Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 4

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 4

голые степи Юга с многочисленным враждебным к Украине
Іди накуй піздюк .
Яке "многочисленное"?
Що за казки ти розповідаєш?

Останнє редагування: 26 лютого 2024 16:05:16 від MC-5

Що думаєте, панове?

Цікаво, як руснявим вдається в голому степу йти вперед? Там же все видно

За підтримки авіації?

Що думаєте, панове?

https://t.me/dw_ukraina/20993
зараз досить небезпечинй момент.
коли американські союзнички довго марудили законопроект про допомогу, і таки без нічого пішли на канікули.
а Україна в дефіциті снарядів щоб стримувати наступ русні.

Нам буде складно в березні-квітні. Проходитимемо період різних хвиль: політичних, фінансових та різного тиску, пояснює президент. «Росія готуватиметься до контрнаступальних дій на початку літа. Або в кінці травня, якщо зможуть. Ми готуватимемося також», – зазначив він.

Дефіцит зброї в Україні зростає з кожним днем. Україна стикається з «критичною» нестачею артилерійських снарядів, оскільки Росія щодня використовує на фронті втричі більше вогневих засобів, повідомляв на початку лютого Bloomberg із посиланням на лист міністра оборони України Рустема Умєрова колегам з Європейського Союзу. Україна ж не в змозі випускати більш як 2000 снарядів на день по лінії фронту, яка простягається на 1500 км. Ми потребуємо 200 000 155-мм снарядів на місяць, йдеться в листі.

https://forbes.ua/news/dlya-nastupalnikh-diy-potribno-spivvidnoshennya-ozbroennya-1-do-1-vidnosno-rosiyskogo-zelenskiy-25022024-19460

Останнє редагування: 26 лютого 2024 18:00:11 від T.Blair.

кацапи шанують «героєв есвео»  :punish:

https://www.yapfiles.ru/show/3085931/ad0d12fa46c2bf457e7c51405e6c2baa.mp4.html

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив категорично проти постачання далекобійних крилатих ракет Taurus Україні, посилаючись на ризик втягування своєї країни у війну. За його словами, чого не вистачає Україні, так це боєприпасів.

Джерело: Шольц у сомережі Х, передає "Європейська правда"

Пряма мова Шольца: "Німеччина є найбільшим військовим постачальником України в Європі. Це так і залишається. Але зрозуміло одне: ми не станемо стороною війни – ні прямо, ні опосередковано. Цими двома принципами я керуюся у всіх своїх рішеннях".

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступив категорично проти постачання далекобійних крилатих ракет Taurus Україні, посилаючись на ризик втягування своєї країни у війну. За його словами, чого не вистачає Україні, так це боєприпасів.

Пряма мова Шольца: "Німеччина є найбільшим військовим постачальником України в Європі. Це так і залишається. Але зрозуміло одне: ми не станемо стороною війни – ні прямо, ні опосередковано. Цими двома принципами я керуюся у всіх своїх рішеннях".

https://twitter.com/view/status/1762114791290663094
Тобто Франція і Британія вже стали, на його думку?
Маячня якась

Маячня якась
Шольц боїться бо не має ЯЗ.
але насправді, стане Німечина стороною війни чи ні - це рішення залежить від РФ.

Іран чи КНДР надають РФ дрони, балістичні ракети(!), чому вони не бояться "стати стороною війни" ?

Маячня якась
мабуть з тими "таурасами" якісь технічні проблеми чи не відповідають заявленим характеристикам а бабло за розробку з бюджету вже уплочено,  от і несуть тупу лабуду і  не ризикують передавати їх на найавторитетніше незалежне українське тестування, а то вже заявлені контракти можуть посипатися якщо наші дадуть критичний відгук  :idea:

можливо боязно давати бо вони не відповідають технічним характеристикам і буде позорно

мабуть з тими "таурасами" якісь технічні проблеми чи не відповідають заявленим характеристикам а бабло за розробку з бюджету вже уплочено,  от і несуть тупу лабуду і  не ризикують передавати їх на найавторитетніше незалежне українське тестування, а то вже заявлені контракти можуть посипатися якщо наші дадуть критичний відгук  :idea:

Возможно

Що думаєте, панове?

Я думаю що ті дурбелики які блеять в 2024 році за вихід до Криму просто провокатори або олігофрени. Але і з Наємом не згідний. Ніякої втрати державності не буде і передумов для цього я не бачу

Маячня якась
Таурус это не Storm Shadow/SCALP-EG там дальность почти 500 км.
Пока амеры нам не дадут Атамакс с 300+км немцы Таурус не дадут.

https://twitter.com/view/status/1762114791290663094
Если так рассуждать, то Иран, Североная Корея, а может, и Китай уже стороны конфликта.

1) я призывал и призываю быстрее освободить ТОТ
    нам нужны ПОБЕДЫ - это коренным образом улучшит  положение Украины
2) но я не призывал сделать это любой ценой

так что ваши влажные фантазии об желательности уничтожения ВСУ в лобовых штурмах оставьте при себе

модера не призываю - я противник любой модерации
хотя русских провокаторов типа I.G.I может и стоило бы

ах ти ж залупа ватоголова, ти ще й брехливе як всі кацапи! Оце чиї висери, підкацапник сраний? який же тільки редиска  :facepalm1:

потому что они всу
они для этого предназначены

а твои дурацкие предложения сродни если бы во время 2 мировой жителям оккупированной украины предлагали не ждать ркка, а освобождаться своими силами

это их решение - значит это их судьба

другого способа освободить ТОТ с очень большими жертвами среди ВСУ нет
здесь все возмущаются - Украина что нас бросила ???

имею полное право требовать от ВСУ решительных действий по освобождению ТОТ
кстати, я 30 лет честно платил государству налоги (в том числе и на ВСУ)
а начиная с 2014 еще и отдельный военный налог

10-20-30-40-50 лет ???

да пошли вы куда подальше с такими дурацкими прогнозами !!!

мы все ждем освобождения в самые ближайшие  месяцы !

и потому я всецело поддерживаю Зеленского требующего немедленных побед

верю, что подберут еще уклонистов с Западной Украины и ВСУ наконец выйдет к границам Крыма

N88

можливо боязно давати бо вони не відповідають технічним характеристикам і буде позорно

"ти знав!" (с)

пс. був якось шалений оптімізм стосовно свічблейд - і щось не чутно за них..
а раптом таурус теж ... не теє?.

отож..

Що думаєте, панове?

він  мотивує,  послухайте зелені та солодкі рошен.

"ти знав!" (с)

пс. був якось шалений оптімізм стосовно свічблейд - і щось не чутно за них..
а раптом таурус теж ... не теє?.

отож..
зі свічблейдами все ок, сидять тут фірмачі і по гарячому патчі і тз на модернізації від нашої спецури клепають, і зразу в роботу

ах ти ж залупа ватоголова, ти ще й брехливе як всі кацапи! Оце чиї висери, підкацапник сраний? який же тільки редиска  :facepalm1:

Навіть не здивований.
Дякую за підборку))

Я думаю що ті дурбелики які блеять в 2024 році за вихід до Криму просто провокатори або олігофрени. Але і з Наємом не згідний. Ніякої втрати державності не буде і передумов для цього я не бачу
також не розумію навіщо ці балачки беззмістовні про вихід до Криму вже от от зараз.Навіщо  це ,при чому не останні люди таке кажуть і казали .

ну як сказать.
деякі ризики є,

тому що
1) зброї не вистачає
2) людей не вистачає

А всі ці процеси мають значну затримку.
навіть якщо 1)і Штати дадуть допомогу
2) Україна трохи проведе мобілізацію, чи хоча б вияснить питання з наявністю вояків в армії

то має пройти два-три місяці доки всі ці кроки увінчаються результатами відчутними на лінії фронту.

отже наступні 2-3 місяці може бути свого роду "діра" в яку русня буде лізти напролом.

У неділю 25 лютого Зеленський під час пресконференції заявив, що березень-квітень будуть складними для України, а також повідомив, що Росія готує наступ на кінець травня або на початок літа. 

HSM

ну як сказать.
деякі ризики є,

тому що
1) зброї не вистачає
2) людей не вистачає

2) Україна трохи проведе мобілізацію, чи хоча б вияснить питання з наявністю вояків в армії

то має пройти два-три місяці доки всі ці кроки увінчаються результатами відчутними на лінії фронту.

отже наступні 2-3 місяці може бути свого роду "діра" в яку русня буде лізти напролом.

У неділю 25 лютого Зеленський під час пресконференції заявив, що березень-квітень будуть складними для України, а також повідомив, що Росія готує наступ на кінець травня або на початок літа. 

десь так і є

ну як сказать.
деякі ризики є,

тому що
1) зброї не вистачає
2) людей не вистачає

Ризик проблем з фронтом є.Зрозуміло. Але ніяк не стоїть питання як каже Найєм втрати державності і евакуації в Польщу. Максимум втрата певних територій.І то навряд.

slp

Іди накуй піздюк .
Яке "многочисленное"?
Що за казки ти розповідаєш?

на тот
 15-20 процентов ватники
15-20 за Украину (многие выехали, но мечтают вернуться)
остальным похер где жить

slp

Навіть не здивований.
Дякую за підборку))

и где я там говорю - про любую цену и тд и тп ???
ась ??

иги просто не может подобрать цитаты потому что их нет

иги просто перепевает зады русской пропаганды о невозможности скорейшего освобождения тот

Останнє редагування: 26 лютого 2024 20:55:12 від slp

PAL

А де їх купляють? В Китаї через інтернет магазини.

Ти уважно читаєш?
Т-О-Т
Чи ти не в курсі абревіатури?
Або ти на повному серьйозі вважаєш, що укрпошта продовжує доставлять у ТОТ відправлення з Китаю ?

slp

Ризик проблем з фронтом є.Зрозуміло. Але ніяк не стоїть питання як каже Найєм втрати державності і евакуації в Польщу. Максимум втрата певних територій.І то навряд.

+

Найему надо лечить нервы, а не распространять зраду

Лично у меня жена была в истерике после инфы Найема

Ти уважно читаєш?
Т-О-Т
Або ти на повному серьйозі вважаєш, що укрпошта продовжує доставлять у ТОТ відправлення з Китаю ?
та просто дурника вмикає

Що думаєте, панове?

Якось дуже швидко ми перейшли від контрнаступу і визволення Криму до втрати державності...

slp

Якось дуже швидко ми перейшли від контрнаступу і визволення Криму до втрати державності...

+

просто треба навчитись нарешті тверезо дивитись на речі та готуватися ,а не кава у Криму чи шашлики у травні

slp

просто треба навчитись нарешті тверезо дивитись на речі та готуватися ,а не кава у Криму чи шашлики у травні

если в феврале-марте 2022 не захватили (когда мы были слабы, а русские сильны)

то какого сейчас захватят (когда у нас примерный паритет с русней) ???

логику включите

PAL

зі свічблейдами все ок, сидять тут фірмачі і по гарячому патчі і тз на модернізації від нашої спецури клепають, і зразу в роботу

так, з ними нібито все ок, але....
вартість однієї одиниці 300го - $6000
вартість китайської іграшки, яка робить практично те ж саме - $600
Тому 300ті й не пішли, ну хіба для дуже вузького кола завдань під спеців
бо ганятися з блейдом за кожним кацапом - ніякого бюджету не вистачить

если в феврале-марте 2022 не захватили (когда мы были слабы, а русские сильны)

то какого сейчас захватят (когда у нас примерный паритет с русней) ???

логику включите
я не кажу захоплять чи ні ,я кажу про те що треба адекватно дивитись на речі ,та готуватися.

Ти уважно читаєш?
Т-О-Т
Причому тут Укрпошта?
При чому тут тот?
Хіба в Росії не працює пошта і нема інтернету?

PAL

Причому тут Укрпошта?
При чому тут тот?

млять
ти дійсно не розумієш

яка нах пошта расєї у Херсонській області??? В тебе з головою все гаразд?

Причому тут Укрпошта?
При чому тут тот?
ось ти серйозно ? Чувак на тот замовляє дрон з Китаю  :laugh: ти взагалі адекватний?

ось ти серйозно ? Чувак на тот замовляє дрон з Китаю  :laugh: ти взагалі адекватний?
Який навіг тот?
Він громадянин Росії, живе на офіційній (за російським законодавством) російській території?
Не працює російська пошта в його селі?
Хай їде в Москву і купляє дрона там.

Умеров казав, що вже є план на 2024, і він потужний. Зеленський сьогодні каже, що Сирський розробляє план А та Б, якщо дадуть допомогу та ні

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей

Повна версія