Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Де Inanna?

Де Inanna?

В банлисті немає.

Ім'я користувача: InannaДата реєстрації: 20 серпня 2017 19:40:46Повідомлень: 1 767 (~6 в день)Вік:не зазначений
Група:Користувача забаненоЧас: 3 червня 2018 10:39:05Мова:UkrainianОстання активність: cьогодні в 00:35
   
Re: Де Inanna?

а чого ви так за неї турбуїтеся?
   
Re: Де Inanna?

Скоріш за  все, це другий чи третій нік однієї людини, як дехто й казав. І, мабуть, була спроба одночасно писати з обох ніків.

Так що, Вершина, будьте обережні, любителі запасних ніків! :D
   
Re: Де Inanna?

могу вам посоветовать учиться пользоваться бан-листом. Раз забанена значит в бане.

совет шуши отличный
   
Re: Де Inanna?

могу вам посоветовать учиться пользоваться бан-листом. Раз забанена значит в бане.

совет шуши отличный
Ну вы ж не сумели в банлисте найти мой второй ник , забаненный в Николы.
   
Re: Де Inanna?

а чого ви так за неї турбуїтеся?
Хочу понять, почему ее нет в банлисте.
   
Re: Де Inanna?

Ну вы ж не сумели в банлисте найти мой второй ник , забаненный в Николы.
червнева что-ли? или сколько там вас еще)
   
Re: Де Inanna?

Хочу понять, почему ее нет в банлисте.
:facepalm1:

нате, я сегодня ужасно добрая)

Inanna   за розголошення приватних даних 4.5 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976177.msg20427133#msg20427133   31.10.2017   13.06.2018 00:37
   
Re: Де Inanna?

:facepalm1:

нате, я сегодня ужасно добрая)

Inanna   за розголошення приватних даних 4.5 https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=976177.msg20427133#msg20427133   31.10.2017   13.06.2018 00:37
Спасибо за вашу доброту. Посмотрим, насколько вы добры на самом деле.
   
Re: Де Inanna?

червнева что-ли? или сколько там вас еще)

Она, она... И ещё 150 ников))))
   
Re: Де Inanna?

Червнева вышнева и прочая...
   
Re: Де Inanna?

Она, она... И ещё 150 ников))))
Шуша потирает ручонки. Не 150, а 152. Вас неверно информируют.
   
Re: Де Inanna?

Бан за сообщение полугодичной давности.   Интересно :)
   
Re: Де Inanna?

Так її ж вже з того бану випускали. Писала ж минулого тижня тут. Що сі стало?
   
Re: Де Inanna?

Ну вы ж не сумели в банлисте найти мой второй ник , забаненный в Николы.

Оно мне надо? Вы тут же сгенерируете ещё пятьсот.
   
Re: Де Inanna?

Так її ж вже з того бану випускали. Писала ж минулого тижня тут. Що сі стало?

ти ж тут верещала недавно що все заіпісь
   
Re: Де Inanna?

Бан за сообщение полугодичной давности.   Интересно :)
Більше банів немає.
   
Re: Де Inanna?
ALF

Ну вы ж не сумели в банлисте найти мой второй ник , забаненный в Николы.


"Надія Марченко   второй ник Вершины     31.05.2018   Ніколи"

 :weep:

   
Re: Де Inanna?

"Надія Марченко   второй ник Вершины     31.05.2018   Ніколи"

 :weep:

ОНА Же червнева і т.д.
   
Re: Де Inanna?

Скоріш за  все, це другий чи третій нік однієї людини, як дехто й казав. І, мабуть, була спроба одночасно писати з обох ніків.

Так що, Вершина, будьте обережні, любителі запасних ніків! :D

Шуша, пропоную Вам взяти свої слова назад. У мене ніколи не було і нема якихось інших ніків.

Слав просто тупо брехав, що я Ольга Тейлор, і у його брехні  усі вже давно пересвідчилися. Не треба бути таким, як Слав.
   
Re: Де Inanna?

Так її ж вже з того бану випускали. Писала ж минулого тижня тут. Що сі стало?

Відповідаю на питання, що зі мною сталося. На мене настукав Атіла, хоча сам мене спровокував на флуд дурними питаннями. Якщо мене треба було банити, то саме за флуд. А ось що маємо:

Я не опротестовула цей бан, хоча написала лист адміністрації із проханням роз'яснити наступне:

        У роз"ясненні у бан-листі написано, що я забанена за розголошення приватних даних. Але пункт 4.5 правил нічого не каже про розголошення приватних даних (4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії).
        Я вже відсиділа у бані за повідомлення, лінк на яке подано у причині мого теперішнього бану і яке було зроблено у жовтні 2017 року.
        Які правила порушено у цьому повідомленні, яке буквально стверджує:

«Це неважко, на картинках є підказки і навіть власне фізія і черевце нашого героя :). А мені от цікаво, Трололо, як людині, що живе на помийці - у вашому Ф. чого такі відстійні газони? чи Ви в якомусь гетто проживаєте? Бо у нас на наших помийках мати лишню кульбабку на газоні вважається непристойним. По стану газонів можна з певним ступенем точності визначити, де проживають кацапи та люди інших певних національностей :D .

ПС. Таке миле, наївне, довірливе цуценятко. Шкода невинну тваринку :weep:

Фотографії дописувач Трололо вивісив у відкритий доступ і поширив лінк для всіх читачів фупу. Ніякої приватної інформації моє повідомлення не поширює, як і расизму чи ксенофобії, бо тоді треба банити за кожне повідомлення, що містить критику Росії чи росіян.


Враховуючи коментарі вище, я попросила адміністрацію форуму відобразити у списку банів причину, через яку він існує. Проте на свій лист я відповіді не отримала і інфомація про причину бану не була виправлена у бан-листі.

До речі, з Трололо теж цікаво. Коли ми з ним собачилися, то я не просила його забанити, а лише знести тему у смітник, оскільки там було 99 відсотків флуду. Проте, тему не знесли, а Трололо забанили по 4.9. І зараз знову забанили по 4.9, хоча він там особливо нічого такого не ляпнув?

Останнє редагування: 13 червня 2018 18:53:32 від Inanna
   
Re: Де Inanna?

Шуша, пропоную Вам взяти свої слова назад. У мене ніколи не було і нема якихось інших ніків.

Слав просто тупо брехав, що я Ольга Тейлор, і у його брехні  усі вже давно пересвідчилися. Не треба бути таким, як Слав.

Слав он никогда не врёт. Вы это я  и наоборот. Эх и спит же эта истота спокойно, и врёт дальше
   
Re: Де Inanna?

Слав он никогда не врёт. Вы это я  и наоборот. Эх и спит же эта истота спокойно, и врёт дальше

Какая на сегодня легенда у семейки кацапских ботов?  :gigi:
   
Re: Де Inanna?

Відповідаю на питання, що зі мною сталося. На мене настукав Атіла, хоча сам мене спровокував на флуд дурними питаннями. Якщо мене треба було банити, то саме за флуд. А ось що маємо:

Я не опротестовула цей бан, хоча написала лист адміністрації із проханням роз'яснити наступне:

        У роз"ясненні у бан-листі написано, що я забанена за розголошення приватних даних. Але пункт 4.5 правил нічого не каже про розголошення приватних даних (4.5. Заборонені приниження за національною, гендерною ознакою, зовнішніми відмінностями та особистісні образи. Заборонені будь-які прояви расизму та ксенофобії).
        Я вже відсиділа у бані за повідомлення, лінк на яке подано у причині мого теперішнього бану і яке було зроблено у жовтні 2017 року.
        Які правила порушено у цьому повідомленні, яке буквально стверджує:

«Це неважко, на картинках є підказки і навіть власне фізія і черевце нашого героя :). А мені от цікаво, Трололо, як людині, що живе на помийці - у вашому Ф. чого такі відстійні газони? чи Ви в якомусь гетто проживаєте? Бо у нас на наших помийках мати лишню кульбабку на газоні вважається непристойним. По стану газонів можна з певним ступенем точності визначити, де проживають кацапи та люди інших певних національностей :D .

ПС. Таке миле, наївне, довірливе цуценятко. Шкода невинну тваринку :weep:

Фотографії дописувач Трололо вивісив у відкритий доступ і поширив лінк для всіх читачів фупу. Ніякої приватної інформації моє повідомлення не поширює, як і расизму чи ксенофобії, бо тоді треба банити за кожне повідомлення, що містить критику Росії чи росіян.

Враховуючи коментарі вище, я попросила адміністрацію форуму відобразити у списку банів причину, через яку він існує. Проте на свій лист я відповіді не отримала і інфомація про причину бану не була виправлена у бан-листі.

До речі, з Трололо теж цікаво. Коли ми з ним собачилися, то я не просила його забанити, а лише знести тему у смітник, оскільки там було 99 відсотків флуду. Проте, тему не знесли, а Трололо забанили по 4.9. І зараз знову забанили по 4.9, хоча він там особливо нічого такого не ляпнув?

Ні, на вас на жаль настукав не я  :shuffle:  Хоча забанили вас зрозуміло - за постійний флуд. А якщо у вас якісь претензії до мене - для цього не обов'язково забруднювати публічну сторінку. Можете подзвонити у рельсу написати мені у приват і я розгляну ваші претензії in a timely manner  :D
   
Re: Де Inanna?


Ні, на вас на жаль настукав не я  :shuffle:  Хоча забанили вас зрозуміло - за постійний флуд. А якщо у вас якісь претензії до мене - для цього не обов'язково забруднювати публічну сторінку. Можете подзвонити у рельсу написати мені у приват і я розгляну ваші претензії in a timely manner  :D

Угу. Є купа постів, у яких Ви загрожували мені баном. Ось тільки один такий:

луб ФУП / Re: #ТРАМП (тут живе інформація про його черговий рух-чих-бздьох-тощо)
           

    Аттила,  2 червня 2018 09:49:36

       
І наостанок, я думаю що це вже час нести до Адміністрації. А щодо повернення/неповернення Слава - то це як сказати. Він в усякому разі популярніший за вас  :)

Я не флудила, а відповідала на питання, які Ви мені задавали. Якщо це флуд, то Ви теж у ньому брали участь. І Вас за цей постійний флуд, хамство і порушення цілого ряду правил (зокрема, у дискусії з Олд-Вудом) чомусь не забанили. Нехай кожен зробить свої висновки ...
   
Re: Де Inanna?

Аттила вообще один из самых токсичных юзеров. Одни личные нападки и угрозы, но почему-то севершенно неприкасаем
   
Re: Де Inanna?

Аттила вообще один из самых токсичных юзеров. Одни личные нападки и угрозы, но почему-то севершенно неприкасаем
:facepalm1:  З чого такі висновки?
   
Re: Де Inanna?

:facepalm1:  З чого такі висновки?

В мене такі ж самі висновки, що і в Ольги. Можу прислати в приват 8 сторінок цитат цього юзера, за кожну з яких іншим користувачам дають бан.
   
Re: Де Inanna?

Пожайлуста не обращаете внимания
на этого недоношенного програмиста ,он не от мира сего
плюс пятый десяток  145 кг свин и
у него нет
не жены
не тещи
только мама Ашота  :D
   
Re: Де Inanna?

Пожайлуста не обращаете внимания
на этого недоношенного програмиста ,он не от мира сего
плюс пятый десяток  145 кг свин и
у него нет
не жены
не тещи
только мама Ашота  :D

Як нема жінки? він же писав, що жінка у нього не українка.
   
Re: Де Inanna?

Як нема жінки? він же писав, що жінка у нього не українка.
немаэ він не можє родити природньо
бо він мужчіна але ашот іншої думкі
 :lol:
   
Re: Де Inanna?

немаэ він не можє родити природньо
бо він мужчіна але ашот іншої думкі
 :lol:

Вудяра, ты не проецируй свои фантазии на меня. Лучше расскажи как у твоей тещи были проблемы с законом из-за накалывания Social Security и как ты бросил свою первую жену  :shuffle:
   
Re: Де Inanna?

Аттила вообще один из самых токсичных юзеров. Одни личные нападки и угрозы, но почему-то севершенно неприкасаем

Тетя, я - "неприкасаем", потому что не являюсь кацапским троллем в отличие от тебя с Сидором.  ;)
   
Re: Де Inanna?

В мене такі ж самі висновки, що і в Ольги. Можу прислати в приват 8 сторінок цитат цього юзера, за кожну з яких іншим користувачам дають бан.

Inanna, що ж ви така конфліктна жіночка? Я ж вам сказав - свої претензії до мене висилаєте мені у приват і я вам відповім in a timely manner  :D
   
Re: Де Inanna?

Inanna, що ж ви така конфліктна жіночка? Я ж вам сказав - свої претензії до мене висилаєте мені у приват і я вам відповім in a timely manner  :D

Чому конфліктна? я  просто відповідаю на питання іншого юзера. Нащо мені писати Вам в приват? я і так багато про Вас знаю і розумію  :gigi:. Претензій у мене до Вас нема, крім тих, що вже висловлені.
   
Re: Де Inanna?

Тетя, я - "неприкасаем", потому что не являюсь кацапским троллем в отличие от тебя с Сидором.  ;)

Вы именно кацапский троль, укравший ник настоящего Аттилы
   
Re: Де Inanna?

Вы именно кацапский троль, укравший ник настоящего Аттилы

Нє, це і є "той самий" Атіла - "іліта за 300 К", колишній працівник дрібном"яка :).
   
Re: Де Inanna?

Вы именно кацапский троль, укравший ник настоящего Аттилы

Тетка, я не сижу под анонимными IP как твой Сидорок. Кстати, воровать чужие фамилии (а именно своровано от Frances Taylor, NFRW Secretary of Alabama) нехорошо. Это во-первых. Во-вторых, наши местные республиканцы угорают от твоего маразма ("Украина сделала себе хуже не поддерживая Трампа"  :facepalm: ) - "С такими сторонниками и врагов не надо". Короче, тетя, правда такова, что ты не выступаешь и не имеешь права выступать от имени Республиканской партии, прикрываешься чужими фамилиями и мастеришь новые легенды.  :facepalm1:
   
Re: Де Inanna?

Тетка, я не сижу под анонимными IP как твой Сидорок. Кстати, воровать чужие фамилии (а именно своровано от Frances Taylor, NFRW Secretary of Alabama) нехорошо. Это во-первых. Во-вторых, наши местные республиканцы угорают от твоего маразма ("Украина сделала себе хуже не поддерживая Трампа"  :facepalm: ) - "С такими сторонниками и врагов не надо". Короче, тетя, правда такова, что ты не выступаешь и не имеешь права выступать от имени Республиканской партии, прикрываешься чужими фамилиями и мастеришь новые легенды.  :facepalm1:

Хай Ольга сама відповість, але прізвище Тейлор - одне із найпоширеніших в англомовному світі, так само, як Ткачук Шевчук - одне із найпоширеніших для людей українського походження на всіх континентах. Я особисто знаю декількох Тейлорів - вони теж вкрали своє прізвище від якогось маловідомого політика в Алабамі?

І чому Ви вирішили, що вона виступає від імені партії? можна просто мати відповідні погляди і при цьому навіть не бути членом певної партії, нє?
   
Re: Де Inanna?

Нє, це і є "той самий" Атіла - "іліта за 300 К", колишній працівник дрібном"яка :).

На превеликий жаль для Вас - не колишній. А ви якщо я не помиляюсь - така собі склочна жіночка, якій під 50-ку і яка сидить дома і нічого не робить, бо на роботу її не беруть, а з попередньої нажаль скоротили  :S Часто бували на Canada.ru і ще багатьох форумах, включаючи українські.  :-)o
До речі, а чому ви не знайшли собі роботу?  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія