Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та голосувати.

я думаю модератором поставили того кацапа лазера
:pooh_lol:
   
модератором поставили розумововідсталого . це вже очевидно.  :laugh:
   
модератором поставили розумововідсталого . це вже очевидно.  :laugh:

 (tu)
   
модератором поставили розумововідсталого . це вже очевидно.  :laugh:
.
   
неправда я не був у бані...але у мене тиждень -два тому зникли кнопки нових тем і голосувалки

дуже схоже на зачистку форуму
.
   
неправда я не був у бані...але у мене тиждень -два тому зникли кнопки нових тем і голосувалки

дуже схоже на зачистку форуму

Аналогчно...
Ну нехай самі себе читають..  :X
   
І редагування немає..  8-:

Що, діду, достукався? Задоволений своїми скаргами нон-стоп? Чи думав, що тебе модератор пожаліє?

Сиди тепер на жордочці мовчки.
   
якби до афро йожа в немає симпатій зовсім
але про торгівлю не писди

 Ти або брехливий або дурний або сліпий чи глухий
Жулькоскотська банда саме організована банда на Фупі Всупереч Правилам
Притула їм робила преференції. Закриваючи очі на бригаду.
Всіх інших випадках називала штабними і прикривала за "штабну діяльність"
Саме ця банда була джерелом всього гімна в а форумі
   
і ще немає можливості використовувати закладки

Це все  :-G

просто закривають рота , бажаю їм тпкого ж.. :butcher:
   
і ще немає можливості використовувати закладки

Це все  :-G

просто закривають рота , бажаю їм тпкого ж.. :butcher:
Всього повідомлень:100 245 повідомлень
Кількість початих тем:21 747 тем


   
Що, діду, достукався? Задоволений своїми скаргами нон-стоп? Чи думав, що тебе модератор пожаліє?

Сиди тепер на жордочці мовчки.

Що порохатий, достукався?
Задоволений своїми скаргами нон-стоп? Чи думав, що тебе модератор пожаліє?
Сиди тепер на жордочці мовчки.

alexUP   Флуд доповідями   11.03.2024

Зразу видно, хто тут дятел!  :fool:
   
Всього повідомлень:100 245 повідомлень
Кількість початих тем:21 747 тем

з 2004 року - за 20 років - 3 у день тем

   
До закінчення війни, всі корисні, не корисні, "патріотичні", кацапські генератори і ретранслятори зради, які нарвалися на бан, будуть позбавлені права створювати теми. Інформаційна гігієна сама по собі не з'явиться. Всі незгодні можуть надсилати листи в міжгалактичний конгрес або в спортлото.
сли, уйобок, а мене ти в яку із цих категорій записав, що позбавив права створювати теми?

Іди ти нахуй зі своїми виїбонами. Я не думаю, що такий дебілізм - урізання прав юзерів -це політика редакції УП і власника форуму.
   
так як я позбавлена заодно і права редагувати свої повідомлення, нешановний уйобче, поясни, коли і на яку тему я "генерувала" тут "зраду", що ти мене за неї забанив.

А банити "за флуд" у темі, яка фактично не стосувалася політики, це вже взагалі за межею.

Я тобі шо, бля дь, без спідниці борщ перейшла, шо ти мене мало того шо забанив почом здря порівняно з іншими учасниками тієї теми, яких ти НЕ забанив, так ще й позбавив мене прав створювати теми, редагувати повідомлення, голосувати...


Ти взагалі, притомне? Якщо больне на голову, то питань до тебе немає взагалі ніяких.


Як такому  далбайобу тільки довіряють виконувати якісь відповідальні завдання?


Тепер мене можеш взагалі випилювати звідси. Бо з такою їбанутою модирдирдирдирацією мені тут нема якого чорта робити. Навіть читати немає сенсу вже. ти форму вихолостив так, що він став кастрований, стерилізований і взагалі непривабливий для читання.

я не з тих, хто любить ходити по струночькі, кацапидло сране.
   


Це все, що я бачу зі свого акаунта завдяки цьому воєнпідаркому.
   
Народ, алярм!!

Банитимуть тепер вже навіть за те, що просто відправили пост, незалежно від його змісту. Банитимуть НЕ ЗА порушення якесь, не кажучи вже про порушення Правил Форуму, а лише для того, щоб позбавити вас права СТВОРЮВАТИ ТЕМИ.

Кількість новостворених тем зменшуватиметься. Писатимете в старих темах. Вас потім ще й почнуть банити за некропостінг - додаткова причина для урізання прав у тих, хто захоче повернутися колись там. Тобто, банами буде охоплено ВСІХ фупчеків без виключення.

Форум почне "застигати", бо відпаде охота писати. На першій сторінці форуму будуть висіти теми із постами спочатку добової давнини, потім дво-тридобової...



Цього воєнпідаркома, якщо його і справді прислала адміністрація УП, сюди приправили для закриття форуму. Це лише питання часу. З такими успіхами боюсь, що через півроку вже не буде куди повертатися.
   
Тому, ГОТУЙТЕ НОВИЙ МАЙДАНЧИК, ПОКИ ЩЕ Є ЧАС.
   
Ти

пішов нахуй підарас. гандон штопаний. втікач ухилянт і емігрантішко смердяче.
 :bueee:
   
Адміністрації і модераторам:

Будь ласка, поверніть повні права дописувачів юзерам Бандерівець, sergey1974007, Хома Л. і всім тим, у кого їх тепер нема.

Мені можете не повертати.

Дякую.
   
Тока шо вийшов із бана.
Та же куйня.
   
І я не можу створити теми. Я недавно був забанений.
Я хочу створити тему з назвою " Amid реінкарнувався чи воскрес? "
   
Тому, ГОТУЙТЕ НОВИЙ МАЙДАНЧИК, ПОКИ ЩЕ Є ЧАС.

Цікаво, яка ціна питання? Навіть приблизно не уявляю.
   
Цікаво, яка ціна питання? Навіть приблизно не уявляю.

сервер примерно 1500 долл./год

+ наверное абонплата для админа небольшая, просто для поддержания в рабочем состоянии, особо ему там делать нечего.

Сам движок форума SMF бесплатний, устанавливается и настраивается за день-два.

   
А кто- то может объяснить в чем тайный смысл - запретить свои посты редактировать :gigi: ? :shuffle:
Ну ок. Темы новые нельзя открывать - допустим как то можно на голову натянуть..
Но опечатку то свою почему нельзя исправить?
   
І я не можу створити теми. Я недавно був забанений.
Я хочу створити тему з назвою " Amid реінкарнувався чи воскрес? "
   
А кто- то может объяснить в чем тайный смысл - запретить свои посты редактировать :gigi: ? :shuffle:
Ну ок. Темы новые нельзя открывать - допустим как то можно на голову натянуть..
Но опечатку то свою почему нельзя исправить?

Вони навмисно хочуть загробити цей форум.
   



Слава, слава далбайобу з кнопкою, завдяки якому теми на першій сторінці висять вже  >2 доби і 10 годин

Коли таке було, щоб аж так надовго завмирав Форум?

Це ж яким підаром залупоголовим треба бути, щоб отак знущатися з людей.


Гагага... як у воду дивилася...

Цитата:
Банитимуть тепер вже навіть за те, що просто відправили пост, незалежно від його змісту. Банитимуть НЕ ЗА порушення якесь, не кажучи вже про порушення Правил Форуму, а лише для того, щоб позбавити вас права СТВОРЮВАТИ ТЕМИ.

Кількість новостворених тем зменшуватиметься. Писатимете в старих темах. Вас потім ще й почнуть банити за некропостінг - додаткова причина для урізання прав у тих, хто захоче повернутися колись там. Тобто, банами буде охоплено ВСІХ фупчеків без виключення.

Форум почне "застигати", бо відпаде охота писати. На першій сторінці форуму будуть висіти теми із постами спочатку добової давнини, потім дво-тридобової...


Так тримати, уйобче!!
   
а можна і пару слів про позитив?..для контрасту.)))
Подивіться на гілку Бякусі, яка зібралася до Канади.
Людина запитала конкретної поради - і жодного хамського поста у відповідь не почула.
Суцільний конструктив, жодного випаду на кшталт тих, що доводиться чути ..наприклад, мені або більшості інших, кому було куди поїхати.
От ще позавчора американський супік відірвався від власної реальності і взявся дорікати мені Німеччиною)))
Та й від самої Бякусі я чула немало "лєстних" слів з цього приводу.
але вчорашя гілка - просто суцільний позитив.
Важко сказати, в чому причина - чи то прихильники певної політсили на своїх не кидаються, чи то через те, що протилежний табір в принципі не такий агресивний
   
Цю тему відкрили...
Чи модератори хоч читають назви тем?
   
  Участь у форумі без можливості створювати теми втрачає сенс - неможливо донести саме свою, індивідуальну, позицію загалу.

 Неможливо навіть зрозуміти, що стало причиною бану.

 Хто такі "штабні"?

 Де можна прочитати про них у правилах ФУПу?

 Хоча б заради того, щоб не порушувати ті самі правила?



  ...маалчяніє єму атвєтом? :weep:

 

 
 
   
  Участь у форумі без можливості створювати теми втрачає сенс - неможливо донести саме свою, індивідуальну, позицію загалу.

 Неможливо навіть зрозуміти, що стало причиною бану.

 Хто такі "штабні"?

 Де можна прочитати про них у правилах ФУПу?

 Хоча б заради того, щоб не порушувати ті самі правила?

  ...маалчяніє єму атвєтом? :weep:

А де у правилах ФУПу можна прочитати про "зрадойобів" чи "зрадоботів" ?

І в мене склалося таке враження,  що модератори навіть не читають назви тем в цьому розділі. Я вже не говорю про те, чи вони читають самі ці теми.
   
А де у правилах ФУПу можна прочитати про "зрадойобів" чи "зрадоботів" ?

І в мене склалося таке враження,  що модератори навіть не читають назви тем в цьому розділі. Я вже не говорю про те, чи вони читають самі ці теми.
4.14. Заборонено розповсюдження фейків, неперевіреної чи неправдивої інформації, яка може нашкодити обороноздатності країни.
   
4.14. Заборонено розповсюдження фейків, неперевіреної чи неправдивої інформації, яка може нашкодити обороноздатності країни.

То так треба і писати, вказуючи на те, що саме є фейком.
   
То так треба і писати, вказуючи на те, що саме є фейком.
подивись три останні повідомлення перед баном. Ти сам написав що розповсюджуєш неперевірену інформацію.

Це мої догадки, які я формулюю у вигляді питань.
   

[/quote]
догадки
:facepalm:

Побанили пітарів які розганяли теми поо легітимність, про вину в війні української влади.

  Звідки воно взялося?   Вигодоване телемарафоном?  Чи просто шашлички на майські у гузні сверблять?
   
подивись три останні повідомлення перед баном. Ти сам написав що розповсюджуєш неперевірену інформацію.

Це мої догадки, які я формулюю у вигляді питань.


Я писав власні оціночні судження,  які не можна вважати фейком.
Але якщо модератори вважають це фейком, то нехай саме так пишуть слово "фейк" чи "фейки" , а не якісь дебільні слова: "зрадобот" чи "зрадойоб" чи щось інше подібне.
   
Модере!
надай рівні права дописувачам. Ти забув їм включити оції - створення тем, голосувати, редагувати і користуватися "моїми закладками"

   
Повипускайте українців з банів!
У вас є залишки совісті?
   

Цю тему переглядають:

Slawv і 1 гість
 
Повна версія