Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: IPTV приставка

ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Ну не поїдь один раз в Ашан і купи за 150...
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=936891
20 уе с офигенной тех поддержкой.
недостаток
4к только 30.
но где оно это 4 к?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Ну не поїдь один раз а Ашан і купи за 150...
Ігри будуть не потрібні. 4К теж. Лише канали деякі. Не бачу сенсу переплачувати.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

сидіння на фуп веде до реальної інфантилізації - скоро шурупа не вкрутять без поради фзв...
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Раджу Хiaomi mi box s ... але вона в районі 55 баксів ..
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Раджу Хiaomi mi box s ... але вона в районі 55 баксів ..
и только вай фай, LAN  нет
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.
100+$


Останнє редагування: 13 жовтня 2019 14:05:30 від Ruza
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

и только вай фай, LAN  нет


Ну якщо дуже потрібно то можна докупити пнрехідник з юзбі ...
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

До 100$
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

До 50$

   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

и только вай фай, LAN  нет
Мені по LAN, я вже кабель протягнув.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Re: ФЗВ: IPTV приставка

А как на этой сяоми смотреть? Из коробки тв будет или нужно что-то колхозить?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А как на этой сяоми смотреть? Из коробки тв будет или нужно что-то колхозить?

представь себе свой смартфон размером в 32 или 44 дюйма
на стенку можно повесить, как картину..
то же самое
огромный смартфон
представил?
ну вот и всё
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А для чого в приставках блютуз (BT). Бо вони є з і без. Може, він мені і не потрібен.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Дякую, дивлюсь.
Нема за що... Я коли собі купляв таких топів не було. Тому купив BeeLink GT1-Mini.
І ще, якщо не горить то почекай місяць то на 11.11 на Алі буде розпродаж. можна буде купити з великою знижкою щось з вищого сегменту.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А для чого в приставках блютуз (BT). Бо вони є з і без. Може, він мені і не потрібен.

В Xiaomi пульт працює через блютуз
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

В Xiaomi пульт працює через блютуз
Написали вже, в Xiaomi нема LAN.  Мені LAN треба.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

4-ри, а може і 5-ть, років назад купив собі отакий на алі

X96 Android 6.0 ТВ Box Amlogic S905X
$57

задоволений  (tu)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.
Уже радили. Зраза найду тему.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

LAN rg-45,  є
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А для чого в приставках блютуз (BT). Бо вони є з і без. Може, він мені і не потрібен.
Хороша преставка це телефон на стероїдах. Фактично просто замість екрану будеш мати телевізор...

Якщо порт є RG-45 і туди підключити нет, то при вбудованому ві-фі мона роздавати його в комнаті ))) ну і почитай ту гілку...
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.

ищите на Amlogic 905x2 (вот-вот появятся x3)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

ищите на Amlogic 905x2 (вот-вот появятся x3)

много ньюансов.
гуглить автофреймрейт HW HW+ Ugoos
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

 :facepalm: эпля тиви вне конкуренции, но если хочется на одндроеде то imho лучшее что я пробовал это fire tv от амазона.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

:facepalm: эпля тиви вне конкуренции, но если хочется на одндроеде то imho лучшее что я пробовал это fire tv от амазона.

Не вздумайте брать X96 mini они уже устаревшие . Как тут посоветовали взять на S905x2 это например H96 max x2 есть в трех версиях 2/16,3/32, и 4/64 в ней DDR4 память Вайфай 2.0 и 5 Ггц Блютуз , самое главное они идут рутированными и никто вам не будет диктовать что на нее ставить , а что нет , в отличие от Xiaomi .
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Бери только с 4х ядерным процессором или больше а названия как по моему до лампочки
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

:facepalm: эпля тиви вне конкуренции, но если хочется на одндроеде то imho лучшее что я пробовал это fire tv от амазона.
А какие плюсы, минусы в эпля в отличии от андроида?
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Бери только с 4х ядерным процессором или больше а названия как по моему до лампочки
З 2 майже не зустрічаються вже.
Вайфай в дешевих не дуже - намагайтеся перед приставкою в напрямку роутера не класти інший вайфай пристрій (мобілку).
Для кращого охолодження (якщо не ліпити на неї вентилятор) можна розміщувати вертикально (в мене так і вайфай краще ловить).
Якщо роздавати через дешеву п. вайфай - через слабкий проц може бути проблемним щось інше робити - дивитись ютуби тощо.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Порадьте Смарт ТВ приставку на Андроїд до 50$ - щоб не глючила.

Приставки на сегодня дело второе. Ищите стабильные плейлисты.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Приставки на сегодня дело второе. Ищите стабильные плейлисты.
Я шукав з укр. каналами. Дооовго шукав. Не знайшов. Майже тільки свинособачі.
Встановив  додаток на приставку..

Останнє редагування: 13 жовтня 2019 18:41:08 від Анетум
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

З 2 майже не зустрічаються вже.
Вайфай в дешевих не дуже - намагайтеся перед приставкою в напрямку роутера не класти інший вайфай пристрій (мобілку).
Для кращого охолодження (якщо не ліпити на неї вентилятор) можна розміщувати вертикально (в мене так і вайфай краще ловить).
Якщо роздавати через дешеву п. вайфай - через слабкий проц може бути проблемним щось інше робити - дивитись ютуби тощо.
слушно! 100%, вже юзаю 4 роки десь, по вифи було одразу все норм а потiм трошки гальмувало, перекинув на шнурок i все гаразд вже 2 роки  (tu)
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Я шукав з укр. каналами. Дооовго шукав. Не знайшов.
Встановив  додаток на приставку..

Lanet  приложение , 70 бесплатных укр каналов или для приставок есть предложение Мегого 37 гривень за 130 каналов .
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Lanet
Де в Ланеті безоплатний тариф з 70-ма каналами? Там 47 грн. В Мегого від 48 грн/міс
В мене Свит.тв за ту ж ціну.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Де в Ланеті безоплатний тариф з 70-ма каналами? Там 47 грн. В Мегого від 48 грн/міс
В мене Свит.тв за ту ж ціну.
откройте ланет и посмотрите.
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

А какие плюсы, минусы в эпля в отличии от андроида?

плюсы в быстрой коммутации с уже установленными устройствами видео и звука, как правило из коробки сама находит и подхватывает и ими управляет (один пульт на все). опять же из коробки без установления каких либо дополнительных апликух легким движением руки показывает видео, фото, все что угодно со смартов и компов. на ондроеде это как бы тоже пытаются реализовать, но косо и дорого (это мой собственный опыт). я специально один из смарт тв купил со встроенным родным гугловским смарткастом (vizio, промеж штаб квартирами гугла и визио меньше 8 миль). это просто какая то боль  :facepalm: . дорого в буквальном смысле. покупаешь апликуху что бы что то транслировать со смарта, она работает косо, идешь покупаешь другую и так пока не получишь более менее достойный вариант.   
   
Re: ФЗВ: IPTV приставка

Я шукав з укр. каналами. Дооовго шукав. Не знайшов. Майже тільки свинособачі.
Встановив  додаток на приставку..
Олд ТВ, платні, або тойже ОЛЛ ТВ від Укртелеком. Там все стабільно якщо стабільно платиш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія