Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ви хворіли ковідом? :-)o

Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Щось у мене враження, що більше півфупу вже перехворіло..

Ті ,хто не хворів, як запобігали хворобі...

Ті, хто хворів, чому вважають захворіли.

Уточнюю питання.  :-)o

Якщо ви захворіли, чи були ви тоді вакціновані?
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

не болел. не вакцинирован.
почему не болею? а я жестко соблюдаю правила карантина.
пример:
если можно пройтись пешком или проехать общественным транспортом - выбираю 1-е.
в толпу людей не лезу. маски ношу. дистанцию соблюдаю.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Ті, хто хворів, чому вважають захворіли


Ще в дитинстві як і більшисть.. років 47-48 тому

Але тоді тестів не було ..  :-)o

Покатався на санчатах - ноги, мокрі, голова мокра... Поки дойшов до дому - змерз, от і захворів . :buba:
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Ще в дитинстві як і більшисть.. років 47-48 тому

Але тоді тестів не було ..  :-)o
:)
тоді й слова такого не було
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

:)
тоді й слова такого не було

Короновіруси знайшли в шістидесятих роках...
Вірусний бронхіт
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Вакцинирован. Переболел. В принципе, знаю, где меня заразили. Дома вся семья переболела с минимально обнаруживаемыми симптомами.

PS Голосовалка недоступна...
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

хз чому захворіли всі разом, в 1 день всією сім"єю , якраз за день до того як жінка хотіла вакцинуватись. Тепер якраз пройшло 3 місяці, здали тест на антитіла . В жінки 8,4 в мене 7,8 .
 
Наша мудра медицина каже що пофігу які вони, тра вакцинуватись.

Але здоровий глузд підказує , що пішли вони на "№; що вони маніпулюють , додати собі якесь автоімунне захворювання через перебор антитіл нема жодного бажання.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Але то як з тестом на вагітність..
Вчора він коштував 3,10 грн.  А сьогодні 168 грн
Так само і гандони ДО по 5 грн. Але з якогось дня по 32 грн.

Так і з тестами ПЦР - ДО 19 року він коштував 10 грн. Зараз 350+ тетка яка палкою в носі колупається.. тому 700.

Як і маски по 0,25 грн. ДО або 10 грн. Зараз.



Так саме і з пакетами..
Сьогодні 1 коп. За штуку 11.12 Вже  по 5 грн.

Комуто дуже потрібно гроші. Кудись никати..

А ви кажете попи свічками торгують яки коштують 10 коп по 2 грн. Продають.. :-)o
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Короновіруси знайшли в шістидесятих роках...
Вірусний бронхіт
але його в той час ще не коронували :)
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

але його в той час ще не коронували :)

В ті часи це була сенсація - бронхіт то вірусний..  і пневмонія виникає при бронхіті не від бактерій а від вірусів.. короновірусів ..

От що значить електроний мелкоскоп. :buba:
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

хз чому захворіли всі разом, в 1 день всією сім"єю , якраз за день до того як жінка хотіла вакцинуватись. Тепер якраз пройшло 3 місяці, здали тест на антитіла . В жінки 8,4 в мене 7,8 .
 
Наша мудра медицина каже що пофігу які вони, тра вакцинуватись.

Але здоровий глузд підказує , що пішли вони на "№; що вони маніпулюють , додати собі якесь автоімунне захворювання через перебор антитіл нема жодного бажання.
Антитіла у вас є. Але цей аналіз не інформативний щодо того багато їх чи мало. Здавати треба на нейтралізуючі антитіла до S білка.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Невакцинований. Чи хворів - ХЗ
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Хворив, вакцинованний (файер) температура, горло, все як при гриппе, Ни чим не ликувався через пару днив все саме прошло) Жинка так само.
 Узнав по тесту. Робив три теста один показав минус, два других плюс)
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Антитіла у вас є. Але цей аналіз не інформативний щодо того багато їх чи мало. Здавати треба на нейтралізуючі антитіла до S білка.
нафіга саме до S? Це хіба для тих хто вакцинувався і не хворів - щоб подивитися чи вакцина працює  .
 Для тих хто перехворів  можна і до N.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Не хворіла. Можна сказать, що ніяк не береглася, ну крім масок. Причому на роботі перехворіло відсотків 70 співробітників. Хворіли в два етапи. Тих хто не хворів походу "нє бєрЬоть", вакцинувалися всі.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Так, вакцінований - ні про що
Хворів до вакцинації? Хворів після вакцинації?
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

І цікаво... я перед вакцинацією робила тест на антитіла... так зі слів мого лікаря в моєму "всесвіті" ковіду не було.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Так, вакцінований - ні про що
Хворів до вакцинації? Хворів після вакцинації?
прапала всьо(с)
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

нафіга саме до S? Це хіба для тих хто вакцинувався і не хворів - щоб подивитися чи вакцина працює  .
 Для тих хто перехворів  можна і до N.
Ну зараз вже є дослідження про необхідний рівень нейтралізуючих антитіл при якому можна себе почувати в безпеці.Його рахують в універсальних baul.В мене от після хвороби і короновака лише 27 baul.Мінімальний рівень 50 baul має бути. Після пфайзера у людей буває за 1000. Але кажуть ще має бути T імунітет. На нього і на Бога надія ..
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Ну зараз вже є дослідження про необхідний рівень нейтралізуючих антитіл при якому можна себе почувати в безпеці.Його рахують в універсальних baul.В мене от після хвороби і короновака лише 27 baul.Мінімальний рівень 50 baul має бути. Після пфайзера у людей буває за 1000. Але кажуть ще має бути T імунітет. На нього і на Бога надія ..
Чому в цьому ланцюжку надій нема лікарів?
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Ну зараз вже є дослідження про необхідний рівень нейтралізуючих антитіл при якому можна себе почувати в безпеці.Його рахують в універсальних baul.В мене от після хвороби і короновака лише 27 baul.Мінімальний рівень 50 baul має бути. Після пфайзера у людей буває за 1000. Але кажуть ще має бути T імунітет. На нього і на Бога надія ..
виглядає що кожна жаба своє болото хвалить .  Так як пфайзери з іншими "модними" вакцинами дають можливість імунної відповіді тільки  на S-білок, то його вони і вимірюють для визначення ефективності вакцини .  Ті ж   що перехворіли чи вакциновані "китайцем" мають мати антитіла як на S так і на N, і для них ця методика певно не зовсім коректна.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

По всей видимости, болел уже два раза с интервалом 1год ( ноябрь 20г и ноябрь 21). Основные симптомы- падение температуры до 35,5град и легкий кашель. По исследованиям британских медиков, такие симптомы очень редко, но бывают. Невакцинирован. Маски , дистанцию и др.меры безопасности строго соблюдаю, хотя все окружающие давно забили на это болт
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Хворів , був нещеплений . 30% ураження легень ,сатурація 96% .Два тижні валявся дома .
Лікувала лікарка по телефону і по вайберу .
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Переболела. Бессимптомно. Не прививалась и по понятным причинам не собираюсь.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Корона теж любить корпоративчикі  :shuffle:

BBC:
Ковідна вечірка. В Іспанії 70 медиків заразилися на різдвяному святкуванні
https://www.bbc.com/ukrainian/news-59575346
Цитувати
Усі гості мали негативні тести на антиген до святкування, але більша частина з них зараз перебуває на ізоляції.
За повідомленнями, усі медики, що інфікувалися, були повністю вакциновані...
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Не хворіла. Вакцинувалась одразу як з'явились вакцини в поліклініці, бо належу до групи ризику

Дочка і зять хворіли не важко, проте нюх пропадав і в зятя був тест позитивний. Після того через півроку вакцинувались

Чоловік не вакцинувався, захворів в березці цього року і помер в лікарні на 8 добу
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Хворів, коли ще був невакцинований.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Болел в апреле 2 недели английским, колоться не собираюсь.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

не болел. не вакцинирован.
почему не болею? а я жестко соблюдаю правила карантина.
пример:
если можно пройтись пешком или проехать общественным транспортом - выбираю 1-е.
в толпу людей не лезу. маски ношу. дистанцию соблюдаю.
И правильно делаешь.
Но как только попадешь в облако колоидной пыли, а ветры в Харькове не редкость,
так и сразу подхватишь.
А вакцинированные вообще почему-то прикидываются бессмертными и лезут по головам.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Не хворіла. Вакцинувалась одразу як з'явились вакцини в поліклініці, бо належу до групи ризику

Дочка і зять хворіли не важко, проте нюх пропадав і в зятя був тест позитивний. Після того через півроку вакцинувались

Чоловік не вакцинувався, захворів в березці цього року і помер в лікарні на 8 добу
Співчуваю. :(
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Вакцинований другою дозою у червні
Недавно хворів, нюху\смаку не було 6 днів, макс температура 37.5, два дні слабість, більше нічого, сатурація 98. Якби у кінці не скочив тиск, то навіть не йшов би до лікаря
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Не хворів, вакцинований. Прошу не бить ногами, але й досі не дуже вірю в існування ковіду  8-)
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Щось у мене враження, що більше півфупу вже перехворіло..

Ті ,хто не хворів, як запобігали хворобі...

Ті, хто хворів, чому вважають захворіли.
Тю, смак і нюх пропав, навіть освіжувач повітря не відчував, лимок смоктав - пофік....зразу здав експрес-тест - позитивний....

Легка форма, лікар сказав
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Щось у мене враження, що більше півфупу вже перехворіло..



Нє, туд усі досі тяжко хворі.
І давно.

Окрім мене.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Поки, що ні. Щеплений.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

2 раза хворів,1й тяжко 2 тижня як амеба,ще і втратив смак та запах десь на 1-1.5 місяця,через рік приблизно2й раз  ковбасило лише температурою та кашлем, зараз вакцинований.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

67р., не вакцинований, вінок хронічних хвороб.  З 14.10 почалася температура, 21.10 госпіталізували.
08.11 виписали з діагнозом :  основний J12.8 Позагоспітальна двобічна полісегментарна пневмонія, важкий перебіг.
13.11 повторна госпіталізація через ускладнення хвороб серця
22.11 виписався, більш-менш у задовільному стані
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

невакцинований, хз
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Коли донька попала в аварію, то я сам її відвіз в лікарню на швидку. Туди ж звозили Ковідних, там і заразився. Хворів легко, хоча мені 50+.
Вакцинувався вже після хвороби, тдва рази і недавно взяв третій укол, бустерний.
Корона - мій хліб, з цього живу зараз, ан цьому заробляв і заробляю.
Не хворійте.
   
Re: Ви хворіли ковідом?  :-)o

Хворів , був нещеплений . 30% ураження легень ,сатурація 96% .Два тижні валявся дома .
Лікувала лікарка по телефону і по вайберу .

У лікарнях інша шкала, не у %. Хто вам сказав саме про 30% ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія