Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

этож товарищеский, это другое  :shuffle:
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Кваки вы настоящий еврогей
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

із совків тут кажись тіки велесов остався.
і може ще сметана
   
Это не Явропа.
Явропа - это когда они бы поженились, друг друга в жопу перли, а зарабатывали рисованием калом на стенах
 :laugh:
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Это не Явропа.
Явропа - это когда они бы поженились, друг друга в жопу перли, а зарабатывали рисованием калом на стенах
 :laugh:
це все ізза совка і отої фотки
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Это не Явропа.
Явропа - это когда они бы поженились, друг друга в жопу перли, а зарабатывали рисованием калом на стенах
 :laugh:
Так они так и делали.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

я наоборот за геев.. Чем больше геев, тем меньше выбор у клуш
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Явропа - это когда они бы поженились, друг друга в жопу перли
А ти звідки знаєш, що не перли?
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

тс, на це питання лише сметана спроможний відповісти
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Это не Явропа.
Явропа - это когда они бы поженились, друг друга в жопу перли, а зарабатывали рисованием калом на стенах
 :laugh:

 :facepalm1:

Вся совковая "мораль" построена на извращённым гомосексуализме. Ну и зоновские понятия, где или ты или тебя, перенесенные на всю совковую жизнь.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

   
Вся совковая "мораль" построена на извращённым гомосексуализме.
Нельзя ли подробно обозначить, где извращенный, а где нет?
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"
Ice9192

"могуть не смочь ... пояснити". на фупі повно совків. ФУП - їх вотчина - середовище існування, паноптікум.

завжди є "подпітка" зза поребріка.
росія правонаступниця совка, а значить і всіх його скреп, сакральні дати (типу 23, 12, 9, 7, етс), інституції (CA, "безплатна" медецина, етс.), продукти (пломбір, водичка, тут ви і самі знаєте)
і дрочунів на це "наследіє" - греблю гати. Часто буває на форумі, нормальна людина, іде по життю із гумором, і тут хтось бовкне про СА, і її тут же переклинює: "какую школу мужчин просралі"


подекуди бувають приступи "совка" майже у кожного із дописувачів тут.

і ради цьому нема :(
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Это не Явропа.
Явропа - это когда они бы .... зарабатывали рисованием калом на стенах
 :laugh:
а якби з кала робили скульптури то був би сучасний ху.лостан-тут дуже тонка грань між євро і скрепною культурами
   
З християнської точку зору – це смертний гріх.

Але гомосексуалісти мають право на існування і не підлягають винищенню на цій підставі. Єдиний, хто може засудити, це Бог.

Я лише проти того, щоб мені нав’язували їхні норми: наприклад, замість того, щоб називати батька й матір властивими словами, пропонується для їхнього позначення присвоїти їм номери і вживати інші слова. Не хочу, щоб мене силоміць змушували дивитися гей-паради і на протязі часу їх проведення обмежували в моїх пересуваннях.

Нехай собі приватно, подалі від людських очей, займаються сексом. В такому разі це мене не обходитиме.
   
я наоборот за геев.. Чем больше геев, тем меньше выбор у клуш

Ага тримай кишеню ширше,чим більше геїв тим прапорційно більше і лесбі. Сексменшини це не лише геї. ))))
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

З християнської точку зору – це смертний гріх.

християнство як і інше вірунство (крім муслімських малограмотних країн) помирає

проблема в іншому. чим єврогеї будуть протистояти арабам та неграм які скоро окупують їх ЄС
   
З християнської точку зору – це смертний гріх.

Але гомосексуалісти мають право на існування і не підлягають винищенню на цій підставі. Єдиний, хто може засудити, це Бог.

Я лише проти того, щоб мені нав’язували їхні норми: наприклад, замість того, щоб називати батька й матір властивими словами, пропонується для їхнього позначення присвоїти їм номери і вживати інші слова. Не хочу, щоб мене силоміць змушували дивитися гей-паради і на протязі часу їх проведення обмежували в моїх пересуваннях.

Нехай собі приватно, подалі від людських очей, займаються сексом. В такому разі це мене не обходитиме.

Так не буде,якраз суть в тому що вони хочуть публічного визнання. Навіть тема тут була про скандал в католицькій церкві у бюргерів де сексменшини вимагають вінчати у церквах одностатеві шлюби.(доречі чим все закінчилось хтось вкурсі?)
   
християнство як і інше вірунство (крім муслімських малограмотних країн) помирає

проблема в іншому. чим єврогеї будуть протистояти арабам та неграм які скоро окупують їх ЄС

нічим бо це я вважаю вимушений крок з боку ЄС .У самих розвинутих країнах Європи народжуваність давно і значно відстає від смертності. Тобто все йде до того що без вливань чужої крові там буде купа пенсів і мізер молоді в співвідношені. Думаєш там такі всі тупі що просто так пускають в країну арабів і негрів. Інша справа що асиміляція з місцевими проходить зовсім не так як вони це бачили.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Все це цілування в десна виглядає особливо по дурному в наш ковідний час  :laugh:
   
Так не буде,якраз суть в тому що вони хочуть публічного визнання.
Католики, слава Богу, до цього ще не дійшли! Світський суд, якщо представники секс-меншин до нього звернуться, не може винести присуд внести зміни до релігійних канонів. А отже, схоже на те, що їхні домагання закінчилися пшиком.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

я наоборот за геев.. Чем больше геев, тем меньше выбор у клуш


 :weep:  :D

   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Католики, слава Богу, до цього ще не дійшли! Світський суд, якщо представники секс-меншин до нього звернуться, не може винести присуд внести зміни до релігійних канонів. А отже, схоже на те, що їхні домагання закінчилися пшиком.

Педофилы против геев - отличный сюжет для фильма.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

Антік тут постив свої гей пріключенія в союзі (на зоні)  :laugh:

   
Педофилы против геев - отличный сюжет для фильма.
По отношению к католикам с вашей стороны необоснованное обобщение.
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

З християнської точку зору – це смертний гріх.

Але гомосексуалісти мають право на існування і не підлягають винищенню на цій підставі. Єдиний, хто може засудити, це Бог.

Я лише проти того, щоб мені нав’язували їхні норми: наприклад, замість того, щоб називати батька й матір властивими словами, пропонується для їхнього позначення присвоїти їм номери і вживати інші слова. Не хочу, щоб мене силоміць змушували дивитися гей-паради і на протязі часу їх проведення обмежували в моїх пересуваннях.

Нехай собі приватно, подалі від людських очей, займаються сексом. В такому разі це мене не обходитиме.

 :facepalm:

Щодо виділеного, це називається "чув дзвін, та не знаю де він".
Це взагалі має досить далеке відношення до геїв. Як я пам'ятаю, веся та буча знялася з того, що хтось запостив в інтернеті, що в шкільних формах замінили графи "мати" і "батько" на "Parent/guardian 1"  та "Parent/guardian 2".

Насправді, в житті все складніше, є дуже багато дітей, які живуть не в ідеальниз сім'ях, де є обоє батько і мати.
Як скажете реєструвати дитину в школу і давати контактні дані, якщо батька немає, мати в тюрмі, а дитина живе з дідом і бабою? Кого записувати у форму, де лише графи "мати/батько"?
Або мати померла, батько одружився другий раз, куди випсувати нову дружину батька, яка опікується дитиною, але не є матір'ю?

За майже 10 років, що я працюю в школі, я лише 2-3 рази бачив коли дитина виховувалась в сім'ї геїв, зате десь третина дітей мали якісь інших в якості опікунів замість матері/батька.

Тому в шкільних формах і з'явились графи  "Parent/guardian 1"  та "Parent/guardian 2", а потім є підграфи "Relationship to child", і вже там вказується мати, батько, дід, баба, тітка, дядько, вітчим, мачуха, і т.д. і т.п.

   
Щодо виділеного, це називається "чув дзвін, та не знаю де він".
Та знаю. А Ви хіба не знаєте, що таке understatement? :acute:
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

я наоборот за геев.. Чем больше геев, тем меньше выбор у клуш
Ты на какое видео дрочишь: гомо или гетеро?
   
Re: Совки объясните ваши страхи "Гейропы"

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія