Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Греческий тупняк (фото)

Re: Греческий тупняк (фото)

:good:  :drinks: Я весь в нетерплячці! Але є одна умова- без Турча не щитаєця, бо ти не знаєш де я живу ( по перше). а по друге хочу розділити трапезу з коллєктівом ( К.Н. запрошуєця автоматично)

Торчь не приїдє я тобі гарантую
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Ти не тс. ти гівнюк не чіпай жінку
засранець

Рот закрой. :)

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Приєднуюсь до запитанння,

Панове, на гугл-картах є сервіс перегляду фотографій, панорам та автошляхів. Можна ж спочатку на звичайній супутниковій мапі побачити пісчані полоски вздовж узбережжя, а потім перетягнути туди гугл-чоловічка і детальніше ознайомитись з пейзажами. Я так свого часу надибав декілька файних пляжів на Ситонії в радіусі 20 км від своєї локації. В вересні (саме коли я там люблю бувати) там людей мало, немає проблем ані з парковкою, а ні з місцем біля кромки води.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Рот закрой. :)

мовчі ганебний сраколіз маскальскій
   
Re: Греческий тупняк (фото)

один большой второй с двумя горками
ну... я не знаю можно ли посадить ребенка в то море. есть же волны иногда. особо и не посадишь, короче там вообще купаться невозможно, какая то срань господня.
я там не была и не планирую, есть фото видео и рассказы детей
ну и комары конечно жесть

Найтлі, Скадовськ раніше був одним  з кращих курортів для дошкільнят. То вже потім відкрилася Турція, Єгипет тощо. Море там прогрівається і тепле, хвилі невеликі, бо острів Джарилгач прикриває від відкритого моря, раніше - не знаю, - як зараз, практично вся лінія пляжу була закріплена за пансіонатами, і ті слідкували, щоб там був підсипаний пісок, і щоб дно було піщане. Бо після зимових буревіів хвилі таки забирали з пляжів пісок.

Мій чоловік до школи жив у бабусі і дідуся у Скадовську більше часу, ніж у Києві, то він практично не хворів, бо вони там з друзями сиділи у воді з травня по кінець вересня, приходилося лозиною виганяти. А зимою, вже на канікулах, якщо море замерзало, каталися по морю на ковзанах та періодично провалювалися в ополонки по самі дитячі бейця. Сам навчився плавати, як риба. Бабуня кожен ранок давала йому тепле яйце з-під курки і парне молоко з ложкою меда. Чогось у них на кутку так всі вигодовували своїх карапузів. Дідусь тримав кролів, своя малина та кілька сортів винограду - все для онуків. Люди тримали кіз, корів було мало, і ті кози все літо длубалися біля пляжу та жерли замість трави зелені скибки від арбузів, які хрумали  відпочиваючі.

 Креветки (рачки), бички, з Красного з бахчі привозили причепами арбузи та степові вкуснющі помідори за копійки. Там я вперше побачила, як місцеві снідають - купляли в магазині ше теплу паляницю, відривали скоринку та так і  їли той арбуз з хлібом. Раніше, в дев'яностих, туди  літав літачок Ан, за 45-50  хвилин  і 15 рублів, здається, з Жулян можна було дістатися Скадовська, зараз аеропорт закрили і добиратися стало важче.

Дорослим , звичайно, там може і нуднувато -  але зараз, напевно, вже є всі развлєкухи на любий гаманець, та й багато скадовчан перетворили свої будівлі на першій лінії на міні-готелі зі всіма зручностями, басейнами та кондиціонерами.

Там забавно так - на першій лінії стоять приватні будівлі, а всі пансіонати та дитячі табори відпочинку винесені навіть не на другу лінію, а ще далі, туди, де закінчуються будинки скадовчан. Тож щасливчики, які домовилися з хозяєвами, чиї будинки стоять на першій лінії мали пляж через дорогу від будинка.  Зате як ноги можна було накачати, якщо ходити на морі   600-800 метрів  по воді, щоб дістатися глибини,  і стільки ж назад. :laugh:

Раніше, коли Крим не був анексованим,, вважалося, що в Скадовськ їдуть ті, кому не вистачило грошей на Крим або закордон, бо ж відпочинок там був дешевший, ніж в Криму, але тепер Скадовськ знову рулить!

Останнє редагування: 3 серпня 2021 16:37:55 від шуша
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Торчь не приїдє я тобі гарантую
Та він на крильях к тєбє любві, шоб вкусіть твоєй смаженой плоті прилетить за годину на вєліке, даже води не попивши! :crazy_pil:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Найтлі, Скадовськ раніше був одним  з кращих курортів для дошкільнят. То вже потім відкрилася Турція, Єгипет тощо. Море там прогрівається і тепле, хвилі невеликі, бо острів Джарилгач прикриває від відкритого моря, раніше - не знаю, - як зараз, практично вся лінія пляжу була закріплена за пансіонатами, і ті слідкували, щоб там був підсипаний пісок, і щоб дно було піщане. Бо після зимових буревіів хвилі таки забирали з пляжів пісок.

Мій чоловік до школи жив у бабусі і дідуся у Скадовську більше часу, ніж у Києві, то він практично не хворів, бо вони там з друзями сиділи у воді з травня по кінець вересня, приходилося лозиною виганяти. А зимою, вже на канікулах, якщо море замерзало, каталися по морю на ковзанах та періодично провалювалися в ополонки по самі дитячі бейця. Сам навчився плавати, як риба. Бабуня кожен ранок давала йому тепле яйце з-під курки і парне молоко з ложкою меда. Чогось у них на кутку так всі вигодовували своїх карапузів. Дідусь тримав кролів, своя малина та кілька сортів винограду - все для онуків. Люди держалі кіз, корів було мало, і ті кози все літо длубалися біля пляжу та жерли замість трави зелені скибки від арбузів, які хрумали  відпочиваючі.

 Креветки (рачки), бички, з Красного з бахчі привозили причепами арбузи та степові вкуснющі помідори за копійки. Там я вперше побачила, як місцеві снідають - купляли в магазині ше теплу паляницю, відривали скоринку та так і  їли той арбуз з хлібом. Раніше,в дев'яностих, туди  літав літачок Ан, за 45-50  хвилин  і 15 рублів, здається, з Жулян можна було дістатися Скадовська, зараз аеропорт закрили і добиратися стало важче.

Дорослим , звичайно, там може і нуднувато -  але зараз, напевно, вже є всі развлєкухи на любий гаманець, та й багато скадовчан перетворили свої будівлі на першій лінії на міні-готелі зі всіма зручностями, басейнами та кондиціонерами.

Там забавно так - на першій лінії стоять приватні будівлі, а всі пансіонати та дитячі табори відпочинку винесені навіть не на другу лінію, а ще далі, туди, де закінчуються будинки скадовчан. Тож щасливчики, які домовилися з хозяєвами, чих будинки стоять на першій лінії мали пляж через дорогу від будинка.  Зате як ноги можна було накачати, якщо ходити на морі  н 600-800 по воді, щоб дістатися глибини,  і стільки ж назад. :laugh:

Раніше, коли Крим не був анексованим,, вважалося, що в Скадовськ їдуть ті, кому не вистачило грошей на Крим або закордон, бо ж відпочинок там був дешевший, ніж в Криму, але тепер Скадовськ знову рулить!
Дякую за Ваші добрі слова! Ви змогли краще описати весь той кайф та користь ДИТЯЧОГО відпочинку ніж я... Як що можливо, дайте прізвище Ваших родичів в Скадовську ( я розумію, що вони можуть вже бути не живі, нажаль, але просто цікаво)Можна в лічку ( але я нею ще ні разу не користувався)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Наташ, або рівні претензії до усіх, або відсутність претензій взагалі. Вибірково працювати не буде.
Не можна в одному випадку відвернутися, а в аналогічному палати праведним гнівом.
на форуме не очень часто внешность других людей обсуждают, булька злоупотребляет постоянно
   
Re: Греческий тупняк (фото)

  Я тоже читав в дєтстві дві книжки- одна Буквар а друга краснєнька... "Імя, сєстра, Імя!!"(ц) Дайте назву цьго шикарного лагєря, бо я якось по роботі бував майже в усіх, але два бассейни не помню... Ну то таке.. А нащот "волн2 скажу так- мама повинна дивитися за рєбльонком, який від неї в шаговой доступності ( а не загравати з різними мєсними  "мачо"), і тією багнюкою  люди спєцом приїзджають мазатись, а попці дитини то точно не завадить ( сполоснули жопку під душом прям на пляжі і порядок).А от виділене і є суть питання- Вам Мойша напєл...
ой, не нужно ехать в скадовск чтоб знать, метров 300 по колено нужно идти
лагерь называется таврия что то там
таврия-нова
или как то так
   
Re: Греческий тупняк (фото)

о
сузір я таврії
   
Re: Греческий тупняк (фото)

на форуме не очень часто внешность других людей обсуждают, булька злоупотребляет постоянно

Что-то почти погас... кхм... гнев... :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

але тепер Скадовськ знову рулить!
 (tu)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Что-то почти погас... кхм... гнев... :)
іди геть москаль сракомий
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Это называется лицемерие. :)

«Страна говно, нарід говно» (с) Naitli

Ещё одной неправильный народ попался. :)
мне нравится иногда поржать когда красиво и умно троллят, когда переходят грань я пишу
и многие другие пишут
но ты так токсичен.....
настанет время, когда ты начнешь ценить доброту больше чем интеллект
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я обещала кадре что поддержу ее из женской солидарности. Когда ее фотку тут выложили, заметь, неделю ни одна женщина ни слова не сказала про ее внешность. Первым вылез ты.
Я понимаю можно обсуждать предпочтения всякие. Политические гастрономические.
Ты потерял нюх полностью

Найтлі, я трохи розповім тобі про жіночу солідарність.  :rotate:

У тій гілці, яку прибила АЮ, Кадра, наша біла та пухнаста Берегиня, яка всім бажає тільки мира та бобра добра, з-пів обороту  назвала мене блядью і стверджувала, що я проблядувала все життя, а тепер, бач,  сиджу у розбитого корита і заздрю Кадриному сімейному щастю - причому ми з нею взагалі не знайомі. Іншій форумчанці, Кексику, вона мило написала, що її дуже погано виховувала мати, яка, бач, не прищепила їй  моральні чесноти і тому Кексик й досі незаміжня.

Кадра весь час нагадує  Асті, що її чоловік не справжній, а громадянський, і цю пісню радо підтримує душка і отець-молодець Хорват, називаючи того конкубентом, типа, а шо такоє, коли це правда?

Причому ніхто вже давно не коментує дописи Кадри, але вона продовжує настирно лізти зі своїми образливими коментами, щоб розпочати срач.

І тільки після всіх тих срачів і витягнули те Кадрине фото. І Кадра миттєво почала грати з себе жертву, над якою так несправедливо насміхаються.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Найтлі, я трохи розповім тобі про жіночу солідарність.  :rotate:

У тій гілці, яку прибила АЮ, Кадра, наша біла та пухнаста Берегиня, яка всім бажає тільки мира та бобра добра, з-пів обороту  назвала мене блядью і стверджувала, що я проблядувала все життя, а тепер, бач,  сиджу у розбитого корита і заздрю Кадриному сімейному щастю - причому ми з нею взагалі не знайомі. Іншій форумчанці, Кексику, вона мило написала, що її дуже погано виховувала мати, яка, бач, не прищепила їй  моральні чесноти і тому Кексик й досі незаміжня.

Кадра весь час нагадує  Асті, що її чоловік не справжній, а громадянський, і цю пісню радо підтримує душка і отець-молодець Хорват, називаючи того конкубентом, типа, а шо такоє, коли це правда?

Причому ніхто вже давно не коментує дописи Кадри, але вона продовжує настирно лізти зі своїми образливими коментами, щоб розпочати срач.

І тільки після всіх тих срачів і витягнули те Кадрине фото. І Кадра миттєво почала грати з себе жертву, над якою так несправедливо насміхаються.
понимаешь вот это все что ты описала - это политика
что есть бля дс тво - это предмет обсуждения

а вот твой возраст, твой член или твое косоглазие - это от бессилия в споре чтоли
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Найтлі, Скадовськ раніше був одним  з кращих курортів для дошкільнят. То вже потім відкрилася Турція, Єгипет тощо. Море там прогрівається і тепле, хвилі невеликі, бо острів Джарилгач прикриває від відкритого моря, раніше - не знаю, - як зараз, практично вся лінія пляжу була закріплена за пансіонатами, і ті слідкували, щоб там був підсипаний пісок, і щоб дно було піщане. Бо після зимових буревіів хвилі таки забирали з пляжів пісок.

Мій чоловік до школи жив у бабусі і дідуся у Скадовську більше часу, ніж у Києві, то він практично не хворів, бо вони там з друзями сиділи у воді з травня по кінець вересня, приходилося лозиною виганяти. А зимою, вже на канікулах, якщо море замерзало, каталися по морю на ковзанах та періодично провалювалися в ополонки по самі дитячі бейця. Сам навчився плавати, як риба. Бабуня кожен ранок давала йому тепле яйце з-під курки і парне молоко з ложкою меда. Чогось у них на кутку так всі вигодовували своїх карапузів. Дідусь тримав кролів, своя малина та кілька сортів винограду - все для онуків. Люди тримали кіз, корів було мало, і ті кози все літо длубалися біля пляжу та жерли замість трави зелені скибки від арбузів, які хрумали  відпочиваючі.

 Креветки (рачки), бички, з Красного з бахчі привозили причепами арбузи та степові вкуснющі помідори за копійки. Там я вперше побачила, як місцеві снідають - купляли в магазині ше теплу паляницю, відривали скоринку та так і  їли той арбуз з хлібом. Раніше, в дев'яностих, туди  літав літачок Ан, за 45-50  хвилин  і 15 рублів, здається, з Жулян можна було дістатися Скадовська, зараз аеропорт закрили і добиратися стало важче.

Дорослим , звичайно, там може і нуднувато -  але зараз, напевно, вже є всі развлєкухи на любий гаманець, та й багато скадовчан перетворили свої будівлі на першій лінії на міні-готелі зі всіма зручностями, басейнами та кондиціонерами.

Там забавно так - на першій лінії стоять приватні будівлі, а всі пансіонати та дитячі табори відпочинку винесені навіть не на другу лінію, а ще далі, туди, де закінчуються будинки скадовчан. Тож щасливчики, які домовилися з хозяєвами, чиї будинки стоять на першій лінії мали пляж через дорогу від будинка.  Зате як ноги можна було накачати, якщо ходити на морі   600-800 метрів  по воді, щоб дістатися глибини,  і стільки ж назад. :laugh:

Раніше, коли Крим не був анексованим,, вважалося, що в Скадовськ їдуть ті, кому не вистачило грошей на Крим або закордон, бо ж відпочинок там був дешевший, ніж в Криму, але тепер Скадовськ знову рулить!
там даже по колено нет воды. дети пробовали на матрасах плавать - даже это не получается. а далеко их никто не отпускает. остается бассейн
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я пишу

но ты так токсичен.....


Звучит прямо как фраза из танго "El Ultimo Cafe" в исполнении непревзойдённой Марии Волонте. Ты решила пустить в ходе все свои чары? Ню-ню.. :)

А пока слушаем здесь и читаем ниже... :)

https://www.youtube.com/watch?v=d6nzwIKIzAc

Your memory arrives in a turmoil.
It gets dark again in Autumn...
I watch the drizzle, and while I watch
the coffee spoon turns...
Of the last coffee
that your cold lips
requested on that occasion
with the voice of a sigh...
I recall your disdain,
I evoke you for no reason,
I hear you without you being here:
"We are through",
you said in a good bye
of sugar and bitterness...
Just like the coffee,
like the love, like the forgetfulness,
like the final vertigo
of a resentment for no reason...
And there, merciless,
I saw myself die standing up,
I weighed up your vanity
and then I understood my solitude
without what for...
It was raining and I offered you the last coffee
   
Re: Греческий тупняк (фото)

надеюсь ты меня услышал
   
Re: Греческий тупняк (фото)

понимаешь вот это все что ты описала - это политика
что есть бля дс тво - это предмет обсуждения

а вот твой возраст, твой член или твое косоглазие - это от бессилия в споре чтоли

Найтлі, Кадра так же радо чипляє і чужий вік, і косе око, якщо вона його бачить на фото.

Наприклад, одному форумчанину, який виставив фото дружини, Кадра - єдина з всіх, хто бачив фото, інші писали тільки побажання сімейного щастя, - написала, що в неї плескате обличчя, зайва вага і так далі.

То навіщо вона так робить, якщо там не було навіть спору?

   
Re: Греческий тупняк (фото)

Кадра отримує тільки те, що просить.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

надеюсь ты меня услышал

Кадра вам не подякує.)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Найтлі, Кадра так же радо чипляє і чужий вік, і косе око, якщо вона його бачить на фото.

Наприклад, одному форумчанину, який виставив фото дружини, Кадра - єдина з всіх, хто бачив фото, інші писали тільки побажання сімейного щастя, - написала, що в неї плескате обличчя, зайва вага і так далі.

То навіщо вона так робить, якщо там не було навіть спору?
я не видела этого, я не могу читать весь форум. она у меня в игноре, я ее крайне редко читаю. кстати она наверное в игноре уже у 95 % форума. этот способ должен сработать

но я заметила, что например хорват ( простой честный прямой и кстати добрый человек), начал пытаться писать такие же  недолугие подъебки, что писали ему.  глупо, но что с него взять. он прост
и я заметила что ты в ответ начала писать ему большие простыни, что он не прав и так нельзя общаться

не было времени, но вот пишу -у меня в голове сложилась совершенно другая последовательность событий чем у тебя


   
Re: Греческий тупняк (фото)

надеюсь ты меня услышал

Пы.Сы. Будешь в Буэнос-Айресе после ковида, кафе "Тортони", она там иногда выступала. :)

Ну и из классики:

La Pulpera de Santa Lucia

https://www.youtube.com/watch?v=4-s7R4OXeb8
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Пы.Сы. Будешь в Буэнос-Айресе после ковида, кафе "Тортони", она там иногда выступала. :)

Ну и из классики:

La Pulpera de Santa Lucia

https://www.youtube.com/watch?v=4-s7R4OXeb8
А що з Шер? То була зроблена вами фота?
   
Re: Греческий тупняк (фото)


я не видела этого, я не могу читать весь форум.

не было времени

Классическая отмазка, когда указывают на несостоятельность аргументов. :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

А що з Шер? То була зроблена вами фота?

Нет, это Мария.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

хто такий Булька ?
я у ваших срачах плутаюсь вже  :D
   
Re: Греческий тупняк (фото)

я не видела этого, я не могу читать весь форум. она у меня в игноре, я ее крайне редко читаю. кстати она наверное в игноре уже у 95 % форума. этот способ должен сработать

но я заметила, что например хорват ( простой честный прямой и кстати добрый человек), начал пытаться писать такие же  недолугие подъебки, что писали ему.  глупо, но что с него взять. он прост
и я заметила что ты в ответ начала писать ему большие простыни, что он не прав и так нельзя общаться

не было времени, но вот пишу -у меня в голове сложилась совершенно другая последовательность событий чем у тебя
Кадра живиться срачами та обговоренням учасників форуму. Інакше в неї нема приводу встрягти в розмову.
Фантазії не вистачає.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Нет, это Мария.
Ви колись виставляли даму в кольорових штанях біля якогось вуличного кафе і підпис Шер.
?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

о
сузір я таврії
База ЦК? Завтра спитаю у Ігоря ( Директора) за два басейни та передам те що Вам Мойша напєл.. До речі, що що а пляж у них ухожений. Море таки мілке... Та це й не дитячій табір а пансіонат для дорослих- там завжди відпочивали обслуга ЦК компартії а потім Верховної Ради. До чого там АЕС та діти- мені не зрозуміло...
   
Re: Греческий тупняк (фото)


понимаешь вот это все что ты описала - это политика
что есть бля дс тво - это предмет обсуждения


Мадам, Вы троллите или настолько неадекватны?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Классическая отмазка, когда указывают на несостоятельность аргументов. :)
мне жаль что ушла инанна
ее низкоранговые сучки-это было смешно
я понимаю что выкладывание фотки и личной информации( сколько смог нарыть), а потом обсуждение внешности женщины   - это попытка заставить ее уйти

но по моему форум много потерял
я много ржала на срачиками
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Пані Шуша! Прочитав Ваше повідомлення, дякую. Розумію. Щасти Вам!
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Ви колись виставляли даму в кольорових штанях біля якогось вуличного кафе і підпис Шер.
?

Не, то не Шер, то шоу в Орландо. :)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

База ЦК? Завтра спитаю у Ігоря ( Директора) за два басейни та передам те що Вам Мойша напєл.. До речі, що що а пляж у них ухожений. Море таки мілке... Та це й не дитячій табір а пансіонат для дорослих- там завжди відпочивали обслуга ЦК компартії а потім Верховної Ради. До чого там АЕС та діти- мені не зрозуміло...
ты считаешь что я вру?
https://suzirja.com.ua/
"Сузір'я Таврії" - це сучасний дитячий оздоровчий комплекс на березі чорного моря, в якому створені всі умови для активного і цікавого відпочинку, а також для оздоровлення та лікування дітей від 7 до 17 років.

Ми пропонуємо нашим юним гостям комфортні умови проживання, смачне і збалансоване харчування, чисту воду з власної артезіанської свердловини,

а також, цікаве і корисне дозвілля:

- заняття в спортивних секціях,
- творчі майстер-класи з професійними педагогами,
- зустрічі з «зірковими» гостями,
- дискотеки з провідними ді-джеями Украіни. На чистому, облаштованому пісочному пляжі нашого дитячого табору є міні-аквапарк з водними гірками для дітей різного віку, сучасний плавальний басейн з очищеною морською водою, площею 1000 м2, веслування на сапі, повнорозмірне футбольне поле з натуральним газоном , майданчики для пляжного волейболу і стрітболу,

Останнє редагування: 3 серпня 2021 17:31:18 від Naitli
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Не, то не Шер, то шоу в Орландо. :)
:eyes:
... ну лана...
   
Re: Греческий тупняк (фото)

мне жаль что ушла инанна
ее низкоранговые сучки-это было смешно
я понимаю что выкладывание фотки и личной информации( сколько смог нарыть), а потом обсуждение внешности женщины   - это попытка заставить ее уйти

но по моему форум много потерял
я много ржала на срачиками

Здесь ветка о путешествиях. Не флуди.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Пані Шуша! Прочитав Ваше повідомлення, дякую. Розумію. Щасти Вам!
:-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія