Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

В нас такий варіант не проходив.

Та то зрозуміло, що нюанси різні можуть бути, але не така люта маячня про 5000, як тут Val777 втирає.
Він і не знає, що у нас газовики встановлювати лічильники населенню мають за власний кошт і це вони і роблять.
   
Re: Про субсидии  :S

це коли таке було????

в 2009 році з меня взяли 500 грн плюс сам лічильник
мама пенсіонер інвалід з 2013 року на черзі - нема лічильника
в 2017 на її будинок поставили загальний - і чергу по будинку скасували
якщо хочете індивідуальний - біля 3000 грн з лічильником
це Чернігівгаз

сильно зависит от местный властей
если задатсья себе целью и покопаться, то у коммунальщиков масса нарушений в порядке начисления и оплат услуг, включая, но не ограничиваясь, установку счетчиков
   
Re: Про субсидии  :S

Вишенька, всі домохазяцства з лічільником, багатоповерхові розумію також ))) https://канал Медведчука/politika/kabmin-otmenil-lgoty-i-subsidii-potrebitelyam-bez-schetchikov-gaza-459264.html
Якщо немає лічільника, субсидії також нема))) а як вони її тепер розраховуати будуть ?
   
Re: Про субсидии  :S
den

Вишенька, всі домохазяцства з лічільником, багатоповерхові розумію також ))) https://канал Медведчука/politika/kabmin-otmenil-lgoty-i-subsidii-potrebitelyam-bez-schetchikov-gaza-459264.html
Якщо немає лічільника, субсидії також нема))) а як вони її тепер розраховуати будуть ?

Може банально еправду прочитаєте?
Навіщо фігню постити?
   
Re: Про субсидии  :S

То знову брешуть ? )) Але реєстр отримувачів субсидій то дійсно бімба ))
   
Re: Про субсидии  :S

Дурень ти. У Харкові поступово усі будинки  обладнюють лічильниками, що мене, особисто, не радує, бо я цю одороблу на кухні не хочу. А існує график. І як попадає дім під встановлення лічильників - от і стоїш перед фактом.
я бачила цей встановлений лічильник, він не великий. я б не назвала його одороблом.
   
Re: Про субсидии  :S

https://subsidii.ioc.gov.ua/search/
Область є. Міста у списку немає.
Села є, а райцентру нема

Останнє редагування: 23 серпня 2018 09:19:14 від Анетум
   
Re: Про субсидии  :S

Та то зрозуміло, що нюанси різні можуть бути, але не така люта маячня про 5000, як тут Val777 втирає.
Він і не знає, що у нас газовики встановлювати лічильники населенню мають за власний кошт і це вони і роблять.
в минулому році у мене і деяких сусідів проводилась планова повірка лічильників в приватних домогосподарствах. Мій француз початку 1990-их пройшов а у одного із сусідів вітчизняний на багато молодший - ні. Довелося за свій кошт купувати новий. А інша людина з нашого селища послала газовиків нах зі словами "вам потрібно ви і міняйте" і газовики замінили. Правда  той другий якийсь начальничок.
   
Re: Про субсидии  :S

народ, а як у вас з поверненням вартості зекономленого за опалювальний сезон газу у розмірі до ~700грн.? Мені, наприклад, нарахували близько  160 грн. І це при тому, що станом на серпень місяць по представленому мені рахунку є переплата в розмірі 2304 грн.  На запитання чому так міськгаз, а це він визначає розмір цих коштів, відповів що це є різниця між вартісю використаного газу і сплачених сум.  Запитую, а звідки ж тоді  переплата в 2304? Мовчать як риба об лід.
   
Re: Про субсидии  :S

А інша людина з нашого селища послала газовиків нах зі словами "вам потрібно ви і міняйте" і газовики замінили. Правда  той другий якийсь начальничок.

Може справа не в тому, що він начальник, а в тому, що розумний. Коли натовпи людей годинами чекали в чергах на переоформлення договорів я в черзі не стояв, а коли мені потрібна була якась довідка то просто пояснив - це вас забов'язали укласти договори нового зразка, а мене і попередній договір влаштовує. А якщо хочете щоб я уклав з вами нову угоду, то працюйте - узгоджуйте зі мною зручний для мене час, чи взагалі приходьте до мене з підготовленими паперами, а стояти в черзі щоб вам допомогти я не буду. Так все і скінчилося.
   
Re: Про субсидии  :S

народ, а як у вас з поверненням вартості зекономленого за опалювальний сезон газу у розмірі до ~700грн.? Мені, наприклад, нарахували близько  160 грн. І це при тому, що станом на серпень місяць по представленому мені рахунку є переплата в розмірі 2304 грн.  На запитання чому так міськгаз, а це він визначає розмір цих коштів, відповів що це є різниця між вартісю використаного газу і сплачених сум.  Запитую, а звідки ж тоді  переплата в 2304? Мовчать як риба об лід.

Мені зателефонували в липні, запросили зайти, сказали що 600 з чимось грн. маю отримати. Щось там підписав, сказали -в вересні на пошту гроші прийдуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія