Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лендліз коли конгрес підпише?

Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Хочу нагадати, що у січні-лютому США також розпочали тягнути і обіцяти, а Брити взяли і прислали 2000 NLAW і лише після цього надійшли
якісь значущі партії Джавелинів.

Я про це пам‘ятаю і з повагою ставлюсь до Бориса Джонсона.
Але дехто забув що Штати прислали 5,000 Джавелінів. Хоча не так, деяка «потвора» вважає це «гомеопатичною допомогою»
І ця «потвора» сре на Штати замість того щоб вимагати від свого уряду збільшити допомогу.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Військові України показали у дії САУ “DANA”



   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Хочу нагадати, що у січні-лютому США також розпочали тягнути і обіцяти, а Брити взяли і прислали 2000 NLAW і лише після цього надійшли
якісь значущі партії Джавелинів.
Тут навіть не в цьому справа, і Британія хоч і постачає крихти, могла би явно більше.

Справа в тому що якщо ти об"явив себе світовим шерифом, захисником знедолених і поневолених, то і спрос з тебе відповідний.
А всі інші то так, добровільні помічники шерифа.

І ще раз, не припиню повторювати, бо деяким упоротим не проходить в мозок: Америка постачає більше всіх інших.
Але Америка постачає явно недостатньо багато і недостатньо швидко. І вона це чудово знає.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

В теме видно дыбилов, которые не понимают, что ругань в сторону тех, кто реально помогает Украине, это работа на хуйла

Нужно рассмотреть вариант что один из них действительно работает на хуйла.
С его подачи и началась эта ругань (td)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тут навіть не в цьому справа, і Британія хоч і постачає крихти, могла би явно більше.


Виклади свої фото мітингу біля Даунінг 10  про збільшення допомогу Україні і скани листів свойому представнику в Парламенті :D

Останнє редагування: 23 травня 2022 14:59:26 від SlavRedko
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

Я про це пам‘ятаю і з повагою ставлюсь до Бориса Джонсона.
Але дехто забув що Штати прислали 5,000 Джавелінів. Хоча не так, деяка «потвора» вважає це «гомеопатичною допомогою»
І ця «потвора» сре на Штати замість того щоб вимагати від свого уряду збільшити допомогу.

Ні, ніхто з притомних не забув, це я тобі гарантую. Про ті nlaw та перші m777 будуть ще в підручниках історії писати.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ні, ніхто з притомних не забув, це я тобі гарантую. Про ті nlaw та перші m777 будуть ще в підручниках історії писати.

Ключове слово - притомних…
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

І ще раз, не припиню повторювати, бо деяким упоротим не проходить в мозок: Америка постачає більше всіх інших.
Але Америка постачає явно недостатньо багато і недостатньо швидко. І вона це чудово знає.

Саме так. Сподіваємося, що це змінится.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тут навіть не в цьому справа, і Британія хоч і постачає крихти, могла би явно більше.

Справа в тому що якщо ти об"явив себе світовим шерифом, захисником знедолених і поневолених, то і спрос з тебе відповідний.
А всі інші то так, добровільні помічники шерифа.

І ще раз, не припиню повторювати, бо деяким упоротим не проходить в мозок: Америка постачає більше всіх інших.
Але Америка постачає явно недостатньо багато і недостатньо швидко. І вона це чудово знає.

Зброя США доїжджає до України за години



   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Зброя США доїжджає до України за години
https://youtu.be/xmd0Xbu3W7g
Чудово. Я казав одразу і продовжую казати, коли Америка хоче, вона може діяти миттєво і еффективно.

Але 90 гаубиць везли місяць. І кожен тиждень повідомляли - В Україну вже надійшло 23 гаубиці, вже надійшло 25 гаубиць, 38, 67 ...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

За правду не банять. А от від цієї правди пердаки горять нехило у деякіх переїхавших в америку.

Навіть дивно, ви наче з американського ИП пишете. А мови не знаєте.

Там в першому ж реченні сказано "... очікується(ким, журналістом?) що США може поставити(а може і не поставити) ..."

Я ж і кажу що знову зрада.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Повтора сидить в Англії і сре на єдину країну яка реально допомагає Україні.
Замість того щоб стояти перед Даунінг 10 і вимагати від свого уряду збільшити допомогу.

Якось пох на цю потвору (td)
То воно ще й не в Україні і обсираєш допомогу з-за кордону?
Я ще можу Слава зрозуміти, а щоб з Британії знаючи, як працює британська і похідні політичні системи, розказувати казки про не швидко і мало, це явно не з думками про Україну.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

То воно ще й не в Україні і обсираєш допомогу з-за кордону?
Я ще можу Слава зрозуміти, а щоб з Британії знаючи, як працює британська і похідні політичні системи, розказувати казки про не швидко і мало, це явно не з думками про Україну.

Те що у нього британський ІР, ще нічого не значить. У кацапів ФУП заблокований, тому кацапи ходять або через проксі або через ВПН/тор.
А те що це консерва, то видно по профілю мовчав з 2005 року, а тут раптом вискочив і давай розганяти зраду і кацапську пропаганду.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Те що у нього британський ІР, ще нічого не значить. У кацапів ФУП заблокований, тому кацапи ходять або через проксі або через ВПН/тор.
А те що це консерва, то видно по профілю мовчав з 2005 року, а тут раптом вискочив і давай розганяти зраду і кацапську пропаганду.
:weep:
Стіки уваги моїй скромній персоні, аж соромлюся. А все чому, бо кажу правду як є, а не лижу зад своєму уряду. Якшо Британія постачає мало і повільно, то так і кажу.

А от у деяких переїхавших до Америки утворився блок - америка завжди права, навіть якшо через її зволікання загинуть тисячі українців.

А щодо "консервів" "впнів" і кацапської пропаганди, то набагато легше ніж писати ці недотепні пости зайти на профіль і подивитись повідомлення.
О диво, в мене той самий провайдер що і 6 років тому.  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=776798.msg19030193#msg19030193
Тєхніка на грані фантастики!
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Як пишуть в основній темі 44
Країни неможуть наситити зброєю

Сумно
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Сумно

Просто к примеру, Израиль тратил на оборону более 10ти процентов GDP десятилетия, более 20% с 70 до 80го и несколько лет более 30%.(с)

Да за 8 лет войны можно было если не дважды разбить фашистскую Германию, то хотя бы хорошо подготовиться к активной фазе конфликта.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Просто к примеру, Израиль тратил на оборону более 10ти процентов GDP десятилетия, более 20% с 70 до 80го и несколько лет более 30%.(с)

Да за 8 лет войны можно было если не дважды разбить фашистскую Германию, то хотя бы хорошо подготовиться к активной фазе конфликта.
ніхто невірив в повно маштабний конфлікт тому посипання голови попілом вже пізно
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

в Британії 50 млн. населення, а в США - 300 млн. ВІдповідно і потужності ВПК різні.
і порівнювати 2 тис. британських нлавів та 5 тис. американських джавелінів не зовсім доречно.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?
dmp

в Британії 50 млн. населення, а в США - 300 млн. ВІдповідно і потужності ВПК різні.
і порівнювати 2 тис. британських нлавів та 5 тис. американських джавелінів не зовсім доречно.

Звісно. Бо nlaw з'явилися саме тоді коли були потрібні найдужче. І найголовніше - це була демонстративна
явна і беззаперечна підтримка, а не 20 пускових, що не можна вивозити з навчального комплексу чи пять супер радарів,
у яких обрізали половину функцій та обмежені Україною.

Без UK, можливо, Україну таки захопили б за 72 години.

Але джавелини теж згодятся :)
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?






Така ось штука
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Слав, перестань лазити по вигрібних ямах і читати всяких кацапів.
Цитувати
Alexander J Flint

About
Work

Мировая закулиса - Вашингтонский обком, Тайное Правительство Светлого Будущего

І тим більше не тягни всяку маячню на ФУП.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Слав, перестань лазити по вигрібних ямах і читати всяких кацапів.
І тим більше не тягни всяку маячню на ФУП.

Взагалі-то флінт це не зовсім помийка
Рашку він не навидить

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Взагалі-то флінт це не зовсім помийка
Рашку він не навидить

Якийсь нікому невідомий кацап розганяє зраду, а ти тягнеш то до рота, а потім на ФУП.
Перестань читати кацапів, виходь із "руского міра", бо тебе вже так в зраду занесло, що далі нікуди.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Ленд-Лиз хорошо, только нашим солдатам выдают СВД без оптики. Я думаю не тяжело пригнать самолет с винтовками, в один самолет хватит винтовок на 100 лет.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

ніхто невірив в повно маштабний конфлікт тому посипання голови попілом вже пізно

згiдно останнього iнтервью, Зеленський знав про повномаштабне вторгнення з вересня минулого року
скiльки зброi було замовлено з того часу до 24-го лютого сього року?
список будь ласка ...
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

20 країн оголосили про нову безпекову допомогу Україні - глава Пентагону

20 країн оголосили про нові пакети безпекової допомоги для України, включно з передачею критично необхідних артилерійських систем і боєприпасів.
Про це заявив на брифінгу глава Пентагону Ллойд Остін
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тут навіть не в цьому справа, і Британія хоч і постачає крихти, могла би явно більше.

Справа в тому що якщо ти об"явив себе світовим шерифом, захисником знедолених і поневолених, то і спрос з тебе відповідний.
А всі інші то так, добровільні помічники шерифа.

І ще раз, не припиню повторювати, бо деяким упоротим не проходить в мозок: Америка постачає більше всіх інших.
Але Америка постачає явно недостатньо багато і недостатньо швидко. І вона це чудово знає.
  У мене просте питання ,до всіх слав,нуну і решту "обурених" без емоцій бо справа торкається фактури а не криків- ви тут який день бєте в барабани-факт,барабани обурення і зойків,що все пропало-факт.а відповідь,не від нас,"ковбасників.мийщикі в сортирів чи прибиральників у багатих грінго" .бо хто ми такі з нашими бідацькими можливостями  нездар і небог.а від тих злих і підлих американських могутніх сенаторів,міністрів і президента якусь те ся дочекали? B-)  Почули вони ВАШІ стогони чи далі роблять що вважають самі за потрібне? так і це факт. Роблять то що дістало КОНСЕНСУС (вам,таким грізним і могутнім та знаючим відомо зміст того терміну чи ви НАД такими дурницями не задумуєтеся?  І згідно з консенсусом всіх своїх союзників по блоку і не тільки та з урахуванням ПРОСЬБ  і ПОБАЖАНЬ української сторони(воєнних і політиків) вони поставляють певні речі по програмі ,що містить у собі-предмет цікавості,навчання українців користуватися тим предметом,логістика доставки і обслуговування його та запчастини до нього. і все це оплачується САМИМИМ поставляючими і на додаток до того всього вони ж ще і ФАКТИЧНО фінансують певний рівень долбробуту не тільки української армії але і всієї держави у фінансовому ,а отже і життєвонеобхідному для всіх життелів України,плані. і це знову не " дівочі" емоції,а голі ФАКТИ.
  Є що пробурчати по тих фактах майже повного взяття на свій карок вас крикунів(як частинки тих,хто отримує ту всю фінансову допомогу) чи ні? (про весь українськитй нарід мови нема-вони не кричать ТУТ ,а воюють,працюють,волонтерять.стараються кормити сімї і т.д.
 І тепер у мене вже питання про майбутнє-що ви пробуєте тим своїм криком ТУТ досягнути по тих всіх ФАКТАХ чи змінити їх так як ви хочете? Є відповідь з РЕАЛЬНИМИ здвигами у тому на рівні не нас,жопомиїв і зажравшихся,а на рівні тих,хто тримає руку на пульці життя України на сьогоднішній день.? То повідомте.Бо ,коли ми говоримо серйозно,то і серйозна повинна бути відповідь без істерик та емоцій. Як кажуть -карти на стіл (навіть якщо мене забанять то треба то вияснити раз і назавжди,щоб той срач припинити)-ви знаєте як вплинути на тих всіх з союзників та власних владних людей,щоб вони вас вислухали? Ось подумайте,признайте свою вагову "мілкоту" і перестаньте ТУТ кропати сторінку за сторінкою бла-бла достойну бабусь на лавці а не політично підкованих учасників форуму. Поважайте хоч себе і не плетіть того,над чим ви не маєте контролю НІЯКОГО.
 якщо готові серйозно дискутувати-прошу,але без пердьоргувань і обвинувачень голослівних на емоціях. тільки факти ВАШОГО можливого впливу на перебіг у вашому розумінінні і бажаннях покращення роботи для України тамтих "нездарних,невдячних"  реальних структур,що тримаєть руку на пульсі всього цього.

Останнє редагування: 24 травня 2022 04:21:47 від cynic
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

https://www.facebook.com/100000141953220/posts/5801880436493297/




Така ось штука

А я що вчора писав? Я писав що Байден ризикує надаючи допомогу Україні. Що один висер Арахамії і Байдену і його команді кришка. Чому Арахамія досі в Раді?
Ви думаєте світ україноцентричний? Зовсім ні. Кожний за себе. В Україні теж нікого не гребло, що в Африці діти з голоду помирають.
Тому якщо хтось помагає, то не потрібно його мазати гівном і тим більш підставляти.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Тобто штати тягнуть муму із-за дебільної заяви Арахмії, а не бюрократії як нас тут запевняли ще п'ять хвилин тому?

Там не одна проблема, а багато. Згадай евакуацію з Кабулу. Згадай теракт під час евакуації. Не потрібно все трактувати як злий намір з боку США.
І не потрібно кількість проблем збільшувати тримаючи у владі ідіотів типу Арахамії. Арахамія тут як приклад, там такого гівна вистачає і без нього.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

І тепер у мене вже питання про майбутнє-що ви пробуєте тим своїм криком ТУТ досягнути по тих всіх ФАКТАХ чи змінити їх так як ви хочете? Є відповідь з РЕАЛЬНИМИ здвигами у тому на рівні не нас,жопомиїв і зажравшихся,а на рівні тих,хто тримає руку на пульці життя України на сьогоднішній день.? То повідомте.Бо ,коли ми говоримо серйозно,то і серйозна повинна бути відповідь без істерик та емоцій. Як кажуть -карти на стіл

Потрібні ракетні системи, дуже багато бронетехніки: 1000 БТРів, 1000 БМП, 800 танків. А ще авіація, флот – безпілотні підводні і надводні апарати, ракетні комплекси берегової охорони тощо.
– це вже зараз : Михайло Макарук

якщо саме це і в такому асортименті та кількості i сроках нам потрібно для перемоги,
тодi треба підписувати Мінськ -3


Останнє редагування: 24 травня 2022 07:17:50 від Good-Luck
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

З першого пострілу: ЗСУ із гаубиці зразка НАТО влучили у російський командний пункт

Артилеристи 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади з відстані понад 20 кілометрів з першого пострiлу вразили російську ціль, позашляховик із позначкою «Z» і кілька рашистів, що знаходилися поряд, із гаубиці зразка НАТО.

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?


   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

Fact Sheet on U.S. Security Assistance for Ukraine

United States security assistance committed to Ukraine includes:

    Over 1,400 Stinger anti-aircraft systems;
    Over 5,500 Javelin anti-armor systems;
    Over 14,000 other anti-armor systems;
    Over 700 Switchblade Tactical Unmanned Aerial Systems;
    90 155mm Howitzers and over 200,000 155mm artillery rounds;
    72 Tactical Vehicles to tow 155mm Howitzers;
    16 Mi-17 helicopters;
    Hundreds of Armored High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicles;
    200 M113 Armored Personnel Carriers;
    Over 7,000 small arms;
    Over 50,000,000 rounds of ammunition;
    75,000 sets of body armor and helmets;
    121 Phoenix Ghost Tactical Unmanned Aerial Systems;
    Laser-guided rocket systems;
    Puma Unmanned Aerial Systems;
    Unmanned Coastal Defense Vessels;
    17 counter-artillery radars;
    Four counter-mortar radars;
    Two air surveillance radars;
    M18A1 Claymore anti-personnel munitions;
    C-4 explosives and demolition equipment for obstacle clearing;
    Tactical secure communications systems;
    Night vision devices, thermal imagery systems, optics, and laser rangefinders;
    Commercial satellite imagery services;
    Explosive ordnance disposal protective gear;
    Chemical, Biological, Radiological, Nuclear protective equipment;
    Medical supplies to include first aid kits;
    Electronic jamming equipment;
    Field equipment and spare parts.
   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   
Re: Лендліз коли конгрес підпише?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія