Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

+50% роста числа заболевших, +65% роста числа погибших за прошлые сутки...

И это Украина. И возраст погибших далеко не 80+. И уже есть первые тревожные звоночки, сигнализирующие о неготовности нашей системы здравоохранения к эпидемии..
Хоть цифры еще маленькие и не сильно репрезентативные, но уже дают понятие, с чем мы можем столкнуться в ближайшем будущим, если не будем реагировать оперативно и жестко...

Останнє редагування: 26 березня 2020 08:17:16 від анабиоз_
   
И это Украина. И возраст погибших далеко не 80+. И уже есть первые тревожные звоночки, сигнализирующие о неготовности нашей системы здравоохранения к эпидемии..
Хоть цифры еще маленькие и не сильно репрезентативные, но уже дают понятие, с чем мы можем столкнуться в ближайшем будущим, если не будет реагировать оперативно и жестко...


99% умирающих имеют другое тяжелое заболевание
Италия

из тех что в Украине известно по возрасту потому что не пишут же возраст
женщина 33 года  онкология

после химии очень много людей воспаление хватают в тяжелой форме
   
99% умирающих имеют другое тяжелое заболевание
Италия

из тех что в Украине известно по возрасту потому что не пишут же возраст
женщина 33 года  онкология

после химии очень много людей воспаление хватают в тяжелой форме
Вірус б'є не по паспорту а по фізичному стану організму, а в нас фізичний стан 50-літніх як 65 в Італії. Тому "зона ризику" буде "трохи молодше".  :-)o
   
Щойно прийшли нові дані за добу.
Це жопа. Множте офіційну цифру в 7 разів. :(
   
из тех что в Украине известно по возрасту потому что не пишут же возраст
женщина 33 года  онкология

после химии очень много людей воспаление хватают в тяжелой форме
У этой женщины Ни разу не онкология, хотя и опасная патология:

У Татьяны была сопутствующая неврологическая патология - опухоль возле центрального ствола головного мозга (кавернозная ангиома продолговатого мозга). В октябре 2016 ее прооперировали в Киеве успешно, в последнее время чувствовала себя нормально.

Кавернозная ангиома — это скопление патологических сосудов, которое располагается в головном или спинном мозге и, в некоторых случаях, подкожно.  Кавернозные мальформации могут существовать бессимптомно или вызывать неврологическую симптоматику: эпилептические приступы, гемипарезы, ухудшение зрения, поражение черепных нервов.
Самым тяжелым осложнением является кровоизлияние – в этом случае состояние больного значительно ухудшается, возможно развитие выраженных неврологических нарушений и  даже летального исхода.
   
Це жопа. Множте офіційну цифру в 7 разів.
Чому саме на 7?
   
Чому саме на 7?
Наразі приблизно така різниця між тим шо бачу я й тим, шо на  головній УП по "активних".
Подивимось   протягом дня, чи опублікують.
   
У неврологических больных возможны проблемы с дыханием. Мы не знаем, что там было еще.
   
тесты приехали
   
тесты приехали

+1

Птах, в чому жопа?
   
+1
Птах, в чому жопа?

За 1 добу  в лікарні потрапило більше людей, аніж за весь час.
І тести тут ні до чого, народ в лікарнях ще не встигли протестувати.
Тому кількість підтверджених поки що змінилась не сильно.
   
тесты приехали
Інкубаційний період у евакуйованих. Зараз почнуть додавати статистики. Головне як вони відгуляли повернення...?!
   
Інкубаційний період у евакуйованих. Зараз почнуть додавати статистики. Головне як вони відгуляли повернення...?!
Пофуй. Більшість з тих хто, кого виявили - легка форма, їх все одно відправляють на амулаторне перебування/самоізоляцію.
А в лікарнях залишають лише тих, щодо яких високий ризик (ось  переважно  вони й проходять в офіційній статистиці як "активні").

Останнє редагування: 26 березня 2020 09:25:58 від птах Сорока
   
Головне як вони відгуляли повернення...?!

А до этого гастеры на Новый Год, Рождество, 8 марта простихосподе вернувшиеся..... 
Всех планируете тестить, или только свежеприбывших с оллинулюзивов в Доминиканах? :D

Останнє редагування: 26 березня 2020 09:26:44 від ПатриоТТ
   
За 1 добу  в лікарні потрапило більше людей, аніж за весь час.
І тести тут ні до чого, народ в лікарнях ще не встигли протестувати.
Тому кількість підтверджених поки що змінилась не сильно.

більше це скільки в цифрах?
яка лікарня?
   
Пофуй. Більшість з тих хто, кого виявили - легка форма, їх все одно відправляють на амулаторне перебування/самоізоляцію.
А в лікарнях залишають лише тих, щодо яких високий ризик (ось  переважно  вони й проходять в офіційній статистиці як "активні").

зрозуміло.
   
99% умирающих имеют другое тяжелое заболевание
Италия

из тех что в Украине известно по возрасту потому что не пишут же возраст
женщина 33 года  онкология

после химии очень много людей воспаление хватают в тяжелой форме

Вилікувався, це теж не означає, що організм залишився таким самим як і до хвороби.
   
більше це скільки в цифрах?
яка лікарня?
Я кажу за всю країну, в мене є дані по областях, але я не буду озвучувати, до появи офіційних даних на той  самий час шо й в мене.
Це нехай Фантомаз бомбить "десятками тисяч".
   
Пофуй. Більшість з тих хто, кого виявили - легка форма, їх все одно відправляють на амулаторне перебування/самоізоляцію.
А в лікарнях залишають лише тих, щодо яких високий ризик (ось  переважно  вони й проходять в офіційній статистиці як "активні").
Сумніваюсь. Який смисл шось приховувати? Паніка? Так вона вже відбулась, скупили шо влізло та завезли нове. От як будуть приховувати а потім вспливе реальна картина от тоді буде паніка. До того ж купа людей має доступ до інформації, вже злили б, як з VIP палатами. Нажаль на інструкції по ВІП палатам не стоїть позначка часу, було б цікаво скільки хвилин пройшло як цей документ злили в мережу.  :laugh:  Тож не нагнітайте, на ФУПі вже у лютому була статистка про тисячі інфіковних по Україні. :shout:
   
Я кажу за всю країну, в мене є дані по областях, але я не буду озвучувати, до появи офіційних даних на той  самий час шо й в мене.
Це нехай Фантомаз бомбить "десятками тисяч".
У Вашій інфі розділена інфа по веутрішньоінфікован им і ті шо завезли? Це головне!
   
Сумніваюсь. Який смисл шось приховувати? Паніка?
Прикол в тому, шо ніхто й не приховує особливо нічого. Фокус в тому що офіційно  хворим на короновірус  вважається  пацієнт,  по якому проведено дослідження.
Відповідно кількість людей в лікарнях  та на самоізоляції збільшується, але вони просто "під підозрою", тому їх можна не рахувати в статистиці.

У Вашій інфі розділена інфа по веутрішньоінфікован им і ті шо завезли? Це головне!
Ніхто того не веде, тим паче шо то вже тягне на обробку конфіденційних даних, шо не є гуд.
В мене є скільки звернулося, скільки поклали до лікарень й яких, скільки  сидить на ізоляції.   

Останнє редагування: 26 березня 2020 09:53:17 від птах Сорока
   
в Україні в середньому мре 50 тис людей на місяць або 1.6 тис на добу
70% - від хвороб серця і судин
13% - онкологія
всі вони в групі ризику
деяких з них, звісно, ковід вб*є раніше
при подальшому поширенні хвороби
і це будуть тисячі, а то й десятки тисяч при нашій медицині
так що передчасно рвати на собі волосся і рахувати відсотки на 5 летальних випадках за тиждень не варто
побережіть нерви хоча б до рівня кількох сотень на добу. ще буде шанс поістерити :-)o

Останнє редагування: 26 березня 2020 09:57:13 від yopt
   
Я кажу за всю країну, в мене є дані по областях, але я не буду озвучувати, до появи офіційних даних на той  самий час шо й в мене.
Це нехай Фантомаз бомбить "десятками тисяч".

Які данні? Орві?? Їх немає і не може бути. Купа людей принаймні з мого оточення з температурою і  кашлем сидять вдома, отримавши таку вказівку від своїх лікарів.  Ніяких рентгенів та тестів їм не робили.  В тих же Колінківцях  (розсадник в Чернівецькій області) в кожній хаті хтось з температурою.  Про яку інформацію ти верзеш?
   
Які данні? Орві??
Твій нік наштовхує на думку, шо ти маєш якесь відношення до військових.
Якщо я правий, то ти цілком здатний здогадатися шо це за дані й звідкі вони в мене.
Називається "Оперативна довідка щодо захворюваності на короновірус станом на "___""
   
Твій нік наштовхує на думку, шо ти маєш якесь відношення до військових.
Якщо я правий, то ти цілком здатний здогадатися шо це за дані й звідкі вони в мене.
Називається "Оперативна довідка щодо захворюваності на короновірус станом на "___""

Хєрня то все. Реально ніхто не може знати навіть оперативно.  Всіх цих перевіряючих посилають нах прямо з ганку.  А будувати статистику зі слів бабок та сусідів   ну то таке
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія