Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дофупився. Повинен купляти окуляри. А ви як ся маєте?

48 років.
Прописали +0,75.

А де купляють окуляри для читання?
Мамо кажуть - "при вході на базар"  :rotate:
Міряв сьогодні Пьер Карден за 600. Нічого так  (tu)  За мить у європєйця перетворився.
А що між карденом і базаром?
   
48 років.
Прописали +0,75.

А де купляють окуляри для читання?
Мамо кажуть - "при вході на базар"  :rotate:
Міряв сьогодні Пьер Карден за 600. Нічого так  (tu)  За мить у європєйця перетворився.
А що між карденом і базаром?

на фупі  :gigi:
а серьозно, то ваш вік лише +-
маю на увазі проблеми з зором  :)
   
То ви дядько вже старіете..
   
48 років.
Прописали +0,75.

А де купляють окуляри для читання?

Мамо кажуть - "при вході на базар"  :rotate:
Міряв сьогодні Пьер Карден за 600. Нічого так  (tu)  За мить у європєйця перетворився.
А що між карденом і базаром?

Там де прописали, там нехай і роблять. Я, наприклад, не можу собі купити окуляри в магазині.
Вони там всі якісь вузенькі, на щурячу морду. А у мене пика широка. :sad:
   
Не можу підібрати собі окуляри, вже двоє лежать, не користуюся.
Як одіну, через хвилин 10 голова дуже починає боліти.

А маю далекозорість.  :(
За п'ять років щоденної цілодобової роботи за ноутом.
   
48 років.
Прописали +0,75.

А де купляють окуляри для читання?
Мамо кажуть - "при вході на базар"  :rotate:
Міряв сьогодні Пьер Карден за 600. Нічого так  (tu)  За мить у європєйця перетворився.
А що між карденом і базаром?

Купить сейчас не проблема. Тут, главное , вдумчиво подойти к этому. То, что прописали +0,75  - не догма. Зайди в любую оптику и на себе попробуй +0.5. Возможно, для твоих задач (чтение?) хватит пока и этого. Если сразу начать форсированно наращивать диоптрии - глаз надолго не хватит. ((Надо "внатяжку"... Чтобы мышцы, которые геометрию хрусталика изменяют не так быстро атрофировались.
   
в мене на базарчику поблизу прикольно - сидить дядько ,читає газету. на столику -купа різних окулярів
всім бажаючим придбати дає газету, окуляри береш сам  - пробуєш читати й підбираєш опт. варіант B-)
   
Тут, главное , вдумчиво подойти к этому.
дякую!

   
 50, окуляри все ще не потрібні.
   
в мене на базарчику поблизу прикольно - сидить дядько ,читає газету. на столику -купа різних окулярів
всім бажаючим придбати дає газету, окуляри береш сам  - пробуєш читати й підбираєш опт. варіант B-)

Можно и так... Но при таком способе возможны косяки с межзрачковым  расстоянием.
   
Re: Дофупився. Повинен купляти окуляри. А ви як ся маєте?

Жінці прописали. Я поки що в порядку
   
Пане Олеже, ви в клубі.
В окулярах все життя.
Для читання, комп`ютера і телевізора раджу спробувати окуляри Laser Vision.
Де купити в Запоріжжі не знаю.
 
   
50, окуляри все ще не потрібні.

Это здОрово.
   
Пане Олеже, ви в клубі.
В окулярах все життя.
Для читання, комп`ютера і телевізора раджу спробувати окуляри Laser Vision.
Де купити в Запоріжжі не знаю.

Они (лазер вижены) практически ничего не решают. ((  Проверено неоднократно и не только мной.
   
Жінці прописали. Я поки що в порядку

в мене дружина викл. в лінзах,окуляри не визнає категорично
   
Re: Дофупився. Повинен купляти окуляри. А ви як ся маєте?

в мене дружина викл. в лінзах,окуляри не визнає категорично

Моїй прописали самі перші... Але вона поки що без них...
   
Они (лазер вижены) практически ничего не решают. ((  Проверено неоднократно и не только мной.
так не поліпшують зір, але під час читання очі відпочивають, мені допомагає
   
раджу спробувати окуляри Laser Vision.

Дякую!
   
Головне не користуй дешеві. Ті що на розкладках є і в європі але то разовий варіант лише на випадок коли забув загубив. Тимчасово на пару раз можна. Не довше. І щоб не вбивати зір потрібно мати гарне скло і ще не поспішати переходити на сильніші...  Щодо клубу очкариків то окуляри для читання не є пропуском в той клуб :)
   
Они (лазер вижены) практически ничего не решают. ((  Проверено неоднократно и не только мной.

Все вони вирішують, просто треба око привчити.
Це як діафрагмування в об'єктиві.
Зменшення діафрагми дає збільшення різкозображуваного простору.
М'язи ока  відпочивають.
В темноті зле. З монітором добре,
але треба робити його яскравіше.
Ті окуляри з'їдають якусь кількість світла.
   
Пару лет назад купил по случаю очки за 200 грн-реально лучше стал видеть.  Ходил потом неоднократно по грибы-собирал больше всех, до очков собирал практически что под ногами.
Полгода назад зашел в оптику-померяли приборами зрение,  подобрали немецкие линзы и титановую опять же немецкую оправу. 5 500 получилось. Пользуюсь за рулем, в кинотеатре или когда что-то нужно хорошо рассмотреть-в турпоездках, например. Ну и по грибы хожу в очках :)
   
фуп я застав ще без окулярів  :D
З появою окулярів очі навряд чи більше червоніють, але з часом одне що змінилось- зникло відчуття дискомфорту від них.
Але це тільки про монітор- читати книги в окулярах так і не зміг.  :(
   
я в люксор оптике покупала для дали, для читаня тоже в салоне но попроще.
   
перші окуляри в 48? та ти везунчик. як тобі так вдалося півжиття без окуляр прожити.
   
Не можу підібрати собі окуляри, вже двоє лежать, не користуюся

В провінціях часто важко доброго окуліста знайти.
У мене в сім‘ї 5 очариків — іздимо до доктора в інше місто за 70 км, а як інакше?
   
нельзя готовые очки покупать( Рецепт должен выписать врач, расстояние между зрачками, все такое, с ним в оптику, подбираете себе оправу, и стекла, там посоветуют. Ну и гамузом футляр, специальную тряпочку для протирания стекол, бо через полгода будете смотреть на мир через паутину. Когда будете забирать, специалист подкрутит там все винтики, чтобы не болтались, подогнет что надо чтобы не давили, а готовые покупать это гробить глаза.
   
нельзя готовые очки покупать( Рецепт должен выписать врач, расстояние между зрачками, все такое, с ним в оптику, подбираете себе оправу, и стекла, там посоветуют. Ну и гамузом футляр, специальную тряпочку для протирания стекол, бо через полгода будете смотреть на мир через паутину. Когда будете забирать, специалист подкрутит там все винтики, чтобы не болтались, подогнет что надо чтобы не давили, а готовые покупать это гробить глаза.
так
   
нельзя готовые очки покупать( Рецепт должен выписать врач, расстояние между зрачками, все такое, с ним в оптику, подбираете себе оправу, и стекла, там посоветуют. Ну и гамузом футляр, специальную тряпочку для протирания стекол, бо через полгода будете смотреть на мир через паутину. Когда будете забирать, специалист подкрутит там все винтики, чтобы не болтались, подогнет что надо чтобы не давили, а готовые покупать это гробить глаза.
в салонах оптики сидит окулист он и подберет очки после осмотра. а как иначе?
   
в салонах оптики сидит окулист он и подберет очки после осмотра. а как иначе?

 в моєм випадку цим займалась медсестра, в тому ж кабінеті окуліста.
Це було в поважному закладі, НДІ  гігієни праці й ще якось, не пам'ятаю вже  :)
   
в салонах оптики сидит окулист он и подберет очки после осмотра. а как иначе?
та какая разница, если только подобрать стекла, зачем мне за прием в салоне платить, я в поликлинике то тот же самый рецепт получу бесплатно.
   
та какая разница, если только подобрать стекла, зачем мне за прием в салоне платить, я в поликлинике то тот же самый рецепт получу бесплатно.
У нормальних оптиках, при купівлі оправи у них, діагностика зору і підбір скла - безкоштовно.
   
А що між карденом і базаром?

Корекція
10 тис за око
   
48 років.
Прописали +0,75.

А де купляють окуляри для читання?
Мамо кажуть - "при вході на базар"  :rotate:
Міряв сьогодні Пьер Карден за 600. Нічого так  (tu)  За мить у європєйця перетворився.
А що між карденом і базаром?
и мне 48) дальнозоркость развивается уже года 3. А так все пучком
А вот моему ребенку уже выписали очки для чтения. Берешь рецепт идешь в любую оптику. Линзы простенькие. Они есть в продаже всегда. Оправу можно под такие линзы выбирать любую. Выбрал. На след день приходишь за готовыми очками.
Короче все вместе с футляром  в декабре мне обошлось 420 грв. Линзы стили меньше сотки
На всякий случай в магазине еще раз зрение проверили
   
50, окуляри все ще не потрібні.
Я в 55 перші придбав. Для читання дрібного шрифту.
   
и мне 48) дальнозоркость развивается уже года 3. А так все пучком
А вот моему ребенку уже выписали очки для чтения. Берешь рецепт идешь в любую оптику. Линзы простенькие. Они есть в продаже всегда. Оправу можно под такие линзы выбирать любую. Выбрал. На след день приходишь за готовыми очками.
Короче все вместе с футляром  в декабре мне обошлось 420 грв. Линзы стили меньше сотки
На всякий случай в магазине еще раз зрение проверили

О. Ясно  (tu)
   
Пару лет назад купил по случаю очки за 200 грн-реально лучше стал видеть.  Ходил потом неоднократно по грибы-собирал больше всех, до очков собирал практически что под ногами.
Полгода назад зашел в оптику-померяли приборами зрение,  подобрали немецкие линзы и титановую опять же немецкую оправу. 5 500 получилось. Пользуюсь за рулем, в кинотеатре или когда что-то нужно хорошо рассмотреть-в турпоездках, например. Ну и по грибы хожу в очках :)
А я в Німеччині знайшов окуляри мабуть Швейцарськi,напевне за спецзамовленням, вважаю великі гроші вони стоять.
Тепер в лici навіть трюфеля  в них бачу!!

Останнє редагування: 22 квітня 2018 08:21:43 від bassarabia
   
Re: Дофупився. Повинен купляти окуляри. А ви як ся маєте?

така ж фігня.
тільки за окулярами ще не пішла.
   
Я тоже где-то в 48 стал одевать очечи.
   
А я в Німеччині знайшов окуляри мабуть Швейцарськi,напевне за спецзамовленням, вважаю великі гроші вони стоять.
Тепер в лici навіть трюфеля  в них бачу!!
:) а я не хвастаюсь. Купленные перед этим то ли изюмские то ли китайские очень быстро ломались-выпадала дужка и потом лопнули на переносице, а линзы поцарапались и затерлись. При том, что одевал их от силы раз в месяц. Поэтому я посчитал что лучше купить надежную оправу и качественные линзы, причем выбирал недорогую, до трех тысяч гривень-а на витрине лежали оправы и за 4,5,6,10. Зайдите в оптику, посмотрите цены.
   
да цены на оправы ужас и на хорошие стекла тоже. у меня для дали цейс стекла и оправа дорогая, короче для меня это стоило состояние)

а для чтения обычная оправа и стекла хорошие, но не крутые.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія