Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Томос ВСЁ!

Re: Томос ВСЁ!

:lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:

Оператори чого????

 :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep:  :lol:  :weep: 

А ти що себе не вважаєш більшим українцем, ніж відверті кацапи любителі хуйло на цьому форумі? не вірю.

Оператори як у фразі "smooth operator"  ... people that take action to achieve certain results.
   
Re: Томос ВСЁ!

А ти що себе не вважаєш більшим українцем, ніж відверті кацапи любителі хуйло на цьому форумі? не вірю.

Оператори як у фразі "smooth operator"  ... people that take action to achieve certain results.

Я не ставлю собі за ціль доводити хто є більший українець, а хто менший - what's the point? А взагалі писанина на ФУПі - це марна трата часу.  ;)
   
Re: Томос ВСЁ!

Я не ставлю собі за ціль доводити хто є більший українець, а хто менший - what's the point? А взагалі писанина на ФУПі - це марна трата часу.  ;)

Я теж не маю ціль нікому нічого доводити, просто коментую. Свобода слова!
   
Re: Томос ВСЁ!

Я теж не маю ціль нікому нічого доводити, просто коментую. Свобода слова!

А зміст коментувати? Це їх вибір - і їм нести за нього відповідальність.
   
Re: Томос ВСЁ!

Томас це не перемога, а чергова зрада. Розвели як котят.
Філарет правий.
Це початок кінця православія в Україні. Незалежна країна не має Патріарха в жодній церкві, суцільні метрополити.
Нащадки, або плюнуть на релігії, або притуляться до модерніших штунд.
ще бракувало тут рідновірки.Іди перуну жертву зваргань.а не пхайся в серйозні речі. :)
 то ти "притулиласядо модерніших штрунд" :D 

Останнє редагування: 15 травня 2019 05:43:13 від cynic
   
Re: Томос ВСЁ!

А зміст коментувати? Це їх вибір - і їм нести за нього відповідальність.

Вважаю це варіантом просвітницької діяльності, ЛОЛ! Хоча мічіганолюдасомикло вани - втрачені для навчання та прогресивного розвитку  :laugh:
   
Re: Томос ВСЁ!

О, Інанна. .
Вас уже випустили з бані
   
Re: Томос ВСЁ!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/15/7215047/


Патріарх Філарет заявляє, що Українська православна церква Київського патріархату продовжує існувати, а президент Петро Порошенко порушив домовленості.  
Крім того, він вважає, що "Москві угодне" керівництво Епіфанія в новій Православній церкві України, адже критика на адресу митрополита не лунає.

Про це 90-річний патріарх Філарет заявив у зверненні "до всієї української православної пастви".
Він стверджує, що відмова від статусу патріархату "була чисто ситуативною", а Київський патріархат юридично продовжує існувати.
   
Re: Томос ВСЁ!

Епифаний - агент кремля!!!
   
Re: Томос ВСЁ!

Филарет дает прессуху
   
Re: Томос ВСЁ!

Все зрадники
   
Re: Томос ВСЁ!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/15/7215074/


Почесний патріарх Православної церкви України Філарет сказав, що не висував би кандидатуру Епіфанія в настоятелі Православної церкви України, якби знав, що він "піде кривими дорогами".
Про це він заявив на прес-конференції 15 травня.
"Якби я знав те, що відбувається, я б його не висував би. Я довіряв йому, що він буде іти прямою дорогою, а не піде кривими дорогами. Цього я не передбачав, тому що я довіряв йому стовідсотково. Якби я за нього не боровся на Соборі, він би предстоятелем не був", – сказав патріарх.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну що, Давідка, відсмоктав, коли на заклик Філарета з'їхалося аж чотири єпископи?

Три з яких з російських єпархій УПЦ КП і в ПЦУ їх не буде, а четвертий з Криму, але він просто помолитися приїхав.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну що, Давідка, відсмоктав, коли на заклик Філарета з'їхалося аж чотири єпископи?

Три з яких з російських єпархій УПЦ КП і в ПЦУ їх не буде, а четвертий з Криму, але він просто помолитися приїхав.

Та я бачу як ти смокчешь и захлебуешься, мразота
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну шо.Дєнісєнку - філарету можна пагони спокійно з фуражкою фотошопить.За ранок воно на Епіфанія скільки помиїв вилило.Привселюдно. Здичавіла від жаги влади стара калоша ...Обнулився за пару діб.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ну шо.Дєнісєнку - філарету можна пагони спокійно з фуражкою фотошопить.За ранок воно на Епіфанія скільки помиїв вилило.Привселюдно. Здичавіла від жаги влади стара калоша ...Обнулився за пару діб.

Це томосоносци обнулились, Филарет розповив все як було
   
Re: Томос ВСЁ!

Це томосоносци обнулились, Филарет розповив все як було

А шо они там не поделили....бо я атеист
Киевского патриархату и тонкости не знаю
   
Re: Томос ВСЁ!

А шо они там не поделили....бо я атеист
Киевского патриархату и тонкости не знаю

филарет хочет себя называть патриархом а эпифаний называет его печесным патриархом.
во у деда и поехало
   
Re: Томос ВСЁ!

Будут отменять

Говорят, что нам нужна была независимая единая православная церква України, а получили Константинопольску митрополию

О патриархате речи вообще не было, Пидра предупреждали, что Филарет и Константинополь не будут надавати Україне ПАТРИАРХАТ, Пидр все знал и тупо всех наибал

Вот мразота

вважаю, шо раз таке діло, то настав час замутити в україні матріархат. патріархат вже морально і фізично застарів.
ти як на це дивишся?
   
Re: Томос ВСЁ!

А шо они там не поделили....бо я атеист
Киевского патриархату и тонкости не знаю

патріархи ніяк владу ( хто стриже бабло з овець ) не поділять.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ви бачили отой типу центр православія у Константинополі? сама церква, її місцерозташування  :facepalm:
треба на повному серйозі запропонувати Варфоломієві переїхати до Києва - всі проблеми відразу відпадуть  :rotate:
   
Re: Томос ВСЁ!

Пидра как всегда - не может не наепать. Вся суть этой бессарабской свынюкы - разводы и макли.
   
Re: Томос ВСЁ!

https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/15/7215095/



У Вселенському патріархаті наполягають на відсутності патріархату в Україні.
Заяву Філарета співрозмовник BBC News Україна у Вселенському патріархаті оціює як неправдиву.
"Одна брехня", – цитує видання своє джерело.
"Як казав Вселенський патріарх Варфоломій, патріарха в Києві немає, тому що патріарха ніколи не було. Філарет – колишній митрополит Київський", – прокоментував ситуацію співрозмовник видання.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ви бачили отой типу центр православія у Константинополі? сама церква, її місцерозташування  :facepalm:
треба на повному серйозі запропонувати Варфоломієві переїхати до Києва - всі проблеми відразу відпадуть  :rotate:

Супер!!! Дуже гарна пропозиция
   
Re: Томос ВСЁ!

Ви бачили отой типу центр православія у Константинополі? сама церква, її місцерозташування  :facepalm:
треба на повному серйозі запропонувати Варфоломієві переїхати до Києва - всі проблеми відразу відпадуть  :rotate:

Таки так!   [ua]
   
Re: Томос ВСЁ!

вважаю, шо раз таке діло, то настав час замутити в україні матріархат
а також матрію і матріотів
   
Re: Томос ВСЁ!

Епифаний хоче зустритися с Филаретом
   
Re: Томос ВСЁ!

а також матрію і матріотів

і це теж. до речі, які посади займають жінки в православній релігії на сьогодні? є там хуч одна, цікаво?
   
Re: Томос ВСЁ!

Якшо ліпить горбатого, шо в Україні не було патріархату, то так само можна стверджувати, шо в Україні і Церкви як такої не було. Адже нічим нічого не можна довести - у Вархволомея ж немає жодного документу, який би доводив факт існування православної Церкви в Україні, адже ніхто ще не визнав факт її існування.


Фактично після звернення із проханням надати автофекалію, Варфоломей повинен був таки надати її на тих умовах, що існували на момент її надання - є Церква патріархатом, значить отак патріархатові і надавати. Адже до статусу патріархату і до статусу митрополії ставляться різні вимоги. І якщо церква відповідає тим вимогам, то в чому проблема із наданням їй автокефалії саме в такому статусі, як вона є?

Адже УПЦ Маасковського патріархату Варфоломей таки визнає ПАТРІАРХАТОМ. Російську церкву також визнає патріархатом. То чим відрізняється українська церква від російської? Чи це нарошне було УЦ позбавлено закордонних приходів, щоб вона стала меншою за кількістю приходів і йому було видне око давить на те, що УЦ до статусу патріархату не дотягує? Дик, в такому випадку ваш Варфоломеюшка шахрай чистої води.
   
Re: Томос ВСЁ!

Якшо ліпить горбатого, шо в Україні не було патріархату, то так само можна стверджувати, шо в Україні і Церкви як такої не було. Адже нічим нічого не можна довести - у Вархволомея ж немає жодного документу, який би доводив факт існування православної Церкви в Україні, адже ніхто ще не визнав факт її існування.


Фактично після звернення із проханням надати автофекалію, Варфоломей повинен був таки надати її на тих умовах, що існували на момент її надання - є Церква патріархатом, значить отак патріархатові і надавати. Адже до статусу патріархату і до статусу митрополії ставляться різні вимоги. І якщо церква відповідає тим вимогам, то в чому проблема із наданням їй автокефалії саме в такому статусі, як вона є?

Адже УПЦ Маасковського патріархату Варфоломей таки визнає ПАТРІАРХАТОМ. Російську церкву також визнає патріархатом. То чим відрізняється українська церква від російської? Чи це нарошне було УЦ позбавлено закордонних приходів, щоб вона стала меншою за кількістю приходів і йому було видне око давить на те, що УЦ до статусу патріархату не дотягує? Дик, в такому випадку ваш Варфоломеюшка шахрай чистої води.

Это удар ниже пояса порохопедикам
   
Re: Томос ВСЁ!

і це теж. до речі, які посади займають жінки в православній релігії на сьогодні? є там хуч одна, цікаво?
у жіночих монастирях - всі
   
Re: Томос ВСЁ!

Якшо ліпить горбатого, шо в Україні не було патріархату, то так само можна стверджувати, шо в Україні і Церкви як такої не було. Адже нічим нічого не можна довести - у Вархволомея ж немає жодного документу, який би доводив факт існування православної Церкви в Україні, адже ніхто ще не визнав факт її існування.


Фактично після звернення із проханням надати автофекалію, Варфоломей повинен був таки надати її на тих умовах, що існували на момент її надання - є Церква патріархатом, значить отак патріархатові і надавати. Адже до статусу патріархату і до статусу митрополії ставляться різні вимоги. І якщо церква відповідає тим вимогам, то в чому проблема із наданням їй автокефалії саме в такому статусі, як вона є?

Адже УПЦ Маасковського патріархату Варфоломей таки визнає ПАТРІАРХАТОМ. Російську церкву також визнає патріархатом. То чим відрізняється українська церква від російської? Чи це нарошне було УЦ позбавлено закордонних приходів, щоб вона стала меншою за кількістю приходів і йому було видне око давить на те, що УЦ до статусу патріархату не дотягує? Дик, в такому випадку ваш Варфоломеюшка шахрай чистої води.

я ж кажу - треба вже переходити до матріархату, патріархат вже жінки не сприймають.
до речі, читала в новинах, шо католичні жінки оголосили протести і не заходять у їхні церкви з-за того, шо їх не допускають до управління їхні "патріархи". десь тепер поза церквами моляться на природі.
   
Re: Томос ВСЁ!

у жіночих монастирях - всі

це хіба управлінська структура - монастирі? то як гостиниці можна порівняти, чи жіночі табори.
   
Re: Томос ВСЁ!

це хіба управлінська структура - монастирі? то як гостиниці можна порівняти, чи жіночі табори.
тю, в монастирях є управлінці монастирями, різні, а як ви думали
   
Re: Томос ВСЁ!

Я фигею сколько шума из ничего: какой-то самозванец-самосвят гебист филарет что-то там сказал.
Событие века !  :lol:
   
Re: Томос ВСЁ!

тю, в монастирях є управлінці монастирями, різні, а як ви думали

костаху, досить вже того патріархату, ти бачив вже, шо в хуйлостані люди вже піднялися і протестують проти нього. а україна, виходить, відстає ще в цьому плані, всі тіки починають лобами стукатися об поли.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ты ба. Вчера еще был Герой Украины Патриарх Филарет, а сегодня уже самосвят, Гебист и раскольник Денисенко. :lol:   И пидр каждый день охуенчики вскакивают то там, то здесь.
   
Re: Томос ВСЁ!

Ты ба. Вчера еще был Герой Украины Патриарх Филарет, а сегодня уже самосвят, Гебист и раскольник Денисенко. :lol:   И пидр каждый день охуенчики вскакивают то там, то здесь.

може, готовлять грунт для передачі пастви матюкливим рабінам? шо скажеш?
   
Re: Томос ВСЁ!

відстає
відставати можна і на шляху у прірву
   
Re: Томос ВСЁ!

відставати можна і на шляху у прірву

ойвей. костаху, життя у нас у всіх одне і то дуже коротеньке, так шо від прірви нікому втікти не вдасться.
замість тратити його на релігійну маячню, краще б зайняли людей освітою і творчою роботою разом з творчим відпочинком. творчість я маю на увазі людську, шоби тобі не спадав у голову "креаціонизм".  по суті, його теж люди утворили, але вже для задурманення, тому я це творчістю не вважаю, а тільки релігійною пропагандою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія