Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Версия ОП по вагнеровцам

Версия ОП по вагнеровцам

​Офіс президента пояснив заяву Зеленського про "вагнерівців"
До спецоперації причетна Росія, а розмова з Лукашенко відбулася вже після затримання.


 ​Офіс президента пояснив заяву Зеленського про "вагнерівців"
Фото: facebook.com/victoria.strakhova
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк пояснив слова президента Володимира Зеленського про те, що він "попередив" тодішнього президента Білорусі Олександра Лукашенка про "вагнерівців".

У коментарі BBC, Подоляк сказав, що ця розмова відбулася 5 серпня 2020 року, тобто після затримання "вагнерівців".

"Президент Зеленський мав телефонну розмову з Лукашенком про вагнерівців 5 серпня 2020 року. Саме тоді президент Зеленський попередив Лукашенка про те, що Україна не сприйматиме іншого варіанту, окрім екстрадиції "вагнерівців" в Україну. "Вагнерівці" на той момент вже перебували під арештом у Білорусі більше тижня. Лукашенко обіцяв передати "вагнерівців" нам. Але він обрав інший варіант. Саме тому й після того контактів з Лукашенком у президента Зеленського не було", - сказав Подоляк.

Він також запевнив, що Зеленський, говорячи про причетність інших країн до операції по "вагнерівцям", мав на увазі Росію.

"Очевидно, що ця історія з появою "вагнерівців" у Білорусі не могла відбутися без російських спецслужб та пов'язаних з ними людей. Очевидно, до цієї історії були залучені ті, хто бажав би за рахунок України вирішувати свої геополітичні завдання - зокрема, у Білорусі. Україна не підіграє Росії у створенні легенд для спецоперацій, не займається повітряним піратством і не виходить за рамки визнаних міжнародних юридичних процедур", - сказав Подоляк.

Говорячи про звинувачення на адресу президента у "зриві спецоперації", Подоляк сказав, що опонентам Володимира Зеленського "життєво необхідно просувати далі цей їхній конспірологічний детектив про "вагнерівців", який складається з брехні і пропаганди та побудований на прийнятті частиною аудиторії бажаного за дійсне".

Нагадаємо, що 29 липня 2020 року під Мінськом було затримано 33 найманців приватної військової компанії Вагнера. Україна просила Білорусь видати 28 затриманих у зв'язку з їх причетністю до "ДНР" та "ЛНР", але Лукашенко вирішив відпустити "вагнерівців" у Росію.

Існує непідтверджена версія, що українські спецслужби ще під час президентства Петра Порошенка почали готувати спецоперацію з затримання "вагнерівців". Для цього створили фейкову "приватну військову компанію", яка мала найняти їх для роботи за межами Росії. Під час перельоту з Білорусі в Туреччину у липні їхній літак мали посадити у Києві та арештувати, але за день до вильоту через злив інформації з оточення Зеленського "вагнерівців" затримали в Білорусі, після чого вони повернулися в Росію.

У Головному управлінні розвідки Міноборони цю версію спростували, заявивши, що поїздка бойовиків ПВК "Вагнера", під час якої їх затримали в Білорусі, є спецоперацією російських спецслужб. Голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав інформацію про нібито причетність українських спецслужб до появи і затримання російських бойовиків у Білорусі спланованою дезінформацією.

Опозиція у Верховній Раді тривалий час вимагала створити тимчасову слідчу комісію для перевірки цієї теорії, але правляча більшість відмовилась це зробити. Натомість у травні 2021 року було створено ТСК з ширшими завданнями, одним з яких начебто буде затримання "вагнерівців".

24 червня вийшло інтерв'ю з Володимиром Зеленським, в якому він сказав, що операція по "вагнерівцях" справді готувалася, але не Україною, і він говорив про них з Олександром Лукашенком.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Так недавно ОП казала, що не було ніякої операції. Це все фейк.

Служба безпеки України назвала російським фейком і інформаційним «вкидом» повідомлення про участь СБУ у спецоперації із затримання бойовиків «ПВК Вагнера» в Білорусі і закликала «не поширювати чуток на користь недружньої держави».

Схожу заяву зробили новопризначений начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов і голова Офісу президента Андрій Єрмак.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

 :shuffle:
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Так недавно ОП казала, що не було ніякої операції. Це все фейк.

Служба безпеки України назвала російським фейком і інформаційним «вкидом» повідомлення про участь СБУ у спецоперації із затримання бойовиків «ПВК Вагнера» в Білорусі і закликала «не поширювати чуток на користь недружньої держави».

Схожу заяву зробили новопризначений начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов і голова Офісу президента Андрій Єрмак.

Фейк того что это Украина готовила  ;)
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

То таки була спецоперація? То таки злили інфу? А так брехали  разом з кацапами.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Пи*дит как дышит

Санкцию на спецоперацию давал Порох

Свидетели и доказательства участия США и Турции есть

Но вам, прихильники певної політсили, приказано открыть рот для получения очередной порции мочи

Открыли, выпили!
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Фейк того что это Украина готовила  ;)

Бубочка підставив союзників? Це ще гірше.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Пи*дит как дышит

Санкцию на спецоперацию давал Порох

Свидетели и доказательства участия США и Турции есть

Но вам, прихильники певної політсили, приказано открыть рот для получения очередной порции мочи

Открыли, выпили!


Пруфы у кучерявого гандона есть или как у тебя?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

У Зеленского заявили, что Украину к операции по "вагнеровцам" подталкивала Россия


"То есть, согласно этой трактовке получается, что Порошенко, который по его же признанию, отдал приказ о начале подготовки спецоперации по "вагнеровцам", действовал по заданию Кремля? Также как и участвовавшие в ней сотрудники СБУ? Интересный поворот", - комментирует Telegram-канал "Политика Страны".  :laugh:
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Пруфы у кучерявого гандона есть или как у тебя?

а каких именно пруфов ві хотите?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

а каких именно пруфов ві хотите?


Документы,люди,которые это могут подтвердить итд.Не сам себе  же Петро приказывал и явно не на словах
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Документы,люди,которые это могут подтвердить итд.Не сам себе  же Петро приказывал и явно не на словах

ну ок, люди подтвердят, а вы скажете, что они голимые порохосвиньи и все врут
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Пи*дит как дышит

Санкцию на спецоперацию давал Порох
АААААААААААааааааааааааааа нафуй  :lol:  :weep:

підріли  :lol:  :weep:  :weep:  :weep:

Ааааааааааааааааааа ........  :weep:  :weep:
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

ну ок, люди подтвердят, а вы скажете, что они голимые порохосвиньи и все врут


Ну и партнеры по операции как бы тоже ведут себя не так как те,кого кинули и слили
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Ну и партнеры по операции как бы тоже ведут себя не так как те,кого кинули и слили

не знаю, судя по Штатам, именно так
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

просто оставлю это здесь

20.08.2020 Подоляк - В Офісі президента назвали фантастикою дані про нібито зрив секретної операції по затриманню "вагнерівців"
https://www.УНІАН/politics/chvk-vagnera-v-ofise-prezidenta-nazvali-fantastikoy-dannye-o-yakoby-sryve-sekretnoy-operacii-po-zaderzhaniyu-vagnerovcev-novini-ukrajina-11118914.html

10.09.2020 "Гордонівське "інтерв'ю Богдана", про яке зараз із придихом говорять окремі хайпери типу "ох, як він хвацько щось сказав!". Насправді це інтерв'ю людини, яка абсолютно не в інсайді, не в тренді, продовжує жартувати над власними старими жартами і намагається дограти чужі хайпи. Зрозуміло, безглуздо розбирати його "фактичні знання". Особливо в тій частині, яка стосується імен можливих кандидатів в президенти або обізнаності про неіснуючу "вагнер-операції")", – зазначив Подоляк.
https://rubryka.com/2020/09/10/u-zelenskogo-vidpovily-na-zvynuvachennya-bogdana-shhodo-vagnerivtsiv-i-zvynuvatyly-jogo-u-pidigravanni-propagandi-rf/

24.05.2021 Подоляк - Більш того, зараз вже абсолютно очевидно, що саме РФ свого часу готувала щось подібне для України. У вигляді неіснуючої "спецоперації" з точно таким же примусовим сценарієм і подальшої максимальної дискредитації нашої країни, про що досі щиро жалкують окремі наші "корисні", скажімо так, медійні суб'єкти..."
https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/24/7294629/

24.06.2021 преЗе - Раз ми говоримо про вагнерівців. Я був залучений в цю тему. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я сказав йому. Я його попередив. Я сказав - я готовий вам передати всю інформацію про цих людей
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

До цього малоросійьский кремлівський поліцай Зеленський казав, що ніякої спецоперації не було.
Цитувати
"Печально, что некоторые средства массовой информации перепечатали "Комсомольскую правду" (кажется, российскую), сделали из этого сенсацию в Украине. Я не знаю ни о каком "сливе" какой-то там операции", - сказал Зеленский "Радио Свобода" еще в августе.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Роль медведчука у спецоперації - НЕ розкрита.
Якась фейкова  версія ОП по вагнерівцям
 :D
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Ще один мудак:
https://censor.net/ru/news/3273602/spetsoperatsiyu_po_vagnerovtsam_kurirovali_spetsslujby_rossii_venislavskiyi
 Спецоперацию по "вагнеровцам" курировали спецслужбы России, - Вениславский
Спецоперацию по "вагнеровцам" курировали спецслужбы России, - Вениславский
Спецоперацию относительно членов частной военной компании "Вагнер" курировали спецслужбы России.

Об этом заявил народный депутат от фракции "Слуга народа", член Комиссии по вопросам правовой реформы при президенте Украины Федор Вениславский в эфире программы Радио Свобода Свобода Live, информирует Цензор.НЕТ.

"Я в данном случае полностью согласен с президентом, что, если и была какая-то спецоперация, то она была, очевидно, срежиссирована не в Украине и не с участием наших партнеров из НАТО. Это была операция против Украины, которую пытались использовать для возможной дискредитации нашей страны. Я думаю, что то, что не удалось это сделать, это заслуга, в том числе, наших спецслужб и наших разведчиков", - сказал Вениславский.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Зеленский подтвердил подготовку спецоперации по "вагнеровцам" и сравнил ее с захватом самолета Ryanair в Минске

По его словам, перемещение организованных групп лиц через границу Беларуси контролируется Федеральной службой безопасности России.

"Что касается вообще ситуации с "вагнеровцами", то понятно, что была на территории Беларуси группа лиц... Очевидно, что попадание организованной группы лиц из Российской Федерации (я хочу напомнить, что Государственная пограничная служба РФ - это составная часть ФСБ), какое-либо перемещение организованных групп лиц, тем более лиц, которые являются наемниками или представителями частной военной организации, очевидно, контролируется спецслужбами Российской Федерации. То есть, то, что эта группа лиц пересекла государственную границу Беларуси и России, было известно, и это контролировалось ФСБ Российской Федерации. Соответственно, все остальное можно по-разному интерпретировать, но в том, что это было спецоперацией, которую курировали спецслужбы России, у меня лично сомнений нет ", - заявил депутат.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Я понимаю что о уме Зе тут многие не высокого мнения,но неужели вы думаете что он такой идиот чтобы рассказывать в интервью своему журналисту то,за что его могут подвесить за яйца.Он как обычно по дебильному сформулировал и на него тут же накинулись,приписывая ему свою интерпретацию его слов.Именно поэтому в таких принципиальных вопросах нужно выражаться так,чтобы понял даже последний дурак и твои слова нельзя было перекрутить.И ведь это уже не первый раз….ну пусть теперь выгребает
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

​Офіс президента пояснив заяву Зеленського

 :lol:
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Тільки в Кремлі та Ольгіно затримка вагнерівців може вважатись "дискредитацією".
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Я понимаю что о уме Зе тут многие не высокого мнения,но неужели вы думаете что он такой идиот чтобы рассказывать в интервью своему журналисту то,за что его могут подвесить за яйца.Он как обычно по дебильному сформулировал и на него тут же накинулись,приписывая ему свою интерпретацию его слов.Именно поэтому в таких принципиальных вопросах нужно выражаться так,чтобы понял даже последний дурак и твои слова нельзя было перекрутить.И ведь это уже не первый раз….ну пусть теперь выгребает

ну, получается, что так. или идиот, что не смог в подготовленное интервью в записи по списку вопросов известному. либо предатель. либо идиот и предатель, который выгораживает Ермака. тебе что ближе?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Зеленський, пряма мова: "Коли "вагнерівці" були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, попередив його, сказав, що ми готові передати повну інформацію про цих людей".

Подоляк: "ЗМІ перекрутили слова Зеленського".

   
Re: Версия ОП по вагнеровцам
N88

просто оставлю это здесь

20.08.2020 Подоляк - В Офісі президента назвали фантастикою дані про нібито зрив секретної операції по затриманню "вагнерівців"
https://www.УНІАН/politics/chvk-vagnera-v-ofise-prezidenta-nazvali-fantastikoy-dannye-o-yakoby-sryve-sekretnoy-operacii-po-zaderzhaniyu-vagnerovcev-novini-ukrajina-11118914.html

10.09.2020 "Гордонівське "інтерв'ю Богдана", про яке зараз із придихом говорять окремі хайпери типу "ох, як він хвацько щось сказав!". Насправді це інтерв'ю людини, яка абсолютно не в інсайді, не в тренді, продовжує жартувати над власними старими жартами і намагається дограти чужі хайпи. Зрозуміло, безглуздо розбирати його "фактичні знання". Особливо в тій частині, яка стосується імен можливих кандидатів в президенти або обізнаності про неіснуючу "вагнер-операції")", – зазначив Подоляк.
https://rubryka.com/2020/09/10/u-zelenskogo-vidpovily-na-zvynuvachennya-bogdana-shhodo-vagnerivtsiv-i-zvynuvatyly-jogo-u-pidigravanni-propagandi-rf/

24.05.2021 Подоляк - Більш того, зараз вже абсолютно очевидно, що саме РФ свого часу готувала щось подібне для України. У вигляді неіснуючої "спецоперації" з точно таким же примусовим сценарієм і подальшої максимальної дискредитації нашої країни, про що досі щиро жалкують окремі наші "корисні", скажімо так, медійні суб'єкти..."
https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/24/7294629/

24.06.2021 преЗе - Раз ми говоримо про вагнерівців. Я був залучений в цю тему. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я сказав йому. Я його попередив. Я сказав - я готовий вам передати всю інформацію про цих людей

Кінець епохи брехні!
Пись-пись
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам


>>> 2020 рік

- президент України Володимир Зеленський: маячня
- керівник Офісу президента Андрій Єрмак: детективна історія, вигадана від початку до кінця
- керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов: російський фейк
- Служба зовнішньої розвідки: спеціальна інформаційна операція, що має російське походження
- Служба безпеки: інформаційний вкид і чутки

( микола воскал).
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

:lol:
в перекладі з зеленської на українську...
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Зеленський, пряма мова: "Коли "вагнерівці" були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, попередив його, сказав, що ми готові передати повну інформацію про цих людей".

Подоляк: "ЗМІ перекрутили слова Зеленського".

зеленський оббрехав зеленського  :laugh:
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам
N88


>>> 2020 рік

- президент України Володимир Зеленський: маячня
- керівник Офісу президента Андрій Єрмак: детективна історія, вигадана від початку до кінця
- керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов: російський фейк
- Служба зовнішньої розвідки: спеціальна інформаційна операція, що має російське походження
- Служба безпеки: інформаційний вкид і чутки

( микола воскал).

Вся силова верхівка під кацапами.
Йде розвал відповідних апаратів.
Стрімким домкратом йдемо до часів пізнього Чугунія.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

А, что кого-то интересуют "версии" побрехушек?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

ну, получается, что так. или идиот, что не смог в подготовленное интервью в записи по списку вопросов известному. либо предатель. либо идиот и предатель, который выгораживает Ермака. тебе что ближе?


Я пока склоняюсь к косноязычию и неопытности.Это ведь почти в каждом интервью такое.И каждый раз его подтягивают за малейшую неточность и неоднозначность,дорисовывая от себя то,что он якобы имел в виду.Просто одно дело предатель,а другое дело перепуганный неопытный в интервью.Согласись это не одно и то же и понятно что каждая сторона будет выкручивать в свою сторону,что мы сегодня и увидели.Пруфов нету ни у одной из сторон,но Зе не обязан доказывать свою невиновность,как и Петро.Когда будут реальные факты ,тогда можно будет говорить о чем то конкретном,а пока что все эти обвинения построены на домыслах и трактованиях двусмысленных высказываний.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

блазень навіть не вміє виражатись так, щоб висловити думку однозначно,

а взагалі історія з переведенням стрілок на рашу - це повний ідіотизм,
бо по цій версії виходить, що раша змушувала вагнерівців давати на камеру визнання та докази в їхній участі у війні на Донбасі, раша домовлялася з Венесуелою, чи куди вони там летіти збиралися, раша змусила СБУ придбати їм квитки, раша все робила, щоб дискредитувати своїх вагнерівців по повній за активною участю розвідки та СБУ,
і всі зе-фани радісно повірили в цю маячню!


Останнє редагування: 25 червня 2021 19:29:53 від Foxic
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Скопирую сюда мое сообщение из другой ветки

Придумать причину почему самолёт должен сделать экстренную посадку не проблема.
Проблема - что делать дальше?
Бацька посадил самолёт под предлогом бомбы от Хамаса.
Если бы после посадки ограничились проверкой багажа на наличие бомбы, ничего не нашли, загрузили багаж обратно и все пассажиры полетели дальше то никакого скандала не было бы.
Но он арестовал одного своего гражданина Протасевича и мы видим к чему это привело.

Теперь представим что украинцы арестовали вагнеровцев. Даже без их сопротивления и потенциальных жертв среди других пассажиров. Никакой Кулеба не смог бы доказать что все произошло случайно. Просто Гиви споткнулся и упал на нож 7 раз…
Во первых, Украина стала бы изгоем на международной арене.
Во вторых, Фашераша просто бы объявила ультиматум - вагнеровцев немедленно вернуть или начинаем боевые действия.
И никто бы не вписался в этом случае за Украину.

Имхо, если и была спецоперация, то за ней стояло ФСБ что бы окончательно похоронить Украину
Вагнеровцы просто были «отравленными пешками» и их ни в коем случае нельзя было брать
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

зеленський оббрехав зеленського  :laugh:


И что в этом смешного лично для вас?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Я пока склоняюсь к косноязычию и неопытности.Это ведь почти в каждом интервью такое.И каждый раз его подтягивают за малейшую неточность и неоднозначность,дорисовывая от себя то,что он якобы имел в виду.Просто одно дело предатель,а другое дело перепуганный неопытный в интервью.Согласись это не одно и то же и понятно что каждая сторона будет выкручивать в свою сторону,что мы сегодня и увидели.Пруфов нету ни у одной из сторон,но Зе не обязан доказывать свою невиновность,как и Петро.Когда будут реальные факты ,тогда можно будет говорить о чем то конкретном,а пока что все эти обвинения построены на домыслах и трактованиях двусмысленных высказываний.

ну ты ж понимаешь, что Зе надо учитывать, что любое его кривое слово или фраза будут истрактованы против него. поэтому про перепуганный и неопытный сорян, но не катит. я не хочу видеть президентом воюющей страны, моей страны, перепуганного и неопытного. и если он не в состоянии в горячей ванной у мосейчук в записи нормально выражаться - он конченый имбецил. а я не хочу видеть во главе своей страны конченого имбецила. такое имхо.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Може хочь в цій цій гілці мені пояснять якого.... білоруський водій автобуса чекав коли 33 бойовика випустять нарешті з рашки?

Дивний якийсь перехід кордону. Мабудь таки узгоджений з ким треба.

А потім їх всіх ще й за 4,5км від бацька поселили :aggressiv:

Навіть я бачу що вуха фсб тут не стирчать  :weep: ні разу.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

ну ты ж понимаешь, что Зе надо учитывать, что любое его кривое слово или фраза будут истрактованы против него. поэтому про перепуганный и неопытный сорян, но не катит. я не хочу видеть президентом воюющей страны, моей страны, перепуганного и неопытного. и если он не в состоянии в горячей ванной у мосейчук в записи нормально выражаться - он конченый имбецил. а я не хочу видеть во главе своей страны конченого имбецила. такое имхо.

Во первых, а что именно он сказал не так?
Во вторых, через 3 года будут выборы и можно выбрать другого президента
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

"Дубна" ака Палерма що поставлена головною для "розгону" цієї теми від Пригожина на ФУПі?
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Во первых, а что именно он сказал не так?
Во вторых, через 3 года будут выборы и можно выбрать другого президента

там https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103000.0 сходи, почитай
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

там https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1103000.0 сходи, почитай

Прочитал что он сказал и полностью с ним согласен.
Это была спецоперация ФСБ (смотри мое сообщение выше) и Украина сорвала эту провокацию
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія