Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розкажіть про Вінницю, Ужгород та Івано-Франківськ.

дороги на Івано-Франківщині відсутні

Тобто? Відсутні - це погані?
   
Тобто? Відсутні - це погані?
Це ще гірші, ніж погані
   
Це ще гірші, ніж погані

Дивлюсь вулиці у гугл-меп: начебто непогані, як мінімум у центрі. Навіть є бруківка як у нас на вул Сумській     
   
Дивлюсь вулиці у гугл-меп: начебто непогані, як мінімум у центрі. Навіть є бруківка як у нас на вул Сумській     
так мова не про центр Франківська чи виїзд на Тернопіль (принаймі виїзд з Франківська там непоганий. а далі я не їхав)
   
якщо нормальна дистанційна робота, то благ в Ужгороді і Франківську можна отримати більше ніж в любліні чи братіславі.

З цієї позиції на найближчі кілька років переїзджати треба на ЮБК!
   
Дивлюсь вулиці у гугл-меп: начебто непогані, як мінімум у центрі. Навіть є бруківка як у нас на вул Сумській     
то просто фото 4-5річної давнини
   
Це перший змістовний фідбек. Дякую.

Стосовно цін на нерухомість - за скільки можна придбати 2к квартиру в нормальному будинку (не панельна 9-поверхівка та не обшарпана хрущьоба) в нормальному районі. До речі, які райони вважаються нормальними, а які шось на зразок харківського ХТЗ або київської Троєщини ?  Якою мовою переважно спілкуються у Вінниці ?

Ціни на нерухомість, за останній час, дещо впали. Двокімнатна квартира квадратів від 50 - 40-60 т.дол., тобто 800-1200 дол. за м.кв. Залежить звісно від стану та місця розташування. В новобудовах з чорновими роботами 450-650.
Відносно нові райони з гарною інфраструктурою - Поділля, Центр, Вишенька, Ближнє Замостя.
Не самі гарні - Тяжилів, дальня Київська, ДПЗ та старе місто. 
Мова, на мій погляд 50/50. Комерційні організації - більшість російська. Державні установи - українська.
В повсякденному житті, друзі переважно російська, але в мене так склався круг спілкування.   
   
Цікавить думка місцевих мешканців: що добре, з чим погано, чи порадили в б переїхати жити в ваше рідне місто та чому?

http://life.pravda.com.ua/society/2014/08/14/177779/

Івано-Франківськ, інтерактивні панорами - http://www.stanislaw.in.ua/

Останнє редагування: 17 травня 2015 13:09:36 від Бартка
   
З цієї позиції на найближчі кілька років переїзджати треба на ЮБК!
до окупації  ціни там були захмарні
а зараз там дистанційно тяжко працювати
   
До речі, був не так давно по роботі в Франківську, сподобалось місто. Гарний паб в центрі знайшли. )) Але дороги.. 
   
Тобто? Відсутні - це погані?
це відсутні
   
а зараз там дистанційно тяжко працювати

Нема інтернету чи шо? Все, все там є... Сів собі з ноутом на порожньому пляжі і ваяєш свій #C++  :)

p.s.
Маю підозру, шо тема скоро стане поширеною серед москальських дауншифтерів/фрілансерів:
якого біса пертися в європи/таіланди, маючи доступний Крим під боком?

Останнє редагування: 17 травня 2015 13:13:14 від pent@gon
   
З цієї позиції на найближчі кілька років переїзджати треба на ЮБК!

Можна. Але після того, як звідти приберуть всі червоно-блакитно-білі ганчірки - вони мене дратують. Тому сумніваюсь, шо це буде в найближчі роки - років 5 - ще можливо.

Останнє редагування: 17 травня 2015 13:14:25 від ХарківСіті
   
http://www.meteoprog.ua

Франківщина, то сечовий міхур України - опадів влітку значно більше ніж у Вінниці і Ужгороді.Кількість днів з опадами в Івано-Франківській області найбільша в Україні (130–188 днів нарік).

Як на мене, то  там сиро і прохолодно.

Грунти важкі, глина глиною, воду погано всотує і пропускає. Тільки задощить, одразу все у воді.

Ужгород має найкращі кліматичні умови.
Але вам з Харкова буде важче сприймати відмінності населення. Як турист ви стикались з обслуговуючим персоналом. А ПМЖ то інше. Хоча... Синяччя там не менше ніж у вас :D  Але вата там з циганським колоритом і менталітетом. Специфіка є 100%. І чітка.
Ну і про сейсмічну небезпеку не забуваєм.

Вінниця, то досить велике місто. Різницю з Харковом відчуєте лише трохи.




   
Ціни на нерухомість, за останній час, дещо впали. Двокімнатна квартира квадратів від 50 - 40-60 т.дол., тобто 800-1200 дол. за м.кв. Залежить звісно від стану та місця розташування. В новобудовах з чорновими роботами 450-650.
Відносно нові райони з гарною інфраструктурою - Поділля, Центр, Вишенька, Ближнє Замостя.
Не самі гарні - Тяжилів, дальня Київська, ДПЗ та старе місто. 
Мова, на мій погляд 50/50. Комерційні організації - більшість російська. Державні установи - українська.
В повсякденному житті, друзі переважно російська, але в мене так склався круг спілкування. 


50-60к - це не дуже вже й дешево. У Харкові зараз за 30-35к можна купити нормальну 2к квартиру в непоганому районі - ціни впали десь в 2-3 рази. Ну звичайно зрозуміло чому. 
   
це відсутні
Показати зображення...

Да, хєрові дороги на фото. Хоча таких фоток можу наробити й у Харкові. А в чому там проблема, що дороги такі? Хто при владі у місті?
   
Мав на увазі квартиру з автономним опаленням, з сучасним плануванням та ремонтом від 50 м.кв.
Стандартну чешку на 48 м.кв. в середньому стані мабуть також за 30-35 т.дол. можна знайти..   
   
Нема інтернету чи шо? Все, все там є... Сів собі з ноутом на порожньому пляжі і ваяєш свій #C++  :)

p.s.
Маю підозру, шо тема скоро стане поширеною серед москальських дауншифтерів/фрілансерів:
якого біса пертися в європи/таіланди, маючи доступний Крим під боком?
а гроші як отримувати? не для задоволення ж ваяти #C++
   
http://www.meteoprog.ua

Франківщина, то сечовий міхур України - опадів влітку значно більше ніж у Вінниці і Ужгороді.Кількість днів з опадами в Івано-Франківській області найбільша в Україні (130–188 днів нарік).

Як на мене, то  там сиро і прохолодно.

Грунти важкі, глина глиною, воду погано всотує і пропускає. Тільки задощить, одразу все у воді.

Ужгород має найкращі кліматичні умови.
Але вам з Харкова буде важче сприймати відмінності населення. Як турист ви стикались з обслуговуючим персоналом. А ПМЖ то інше. Хоча... Синяччя там не менше ніж у вас :D  Але вата там з циганським колоритом і менталітетом. Специфіка є 100%. І чітка.
Ну і про сейсмічну небезпеку не забуваєм.

Вінниця, то досить велике місто. Різницю з Харковом відчуєте лише трохи.
все так, от тільки з сейсмікою зовсім не так страшно.
   
А в чому там проблема, що дороги такі? Хто при владі у місті?
ідіоти
   
Да, хєрові дороги на фото. Хоча таких фоток можу наробити й у Харкові. А в чому там проблема, що дороги такі? Хто при владі у місті?
при владі місцеві демократи+свободівці, якщо думаєте що чимось відрізняються від допо-гєп, то помиляєтесь, хіба може національністю
   
http://www.meteoprog.ua

Франківщина, то сечовий міхур України - опадів влітку значно більше ніж у Вінниці і Ужгороді.Кількість днів з опадами в Івано-Франківській області найбільша в Україні (130–188 днів нарік).

Як на мене, то  там сиро і прохолодно.

Грунти важкі, глина глиною, воду погано всотує і пропускає. Тільки задощить, одразу все у воді.

Ужгород має найкращі кліматичні умови.
Але вам з Харкова буде важче сприймати відмінності населення. Як турист ви стикались з обслуговуючим персоналом. А ПМЖ то інше. Хоча... Синяччя там не менше ніж у вас :D  Але вата там з циганським колоритом і менталітетом. Специфіка є 100%. І чітка.
Ну і про сейсмічну небезпеку не забуваєм.

Вінниця, то досить велике місто. Різницю з Харковом відчуєте лише трохи.

Згідно сайту ЦВК - так, багато ригофанатів у Закарпатті. А шо з циганами, багато проблем з ними? У Харкові, до речі, їх також дохуя. А у Запоріжжі - ще більше.
   
ідіоти

"Свобода"?
   
Да, хєрові дороги на фото. Хоча таких фоток можу наробити й у Харкові. А в чому там проблема, що дороги такі? Хто при владі у місті?

По Франківську:
  Плюси:
    - Дешева нерухомість. За останні кулька років набудували дуже багато на будь який смак.
    - Компактність. З одного кінця в інший на маршрутці можна доїхати за 30-40 хвилин.
    - Один з найнижчих рівнів злочинності в Україні.
    - Природа та екологія. Місто дуже зелене, дихається легко. Є дві річечки, кілька озер. Близько ліс.
    - ГОРИ !! З Франківська за 1-1,5 години можна доїхати до гір (Яремче, Буковель....)
   
  Мінуси:
    - Відсутність великого бізнесу та підприємств. 
    - Дороги дійсно погані. На них просто нема грошей. (Зумовлено пунктом 1)
    - Провінційність. Місто розміщено на "околиці" країни. Добратись кудись трохи важко. Навіть електричок там нема (замість них дизелі)

Загалом тихе та затишне  місто. Сходити є куди (кафе, боулінг, клуб, театр, кіно). Освіта непогана (є хороша гімназія, ліцей, непогані ВУЗи). Медицина теж нормальна (як всюди)
 
     
   
   
при владі місцеві демократи+свободівці, якщо думаєте що чимось відрізняються від допо-гєп, то помиляєтесь, хіба може національністю

Стосовно свободівців в мене ілюзій немає - як на мене, ще то гівно. Невже Допо-гєпа таки краще ніж керівництво Франківська?  :gigi:
   
Можна. Але після того, як звідти приберуть всі червоно-блакитно-білі ганчірки - вони мене дратують. Тому сумніваюсь, шо це буде в найближчі роки - років 5 - ще можливо.

Бєсік, Карл! БЄСІК! БЄлий-СІній-Красний!
   
По Франківську:
  Плюси:
    - Дешева нерухомість. За останні кулька років набудували дуже багато на будь який смак.
    - Компактність. З одного кінця в інший на маршрутці можна доїхати за 30-40 хвилин.
    - Один з найнижчих рівнів злочинності в Україні.
    - Природа та екологія. Місто дуже зелене, дихається легко. Є дві річечки, кілька озер. Близько ліс.
    - ГОРИ !! З Франківська за 1-1,5 години можна доїхати до гір (Яремче, Буковель....)
   
  Мінуси:
    - Відсутність великого бізнесу та підприємств. 
    - Дороги дійсно погані. На них просто нема грошей. (Зумовлено пунктом 1)
    - Провінційність. Місто розміщено на "околиці" країни. Добратись кудись трохи важко. Навіть електричок там нема (замість них дизелі)

Загалом тихе та затишне  місто. Сходити є куди (кафе, боулінг, клуб, театр, кіно). Освіта непогана (є хороша гімназія, ліцей, непогані ВУЗи). Медицина теж нормальна (як всюди)
 
    
   


Плюси - добрі, мені подобаються, а  "- Відсутність великого бізнесу та підприємств" - це навіть частково плюс. Минулого місяця був у Запоріжжі - там великих підприємств дофіга, але це просто ппц - йдеш по місту та бачиш різні кольори у небі і це не наркотики, а лише якийсь Коксохім працює :)


А як у Франківську стосовно чистоти? Бо у Ужгороді не дуже чисто - здається, шо там не дуже часто прибирають: деякі райони чисті, а деякі не дуже
   
Івано-Франківськ - все погано, не їдьте сюди, будуйте своє власне місто

лол 61% хоче саме туди :)
   
Стосовно свободівців в мене ілюзій немає - як на мене, ще то гівно. Невже Допо-гєпа таки краще ніж керівництво Франківська?  :gigi:
просто в допо-гєп грошей більше, щоб не так в очі злодійство кидалось.
а франківські хочуть жити, як мери великих міст, а грошовий потік малий, от і висмоктують його до дна на себе коханих+ особливості галицького менталітету.
   
Згідно сайту ЦВК - так, багато ригофанатів у Закарпатті. А шо з циганами, багато проблем з ними? У Харкові, до речі, їх також дохуя. А у Запоріжжі - ще більше.
Циган на Закарпатті дуже багато. Є цілі циганські села, особливо у Берегівському і Виноградівському районах. Проблеми з ними є, як і всюди: там де цигани - там наркота та крадіжки.
Крім циган там ціла солянка культур, мов та діалектів: угорці, румуни, словаки.
   
тернопіль дуже пристойне місто....

проголосував за ужгород
   
Бєсік, Карл! БЄСІК! БЄлий-СІній-Красний!


Я взагалі раніше був майже русофілом-  звичайно без сексуального підтексту, а лише шось типу "братство, дружба, жувачка и вся хуйня". Це за останній рік я трансформувався у русофоба та здається тепер вже назавжди.
   
Циган на Закарпатті дуже багато. Є цілі циганські села, особливо у Берегівському і Виноградівському районах. Проблеми з ними є, як і всюди: там де цигани - там наркота та крадіжки.
Крім циган там ціла солянка культур, мов та діалектів: угорці, румуни, словаки.

а в словаччині трапляються інтелегентні цигани...

на вигляд
   
Стосовно свободівців в мене ілюзій немає - як на мене, ще то гівно.
це поки що найкраща партія в Україні
   
В Винецы файни кобеты
   
це поки що найкраща партія в Україні

гоніш
   
Я взагалі раніше був майже русофілом-  звичайно без сексуального підтексту, а лише шось типу "братство, дружба, жувачка и вся хуйня". Це за останній рік я трансформувався у русофоба та здається тепер вже назавжди.

Та то про порядок кольорів в хуйлостанському прапорі, взято із дитячоі книжки. Бєсік.
То десь було на півдороги до дна.
   
лол 61% хоче саме туди :)
ну да, приїхати на готове і засрати - чо нє?
   
А так, что ТС перечислил все дыра и край географии.
   
гоніш
опровєргні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія