Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Виплатиш борг - от тоді і будеш порівнювати себе з Хорватом.
Вікусь, так як виплатив Хорват - я не хочу виплачувати. Ок? Це по-перше. По-друге іпотека номер нуль виплачена і хата в аренді. Я живу в іншій, яка теж колись буде виплачена.

Якщо я продам хату нумер нуль, то можу узяти три хати Хорвата  :weep:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Згпдав за нього))
Це той що на заставку компа собі поставив фоточку мою в трусєлях))
Гей здається.

Я практично не знайома з творчістю цього ніка, але, як писала у адмінці, стилістично вони ідентичні. Так, "батарейка" тут чомусь відомий як гей. А рст зайшов зразу із намьотанним глазом аналізу чийогось гейства, чим дуже проколовся  :facepalm1: .

Напевно, wishful thinking, бо і ти, і Хорват фізично привабливі чоловіки.

I seek safe harbour  :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Макс ті лутшій яєбу навсєгда.

Макс футбол не смотрит
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вікусь, так як виплатив Хорват - я не хочу виплачувати. Ок? Це по-перше. По-друге іпотека номер нуль виплачена і хата в аренді. Я живу в іншій, яка теж колись буде виплачена.

Якщо я продам хату нумер нуль, то можу узяти три хати Хорвата  :weep:

Нема різниці, як виплатив Хорват. За фактом у нього нема боргів, все.

Так, ти можеш. І влізти у борги у часи великого рісету. А не дай Бог, щось станеться з одним із вас, і хто буде тягнути мортгидж?

Таку хату, як у Хорвата, тобі буде важко знайти у англ. умовах, бо це зазвичай надто переоцінені старі розвалюхи із молдом, гнилими стінами, страшним дизайном, у порівнянні з яким рожева кімната Хорвата - торжество стилю. Це просто реалії безвідносно ваших сварок, що стиль життя Хорвата і якість його життя набагато кращі, ніж те, що світить тобі. Це не твоя вина, а просто жорстокі реалії ринку.

Тому як особа, що бажає тобі добра (незважаючи ні на що), я рекомендую тобі припинити тінейджерські нападки на інших і краще зайнятися плануванням свого майбутнього. Наприклад, розглянути країни, де умовна хата хорвата набагато доступніша (умовно у величному Калгарі).
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

ПАКТ первая же серия... уже на середине остановилась и думаю смотреть ли дальше. день насмарку. по хозяйству ничего не сделано
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Моей задачей было выманить Вику))
Я, честно говоря, немного имел угрызения совести, что она покончила с собой из-за меня. Так переживала, что оказалась не в моем вкусе.
Решил устроить эксперимент.
Вика быстро отгавкнулась, как собачка Павлова.
ну теперь у жирного гея и лысого каГтавого уебана две подмахивальщицы.)))
Старушки не дадут кГасавчиков в обиду.
 Развлекайтесь!
Я на футбол))

Рст, тут в сетях про тебя пишут что ты не просто гей——а гей—социальщик(((
Ты настолько унылый даже среди своих что вынужден жить на социале?(((
Ты хуже выглядишь чем дрыщ?(((
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

А не дай Бог, щось станеться з одним із вас, і хто буде тягнути мортгидж?
По-перше, страховка. По друге, я можу зараз продати першу хату і погасити іпотеку на другу. Але я цього з відомих причин робити не буду.

Віка, давай краще щось про Калгарі  X(
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

По-перше, страховка. По друге, я можу зараз продати першу хату і погасити іпотеку на другу. Але я цього з відомих причин робити не буду.

Віка, давай краще щось про Калгарі  X(

І да))——
Дрищ таки мазохіст))
Полюбляє коли його за вуха тягають))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

По-перше, страховка. По друге, я можу зараз продати першу хату і погасити іпотеку на другу. Але я цього з відомих причин робити не буду.

Віка, давай краще щось про Калгарі  X(

Ні, поки ти не розшифруєш мій прощальний месидж, дописувати я тут не буду. Просто ще завершу свої коментарі і пака-пака.

Зараз займемся іще одною особою, яка насміхалася з Хорвата, його хати, фінансової ситуації, "здачі пляшок" і так далі.

Особи, що мила унітази про приїзду в США, а зараз насміхається із працівників інтелектуальної сфери, які живуть в країні-постсовку і де зарплати невеликі.

Особи, що за 30 років в США так і не спромоглася на нормальну машину і будинок і живе у хліві (буквально). Фотки виключно з пабліка  :laugh:

Я не знаю, хто як, а я такого трешу ще не бачила. Тут хіба фільми жахів знімати. Хата Хорвата і навіть його рожева спальня здаються палацами у порівнянні:
















https://photos.zillowstatic.com/fp/2f4d6f735312036d60666e62eb20c6d4-uncropped_scaled_within_1536_1152.webp

Тут навіть і коментувати більше не треба. Все і так зрозуміло.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Просто ще завершу свої коментарі і пака-пака.
По холодку, Вікусь!

Я не знаю, хто як, а я такого трешу ще не бачила
Віка, шо ти, одружена жінка, робила у тій хаті????
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І Хорват, у нього були три жінки. Про першу історія нічого не каже - напевно, вляпався по молодості. Друга, набагато старша, була возиком, що вивіз його в США. Третю він вивіз з України, ще будучи формально одруженим на другій. Все це детально розписано у відповідних судових документах all over the internet.

За його словами, контрибуцію він типу вже виплатив. Але з фінансами там не дуже, враховуючи статус його активів і убогий за мірками сша ріал істейт.

Ну і життя 54-річного старіючого мачо (в його уяві) з обвислими щоками і шкірою кольору лайна не ахті. З розваг залишився лише булінг нормальних людей типу Сергія та Хорвата, бо на фупі сидить фактично безвилазно.

Пожалійте його. Хоча I hope he burns in hell.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

По холодку, Вікусь!

Віка, шо ти, одружена жінка, робила у тій хаті????

Ріелтерський сайт. По цій хаті можна ставити психіатричні діагнози. Ти б зміг у такому жити?  ;o
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Краткий пересказ сегодняшних событий в ведке :-)o


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ріелтерський сайт. По цій хаті можна ставити психіатричні діагнози. Ти б зміг у такому жити?  ;o
Віко, а можеш сфоткати швейну кімнату?

Хтось думав що 1000 це дофіга  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну що тут ще залишилось неохопленого? здається, нібито все.

А, ще типу чому тут Сергій рекламує свій ютуб. Вибачте мене, але чому тут тоді "рекламує" свій відеоблог Турчинов чи будь-хто, хто побажав виставити будь-які приватні фото чи звіти про подорожі, наприклад?

Правила повинні бути одинакові для всіх.

Або ті, хто докопуються до Сергія через його авторський контент, просто дволичні потвори без честі і совісті.

Хоча про що я.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Віко, а можеш сфоткати швейну кімнату?

Хтось думав що 1000 це дофіга  :laugh:

Моє життя нікому не цікаве. Що таке 1000?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І да))——
Дрищ таки мазохіст))
Полюбляє коли його за вуха тягають))

Просто емоційно інвестований.

Буває  :gigi:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну що тут ще залишилось неохопленого? здається, нібито все.

А, ще типу чому тут Сергій рекламує свій ютуб. Вибачте мене, але чому тут тоді "рекламує" свій відеоблог Турчинов чи будь-хто, хто побажав виставити будь-які приватні фото чи звіти про подорожі, наприклад?

Правила повинні бути одинакові для всіх.

Або ті, хто докопуються до Сергія через його авторський контент, просто дволичні потвори без честі і совісті.

Хоча про що я.

Даже слав будучи модером так не срал своим бетоном на фупе как это номерное недоразумение со своими аналогичными видео-высерами. :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Не переводь стрілки на мене. Ще раз - мені все одно, як ти виглядаєш.

А то тикає свої фотки нащось, як мєдвєдка у свій час, намагається щось довести, аргументувати ...

Who gives.

До речі. Коли я пішла з фупу, фіма чомусь негайно запостив свою фотку  ;o

А взагалі форум зійшов на пси. Нецікаво.  The thrill is gone.

Be well.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Тут навіть і коментувати більше не треба. Все і так зрозуміло.

Да, все поняли, что тебе «так не жить», «фупозависимая ебанашка»(с) :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І Хорват, у нього були три жінки. Про першу історія нічого не каже - напевно, вляпався по молодості. Друга, набагато старша, була возиком, що вивіз його в США. Третю він вивіз з України, ще будучи формально одруженим на другій. Все це детально розписано у відповідних судових документах all over the internet.

За його словами, контрибуцію він типу вже виплатив. Але з фінансами там не дуже, враховуючи статус його активів і убогий за мірками сша ріал істейт.

Ну і життя 54-річного старіючого мачо (в його уяві) з обвислими щоками і шкірою кольору лайна не ахті. З розваг залишився лише булінг нормальних людей типу Сергія та Хорвата, бо на фупі сидить фактично безвилазно.

Пожалійте його. Хоча I hope he burns in hell.
І цей плєшивий старічок хотів з нами там в якомусь чєлєнджі змагатись?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ні, поки ти не розшифруєш мій прощальний месидж, дописувати я тут не буду. Просто ще завершу свої коментарі і пака-пака.

Зараз займемся іще одною особою, яка насміхалася з Хорвата, його хати, фінансової ситуації, "здачі пляшок" і так далі.

Особи, що мила унітази про приїзду в США, а зараз насміхається із працівників інтелектуальної сфери, які живуть в країні-постсовку і де зарплати невеликі.

Особи, що за 30 років в США так і не спромоглася на нормальну машину і будинок і живе у хліві (буквально). Фотки виключно з пабліка  :laugh:

Я не знаю, хто як, а я такого трешу ще не бачила. Тут хіба фільми жахів знімати. Хата Хорвата і навіть його рожева спальня здаються палацами у порівнянні:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
https://photos.zillowstatic.com/fp/2f4d6f735312036d60666e62eb20c6d4-uncropped_scaled_within_1536_1152.webp

Тут навіть і коментувати більше не треба. Все і так зрозуміло.
:facepalm1:
Епть яке уродство і який ужас.
А вікна в кратку, як в тюрмі.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Одним словом розмазала Віка клоунів остаточно.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:facepalm1:
Епть яке уродство і який ужас.
А вікна в кратку, як в тюрмі.

Прикинь, дедушка Ваня, ты себе такого не сможешь позволить от слова никогда. :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Одним словом розмазала Віка клоунів остаточно.

Та не, дедушка Ваня, это у Викуси бомбануло в очередной раз. :) Сидячи в жалком калгарийском арендованном курятнике без работы... :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Краткий пересказ сегодняшних событий в ведке :-)o


https://youtu.be/yVeIpRZfALU

Ох я ору от этого всего срачика))))
Сидим с Ирочкой и угораем))))
Насколько ж это ржачно))))
Мало того что три форума за этим следят))— мало того что события развиваются в нескольких странах))—— мало того что вовлечены люди с разных континентов)))—— так еще и Пан Полковник сидит в Черновцах за шахматной доской и раскладывает пасьянс))))
Блин как это ржачно сука))))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет


Епть яке уродство і який ужас.
А вікна в кратку, як в тюрмі.

Такий хлів (буквально, це перероблений хлів, де у свій час навалювали органіку корови) купити за 300 штук (копійки) ще і у такому депресивному стані треба мати особливий склад психіки. До того жив у дешевенькому таунхаузі із стратегічним розміщенням недалеко від місцевого болота.

Успішний, дуже успішний - зате любить поговорити про чужих 700 євро, гуртожиток і т.д.

Працює за методом гнилого оселедця - придумує брехню, як і його подружка, і повторює її тисячу раз. Так народився "калгарійський бегемот", "ти развєлась в таком-то гаду" ну і зараз "рєнтований курятник" і "бєз работи".

Рекомендую ігнорувати цю істоту - воно униле у всіх відношеннях, як і його хлів, і все його життя.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Інанна по фактам роз... валила ту всю кодлу)))
Я ридаю від сміху)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

І цей плєшивий старічок хотів з нами там в якомусь чєлєнджі змагатись?

А ти звернув увагу, як воно тут прорекламувало якийсь свій челендж, але фоток чи відео не показало?

Думаю, сердце прихопило чи геморой луснув від напруги.

Є такі люди - по паспорту ще не старі, а деклайн фізично, морально і інтелектуально відбувається роками.

До речі, Фімочці - не роби другий Пфайзер. Читав, що у молодих чоловіків проблеми із серцем після цього? Ковід тебе не візьме, а хронічне запалення серцевого м"язу дуже погана річ. Мортгидж не встигнеш виплатити ще :(.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Читав, що у молодих чоловіків проблеми із серцем після цього?
:laugh:

Мортгидж не встигнеш виплатити ще .
Гівна вам на зуби, пані Віко.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Пані Інанна по фактам роз... валила ту всю кодлу)))
Я ридаю від сміху)))

Вони перегрупуються завтра, обтрусять пір"ячко, повидирають смолу і підуть по надцятому заходу - динозавере, здача бутилок, підтягування (or lack thereof), геї, червоні кросівки ...

На жаль, не креативно і фома був правий, коли висловився на цю тему.

Унило. The thrill is gone.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Такий хлів (буквально, це перероблений хлів, де у свій час навалювали органіку корови) купити за 300 штук (копійки) ще і у такому депресивному стані треба мати особливий склад психіки. До того жив у дешевенькому таунхаузі із стратегічним розміщенням недалеко від місцевого болота.

Успішний, дуже успішний - зате любить поговорити про чужих 700 євро, гуртожиток і т.д.

Працює за методом гнилого оселедця - придумує брехню, як і його подружка, і повторює її тисячу раз. Так народився "калгарійський бегемот", "ти развєлась в таком-то гаду" ну і зараз "рєнтований курятник" і "бєз работи".

Рекомендую ігнорувати цю істоту - воно униле у всіх відношеннях, як і його хлів, і все його життя.

Да, а у тебя до сих пор пылает, «разведённый в 2018-и году безработный калгарийский бегемот в арендованном курятнике». :) Ничего не забыл? Да, ты всех родственников выписала на канадский велфер или ещё остался в Луцке кто? :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет
Ice9192

Якщо чесно - так. Там все робить апарат. Що за апарат у Києві - я хз.

У нас дорого, я платив £5к за пакет а в Варшаві 3-4к євро максимум.
бундес 5, ця гілка це подарунок долі. thanks
   
Re: Как выглядеть в 45 лет



На жаль, не креативно і фома був правий, коли висловився на цю тему.

Унило. The thrill is gone.

Ну то и пестуй отсюда, нищастичко...:)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

:laugh:

Гівна вам на зуби, пані Віко.

Я не бажаю тобі смерті, а навпаки, застерігаю від глобальної помилки. One needs to take into account science, correct?

Переживаю за тебе, аки твоя старша сестра  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

бундес 5, ця гілка це подарунок долі. thanks
Пане Айс, 5к того варте. Будете згадувати юзера Хому!
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ну то и пестуй отсюда, нищастичко...:)

Забомбило у ніщеброда)))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Я не бажаю тобі смерті, а навпаки, застерігаю від глобальної помилки. One needs to take into account science, correct?

Переживаю за тебе, аки твоя старша сестра  :laugh:
Віко, я вірю в науку, а не у байки бабок.

Крім того, в тебе чоловік хіба не юзає Пфайзер?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Да, а у тебя до сих пор пылает, «разведённый в 2018-и году безработный калгарийский бегемот в арендованном курятнике». :) Ничего не забыл? Да, ты всех родственников выписала на канадский велфер или ещё остался в Луцке кто? :)

О, забули, як це униле стукануло на людей і їх виперли із США? настільки повернуте на мені, що намагалося по якихось своїх каналах вивідати про мене інфу. Правда, шото пашло нє так і інфа у нього до реальності відношення не має.

Безробітні не можуть спонсорувати сюди своїх родичів. Та і для людей пенсійного віку нема велферу.

Про безробітну у курятнику смішно. Просто дяді дуже пече, що я свій лінкедін видалила і він тепер про мене нічого не може знайти  :rotate:

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Хата Троллло, если это децствительно она, выставленная на сайте недвижимости очевидно в стадии переезда или съезда. Продажа или сдача. Там не живут. Это же видно.
Во вторых, если это таунхаус то это стандартное американское жилье, а если еще и место не плохое, то это пол ляма $
За такие бабки Бронтозавере будет срать - пердеть весь свой остаток жизни по 700 Евро в месяц.
Не говорю уже про нумерного уепана петуха, который влез в кредит о которых пани Иннана очень плохо отзывается. Дескать кредиты берут одни чмошники
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія