Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос ВСЁ!

Re: Томос ВСЁ!

Сгодом будє і патріархія -  :facepalm:

Ну будє ее, не будє

Та канєшна. І не мрійте: буде.
Може нас не буде на Землі, а з церквою в Україні все буде нормально.
   
Re: Томос ВСЁ!
RSP

А Сімона вінницько сьогодні подрючити вирішили.
https://vn.20minut.ua/Podii/u-vinnitsi-kafedralniy-sobor-vidmolyuyut-pravoslavni-moskovskogo-patri-10869724.html
   
Re: Томос ВСЁ!

Один кгбіст на пенсії з центрального апарату який працював в сфері релігії говорив мені що Філарет підполковник КГБ. Це було десь при ранньому Ющенко. Сам той кгбіст теж влаштувався в Почаєві, пенсію отримував і "монашєствував".  Говорив він що братія то всі його колеги майже. Хз, я не монах, пока по крайній мірі.

Нажаль, вото так і є. А що робити - це життя. 30 років по савєцкам саюсі - це зовсім небагато часу. І нікуди ж не випарувалися ті кадри, а навідь досить живі та бадьорі ! Ну неможливо ж їх всіх убити - тоді це були б тисячі трупів....Так потихеньку зі зміною поколінь і очистимось.
   
Re: Томос ВСЁ!

як завжди, бімба виявилася газовою булькою.
До Філарета прийшло 4 з 60.
Тому Томос був, є й буде.
Фантамас був, є й буде - брехуном.
(якщо коректніше, то малокомпетнтним "пророком")
   
Re: Томос ВСЁ!

а хто ці четверо?
їх би ймена та на паблік і де вони служать: області україни?
   
Re: Томос ВСЁ!

троє - з російських парафій.
один з Криму.  :D
   
Re: Томос ВСЁ!
Ali

а хто ці четверо?
їх би ймена та на паблік і де вони служать: області україни?

ватники  :D

была где то ссылка, Симферопольский или еще какие-то бывшие с РФ
   
Re: Томос ВСЁ!

троє - з російських парафій.
один з Криму.  :D

Какая ніажиданнасть !  :laugh:
   
Re: Томос ВСЁ!

Сьогодні, 14 травня, до Києва на молитовне святкування в честь священномученика Макарія на запрошення почесного патріарха Православної церкви України Філарета  приїхали тільки чотири єпископи з понад 60-ти. Про це з посиланням на джерела пише Бі-бі-сі Україна.

У Володимирський собор прибули архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, а також ієрархи з колишніх парафій УПЦ КП в РФ - митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, його вікарій Петро і єпископ Адріан. Як пише джерело, Климент приїхав "з поваги до Філарета".
   
Re: Томос ВСЁ!

Знову зра-а-а-а-а-а-а-а-ада!!!!!

Усі православні церкви СТОРІЧЧАМИ вигризали собі терріторію та паству. Кацапска церква більш, ніж 140 років добивалася того, щоб стати "турецькою митрополію", получивши визняння від Константинополя... Застосовуючи шантаж, хабарі та інше з звичного арсеналу "гасударства рассийскаго". Да і свою церкву россійскі царі да генсєкі ставили раком на раз-два, щоб отримати прямий контроль над нею.
Теж сама сербська церква перебувала у "розколі" фіг знає скількі часу. А зараз підмахує кацапам.

Кремль вбухує тонни грошей та політичного впливу у свою церкву, щоб вона працювала як інструмент його політики... І робить це все сторіччами.

А тут ПЦУ получає Томос у рекордні строки, а ти бач - "зраааада" знову. "А чому не Патріархат", "А чому РПЦешніки не спакували валізи і не поїхали додому сами", "А чому... а чому... а чому"...

Я не є релігійною людиною, але отримання Томоса - це дійсно "історічна віха" для УКРАЇНСЬКОГО православ'я, але а) не треба забувати про інерційність церковних і релігіних процєссів, б) це не значить, что ПЦУ треба просто сісти, відкрити рота и очікувати вареників, залітаючих у рота. Треба працювати, працювати, працювати и ще раз працювати. Над діпломатією, наводити мости з іншими церквами, переманювати віруючих та приходи у самой України... Покі я чув про те, що наприклад Єпіфаній не вимагає цього мракобісся з хустками на головах у жінок у церкві... Ну це щось... Але роботи для ПЦУ ще СТОРІЧЧА попереду...
Воно ж простіше знов послухати кацапів, скласти руки і ничего не робити... Щоб не заважати ІМ робити те, що ВОНИ бажають мати у Україні.
   
Re: Томос ВСЁ!

ГрАрх  -  (tu)
Але Ваш текст занадто складний для прихильники певної політсили корів.
   
Re: Томос ВСЁ!

p.s. і ледь не забула: порошенко поганий і привіз нам не той томос.
   
Re: Томос ВСЁ!

Сьогодні, 14 травня, до Києва на молитовне святкування в честь священномученика Макарія на запрошення почесного патріарха Православної церкви України Філарета  приїхали тільки чотири єпископи з понад 60-ти. Про це з посиланням на джерела пише Бі-бі-сі Україна.

У Володимирський собор прибули архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, а також ієрархи з колишніх парафій УПЦ КП в РФ - митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, його вікарій Петро і єпископ Адріан. Як пише джерело, Климент приїхав "з поваги до Філарета".
да филаретушка....скаж и кто твои друзья и можно сказать кто ты
 (td)
   
Re: Томос ВСЁ!

Класно обосрался филарет.
Зреет общество! Ответсвенность растет.... (tu)
   
Re: Томос ВСЁ!

И ґерой України?
у  нас чи не кожен герой України фсбешник і корупціонер. традиція. це ж корупціонерія
   
Re: Томос ВСЁ!

як завжди, бімба виявилася газовою булькою.
До Філарета прийшло 4 з 60.
Тому Томос був, є й буде.
Фантамас був, є й буде - брехуном.
(якщо коректніше, то малокомпетнтним "пророком")

Конкретніше - це Фантомас був, є і буде піздуном.
   
Re: Томос ВСЁ!

Тобі нічого не слід очікувати, канадійська mail order bride.
Від слова взагалі.
Що ти тут забула?

Inanna, не звертай на дурня Michigan уваги

Що ж очікувати від Єпіфанія?
Поки негативу я не чув за нього.  Говорить правильні речі.  Щож, будем сподіватись на краще.

Те, що тільки 4 архиєреї приїхали до Філарета - добрий знак.  Схоже, релігійної складової московського реваншу вдасться уникнути, але період турбулентності буде ще досить довгий
   
Re: Томос ВСЁ!

Конкретніше - це Фантомас був, є і буде піздуном.

Мразота шокоблядсько-турецька, заткніть свої рота и запхните свои языки поглубже у срацю своим турецьким хозяевам
   
Re: Томос ВСЁ!

Мразота шокоблядсько-турецька, заткніть свої рота и запхните свои языки поглубже у срацю своим турецьким хозяевам

Мощчний бабах :-)
   
Re: Томос ВСЁ!

Мразота шокоблядсько-турецька, заткніть свої рота и запхните свои языки поглубже у срацю своим турецьким хозяевам

А ти крути своїм язиком в сраці своїм кацапським хазяєвам.  На біса триндиш про те, в чому цілком нічого не розумієш?
   
Re: Томос ВСЁ!

Ми, українці, де би ми не були
ви американець
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну, спроба Філарета все ж була
   
Re: Томос ВСЁ!

А ведь он говорит правильные весчи зара, нам що, була  потрібна турецька мітрополія?
потрібна
   
Re: Томос ВСЁ!

за шо кукуёвское ворьё не возьмётся - всему писец приходит, взялись за процветающую Украину - превратили её в нищую, принялись воевать - сдали всё что успели, взялись за экономику - получилась Африка, взялись за за томос и тут обосрались...
   
Re: Томос ВСЁ!

за шо кукуёвское ворьё не возьмётся - всему писец приходит, взялись за процветающую Украину - превратили её в нищую, принялись воевать - сдали всё что успели, взялись за экономику - получилась Африка, взялись за за томос и тут обосрались...

Еще одна номерная ольгинская консерва вылезла... :bueee:
   
Re: Томос ВСЁ!

ви американець

Я краще знаю, хто я є і ким себе вважаю.
Я і на Марсі буду українцем!!!
   
Re: Томос ВСЁ!


Філарет - брехливий маніпулятор, співає в одну дудку з кацапами: це не ТУРЕЦЬКА миргополія, це митрополія, отримана від вселенського ПРАВОСЛАВНОГО патріарха. Таким чином ПЦУ має можливість злитися зі світовим православ'ям і наразі ВЖЕ перебуває в євхаристичному спілкуванні з православними всього світу. Але ж таке подолання расколу та мир - це ж серпом по старечим філаретівським тестикулам - мітру відбирають !
Згодом буде і патріархія. В церкві не робиться все за один рік. Ну не робиться! Зазвичай такі процеси займали століття, в наші часи це займе роки.
Ну денисенко не доживе - але це його статеві труднощі. 

 :facepalm: Як доуїщя гівна в голові...

Це ніяка не отримана від вселенського православного патріарха манна небесна. Це фактичне наїбалово у вигляді ПОНИЖЕННЯ статусу із ПАТРІАРХАТУ до МИТРОПОЛІЇ. Це УЩЕМЛЕННЯ інтересів.

Єврахистійне спілкування із православними всього світу настане одразу після того, як УСІ автокефальні попи із тих двох дощечок визнають СЦУ рівною своїм церквам. А поки цього не сталося, не звиздіть, пані. Бо поки що Українську церкву ЖОДЕН верховний піп окрім Варфоломеюшки не визнав. І не визнає. А знаєте чому?

Поясню на пальцях: В Україні до об*єднання існувало ТРИ гілки правосмлавної церкви: Українська Автокенфальна православна церква, УПЦ КП та УПЦ МП. Так от, для того, щоб СЦА вважалася ЄДИНОЮ помістною Церквою, треба що? Правильно! Щоб усі ТРИ гілки православ*я на теренах України об*єдналися в одну. А цього не сталося. Ці дві гілки наразі існують ПАРАЛЕЛЬНО із третьою, тому ні про яку єдиність, і, відповідно, визнання Української Церкви рівною іншим ЄДИНИМ помістним православним Церквам не може бути і мови.

Навіть більше. Не вирішивши питання із ліквідацією на території третьої гілки православ*я (УПЦ МП), наразі СЦУ вважає себе єдиною помістною православною церквою, чим викликає обурення такою своєю брехнею у світового православ*я та вносить розкол взагалі у православні догми, які пропагують смирення та покору, засуджують гординю та інші гріхи. От поки або не поглине СЦУ Маасковського патріархата, або не ліквідує взагалі таке явище як МП на території України, поки ЖОДНА інша Єдина помістна церква із Диптиха не визнає Українську Церкву рівною собі. Бо Єдність не здобувають розкольництвом і поглибленням протистояння.

Тому засуньте той свій фальшивий, не чинний Томас самі знаєте куди. Його ніхто більше окрім Варфоломея не підпише, поки не виріщиться питання із існуванням МП на теренах України. Крім того, як документ він взагалі не має юридичної сили.


Дєвачька, у тебе проблеми із статевим життям, що ти ці свої фантазії сунеш у політичну гілку?


Не треба нести оцю х.й.ю про "не робиться".... "у нас".

У вас краще б не понижували статус із Патріархату до Митрополії. НІДЕ немає ніяких вимог, що автокефалія дається лише на умовах пониження до статусу митрополії. Це просто хатєлка Варфоломея, яку Філарет останні 20 років намагався побороти.

На таких сраних умовах, як це зробив Пидро, Філарет вже років із 15 як зробив би вам того сраного Томаса. Але ТАКІ умови - це приниження і знищення Української Церкви.
І саме Філарет добивався, щоб автокефалія була дана Українській церкві без позбавлення закордонних приходів і без позбавлення статусу Патріархату.

Але Кнуряці це все було похуй, бо він був прихожанином зовсім не цієї церкви.
   
Re: Томос ВСЁ!

:facepalm: Як доуїщя гівна в голові...

Це ніяка не отримана від вселенського православного патріарха манна небесна. Це фактичне наїбалово у вигляді ПОНИЖЕННЯ статусу із ПАТРІАРХАТУ до МИТРОПОЛІЇ. Це УЩЕМЛЕННЯ інтересів.

Єврахистійне спілкування із православними всього світу настане одразу після того, як УСІ автокефальні попи із тих двох дощечок визнають СЦУ рівною своїм церквам. А поки цього не сталося, не звиздіть, пані. Бо поки що Українську церкву ЖОДЕН верховний піп окрім Варфоломеюшки не визнав. І не визнає. А знаєте чому?

Поясню на пальцях: В Україні до об*єднання існувало ТРИ гілки правосмлавної церкви: Українська Автокенфальна православна церква, УПЦ КП та УПЦ МП. Так от, для того, щоб СЦА вважалася ЄДИНОЮ помістною Церквою, треба що? Правильно! Щоб усі ТРИ гілки православ*я на теренах України об*єдналися в одну. А цього не сталося. Ці дві гілки наразі існують ПАРАЛЕЛЬНО із третьою, тому ні про яку єдиність, і, відповідно, визнання Української Церкви рівною іншим ЄДИНИМ помістним православним Церквам не може бути і мови.

Навіть більше. Не вирішивши питання із ліквідацією на території третьої гілки православ*я (УПЦ МП), наразі СЦУ вважає себе єдиною помістною православною церквою, чим викликає обурення такою своєю брехнею у світового православ*я та вносить розкол взагалі у православні догми, які пропагують смирення та покору, засуджують гординю та інші гріхи. От поки або не поглине СЦУ Маасковського патріархата, або не ліквідує взагалі таке явище як МП на території України, поки ЖОДНА інша Єдина помістна церква із Диптиха не визнає Українську Церкву рівною собі. Бо Єдність не здобувають розкольництвом і поглибленням протистояння.

Тому засуньте той свій фальшивий, не чинний Томас самі знаєте куди. Його ніхто більше окрім Варфоломея не підпише, поки не виріщиться питання із існуванням МП на теренах України. Крім того, як документ він взагалі не має юридичної сили.


Дєвачька, у тебе проблеми із статевим життям, що ти ці свої фантазії сунеш у політичну гілку?


Не треба нести оцю х.й.ю про "не робиться".... "у нас".

У вас краще б не понижували статус із Патріархату до Митрополії. НІДЕ немає ніяких вимог, що автокефалія дається лише на умовах пониження до статусу митрополії. Це просто хатєлка Варфоломея, яку Філарет останні 20 років намагався побороти.

На таких сраних умовах, як це зробив Пидро, Філарет вже років із 15 як зробив би вам того сраного Томаса. Але ТАКІ умови - це приниження і знищення Української Церкви.
І саме Філарет добивався, щоб автокефалія була дана Українській церкві без позбавлення закордонних приходів і без позбавлення статусу Патріархату.

Але Кнуряці це все було (x), бо він був прихожанином зовсім не цієї церкви.

Ну і невіглас ти! 
Що не речення - то маячня!
Ще і на дівчат тут наїжджаєш  :punish:
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну і невіглас ти! 
Що не речення - то маячня!
Ще і на дівчат тут наїжджаєш  :punish:
Кароффка сама типу "дєвачка" , тільки не зрозуміло в яких місцях.
   
Re: Томос ВСЁ!

Я краще знаю, хто я є і ким себе вважаю.
Я і на Марсі буду українцем!!!
ви присягали США, виконуєте закони США, платите податки США, розмовляєте англійською. Ви американець
   
Re: Томос ВСЁ!

У Філарета в голові зовсім всі клепки повідлітали якщо він відкрито каже що Томос це був обман Константинополя.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/14/7215015/
   
Re: Томос ВСЁ!

Томас це не перемога, а чергова зрада. Розвели як котят.
Філарет правий.
Це початок кінця православія в Україні. Незалежна країна не має Патріарха в жодній церкві, суцільні метрополити.
Нащадки, або плюнуть на релігії, або притуляться до модерніших штунд.
   
Re: Томос ВСЁ!

Томас це не перемога, а чергова зрада. Розвели як котят.
Філарет правий.
Це початок кінця православія в Україні. Незалежна країна не має Патріарха в жодній церкві, суцільні метрополити.
Нащадки, або плюнуть на релігії, або притуляться до модерніших штунд.

Ну так Филарет патриарх
А ты пишеш что нет патриарха а он есть
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну так Филарет патриарх
А ты пишеш что нет патриарха а он есть
Так є, покищо, але його відверто випруть, да і роки підводять. Патріарах новоутворення Стамбульський.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну і невіглас ти! 
Що не речення - то маячня!
Ще і на дівчат тут наїжджаєш  :punish:
та якось пі(х)уй на твоє камлання.
   
Re: Томос ВСЁ!

А Сімона вінницько сьогодні подрючити вирішили.
https://vn.20minut.ua/Podii/u-vinnitsi-kafedralniy-sobor-vidmolyuyut-pravoslavni-moskovskogo-patri-10869724.html

как мне нравятся -бомжи какието держащие плакаты сделаные на професиональном трафарете...

ну типа люди сами сделали. :D

   
Re: Томос ВСЁ!

Томас це не перемога, а чергова зрада. Розвели як котят.
Філарет правий.
Це початок кінця православія в Україні. Незалежна країна не має Патріарха в жодній церкві, суцільні метрополити.
Нащадки, або плюнуть на релігії, або притуляться до модерніших штунд.

Лідіє,
1) не томАс а томос.
2) не мЕтрополит а мИтрополит...
3) ти ж рідновірка - тобі не пофік справи християнські?
   
Re: Томос ВСЁ!

как мне нравятся -бомжи какието держащие плакаты сделаные на професиональном трафарете...

ну типа люди сами сделали. :D

Показати зображення...

Напевне  на дідів на палках наклеїли  :laugh:
   
Re: Томос ВСЁ!

Тобі нічого не слід очікувати, канадійська mail order bride.
Від слова взагалі.
Що ти тут забула?

Закрий пащеку, кацапське брехло.  Я в Канаді більша українка, ніж ти. І наші канадські оператори допомагали здобувати Томас. Так що пшол, манкурт.
   
Re: Томос ВСЁ!

Я в Канаді більша українка, ніж ти.

 :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:

І наші канадські оператори допомагали здобувати Томас.

Оператори чого????

 :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep: 



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія