Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

По данным экзит-пола, за избирательный список крымского регионального отделения Партии регионов партии «Единая Россия» свои голоса отдали 70,4% крымчан.
   
ну і хуйло з ними...
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Голосование за избирательные списки на выборах в Симферопольский горсовет также выявило, что жители крымской столицы отдали предпочтение властной Партии регионов «Единой России» — за неё проголосовали 65,1% избирателей. В горсовет Симферополя также проходят ЛДПР, за которую проголосовали 14,5% горожан, и КПРФ с 10,3% голосов.
   
яка явка, ось головне питання?
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Явка на выборах на 18.00 мск — 39,37% - Газета.Ru
   
"аниневинаваты!" им сказали. что надо за ЕР голосовать :)
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Явка на выборах на 18.00 мск — 39,37% - Газета.Ru

десь приблизно така сама явка була на т.з. референдумі за даними самих же кацапів
   
Явка на выборах на 18.00 мск — 39,37% - Газета.Ru

Значить усього 10% прийшли?
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Совет при Президенте РФ:

По мнению практически всех опрошенных специалистов и граждан:
- подавляющее большинство жителей Севастополя проголосовали на референдуме за присоединение к России (явка 50-80 %), в Крыму по разным данным за присоединение к России проголосовали 50-60 % избирателей при общей явке в 30-50 %;


http://old.president-sovet.ru/structure/gruppa_po_migratsionnoy_politike/materialy/problemy_zhiteley_kryma.php
   
Зараз Профілактик вам дасть по сраці !
Це загальновідомо що в Криму більшість аж мріє про Украіну.

Останнє редагування: 18 вересня 2016 21:42:43 від Людас
   
Явка на выборах на 18.00 мск — 39,37% - Газета.Ru

Вот собственно это примерное число пришедших на референдум.  И то - значительно завышенное - процентов на 10 дорисовали, что совсем уж убого не смотрелось.
   
Все в своё время голосовали за Янукорвича, а потом,оправдывая предательство кричали,что "ДОНЕЦКИЕ ИХ ЗАЕБЛИ"! А кто ж за них голововал,мля?
   
в ригів в 2012 році в АР Крим було 52 % і явка була 49 %
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Вот собственно это примерное число пришедших на референдум.  И то - значительно завышенное - процентов на 10 дорисовали, что совсем уж убого не смотрелось.

Что не умаляет того факта, что Рассею в Крыму любили больше, чем Украину. Медиапропаганда и сериалы сделала свое дело, такая себе гибридная медиа-война, которая стартовала еще после Майдана-2004, я думаю в мордоре уже тогда приняли решение по Крыму. Плюс якобы "богатые" русские туристы, сорящите деньгами при украинских ценах. Теперь уже так не сорят "в родной гавани", да и уровень жизни упал в рассее.
Но Крым все равно придется возвращать, Крым - Украина.  Это неизбежно. А нам предстоит провести работу над ошибками, почему так случилось, и очистить политикум от ватного и вышиватного быдла.
   
Но Крым все равно придется возвращать, Крым - Украина.  Это неизбежно. А нам предстоит провести работу над ошибками, почему так случилось, и очистить политикум от ватного и вышиватного быдла.
Приклади з історії:
 Країни Прибалтики були під окупацією 50 років - звільнились в результаті розвалу імперії Совок...
Фінляндія віддала10% території кацапам - і стала заможною країною.
   
да и хуй на них... чужие люди
   
да и хуй на них... чужие люди

С таким настроением Вам в большую политику не попасть

 :-)o
   
С таким настроением Вам в большую политику не попасть

 :-)o

я бы даже сказал-не вляпаться)
   
По данным экзит-пола, за избирательный список крымского регионального отделения Партии регионов партии «Единая Россия» свои голоса отдали 70,4% крымчан.

   
По данным экзит-пола, за избирательный список крымского регионального отделения Партии регионов партии «Единая Россия» свои голоса отдали 70,4% крымчан.

Крымские власовцы стройными рядами влились в каловую массу росиянского быдла  :gigi:
Ну да и хер с ними, Украине нужен свой Крым, а не ползающие по нему мокрицы
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

да и хуй на них... чужие люди

Это НАШИ люди. Разве Вы не понимаете, что эти "любящие рассею а не Украину" - это симптом, а не причина. А причина -  это война против Украины, и рассея на этом не остановится, пока не развалит наш суверенитет, свободный украинец всегда был как кость в горле мордоровцам. Сегодня Крым и Донбасс, завтра - Одесса и.т.д., поэтому мы не должны раскидываться нашими териториями, иначе страна пойдет по швам. По моему мнению, сегодня все очень неплохо развивается для Киева, учитывая поддержку Европы и США при нашем урковатом-то правительстве. Но мы должны реально что-то с этим делать (про наших политиков). У нас народ достоин лучшего. Политикум обновляется конечно, но очень медленно.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

да и хуй на них... чужие люди
территория не чужая.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

А нам предстоит провести работу над ошибками, почему так случилось, и очистить политикум от ватного и вышиватного быдла.

"И люди, стрелявшие в наших отцов,
Строят планы на наших детей."
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Фінляндія віддала10% території кацапам - і стала заможною країною.

Для України наразі такий варант не прийнятний по багатьом причинам. Головна - незрілість наших органів влади, люстрація фактично не проведена, відсутність реальної днржавної політики по причині засилля совково-олігархічного елементу в управлінському аппараті. При всіх недоліках - Україна рухається у правильному напрямку,  головне щоб до кожного громадянина дійшло розуміння його місця у розбудові країни і значимість і усвідомлення реального "місця" чиновника, який отримує зарплату за наш кошт, і який має виконувати сервісні функції, а не бути "мажором на дорогах".
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

А нам предстоит провести работу над ошибками, почему так случилось, и очистить политикум от ватного и вышиватного быдла.


"И люди, стрелявшие в наших отцов,
Строят планы на наших детей."

Не кожний патріот, хто надів вишиванку і розмовляє укр. мовою. Ми маємо судити політиків по справам. Колесніченко севастопольский теж гарно розмовляв українською, а тепер де він? Не сприймайте так буквально, я сам у віжношенні до політика стаю набагато лояльнішим, якщо він розмовляє українською. Але це не означає, що на все інше треба закривати очі.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Не кожний патріот, хто надів вишиванку і розмовляє укр. мовою. Ми маємо судити політиків по справам. Колесніченко севастопольский теж гарно розмовляв українською, а тепер де він? Не сприймайте так буквально, я сам у віжношенні до політика стаю набагато лояльнішим, якщо він розмовляє українською. Але це не означає, що на все інше треба закривати очі.


Це ж Ви сказали про кримчан: "Это НАШИ люди".
Тобто проросійські українофоби для Вас - НАШИ.
Є там, звичайно, невеликий відсоток проукраїнських, але невеликий.
Це видно з результатів виборів (ще в Україні), голосували вони в основному за янучар і комі.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

По данным экзит-пола, за избирательный список крымского регионального отделения Партии регионов партии «Единая Россия» свои голоса отдали 70,4% крымчан.


Хех, едро максимум набирает в нацреспубликах. :weep:
   
Хех, едро максимум набирает в нацреспубликах. :weep:
это что ж нация там такая в крыму?
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

это что ж нация там такая в крыму?


Украино-татарская, наверное.  (P)
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

По данным экзит-пола, за избирательный список крымского регионального отделения Партии регионов партии «Единая Россия» свои голоса отдали 70,4% крымчан.

Це дані   за 14 вересня 2014 року. Коли вибори у парламент Криму проводились.
   
Украино-татарская, наверное.  (P)
а татары об этом знают?
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Це ж Ви сказали про кримчан: "Это НАШИ люди".
Тобто проросійські українофоби для Вас - НАШИ.
Є там, звичайно, невеликий відсоток проукраїнських, але невеликий.
Це видно з результатів виборів (ще в Україні), голосували вони в основному за янучар і комі.

Можливо Ви не так мене зрозуміли. Проросійські українофоби для мене - точно не НАШИ, я ж українець, і на вашому боці. Для мене спірне питання, що робити з уже зазомбованим населенням після повернення Криму,Донбасу, я ж не фашист, щоб вивозити їх товарними вагонами. Там велика кількість рос.пенсіонерів, військових, завезених чиновників  - вони точно "не наші". Інші я думаю "потихеньку прийдуть до тями", зовсім іншим доведеться повертатись "у гавань".
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

а татары об этом знают?

Ну хорошо, татар вычеркиваем.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Для мене спірне питання, що робити з уже зазомбованим населенням після повернення Криму,Донбасу,

А для мене взагалі такого питання нема.
Повернення Криму - це з області фантастики.
А повернення Донбасу на мінських умовах - це катастрофа для України.

Більш нагальним є що робити з зазомбованим населенням Харкова, Одеси, Києва...
Хоча і це не важливо, бо з уже зазомбованими нічого не вдієш.

А що справді важливо - це виховувати українцями тих, хто ще не зазомбований русскім міром.
Тобто найважливішою задачею є українізація освіти і ЗМІ.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

А повернення Донбасу на мінських умовах - це катастрофа для України.

Чому?
Коли кордон під надійним контролем відіграти взад конституційні зміни не проблема.
В 1992 році Конституція Республіки Крим теж фактично проголошувала його незалежною державою. З поправкою в складі України.
Але згодом Кучма скасував цю Конституцію і замість Республіки Крим з'явилась Автономна Республіка Крим з правами практично звичайної області. Якщо взяти під контроль кордон та відрізати ці території від постачання з боку Росії вони довго не протянуть.

Тим більше, що хуйло той Донбас не потрібен. Він би і радий його здихатися, але просто так не може, бо треба здихатися і при цьому зберігти обличчя. Ось для цього мінські угоди і були укладені.
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Повернення Криму - це з області фантастики.

Повернеться, термін повернення залежить, як не дивно, від України. Рішучість і продовження західних санкцій залежить від України - а це самий ефективний інструмент наразі, пряме протистояння і офіційна війна нам не потрібна, ми повинні берегти наших кращих синів.

А повернення Донбасу на мінських умовах - це катастрофа для України.

+100000.  Всі це розуміють. Це дипломатична гра, такого повернення ніколи не буде, це розуміють і на тому боці.

Більш нагальним є що робити з зазомбованим населенням Харкова, Одеси, Києва...

+1000000. В мене в самого є подруги, які спілкуються шаблонними фразами з рос.ТВ. Лище на мої аргументи починаються "включати розум", необхідна медійна політика я думаю, акції, події - реальна робота.

А що справді важливо - це виховувати українцями тих, хто ще не зазомбований русскім міром.
Тобто найважливішою задачею є українізація освіти і ЗМІ.

+ 10000000. Ющенко, у свій час, багато зробив у цьому напрямку, як би його тепер не критикували. Української мови у побуті при/після Ющенко помітно побільшало (в Києві так точно, а раніше це був тотально русифіковане місто), і це всі підтвердять.

 
   
Re: 70,4% кримчаків проголосували за Партію регіонів

Чому?
Коли кордон під надійним контролем відіграти взад конституційні зміни не проблема.
Якщо взяти під контроль кордон та відрізати ці території від постачання з боку Росії вони довго не протянуть.
Тим більше, що хуйло той Донбас не потрібен. Він би і радий його здихатися, але просто так не може, бо треба здихатися і при цьому зберігти обличчя. Ось для цього мінські угоди і були укладені.

Чим можна контролювати кордон, не контролюючи території Донбасу.
Знов засунути в вузьку кишку між ворожими військами (50 тисяч з одного боку і 50 тисяч з іншого) українські війська, прирікши їх на знищення?

Та й змінити конституцію назад вже не вдасться.
В ВР нема 300 проукраїнських депутатів.
А якщо добавиться лугандон, то вже ніколи не буде.

хуйло Донбас не потрібен в якості анексованої території, бо це нові санкції.
Але в якості троянського коня, ракової пухлини в тілі України, озброєного плацдарму русского міра, інструменту руйнування України зсередини - в такій якості хуйло Донбас потрібен.
І мінський план якраз в цьому й полягає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія