Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вироки за хтивки :-T

Вироки за хтивки  :-T

Re: Вироки за хтивки  :-T

Ну це такий час. Єб…..ся як в останнє.))))

Це тому що за роки незалежності так і не спромоглись зробити те, з чого повинні були почати - здійснити тотальну люстрацію влади, на всіх рівнях. Стільки часу змарнено! Правила гри суспільству досі диктують люди з вивихнутими совком мізками

Це тому що за роки незалежності так і не спромоглись зробити те, з чого повинні були почати - здійснити тотальну люстрацію влади, на всіх рівнях. Стільки часу змарнено! Правила гри суспільству досі диктують люди з вивихнутими совком мізками
До чого тут люстрація?
Це треба просто поміняти пару законів.
Але нардепам не до того

Познайомився в онлайн із 15-річною, зустрілися, покатав на авто і... згвалтував. І "світить" йому від 7 до 12 років за гратами.  B-)
https://rivnepost.rv.ua/news/rivnyanin-poznayomivsya-onlayn-zi-studentkoyu-a-potim-ii-zgvaltuvav

TC

До чого тут люстрація?
Це треба просто поміняти пару законів.
Але нардепам не до того

Якшо не помиляюсь, закони ці були прийняті приблизно 15 років тому. Регіонали та мамківщина були "рушієм".

Познайомився в онлайн із 15-річною,

тьху!...
я поки не дочитав до кінця подумав що антік з написання мемуарів переключився на малолєток..

я поки не дочитав до кінця подумав що антік з написання мемуарів переключився на малолєток..
чому переключився
він вже якось писав як на новій пошті він пускав слюни на юну дівку
а може і не тільки слюни

чому переключився
він вже якось писав як на новій пошті він пускав слюни на юну дівку
а може і не тільки слюни

то сом_перший був

то сом_перший був
а точно
 меа кульпа
я їх чомусь плутаю хоч ніки не схожі

Рівнянин познайомився онлайн зі студенткою, а потім її зґвалтував. (С)
  Шановні, ви не зрозуміли хитрощів того чоловка. Він і малолітку того і на 7-12 років від ТЦК у випраео-трудовому таборі "закрився".
  "Відкинеться" живим, правда із чорними від чифіру зубами і весь в татуюванннях. Буде ходити як на шарнірах, понтуватися серед жильців, наганяти жуть: "Та я срок тягнув, я пайку хавав, та я в рот таво мінта! Пасть парву, моргала виколю" і т д...  B-)  :gigi: 

Рівнянин познайомився онлайн зі студенткою, а потім її зґвалтував. (С)
  Шановні, ви не зрозуміли хитрощів того чоловка. Він і малолітку того і на 7-12 років від ТЦК у випраео-трудовому таборі "закрився".
  "Відкинеться" живим, правда із чорними від чифіру зубами і весь в татуюванннях. Буде ходити як на шарнірах, понтуватися серед жильців, наганяти жуть: "Та я срок тягнув, я пайку хавав, та я в рот таво мінта! Пасть парву, моргала виколю" і т д...  B-)  :gigi: 
По цій статті має йому бути насичена відсидка.

"Відкинеться" живим, правда із чорними від чифіру зубами і весь в татуюванннях. Буде ходити як на шарнірах, понтуватися серед жильців, наганяти жуть: "Та я срок тягнув, я пайку хавав, та я в рот таво мінта! Пасть парву, моргала виколю" і т д...

чел..
та ти прошарений у тємє!

тюрма тюрма
дай мені кличку
стаття 117
путьовий

їде столипін
колеса стучат
ніч надворі
всі бродяги вже сплят
я один не сплю
думу думаю
про тяжку долю свою
і 117 статтю

Приспів:
117 стаття
117 стаття
117 стаття
доля молодьожная

я поклеїв малолєтку
її я полюбив
ну не так шоб полюбив
але півтижня з нев ходив
потім чу-чуть їй дав під хвіст
потім сказав їй бай-бай
вона була зовсім тупа
любила миколайчука

Приспів.

чувіха все повіла мамі
а та підняла шум і гам
гворе плати тисячу баксів
або під суд тебе віддам
а їй сказав
шо за ті гроші
я можу виграти її
її сестру і братову
і всю родину на селі

Приспів.

-------------

Акорди, спрощено (bohdanko):

Програш: E D A E

A
Їде Столипін, колеса стучат.
Ніч надворі. Всі бродяги вже сплят.
    D                 A
Я один не сплю, думу думаю
           E        D               A
про тяжку долю свою   і 117-ту статтю.

Приспів
 D              A
117-та стаття, 117-та стаття,
 E            D                A
117-та стаття - доля молодьожная.
Поділитись сторінкою: FB

По цій статті має йому бути насичена відсидка.
  Тут раз на раз не виходить. Як то кажуть бувалі "Зона зоні рознь". Це вже як йому пощастить. На нашому таборі ОП/16 (окраїна Полтави. 1984 р.) в 5 отряді був один такий. Гарно себе поставив, гроші з волі отримував отож безпроблемно блатував.  :shuffle:

Тут раз на раз не виходить. Як то кажуть бувалі "Зона зоні рознь". Це вже як йому пощастить. На нашому таборі ОП/16 (окраїна Полтави. 1984 р.) в 5 отряді був один такий. Гарно себе поставив, гроші з волі отримував отож безпроблемно блатував.  :shuffle:

то ти "з чорними зубами від чифірю і весь у тату"?

і ходиш як буратіно?

то ти "з чорними зубами від чифірю і весь у тату"?

і ходиш як буратіно?
  Чифірив але в міру отож обійшлось. А тату не робив принципово...

а точно
 меа кульпа
я їх чомусь плутаю хоч ніки не схожі
Ну 15-річну на НП ніхто б не взяв працювати, там ж офіційно все.
А з 16 вже всьо можна  :gigi:

*

Чифірив але в міру отож обійшлось. А тату не робив принципово...

хм...
і ким ти тоді був?
якої масті?

Останнє редагування: 23 лютого 2024 19:53:21 від kleynod

Ну 15-річну на НП ніхто б не взяв працювати, там ж офіційно все.
А з 16 вже всьо можна  :gigi:
то може клієнтка була? Доречі, чи обслуговує пошта неповнолітніх?

хм...
і ким ти тоді був?
Спогади про пережите тут:
https://libruk.com.ua/reader/22/bila-vorona/?paragraph=0

Спогади про пережите тут:
https://libruk.com.ua/reader/22/bila-vorona/?paragraph=0

та то свист художній.
масті якої?

Уривок ради приколу. П"ятниця же ж...  B-)
"Хірург".
   Декотрі в'язні серед іншого ширпотребу виготовляли та вживляли під шкірку свого дітородного органу "маслини". Що таке "маслина"? В'язень знаходить на роботі осколок товстого скла й спилює його на наждачному кругові до розміру квасолини, а потім ще довго шліфує спеціальною пастою. Процедуру вживляння виконував Анатолій, котрому хлопці жартома присвоїли "погоняло" "хірург".
  У призначений день "хірург" ретельно промивав "операційний стіл", мив руки, дезінфікував інструменти, демонстративно неспішно одягав білий халат та розкладав бинти, порошок стрептоциду, спиртовий настій йоду. Пацієнти ставали у чергу. Це дійство було дозволено спостерігати усім бажаючим й хлопці не пропускали нагоди розважитись. Запам'ятався здоров'як Миронов. Як тільки тільки підійшла черга знімати штани та класти своє чоловіче достоїнство на стіл під удар "скальпеля", так йому від передчуття болю стало погано. Щоб не пропустити видовище "операції" одні "доброзичливці" підхопили знепритомнілого під руки, а інші швиденько принесли води та й побризкали на бідолаху. Напівпритомного підвели до столу та підтримували під руки під час "операції". Пізніше кожен прооперований платив "хірургові" за цю процедуру дві пачки цигарок. Навіщо ж декотрі в'язні так глумляться  над своїм тілом?
  Пояснювали, що це для того, щоб у майбутньому доставляти більшу насолоду коханкам - "маслина" буде їх в інтимному місці так подразнювати, що ті будуть звиватись, кусатись, дряпати спину, стогнати від насолоди. З огляду на це деякі оригінали не обмежувались однією "маслиною" і завдяки цьому їхній інтимний орган своїм виглядом нагадував качан кукурудзи.
                                                                                          Сімейник.
  У той час сталось так, що я подружився з Миколою Щербаковим й ми стали жити сім'єю. Ми не палили, так що отримані з дому та куплені у табірному магазині цигарки використовували як валюту для оплати своїх сімейних потреб. Микола був значно старший отож мав більший життєвий та табірний досвід. Якось він запропонував мені:
   - А давай й ми собі "маслини" вставимо.
  Я подумав, що він, солідний сивочолий уже чоловік так жартує над безглуздям молодих в'язнів й відповів в тон:
  - Якщо ти вставиш, то й я слідом за тобою стану в чергу до "хірурга".
   А Микола… справді, виготовив "маслину" та й уставив! Демонстративно взяв із сімейного бюджету дві пачки цигарок та й відніс "хірургові". Після того підійшов до мене й заявив:
  - Пам'ятаєш свої слова?! А за "базар" відповідаєш? Там ще дві пачки цигарок залишилось, так що готуйся до "операції". У цеху я бачив чималий шматок склоблока, так що "маслина" із нього вийде, як слива. Так ти її сам виготовиш чи, може, допомогти?...
  Оце так потрапив у халепу! Що робити? Став "з'їжджати з базару", "дурника вмикати", посилаючись на ті чи інші надумані причини, відтягувати час. Спочатку Микола усіляко іронізував наді мною, а потім серйозно заявив:
  - Твоє щастя, що ми сімейники й тому я не винесу цю проблему із сім'ї. Якби ти, не подумавши, кому іншому таке ляпнув, то тебе силою примусили б виконати обіцяне.
   А що було б якби Микола оприлюднив нашу домовленість? Що? А хлопці своїми насмішками та підковирками так би дістали, що таки мусив був би стати в чергу до "операційного столу".  :gigi:

Уривок ради приколу. П"ятниця же ж...  B-)
"Хірург".
   Декотрі в'язні серед іншого ширпотребу виготовляли та вживляли під шкірку свого дітородного органу "маслини". Що таке "маслина"? В'язень знаходить на роботі осколок товстого скла й спилює його на наждачному кругові до розміру квасолини, а потім ще довго шліфує спеціальною пастою. Процедуру вживляння виконував Анатолій, котрому хлопці жартома присвоїли "погоняло" "хірург".
  У призначений день "хірург" ретельно промивав "операційний стіл", мив руки, дезінфікував інструменти, демонстративно неспішно одягав білий халат та розкладав бинти, порошок стрептоциду, спиртовий настій йоду. Пацієнти ставали у чергу. Це дійство було дозволено спостерігати усім бажаючим й хлопці не пропускали нагоди розважитись. Запам'ятався здоров'як Миронов. Як тільки тільки підійшла черга знімати штани та класти своє чоловіче достоїнство на стіл під удар "скальпеля", так йому від передчуття болю стало погано. Щоб не пропустити видовище "операції" одні "доброзичливці" підхопили знепритомнілого під руки, а інші швиденько принесли води та й побризкали на бідолаху. Напівпритомного підвели до столу та підтримували під руки під час "операції". Пізніше кожен прооперований платив "хірургові" за цю процедуру дві пачки цигарок. Навіщо ж декотрі в'язні так глумляться  над своїм тілом?
  Пояснювали, що це для того, щоб у майбутньому доставляти більшу насолоду коханкам - "маслина" буде їх в інтимному місці так подразнювати, що ті будуть звиватись, кусатись, дряпати спину, стогнати від насолоди. З огляду на це деякі оригінали не обмежувались однією "маслиною" і завдяки цьому їхній інтимний орган своїм виглядом нагадував качан кукурудзи.
                                                                                          Сімейник.
  У той час сталось так, що я подружився з Миколою Щербаковим й ми стали жити сім'єю. Ми не палили, так що отримані з дому та куплені у табірному магазині цигарки використовували як валюту для оплати своїх сімейних потреб. Микола був значно старший отож мав більший життєвий та табірний досвід. Якось він запропонував мені:
   - А давай й ми собі "маслини" вставимо.
  Я подумав, що він, солідний сивочолий уже чоловік так жартує над безглуздям молодих в'язнів й відповів в тон:
  - Якщо ти вставиш, то й я слідом за тобою стану в чергу до "хірурга".
   А Микола… справді, виготовив "маслину" та й уставив! Демонстративно взяв із сімейного бюджету дві пачки цигарок та й відніс "хірургові". Після того підійшов до мене й заявив:
  - Пам'ятаєш свої слова?! А за "базар" відповідаєш? Там ще дві пачки цигарок залишилось, так що готуйся до "операції". У цеху я бачив чималий шматок склоблока, так що "маслина" із нього вийде, як слива. Так ти її сам виготовиш чи, може, допомогти?...
  Оце так потрапив у халепу! Що робити? Став "з'їжджати з базару", "дурника вмикати", посилаючись на ті чи інші надумані причини, відтягувати час. Спочатку Микола усіляко іронізував наді мною, а потім серйозно заявив:
  - Твоє щастя, що ми сімейники й тому я не винесу цю проблему із сім'ї. Якби ти, не подумавши, кому іншому таке ляпнув, то тебе силою примусили б виконати обіцяне.
   А що було б якби Микола оприлюднив нашу домовленість? Що? А хлопці своїми насмішками та підковирками так би дістали, що таки мусив був би стати в чергу до "операційного столу".  :gigi:

херня повна - голімий цитатник "СпідІнфо" часів совка.
антік - ти брехло кончене!

Уривок ради приколу. П"ятниця же ж...
                                                                                          Сімейник.
  У той час сталось так, що я подружився з Миколою й ми стали жити сім'єю.

:facepalm:

Згвалтування:
https://тсн/tags/%D0%B7%D2%91%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F
  Світ збожеволів! Ні?  :shuffle:

kleynod  пише: херня повна - голімий цитатник "СпідІнфо" часів совка.
антік - ти брехло кончене!
[/quote]
  О.І.Солженіцина теж колись називали брехуном, ворогом тощо. "Не читал но осуждаю!" (С)  :gigi: 
  А на Заході він Нобелівську премію отримав. Після розвалу СРСР його усі заповажали, вулиці його іменем назвали тощо.  ;)
  Відповідаю Bee®: В ув"язнені друзів називають "сімейниками". Зібралися двоє-троє і живуть дружно, виручають один одного, діляться посилками табандеролями тощо...  ;)

Шо за хтивки б***ь..
Дікпікі й пусіпікі

Шо за хтивки б***ь..
Дікпікі й пусіпікі

прутники і піхвики

В ув"язнені друзів називають "сімейниками". Зібралися двоє-троє і живуть дружно

Та ну вас там нах

Цю тему переглядають: