Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дюна: Частина друга

Дюна: Частина друга

Слідкуємо за рейтингом

Наразі маємо

Чи втримають свої топ позиції

Re: Дюна: Частина друга

На Rotten Tоmatos критики теж в захваті

Я з подивом дізнався, що Френк Герберт написав про Дюну цілих 6 романів, фактично все життя її писав. Зараз читаю вже останній)

Я з подивом дізнався, що Френк Герберт написав про Дюну цілих 6 романів, фактично все життя її писав. Зараз читаю вже останній)

дружина каже посилила тільки перший бо далі там все неймовірно заплутано. всі ці клани

Ну, це й цікаво. Але український переклад трьох останніх романів місцями просто жахливий

А есть где смотреть?

Я тільки першу частину читав, сам фільм досить близький до оригіналу, звісно, слово в слово таке не відтворити.

А есть где смотреть?

в кіно з 1го березня

Ці еміги достали зі своїми проблемами.

Але український переклад трьох останніх романів місцями просто жахливий

Чесно кажучи, з кожним наступним романом стає все складніше зрозуміти, що хотів донести автор і навіщо це все.
Мені сподобались тільки перші дві книги (дюна і месія дюни), їх і варто екранізувати.

Такі теми на Українському Патриотичному форумі під час війни на знищення  - це якесь підарастичне знущання над здоровим глуздом. Ні на чому не наполягаю. Просто особиста думка

Такі теми на Українському Патриотичному форумі під час війни на знищення  - це якесь підарастичне знущання над здоровим глуздом. Ні на чому не наполягаю. Просто особиста думка
Війна вже два роки і невідомо скільки буде.
Людям треба розслаблятись якось, інакше з катушок позлітають.

Так приїдь повоюй, патріот

в кіно з 1го березня

А хто ж зара ці рейтинги накрутив?

Зайдить краще у гілку де на 54ку гроші збирають, та допоможіть закрити дрон-евакуатор. Там небагато лишилось. Нам, сракомиям закордонним, то на один зуб роботи.
Участь у війні дуже розслабляє. По собі знаю.

а там у тебе на форумах тільки про Україну пишуть?
чи там можна писати про що хочеш, а тут ми маємо право тільки про війну писати? 

А про норманів?  :D
Не все ж поо війну думати, можна й віжволіктись. Проте деякі теми дійсно недоречні.

А хто ж зара ці рейтинги накрутив?

рептілоїди
для них допрем'єрні покази були

Так приїдь повоюй, патріот
Накуй  - це відомо куди. Я кожний день на війни, хуч і поїхав з країні більш ніж 20 років тому.  На різну пісдоту, шо мене чимось дорікає дивлюсь з легкою огидою

"Ні на чому не наполягаю. Просто особиста думка"

Накуй  - це відомо куди. Я кожний день на війни, хуч і поїхав з країні більш ніж 20 років тому.  На різну пісдоту, шо мене чимось дорікає дивлюсь з легкою огидою
Поїхав - і добре.
Але вчити життя тих, хто в Україні - як мінімум, невиховано.

Ти з онтаріо. Живкш там собі повноцінним життям. А ми тут повинні тіко про війну думати

Капець, уже фільми та книги не можна обговорити, ковбаса обурюється одразу  :facepalm1:

про шо це кіно?

про шо це кіно?
Про те, як мусульмани колись давно знищили нафік всіх роботів, заборонили клмпи, а тепер жеоуть наркоту і літають по зірках тисячі років  X(

Про те, як мусульмани колись давно знищили нафік всіх роботів, заборонили клмпи, а тепер жеоуть наркоту і літають по зірках тисячі років  X(

а я іпу....
як можна засерати добровільно собі мозок такою муйнею?
та ще платити за це гроші.

На Rotten Tоmatos критики теж в захваті

Показати зображення...
після того, що відбулось із рейтингами на true detective  s4  , всі ці рейтинги можна спускати в унітаз за замовченням.  це бізнес і нічого більше.
критики в захваті від пропозицій...

а я іпу....
як можна засерати добровільно собі мозок такою муйнею?
та ще платити за це гроші.

"Дюна" Френка Герберта та "Фундація" Азімова лягли в основу багатьох інших фантастичних романів і фільмів, можна сказати, що це класика фантастики.

Ну не мусульмани, але Герберт явно надихався культурою ісламу  :gigi:

true detective

Ото кодись дививмя, але не памятаю про що там. На ютюбі потім  взнав що там нігілістична фвлософія шопенгауера

Здивуйся ще більше, що перший роман Херберт написав в 1963 році

Мені Лінчівська Дюна сподобалась. Дивився коли малий був. Хоч її і розкритикували.

"Дюна" Френка Герберта та "Фундація" Азімова лягли в основу багатьох інших фантастичних романів і фільмів, можна сказати, що це класика фантастики.

я все проіпав.....
життя пройшло дарма

а ці - хобіти з кольцамі та якісь гарріпоттери - теж на основі Дюни?

Ото кодись дививмя, але не памятаю про що там. На ютюбі потім  взнав що там нігілістична фвлософія шопенгауера
це про 1ий сезон, що є найкращим ТВ шоу всіх часів, а я про четвертий сезон, що закінчився тиждень тому і про ад та п***а, який влаштувало HBO навколо цього "твору".

я все проіпав.....
життя пройшло дарма

Та я теж не читав. Не ти один.

я все проіпав.....
життя пройшло дарма

Та чого дарма, не всім заходить фантастика, тим більше станом на сьогодні в цьому жанрі пишуть багато лайна, особливо якщо це фентезі new adult, там взагалі може бути трешак з сюжетом "Красуні та чудовиська" та сценами "50 відтінків сірого".

це про 1ий сезон, що є найкращим ТВ шоу всіх часів

Тре мабуть передивитись.
Шопенгауера читав. Афоризми. Написано толково, але я не дочитав.

Та я теж не читав. Не ти один.

я і кіно не дивися........

я і кіно не дивися........

фу, таким бути  :)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія