Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

свинячий терор :S

свинячий терор  :S

   
Re: свинячий терор  :S

 :facepalm1:

Добре що не поросячий.
   
Re: свинячий терор  :S

свинарчукиии  :X
   
Re: свинячий терор  :S

свинарчукиии  :X
По наслідкам "свинячого набігу" на село дуже нагадує те що мародер Поросьонок зі своїми Свинарчуками зробив з Україною.
   
Re: свинячий терор  :S
van

Похоже все обсосали свиней и порешали с ними ,если не Портнов свиньи бегали и много еще гадили.
   
Re: свинячий терор  :S

Зате яка ж то та свининка смачна буде! Мммммм!!!

Не на преміксах, не на комбікормі, на натуральному кормі, на волі!
Йєс!!!!  :super:
   
Re: свинячий терор  :S

свеенаррчукее :x
   
Re: свинячий терор  :S

свеенаррчукее :x
-----

Нє,Шоколадний гетьман,їх покровитель! :super:
Без нього,та його "даху" ніякі свинарчуки не розплодились би- закон правової держави! Цікаво,що представник закону захищає мародерів в країні що веде бойові дії! Це все що треба знати про мєнтів! (tu)  :-)o

Останнє редагування: 22 серпня 2019 16:52:27 від Blokh
   
Re: свинячий терор  :S

Кувік , кувік , кувік .  ))
   
Re: свинячий терор  :S

Вишня Остап

Дикий кабан, або вепр

Чого воно так: коли говорять "дикий кабан" — так не страшно, а як — "вепр", так уже й мороз ніби поза спиною, і волосся на голові ворушитись починає?

Воно, мабуть, саме слово "вепр" — страшнувате, — якесь таке, ніби з великими іклами й погрозливо хрюкає...

— Вепр!
...

...
Підняли загонщики в очереті на болоті кілька диких свиней і кабанів.

Пішли вони на охотників.

Почулося там бах, там бах!

Виткнувся на них і один чималенький, так пудів на десять, вепр.

Чи там у нього стріляли, чи не стріляли, я вже не скажу, бо дехто з охотників, щоб видніше було, сидів на груші, а тільки ж він крутонувся й помчав на загонщиків.

На всьому скаку підбіг до одного парубчака-загонщика, той і "рятуйте, хто в бога вірує!" не встиг пролящати, як він його тиць рилом у пуп! Перекинув, перестрибнув через нього, хрокнув, загигикав і помчав далі.

Підбігли ми всі до того парубчака: стоїть блідий-блідий, губи білі й трусяться, і нічого вимовити не може, тільки:

— Хрокнуло й побігло! Хрокнуло й побігло!

Нарешті трохи опам'ятався.

Ми до нього:

— Ну, що, — дуже злякався?

— Злякався, тільки не зовсім до кінця злякався! Можна дужче злякатися! — промовив він і подавсь у кущі.


 :gigi:
   
Re: свинячий терор  :S

По наслідкам "свинячого набігу" на село дуже нагадує те що мародер Поросьонок зі своїми Свинарчуками зробив з Україною.
лядська Данія! :lol:
   
Re: свинячий терор  :S

яке м'ясо буде, м-м-м
а сало, с прорезью...

вони там не знають, як тім свиням загончик організувати та прикормити їх там?
хай егеря якогось покличуть чи шо
   
Re: свинячий терор  :S

Зараз кабан коштує десь 17,000 грн 8-)
   
Re: свинячий терор  :S

Сміх та й годі  :lol:

Ситуація показує рівень організації суспільства.

Свині, й ті більш організовані  :D
   
Re: свинячий терор  :S

 тобто, якщо якась незнайома свиня ходить по моєму обійстю і жере приватну кукурудзу, то я не маю права тріснути її сокирою?
з якого то переляку?
   
Re: свинячий терор  :S

в Жашків нехай зателефонують, там знають що робити зі свиньми  :laugh:
   
Re: свинячий терор  :S

тобто, якщо якась незнайома свиня ходить по моєму обійстю і жере приватну кукурудзу, то я не маю права тріснути її сокирою?
з якого то переляку?
Як пояснював мені один мисливець, не можеш. Ти повинен забезпечити суцільну огорожу свого городу чи поля, якщо не хочеш щоб вони лазили
   
Re: свинячий терор  :S

Як пояснював мені один мисливець, не можеш. Ти повинен забезпечити суцільну огорожу свого городу чи поля, якщо не хочеш щоб вони лазили
;o
звісно ж закон - є закон, але на приватній землі господар один, а не якась свиня
здається, щось в нас недопрацьовано в законодавстві
   
Re: свинячий терор  :S

здається, щось в нас недопрацьовано в законодавстві

Залишкові , ще від часів російської імперії та транспортовані крізь сесесер , уявлення , що уся земля належить цареві , котрий одарює ділянками дворян/поміщиків . У в сесесері роль царя виконував абстрактний народ , тобто ніхто за фактом , але від імені абстактного народу розпоряджались політбьюро і нижчі по щаблях , зберігші усі царські/імперські світоглядні основи .

Десь так . Не наполягаю .
   
Re: свинячий терор  :S

"І тут я такий на городі в трусах! Один на мене кинувся і мімо пробіг!"  :lol:

Instant classics.
   
Re: свинячий терор  :S

село Кизлівка   :gigi:
   
Re: свинячий терор  :S

 у який країні ще аткий цирк можливий?
   
Re: свинячий терор  :S

у який країні ще аткий цирк можливий?

Это люди порядочные в том селе , при других обстоятельствах ту свиноту давно бы переловили и пожрали бы .
   
Re: свинячий терор  :S

порошенко со свинарчуками атакует Украину - 1 в 1 картинка.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія