Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Израиль запретил въезд иностранцев, в т.ч. из Украины

"Згідно з рішенням компетентних органів Держави Ізраїль з 4 травня 2021 року в країну забороняється в'їзд іноземців із території України (зокрема і громадян України), Ефіопії, ПАР, Індії, Мексики та Туреччини", - зазначається в повідомленні посольства України в Ізраїлі в соцмережі Facebook.

Зазначається також, що ізраїльська сторона скасувала спеціальні дозволи, видані для в'їзду до країни до 1 травня 2021 року.

"Для оформлення нового дозволу заявник має повторно звернутися до компетентних органів Держави Ізраїль", - повідомляють у посольстві.

https://ua.interfax.com.ua/news/general/742060.html
   
Еврокомиссия предложила странам Евросоюза разрешить поездки туристам из третьих стран при условии, что за 14 дней до этого они прошли полную вакцинацию от коронавируса.

Зеленый свет дадут тем путешественникам, которые получили прививку одобренной в ЕС вакциной или препаратом, разрешение на экстренное использование которого дала Всемирная организация здравоохранения.

Еврокомиссия также предлагает поднять порог заболеваемости для определения безопасных стран, поездки откуда разрешены вне зависимости от того, прошел человек вакцинацию или нет.

Если сейчас показатель не должен превышать 25 случаев COVID-19 на 100 тыс. населения за последние 14 дней, то новый порог Еврокомиссия предлагает установить на уровне 100 случаев. Это будет все равно значительно меньше нынешнего уровня заболеваемости в Евросоюзе, который составляет 420 случаев.

В качестве предохранителя еврочиновники хотят разработать механизм, который позволит экстренно запрещать поездки из тех стран, где резко ухудшится эпидемиологическая ситуация.

Нынешние предложения Еврокомиссии должен одобрить Европейский совет. После этого их должны будут внедрить каждая отдельная страна Евросоюза.

При этом страны имеют право на установление индивидуальной политики допуска иностранцев на свою территорию.

Например, сейчас Болгария и Кипр разрешают въезд туристам из Украины, хотя большинство стран Евросоюза запрещают такие поездки
   
Всі заборонять хто турбується про населення своє
Бубочка нам дав Безвиїзд  (tu)
   
Бене бежать некуда?
   
Оригінально зелепень похєрив наш безвіз
   
Бене бежать некуда?
У Бєні є запаса сінагога
   
Ізраїль в курсі реальних ковідних справ в Україні.  :shuffle: Єдина європейська країна. Зеленського і Степанова на гілляку.
   
Ізраїль в курсі реальних ковідних справ в Україні.  :shuffle: Єдина європейська країна. Зеленського і Степанова на гілляку.

Президент Володимир Зеленський вимагає від уряду, щоб до 24 серпня більшість українців, які потребують вакцинації проти COVID-19, отримали щеплення.

Джерело: Зеленський на селекторній нараді щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби, Офіс президента

Пряма мова президента: "До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від COVID-19, мають отримати вакцину. Темпи вакцинації необхідно збільшувати. Крім того, потрібно проводити роз’яснювальну роботу серед людей щодо важливості вакцинації. Адже це – єдиний і найбільш ефективний шлях у боротьбі з пандемією".

Деталі: Прем'єр-міністр повідомив, що на сьогодні в Україні вакциновано понад 759 тисяч осіб. Наразі є можливість за добу щеплювати 80-100 тисяч українців.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов доповів щодо очікуваних термінів постачання вакцин у травні.

Він зазначив, що система охорони здоров’я України дає змогу щеплювати й 400-500 тисяч осіб на добу у разі наявності вакцини. Темпи вакцинації планується нарощувати.

За словами Степанова, у країні працюють 11 тисяч кабінетів щеплення.
   
Віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та міністр охорони здоров’я повідомили, що в Україні триває процес підготовки до впровадження "паспортів вакцинації та імунізації" відповідно до європейських стандартів.

   
Цитата: Груздев link=topic=1099819.msg25299783#msg25299783 date=1620237837[b
]паспортів вакцинації та імунізації[/b]" відповідно до європейських стандартів.



Є такі?
   
Ізраїль в курсі реальних ковідних справ в Україні.

Так вони ж там усі провакциновані -- чого ж їм боятися? чи з вакциною їхньою щось не так?

Є якесь пояснення?
   
Re: Израиль запретил въезд иностранцев, в т.ч. из Украины

Президент Володимир Зеленський вимагає від уряду, щоб до 24 серпня більшість українців, які потребують вакцинації проти COVID-19, отримали щеплення.
чому ж раніше не вимагав?
   
Так вони ж там усі провакциновані -- чого ж їм боятися? чи з вакциною їхньою щось не так?

Є якесь пояснення?

Вакцина не защищает от вируса.
   
Бене бежать некуда?
Беня з зелею не іноземці для Ізраїлю. вони громадяни-мають паспорти . Так що українська сінагога далі спокійно їздить. Заборона стосується хохлів.
   
"Згідно з рішенням компетентних органів Держави Ізраїль з 4 травня 2021 року в країну забороняється в'їзд іноземців із території України (зокрема і громадян України), Ефіопії, ПАР, Індії, Мексики та Туреччини", - зазначається в повідомленні посольства України в Ізраїлі в соцмережі Facebook.

Зазначається також, що ізраїльська сторона скасувала спеціальні дозволи, видані для в'їзду до країни до 1 травня 2021 року.

"Для оформлення нового дозволу заявник має повторно звернутися до компетентних органів Держави Ізраїль", - повідомляють у посольстві.

https://ua.interfax.com.ua/news/general/742060.html
А что настоящим козаченькам делать в этой жыдовне?
А не козаченьки пусть рыдают... а как только разрешат,
пусть берут билет в один конец и въёпывают навсегда.
Чище воздух будет.
   
Всі заборонять хто турбується про населення своє
Спасибо поржал. Покемоны, побольше выводов про заботу о вас.
Родины вас не забудут :lol:
   
Кажись до сраки те вакцины...
Или индийский штамм особо лютый
   
Кажись до сраки те вакцины...
Или индийский штамм особо лютый
Не до сраки, но эффективность на уровне вакцины от гриппа.
Мало того что штаммов уже много, так и действует далеко не на каждого.
Честная эффективность любой из подобных вакцин на уровне 30% и срок
действия от 3х месяцев до года при гауссовом распределении.
   
А что настоящим козаченькам делать в этой жыдовне?
А не козаченьки пусть рыдают... а как только разрешат,
пусть берут билет в один конец и въёпывают навсегда.
Чище воздух будет.
Це вже козаченькам рішать куди і в який конєц, коцапські поради залиш для коцяпів.
   
Оригінально зелепень похєрив наш безвіз

 :dopovid:

За образу дружньої нам влади держави Їзраіль.

   
Re: Израиль запретил въезд иностранцев, в т.ч. из Украины

Так вони ж там усі провакциновані -- чого ж їм боятися? чи з вакциною їхньою щось не так?

Є якесь пояснення?
---
Свідки вакцини ніфуя в неї не вірять. :lol:
І воно й не дивно.
Не для того ця фуйня робилася.
   
Кажись до сраки те вакцины...
Или индийский штамм особо лютый

Який завгодно новий штам буде "лютий" бо проти нього не існує вчорашніх вакцин.

 
   
Re: Израиль запретил въезд иностранцев, в т.ч. из Украины

Вакцина не защищает от вируса.
---
 :lol:
Нафуя тоді вона потрібна і за яким фуєм вводити ковід-паспорти? B-)
Хоча для мене це питання риторичне і відповідь я знаю з самого початку цієї війни .
   
Re: Израиль запретил въезд иностранцев, в т.ч. из Украины

Оригінально зелепень похєрив наш безвіз
---
Зелепень - це хто,премер Ізраїлю,чи що? :S
   
---
 :lol:
Нафуя тоді вона потрібна і за яким фуєм вводити ковід-паспорти? B-)
Хоча для мене це питання риторичне і відповідь я знаю з самого початку цієї війни .


Ще на початку цієї антиутопії я відкривав тут тему " Світ зійшов з розуму". Шукати не буду.  Ніякого сенсу немає.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія