Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: книжки "про кохання"

Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Дуже повчальною і цікавою  є  роман Олександра Дюма "Дама з камеліями".  І ще " Голуба троянда" Лесі Українки - перша психологічна драма в українській літературі.  Ну це все те, що любій баришні в житті не зайвим буде знати  ;)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Племінниця, 20-річна дівчина, спросила, на яких книжках виховувалося "наше покоління" (мені 60 років).
Племінниця у 20 років щось питає про книжки з  кохання в людини якій 60 років за наявності інтернету?
Шось тут не те. :-o
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Житіє гаремноє
:)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Житіє гаремноє
:)
Роксолана 3агребельного?
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

тоді ще і "Ночь в Лиссабоне" , до речі Ремарк популярний на території постсовка останніх років шістдесят  а може і більше ;)


Я його почала читати у дорослому віці із "Іскри життя". "Три товариші", що були у школі, пройшли якось повз мене. Прочитала, не зрозуміла і забула.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Роксолана 3агребельного?
нє, "Житіє гаремноє" Ю.Винничука
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

что сложного в Джейн Остин???
только одно
Критики никак не могут сойтись во мнении
Остин писала с иронией. Или у нее сарказм?
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Я його почала читати у дорослому віці із "Іскри життя". "Три товариші", що були у школі, пройшли якось повз мене. Прочитала, не зрозуміла і забула.
Як на мене, найгарніші "Три товарища", "На западном фронте без перемен", "Возвращение", "Чёрный обелиск".Мабуть тому, що є і юмор, і іронія і "солдатчина"...
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Племінниця у 20 років щось питає про книжки з  кохання в людини якій 60 років за наявності інтернету?
Шось тут не те. :-o
та да
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

У 20 років - усю Жорж Санд.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

У 20 років - усю Жорж Санд.
11- Швейк!  (P)
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

11- Швейк!  (P)
Я теж була панною і теж мала 20 років, перечитала усю Жорж Санд і усі відомі французькі романи...але ніколи ціллю не були амурні книжки.
І сьогодні я обходжу їх стороною.
Треба дитині сказати, що в книжках є значно цікавіше.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5%D1%80_%D0%A4%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%80%D0%BE
Александер Фредро
настійно рекомендую
А що саме? Я читала (і не закінчила) Помсту. Звісно в оригіналі і це було не просто. Це при тому, що половину прочитаних книжок я читала польською.
От якби та дівчина читала по-польськи, то я б порадила Елізу Ожешко.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

А що саме? Я читала (і не закінчила) Помсту. Звісно в оригіналі і це було не просто. Це при тому, що половину прочитаних книжок я читала польською.
От якби та дівчина читала по-польськи, то я б порадила Елізу Ожешко.
там все цікаве...
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Тут Эрве Базена "Супружеская жизнь" советовали. Не сказал бы, что это для молодой, романтичной девочки, с романтикой там как раз не очень. К тому же, там ведь и продолжение есть - "Анатомия развода".
это охуенчик. В 20 лет пора уже знать что такое семейная жизнь!!
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

это охуенчик. В 20 лет пора уже знать что такое семейная жизнь!!
в першу чергу пора знати, шо таке відповідальність.
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

сестра керрі драйзера
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Жінка хранцузького лейтенанта
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

малєнькая хозяйка большого дома
джек лондон
 :facepalm1:


фейспал, тому що ну така ж туфта... бліа...
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"
IgS

Не забивать голову чепухой посоветовал бы. Вся эта писанина далека от реальной жизни.

Я також так думаю, але якщо є попит, то має бути адекватна пропозиція. Для того і створив гілку
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Новеллы цвейга
   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"
IgS

Всім дякую за поради, окрема подяка

Лусьтрація, Chock_Keks, тінь_сонця та Lighta за цікаві думки та пропозиції;

самбо за "Донна Флор, и её два мужа" Жоржи Амаду;

BeeBumble за Сомерсета Моема -- зовсім забув -"Театр "!

Naitli та Aleksandr_1 за Эрве Базена;

alejandro за  Фредеріка Бегбедера "Кохання живе 3 роки" ;

mulberry за «Коханець леді Чаттерлей»  Девіда Лоуренса;

Росинка за Олександра Дюма "Дама з камеліями" та " Голуба троянда" Лесі Українки.

Пишіть ще!

   
Re: ФЗВ: книжки "про кохання"

Племінниця, 20-річна дівчина, спросила, на яких книжках виховувалося "наше покоління" (мені 60 років).
Коли я почав їй розповідати про В.Аксьонова, братів Стругацьких, Курта Воннегута,
вона сказала що дівчатам це не цікаво та запитал: "А що ви читали про кохання?".

Питання поставило мене в тупік...
Тому що те, що читав я в свої 20 років
("Мастер та Маргарита", "Альтіст Данілов", "Аптекар", деяки повісті Вікторії Токаревої -- бо все ж було геть російське)
я б сьогодні їй би не радив читати. Вірніше, радив би, але пізніше, років у 30-ть, коли вже буде певний життєвий досвід.

І от питання: що порадити сьогодні?

З.І. "Мастер та Маргарита" прошу не пропонувати.

27 самих кращих романів про кохання
https://www.oprahdaily.com/entertainment/books/g26090153/best-romance-novels-of-all-time/

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія