорогих припейдах смс бесплатные и ограничены в 100-200 штук в месяц - нормальным людям хватает, а спамерам - нет.
Входящие СМС - бесплатны есть, были и будут.

А що - не простіше було якось прихлопнути тих спамерів? Ніж чморити ВСІХ.

Чомусь же таке не пройшло на Заході. Хоч тут різного спаму в усіх інших джерелах також вистачає. А в есесемесках чомусь ні.
   
Є такі місця?
Ліс
   
Сотня за месяц даже если делаешь 1 звонок в месяц. Дешево сотня за 1 звонок?
   
Не лезь в ставки взаиморасчетов, не нужно оно тебе.
   
Все украинские операторы давали безлим смс пока спамеры не начали через многосимочные модемы отправлять спам. Пришлось на припейде сделать смс платными и ограниченными одновременно. Все просто.
У контрактников и дорогих припейдах смс бесплатные и ограничены в 100-200 штук в месяц - нормальным людям хватает, а спамерам - нет.
Входящие СМС - бесплатны есть, были и будут.

Отличный ответ, с языка снял )))
А заниматься поиском спамеров, которые каждый раз меняют симки - не благодарное дело... Не то что у вас в Канаде, где симка выдаётся лично, при наличии паспорта и отпечатков пальцев... )))))
   
Отличный ответ, с языка снял )))
А заниматься поиском спамеров, которые каждый раз меняют симки - не благодарное дело... Не то что у вас в Канаде, где симка выдаётся лично, при наличии паспорта и отпечатков пальцев... )))))

Не переживайте. Рано чи пізно паспорт і відбитки пальців за сімку і в Україну прийде.

 :gigi:
   
Сотня за месяц даже если делаешь 1 звонок в месяц. Дешево сотня за 1 звонок?
а 4 рубля  абонент в СССР это дешево? И самая длинная в СССР очередь.
   
та всім насрати на смски. вхідні безкоштовні, а так більшість компаній через вайбер спілкується.
в мене в сяомі якось прийшла пропозиція перейти на новий формат, чисто їхній чи що, смсок. я підтвердила і тепер ніби безкоштовно смски вихідні.
повторюсь, що всі вхідні безплатні. так що з кодами, підтвердженнями і іншим немає проблем.
   
Не пам'ятаю вже, коли останній раз відсилав смс. Для чого вони?
   
Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес. В якісь дні іноді відкриваєш якісь програми десятки разів і щоразу есемескою приходить цифровий пароль.

Так вхідні смс і дзвінки безплатні і необмежені. В чому взагалі проблема ТС?  :S
   
А відносно спамерів із різний номерів, то така фіча є і в Канаді. Навіть гірше - люті розводи. Багато людей ведеться, особливо літніх, хто виріс із звичкою ніколи не замикати вхідні двері. На сотні мільйонів доларів. І ніякі паспорти із відбитками не допомагають.

В більшості то телефонні дзвінки. Спектр широкий. Від майже безплатних готелів десь на Гаваях і круїзів (вітаємо, ви виграли…), і до погрозливих від податкової чи таможні (ви заборгували $$$$$ і якщо терміново не заплатите, то вас… за вами вже виїхали). Номери з усього світу, але в останній час якось переключились і на місцеві номери. І ніякі паспорти із відбитками не допомагають.

Все як правило телефонія. Але іноді приходять і есемески. Маскуються під якісь звичайні реальні сервіси. Як правило пропонують залогінитись через них щоб перерахувати ВАМ якісь невеликі гроші - щось там перерахували і різницю хочуть повернути. Ну а далі… ви знаєте що буде.  Але таке через есемески чомусь вкрай рідко.

Це все IP-телефонія. Я бувало розважався із тими розводчиками. Доходив часом майже до фіналу. Фінал один - дайте номер кредитної карти і код на звороті. Розважаючись я робив довгі паузи - вибачте, мені дзвонять в двері, почекайте хвилинку і вмикав паузу на 20-30 хвилин. Терпляче чекали.

Смішно все це спостерігати, особливо коли явно сидять в якомусь Занзібарі чи Пакистані, мова відповідна а називають себе на кшталт Джессіка Кембл чи Вільям Макгрегор.

Навіщо провайдери залишили ці дірки для шахраїв, та ще й так щоб генерували місцеві телефонні номери, так і не розумію.
   
Так вхідні смс і дзвінки безплатні і необмежені. В чому взагалі проблема ТС?  :S

Ніяких проблем. Проста цікавість - чому рахують ті смс поштучно. Ніби то не короткий цифровий імпульс а голубина пошта.

І ще чому обмеження і додаткова оплата за дзвінки на інших провадерів.
   
Маса сервісів зав‘язана на есемески. Ті ж платежі картами дублюються повідомленнями есемес. А половина паролів в програмах дублюються цифровим кодом який також приходить по есемес. В якісь дні іноді відкриваєш якісь програми десятки разів і щоразу есемескою приходить цифровий пароль.

Цікаво було б побачити реакцію Майкрософт чи якогось банку, якби їм запропонував присилати цифрові паролі на Вайбер чи Телеграм.

 :gigi:
Приватбанк шлет различную информацию через Телеграм или Вайбер

Я рассылаю каждый день клиентам тысячи СМСок. 32коп за  штуку, но помножишь копейки на тысячи и на 30 дней - в месяц круглая сумма набегает. Но сообщения в Вайбере дороже в два раза, чем СМС

Останнє редагування: 22 листопада 2021 23:12:02 від planken
   
та всім насрати на смски. вхідні безкоштовні, а так більшість компаній через вайбер спілкується.
в мене в сяомі якось прийшла пропозиція перейти на новий формат, чисто їхній чи що, смсок. я підтвердила і тепер ніби безкоштовно смски вихідні.
повторюсь, що всі вхідні безплатні. так що з кодами, підтвердженнями і іншим немає проблем.

І більшість інформації про вас і компанії, включно навіть із якимись озвученими там паролями, накопичується в базах даних ФСБ. Яка конторолює всі ті вайбери-телеграми.
   
Кому вони всрались ті смски при наявності месенджерів?
Альтернативний, прив*язаний до телефону захищений канал.
Платежі проводиш через месенжери?
Ню-ню. Сміливий покемон. B-)
   
Приватбанк шлет различную информацию через Телеграм или Вайбер

Молодці Телеграм і Вайбер (ФСБ). Клієнти самі здають всю інформацію про себе.

 (tu)
   
І більшість інформації про вас і компанії, включно навіть із якимись озвученими там паролями, накопичується в базах даних ФСБ. Яка конторолює всі ті вайбери-телеграми.

Ага, от тільки Київстар злився з кацапським Білайном, а ватафон - це змінена вивіска з МТС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія