Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Журналистика которую мы заслужили.. :(

Журналистика которую мы заслужили..   :(

https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/24/7238319/
Цитувати
Гончарук обіцяє компенсувати заробітні плати у разі затримок виплат

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що уряд подасть у Верховну Раду законопроєкт щодо компенсацій виплат.

Джерело: Telegram-канал Гончарука

Дослівно: "Уряд ініціює здійснення компенсацій людям у разі затримок із виплатами. Законопроєкт буде подано до парламенту.

Для усунення корупційних ризиків встановлено вичерпний перелік грошових доходів громадян, за порушення строків виплати яких проводиться компенсація:

    пенсії або щомісячне довічне грошове утримання;
    соціальні виплати;
    стипендії;
    заробітна плата (грошове забезпечення);
    сума індексації грошових доходів громадян".

Деталі: Водночас прем’єр не повідомив, на якій стадії розробки наразі перебуває законопроєкт.

Також не відомо, коли саме уряд розраховує впровадити ініціативу.

Рішення набуде чинності, коли законопроєкт підтримає парламент та підпише президент.
Перемога! Полная!  Кричали 73%: ура! И в воздух чепчики бросали.. :)

И мелкая деталь которую люди считающие себя журналистами, предпочли не заметить -
Закон Украины "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати"  действует  уже 19 (ДЕВЯТНАДЦАТЬ !) лет и сейчас в него просто ХОТЯТ внести  косметические правки...


Останнє редагування: 24 січня 2020 13:54:17 від Sagin
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

"Журналисты"  "отжигают" дальше https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/24/7238319/
Цитувати
Водночас, в уряді "Українській правді" уточнили, що ініціатива щодо виплати компенсацій заробітних плат буде стосуватися не лише державних підприємств.


Ребята и девчата, считающие себя журналистами,  - откройте закон которому 19 (ДЕВЯТНАДАТЬ!!!) лет, законопроект который  утвердил КМУ и не надо будет ничего уточнять "в уряді".. :(

Было
Цитувати
Під доходами  у  цьому  Законі  слід  розуміти грошові доходи громадян,  які вони одержують на території України і які не  мають разового характеру:
пенсії;
соціальні виплати;
стипендії;
заробітна плата (грошове забезпечення) та інші.

Станет (в случае принятия!)
Цитувати
Під доходами  у  цьому  Законі  слід  розуміти грошові доходи громадян,  які вони одержують на території України і які не  мають разового характеру:
пенсії або щомісячне довічне грошове утримання ;
соціальні виплати;
стипендії;
заробітна плата (грошове забезпечення);
сума індексації грошових доходів громадян.
Все изменения! :weep:
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Цитувати
Вісім правил працівників "Української правди"

1) Ми відповідаємо за точність інформації, яка поширюється нашим виданням
Ми завжди прагнемо точно та правдиво висвітлювати події. Точність для нас є важливішою за швидкість   :weep:  :weep:  :weep: 
<>
2) Ми визнаємо свої помилки та перепрошуємо перед читачами
Якщо нашим виданням ненавмисно було поширено неправдиву або неточну інформацію, ми виправляємо її та перепрошуємо за помилку.
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/24/7238319/
Перемога! Полная!  Кричали 73%: ура! И в воздух чепчики бросали.. :)

И мелкая деталь которую люди считающие себя журналистами, предпочли не заметить -
Закон Украины "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати"  действует  уже 19 (ДЕВЯТНАДЦАТЬ !) лет и сейчас в него просто ХОТЯТ внести  косметические правки...

Так , такий закон існує від початку 2-х тисячних і колись таке було , у тому самому початку 2-х тисячних , що тодішній діректор заводу узявсь тії компенсації сплачувати і сплачував .

А от діректором недовго поробив , щось років зо три і зняли .

Такшо ото такечки .
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Так , такий закон існує від початку 2-х тисячних
Цитувати
Уряд ініціює здійснення компенсацій людям у разі затримок із виплатами.
:weep:



Уряд ініціює ранковий схід сонця! І до того ж - кожен день! (с) 
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

:weep:



Уряд ініціює ранковий схід сонця! І до того ж - кожен день! (с) 

"Сталін і Мао слушают нас" (с) - вже було .

На які мізки розраховане сучасне осучаснення )) минульщини , теж зрозуміло .
   
По новому закону потрібно виплатити не тільки сам борг а ще й проіндексувати інфляцію.  Гончарук все правильно сказав.
   
Вы, Sagin, точно заслуживаете такого отношения к себе.

Тон, снобизм, глобальный вывод - вместо короткого сообщения, например в мой адрес.
Так делают, когда дейстительно переживают за точность.


а так как вы - те, кто демонстрирует свое отношение
не раз вам это писала
продолжайте и дальше раздуваться от собственной значимости.

И конечно же мы сейчас проверим эту информацию, но могли бы сделать это раньше и эффективнее с вашей помощью.
Никто в этом мире не идеален и не может знать все
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Вы, Sagin, точно заслуживаете такого отношения к себе.

Тон, снобизм, глобальный вывод - вместо короткого сообщения, например в мой адрес.
Так делают, когда дейстительно переживают за точность.
Знаете, pravda, короткие сообщения я  в личку Вам много раз писал:  Вы ж их - "не понимаю!". :(
Поэтому - извините, но теперь только публично.
Продолжаю раздуваться..  :) 

Останнє редагування: 24 січня 2020 16:31:33 від Sagin
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

"Сталін і Мао слушают нас" (с) - вже було .

На які мізки розраховане сучасне осучаснення )) минульщини , теж зрозуміло .
Так то зрозуміло - до кабміну Гончарука та Зеленського у мене давно нема вже ніяких питань.
Мене більше цікавить професійність тих людей, які називають себе журналістами. Всі (без виключення! ) тупо копіпастять телегам Гончарука, ні на йоту не замислючісь.
В будь якій країні, де є ЖУРНАЛІСТИ,  Гончарука б вже "намазали на бутерброд" за недолугий та тупий піар. А у нас навіть "Прямий" при всій іхній "любові" до нинішній влади пише
Цитувати
Кабінет Міністрів України під час засідання 24 січня ухвалив рішення про введення виплати компенсацій громадянам у разі затримок державних виплат.
:(


   
Знаете, pravda, короткие сообщения я  в личку Вам много раз писал:  Вы ж их - "не понимаю!". :(
Поэтому - извините, но теперь только публично.
Продолжаю раздуваться..  :) 


много раз, это как минимум преувеличение
и в этот раз точно нет
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Ну для меня три безрезультатных - уже много, для Вас - преувеличение.. Тут  уж - хто на шо вчився.. (с)  :)
Цитувати
и в этот раз точно нет
Мне хватило прошлого..
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Мене більше цікавить професійність тих людей, які називають себе журналістами.

А мене - ні . Мене т.зв. "прохвесійність" "журналістів" не цікавить , бо у моєму світогляді - непоєднувані терміни .

А враховуючи , еее , ту кількість та розмаїття , еее , | інхвормації | , що на шпальтах УП , друкувалась та друкуєцця - читаю , але висновки ! - власні роблю , не від "журналістів" отримую .

А тому - нехай собі "напружуюцця" , тобто "працюють" , тобто "гроші одробляють чі заробляють" , та навіть нехай собі себе самі і п'ятою владою уявляють , мені жити - не заважають . )
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Когда хочешь исправить  явный факап, но очень спешишь  и не хочешь выполнять правила
Цитувати
2) Ми визнаємо свої помилки та перепрошуємо перед читачами
Якщо нашим виданням ненавмисно було поширено неправдиву або неточну інформацію, ми виправляємо її та перепрошуємо за помилку.
которые  сам  же декларируешь, то пишешь
Цитувати
https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/24/7238319/
За ст. 3 закону інфляція за місяць, за який виплачуються кошти, до уваги не береться. Водночас, Гончарук пише про індексацію доходів.
И только потом, когда внимательные читатели, раздувающиеся от собственной значимости  :laugh: , подскажут, то можно будет понять что факап исправляешь таким же факапом.
Индексация доходов в каком виде  была в законе, так и останется. Как начисляли ее уже 16-17 лет не учитывая месяца  в котором образовалась задолженность так и продолжат ее начислять не учитывая этого месяца..  :)


Останнє редагування: 24 січня 2020 17:08:37 від Sagin
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

І ще одне . Поумнічаю )) .

Не теє , що-би я захищав журналістів , та враховуючи усю закономанію )) на котру усі скликання ВР "старждають" , на мою особисту думку )) , навіть супер-пупер прохвесійні юристи можуть не знати за існування якихось окремих законів , що не у їхній компетенції за їхнім юридичним прохвілем знаходяцця , тобто прийняті колись у ВР .

То чого очікувати від "журналістів" , що не є юристами ..?

А хто зна за "закон" , що зарплатня повинна виплачуватись двома рівними частинами на місяць ..?

Я чув , що колись такого "закона" приймали .

А може вже і одмінили ...

"Законотворчість" , тобто сам процесс , навіть за попередніх скликань був таким , що - "сам чорт ногу зломить" - коли я оце , звичайний громадянин України , тую всю "законотворчість" - "спостерігаю" з тілівізіра та інших ЗМдІ .

Нуа у турборежимові )) , то взагалі - не маю або швидше не хочу власні "висновки" друкувати , бо друк у в інтирнетові - лише витрата трахвіку - пшик у повітря .  ))
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

То чого очікувати від "журналістів" , що не є юристами ..?
Ну да, ну да. Не мы такие - жизнь такая.. (c)  :weep:
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Цитувати
https://www.pravda.com.ua/news/2020/01/24/7238319/
Деталі: В уряді "Українській правді" пояснили, що цим законопроєктом уряд хоче внести зміни в нинішній закон про компенсацію за затримку у виплатах, який діє з 2000 року.

Зокрема, зміни полягають в тому, що в уряді встановлять вичерпний перелік виплат, за які повинна бути компенсація.

Відзначається, що раніше цього переліку не було, а це створювало можливість для махінацій і зловживань (оскільки могли компенсувати "не ті виплати").
Интересно - это последняя версия или будет еще?  :)

Вы, Sagin, точно заслуживаете такого отношения к себе.
И последний риторический вопрос на сегодня:  вот я, допустим, заслужил по Вашему мнению - а остальных Ваших читателей Вы за что  так?  :shuffle:


Останнє редагування: 24 січня 2020 17:26:35 від Sagin
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Коли Рошен їв свого брата, чомусь рівень журналістики вважався супер :spruce_up:
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(

Ну да, ну да. Не мы такие - жизнь такая.. (c)  :weep:

Вульгарне пересмикування , як на мене , у цитованому , але - н-ай кожне вважає , як забажає .  ))
   
Re: Журналистика которую мы заслужили..   :(


"Журналисты ведущего экономического издания" не могут понять что ж не так с заголовком новости..  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія