Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пардон!Южанин??? ;o

Пардон!Южанин??? ;o

Южанин      22.10.2018   Ніколи


????

Заслуженный(со стажем) здравый ФУПчег!!!

Какое то оч. грубое нарушение?
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Южанин      22.10.2018   Ніколи
????

Заслуженный(со стажем) здравый ФУПчег!!!

Какое то оч. грубое нарушение?
А ти думав ця палка буде тільки в твоїх руках?

Що стосується Южаніна, якщо він постить фейки, то можливо бан і має зміст. Але за грубість його варто кидати у бан не більше ніж на 2 дні. Чому?

В нього є болюсчі питання на які його легко спровокувати. Наприклад мова і меншовартість тих хто спілкується російською. Його коли немає настрою у інших Фупчиків, начинають тролити на ці теми. А він не вміє стримуватись... Тому треба робити поправку на це, що він інколи просто жертва булінгу))) Це його не виправдовує але помякшує вину.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Цитата от забаненой свиньи:
"Заместитель Гужвы из кремль-брехунца и И.О. Гужвы , пока тот скрывается от СБУ, которые давно заправляют "Украинской правдой" превращая ее в рупор кремлевского пропаганона. Превращение УП в кремлевскуого брехунца началось незадолго до убийства Шеремента. Совпадение? Не думаю, как говорит их кремлевский куратор."

Свинья пришла в гости на ресурс и нагадила.

Свинье отказали от дома.

Все верно. Свиньи должны знать свое место.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

А ти думав ця палка буде тільки в твоїх руках?

Що стосується Южаніна, якщо він постить фейки, то можливо бан і має зміст. Але за грубість його варто кидати у бан не більше ніж на 2 дні. Чому?

В нього є болюсчі питання на які його легко спровокувати. Наприклад мова і меншовартість тих хто спілкується російською. Його коли немає настрою у інших Фупчиків, начинають тролити на ці теми. А він не вміє стримуватись... Тому треба робити поправку на це, що він інколи просто жертва булінгу))) Це його не виправдовує але помякшує вину.

Я вааще то задал вопрос( корректный) модеру.

А ты мне тут про какие то палки рассказываешь
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Южанин      22.10.2018   Ніколи
????

Заслуженный(со стажем) здравый ФУПчег!!!

Какое то оч. грубое нарушение?

У меня ощущение, что у него крыша поехала... :(
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Цитата от забаненой свиньи:
"Заместитель Гужвы из кремль-брехунца и И.О. Гужвы , пока тот скрывается от СБУ, которые давно заправляют "Украинской правдой" превращая ее в рупор кремлевского пропаганона. Превращение УП в кремлевскуого брехунца началось незадолго до убийства Шеремента. Совпадение? Не думаю, как говорит их кремлевский куратор."

Свинья пришла в гости на ресурс и нагадила.

Свинье отказали от дома.

Все верно. Свиньи должны знать свое место.

Крутовастенько
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Я вааще то задал вопрос( корректный) модеру.

А ты мне тут про какие то палки рассказываешь
Просто, ти вважав що нові віяння твоїх друзів не задінуть)))) Оце смішно

   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Цитата от забаненой свиньи:
"Заместитель Гужвы из кремль-брехунца и И.О. Гужвы , пока тот скрывается от СБУ, которые давно заправляют "Украинской правдой" превращая ее в рупор кремлевского пропаганона. Превращение УП в кремлевскуого брехунца началось незадолго до убийства Шеремента. Совпадение? Не думаю, как говорит их кремлевский куратор."

Свинья пришла в гости на ресурс и нагадила.

Свинье отказали от дома.

Все верно. Свиньи должны знать свое место.
Ти підозріло не вказуєш час коли він це писав. Якщо це було більше тижня назад, це значить що хтось зумисно шукав компромат щоб його усунути з ФОруму, із помсти, я взагалі , хоч тут і проти, ввести таке поняття давність злочину. Який зміст блокувати за пости більше місяця, ящо вони не несуть виховного навантаження?  (виняток може бути за війну, але за старі пости немає виховного моменту)
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

У меня ощущение, что у него крыша поехала... :(
Взагалі якщо його задіти за мову то він і не таке напише, його треба акуратно дивитись чи не було перед тим провокації, бо я дивлюсь деякі фупчики вважають що провокація на злочин це класно, що вони і роблять.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Просто, ти вважав що нові віяння твоїх друзів не задінуть)))) Оце смішно

А какое отношение имеют новые веяния к правам модера банить?
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Да прям цяця. Одна грубость беспредельная от него .
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Ти підозріло не вказуєш час коли він це писав. Якщо це було більше тижня назад, це значить що хтось зумисно шукав компромат щоб його усунути з ФОруму, із помсти, я взагалі , хоч тут і проти, ввести таке поняття давність злочину. Який зміст блокувати за пости більше місяця, ящо вони не несуть виховного навантаження?  (виняток може бути за війну, але за старі пости немає виховного моменту)

Підозріла неспроможність знайти цей пост за пошуком в гуглі, але то таке...
вважаю, що дата злочинного поста 19 жовтня 2018 22:45:23  є актуальною, бо вихідні.
Свиню оперативно в ніколи відправили...
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Южанин      22.10.2018   Ніколи
????

Заслуженный(со стажем) здравый ФУПчег!!!


Он не "здравый", он больной.

Стаж на ФУП(е) не индульгенция.

(Пускай поправит здоровье на горе Кавказ).
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Подстрелили пулемьотчика. Давно пора расстрелять перед строем.  B-)
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

У меня ощущение, что у него крыша поехала... :(

в мене така ж думка.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Підозріла неспроможність знайти цей пост за пошуком в гуглі, але то таке...
вважаю, що дата злочинного поста 19 жовтня 2018 22:45:23  є актуальною, бо вихідні.
Свиню оперативно в ніколи відправили...
Коли ти так лаєшся, вважаєш що сильно від нього відрізняєшся? (((
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Цитата от забаненой свиньи:
"Заместитель Гужвы из кремль-брехунца и И.О. Гужвы , пока тот скрывается от СБУ, которые давно заправляют "Украинской правдой" превращая ее в рупор кремлевского пропаганона. Превращение УП в кремлевскуого брехунца началось незадолго до убийства Шеремента. Совпадение? Не думаю, как говорит их кремлевский куратор."

Свинья пришла в гости на ресурс и нагадила.

Свинье отказали от дома.

Все верно. Свиньи должны знать свое место.

Чесно кажучи, я тоді тільки на фото глянув, і відповідно прокментував, в сам текст не в лазив... Цікаво хто настучав за ту гілку?))))
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Южанин      22.10.2018   Ніколи
????

Заслуженный(со стажем) здравый ФУПчег!!!

Какое то оч. грубое нарушение?

 :lol:  :weep:  :lol:


 :facepalm1:
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

РОзбаньте Южанина - це безпредэл.  :-G  :zrada:

Кожна людина маэ право на свою власну думку!!!
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Наконец-то забанили черноротого психа  (tu)
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

в мене така ж думка.

Ну может чо случилось у человека...Можно месяц-другой...а потом с "испытательным сроком"...
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

РОзбаньте Южанина - це безпредэл.  :-G  :zrada:

Кожна людина маэ право на свою власну думку!!!
Еще тебя б надо забанить на годик, поглядеть шо под этим ником вынырнет. Кем ты только нэ було, собственна думка. :facepalm1: 
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

РОзбаньте Южанина - це безпредэл.  :-G  :zrada:

Кожна людина маэ право на свою власну думку!!!

 :weep:  :weep:  :weep:  :lol:

 :facepalm1:

Мазепко, а когда у тебя была власна думка?  :lol:
Когда ты рвал жопу за Дрыща, Юлю, Икуновича, Ленчега-коцмаса или теперь за Педру?  :weep:
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Ну может чо случилось у человека...Можно месяц-другой...а потом с "испытательным сроком"...

 :weep:

Друг Акакий, не говори красиво/почти цы/  :D
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

А тима соловьем льется, правда фальшивя, но то такое :lol:
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

А тима соловьем льется, правда фальшивя, но то такое :lol:

Не дали права модерировать свои темы  B-)
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Не дали права модерировать свои темы  B-)
Це ти про що ??? ти хоч трошки почитав адмінку перш ніж писати (((
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

А тима соловьем льется, правда фальшивя, но то такое :lol:
Не розумію чого ви мені приписуєте якийсь умисел?  :facepalm1:

Хоча ваш пост мене розважив. Кумедний, конспірологія, люблю її, скільки можна вигадати різних версій))))
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

самое главное, что дидусь остался
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

самое главное, что дидусь остался

Гы! Влучно
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

самое главное, что дидусь остался
У нього обмеженні права, він не має право створювати гілки.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Перечитайте перші два дописи.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

назавжди- перебор, імхо.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

назавжди- перебор, імхо.

++
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

самое главное, что дидусь остался
Дідусь на відміну від Южаніна так не лаявся  :facepalm: Але то таке... Кому що болить.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

у всіх прихильників питра - а н епорохоботів ( вважаю южаніна тру волонтером прихильником петра) поїхала криша - від розриву між реальністю і віруваннями в непогрішимість петра . таке є у южаніна. у ьєглава прізідєнта фупа та інших. вони реально тронулись

вважаю довічний бан южаніна не виправданим - на тиждень другий так порушення правил було а не на довічно.
я б взагалі не банив навічно достемено відлмо проукраїнських реальних фупчиків не ботів - пох яка у них позиція.

свободу южаніну. він хоч і шизанувся - але він наш, проукраїнський- хотьі кацапоізикий
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

я б взагалі не банив навічно достемено відлмо проукраїнських реальних фупчиків не ботів - пох яка у них позиція.

свободу южаніну. він хоч і шизанувся - але він наш, проукраїнський- хотьі кацапоізикий
Підтримую!
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Модер!

Так может рассмотрим вопрос????

 B-)

Ну месячишку там..другую...
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Модер!

Так может рассмотрим вопрос????

 B-)

Ну месячишку там..другую...
Цікаво що з твоєї спроби домовитись вийде... Пробуй. Підтримую, попитка не питка.
   
Re: Пардон!Южанин??? ;o

Модер!

Так может рассмотрим вопрос????

 B-)

Ну месячишку там..другую...

Представь себя на месте владелицы ресурса.

К тебе пришел Моторола (Арсен Павлов), насрал у тебя в гостинной, не извинился и ушел.
Ты бы как поступил: сказал бы: "Арсенчик, ты не прав, месячишко ко мне не заходи домой, пожалуйста" или навсегда отказал бы ему от дома?
Думаю, вариант №2.

Это прямая аналогия. Свинья в гостях (а ресурс имеет владельца, КПТС весь ему принадлежит), нагло высказалась о том, что ему не нравится пребывать в этом помещении. Ну все... свинья больше, ИМХО, сюда НИКОГДА не должна зайти. Это - европейский принцип.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія