Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А шо то сьогодні за покіс?

Re: А шо то сьогодні за покіс?

"хуже" :gigi: . навіщо? :-o

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064331.msg23554155#msg23554155

Ну, ось... "а нас за що" як завжди y своєму брехливому стилі   :bueee:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064331.msg23553651#msg23553651
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064331.msg23553769#msg23553769
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

а хiба менi це потрiбно?
тоді навіщо повідомляєш про своє сприйняття написаного?
у тебе хтось питав, що ти думаєш з приводу?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

таким вкотре виглядаєш саме ти, бо підкріпити твої слова тобі немає чим
Що ти, падло риже, творило на ПУФіку знає багато хто. І не треба тут з себе корчити целку. А свої доповіді засунь... сама знаєш куди.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Що ти, падло риже, творило на ПУФіку знає багато хто. І не треба тут з себе корчити целку. А свої доповіді засунь... сама знаєш куди.

нє тарапісь, продолжай© - це дуже показово і феєрично!
постань у всій своїй красі!
і пруфи, пруфи давай.  :-)o
а то підпискуєте про утиски, а жодного пруфу ти і ще півтора ображених хама притягнути не можуть.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та я просто подумав
може вiн Фьодоровiчя навiть бачив.. ;o

Та я думав може прислугою працює в Астанавітєся ?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

О, ше одна сексуальноозадрочен а хабалка мастурбує. :gigi:
Не мучайся зря,  меня интересуют мужчины.
Цем тебя в мокрый носик и надобранич
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

так, банять за доповідями, бо сидіти тут цілодобово і вичитувати всі потоки свідомості часу не вистачить ні в кого.

щодо "стукає": так, деякі юзери це роблять.

і кожному треба визначитись: він хоче спілкуватися у болоті з хамами чи у нормальній спільноті?

якщо з хамами - то будьте певні, що хам обіллє вас брудом, обгадить і принизить, чим нарешті спровокує
вас і потім сам же натисне на вас доповідь.
вас приб'ють, а хами залишаться спілкуватися далі, з задоволеними і ситими пиками.

і дивно спостерігати, як інші, що залишилися, камлають про несправедливість, але ж ні у якому
разі не натиснуть "доповідь", бо я нє такая я жду трамвая я нє стукач!

викиньте вже цю відрижку совку про "стукачєство" по зеківським понятіям, яке пішло від часів гулагів та інших.
ви не на чесного сусіда політичну анонімку пишете, щоб заволодіти його квартирою, відправивши його у лагєря.
не треба рівняти між собою ці зовсім різні речі.

хочете, щоб був порядок - долучіться до його наведення.
повчіться хоч у німців - там ніхто порушнику в зуби не заглядає, навіть якщо він просто викинув
сміття посеред вулиці, і викликають поліцію.

дивно бачити, як люди чекають, що сцарь, золота рибка або чарівна паличка зроблять щось за них.

немає чого стогнати, треба робити.
бо хами з задоволенням вже видавили частину юзерів і продовжать це робити.

допоможіть собі, допомігши модераторам.

тисніть доповіді на особисті образи, на інші порушення правил - і отримайте очищення майданчику від хейтерства і хамства.
спілкуйтеся цивілізовано.
очистіть свої тисячі пагорбів від агресії самостійно.
підтримайте розвиток нормального суспільства. 
Ага, Вєра вже намагалася очистити один пагорб із тисячі. Мимо.
Починати треба із себе. Треба під час написання образливого поста ставити себе на місце свого опонента і уявити, чи приємно буде ото те йому читати. І одразу ж стирати написані образи ще до відправки.

Ви думаєте мені не хочеться нагнути хуїв на оті дрислиння про мого сина на рівному місці - чого він і досі студент, а не прикриває собою розіжрані сраки порохоботів? Або на оті скабрезності із з*їжджанням на приватне життя з інтимним ухилом? Хочеться. Щоразу хочеться, але вчуся відповідати так, щоб тим хитрозробленим умнікам і умніцам аж у сраці закрутило від моєї відповіді. Так, ганяються потім, щоб ще раз уштрикнути і при цьому натиснути на мене доповідь.

А що я маю робити? За перехід на особу опонента, якщо це не містить матюків, у нас виходить не банять, інакше усі оті Агнешки+Бяки+шуршуньчики+натіви+Шаної+хсори та інша срань вже б давно чалилися.

Але якщо постійно на них стукати, то просто не буде коли спілкуватися хоча б з тими, хто хоче спілкуватися, а не із срачістами і срачістками. Так, іноді хочеться на всіх таких любителів переходу на особу опонента понатискати доповіді, але смисл? Я хіба для того зайшла на форум?

Тому не треба робити ухил на кляузнічєство. Краще робити ухил на те, що кожен повинен модерувати себе САМ.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А ты по ебалу не боишься получить?
і це хамовате бидло ще буде мене тут паскудити?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Традиційно перед Різдвом в Україні масово ріжуть свинят :)
:gigi: я теж це замітила. Ще із самого Миколайчика - там гарно пішло - прямо із релігійним ухилом.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?


Тому не треба робити ухил на кляузнічєство.
Карофка, ну для чого ці епітети і синоніми "стукачєства"?
нмд, зайве намагатися зробити щось ганебне з того, що люди намагаються зробити спілкування чистіше.
єдиний момент - так, не всі доповіді теж адекватні, бо надходять і від неадекватних.
але для того вже є модер, щоб визначитися.


кожен повинен модерувати себе САМ.

так, Карофка, я стараюся...
як вважаєш, виходить?
а у тебе, як вважаєш - виходить?  :not_i:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Ну в рожу плюнуть тебе я смогу,  и пощечину зарядить тоже. Пятак расквасить конечно же твой не получится,  я ж не Корова, я женщина мелкая.
Но ты тут лишнего наговорил,  товарищ.
та бачили ми тут всі твої мєлкості, шо аж я ужаснулася такій "мєлкості". Так шо, не бреши, хабалко чорнорота. І да, припини постійно де требьа і де не треба мене зачіпати, бо вже почну я на тебе стукати за провокування срачу.

Ти шо, думаєш, шо ти так будеш срати вічно?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та я бачу, що ця натіві натужно шастає за мною слідом повсюди намагаючись хоч за п"яту вкусити :laugh:
Вона просто лазить по форуму - шукає тих, кого легко можна спровокувати на срачь, щоб потім шоблою закусювати. Воно ж як не посрецця з ким, то день на смарку. Таке враження, ніби не спілкуватися сюди ходять, а на війну.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

дівчата? це про кАрову з вимям повним гівна?
 :lol:
дівчиною ця кало-ферична істота була десь 20 Великих Сонць і 50кг тому.

дівчиною я би ше умовно міг назвати Мирослав з Тигриками, хоча там у кожної
свої крупні таргани бігають. як не на грунти порохофобії так на грунті юлефілії.
Що зробиш, ФУП концентрує малахольних як лінза світло.
:dopovid:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

банять тільки за дповідями, наскільки я помітила. так що по тому кого банять видно хто стукає.

злий вуйко      03.01.2020   Ніколи
Shannou      03.01.2020   13.01.2020 17:27
ЦеDzip      03.01.2020   13.01.2020 17:25
tyv      03.01.2020   13.01.2020 17:23
likemovie      03.01.2020   13.01.2020 17:10
Boxter      03.01.2020   03.03.2020 17:08
newyo   флуд картинками   03.01.2020   12.02.2020 17:07
Wolter      03.01.2020   13.01.2020 17:00
CountdownX      03.01.2020   06.01.2020 16:42
pastor68      03.01.2020   23.01.2020 16:40
vladstepko      03.01.2020   08.01.2020 16:37
TimmiApostolMS      03.01.2020   02.02.2020 16:35
Gremlin      03.01.2020   Ніколи
Donchanin      03.01.2020   02.02.2020 16:30

цікаво що скаженого бабуся з простиралами про юлю та володимир адрійовича за спам картинками ніколи не банили

а тут newyo за 3 картинки на добу банять на 40 днів

де логіка?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Простите,  но я как лицо,  никогда ни за ПР,  ни тем более за Педрыча не голосовавшее,  прямо задействованное в происходящих событиях в стране и пострадавшее от военных действий,  этого ни принять ни простить не могу.
За это я и в морду дам.
;o Ну нєужелі же ти галасавала в 2010 році в другому турі за Юлю Тимошенко? Да нє можед бидь? А якщо не голосувала взагалі, або за непідтримую - це все-одно за Пьодаровичя, так шо, не обольщяйся і не бреши, бо не голосуючи за ЮВТ ти тільки підвищила шанс перемоги Пьодаровичу.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

У меня 160. Возьму скамеечку.
заразом не забудь і вірьовочьку з милом, бо картіна буде не повною.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Не мучайся зря,  меня интересуют мужчины.
Цем тебя в мокрый носик и надобранич
Та ні, судячи із твоїх тутешніх висерів, ти чомусь по дєвачьках, і ніяких мужчин. Так що, хоча б собі зізнайся у своїй орієнтації, якщо боїшся на загал.  :kez_04:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Карофка, ну для чого ці епітети і синоніми "стукачєства"?
нмд, зайве намагатися зробити щось ганебне з того, що люди намагаються зробити спілкування чистіше.
єдиний момент - так, не всі доповіді теж адекватні, бо надходять і від неадекватних.
але для того вже є модер, щоб визначитися.

так, Карофка, я стараюся...
як вважаєш, виходить?
а у тебе, як вважаєш - виходить?  :not_i:
У мене? ммм... Дай вгадаю. Я ПЕРШОЮ ніколи нікого не чіпаю.  Я тільки відповідаю на серлиння. Крапка.
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

на табуретку ставати...
Мене завжди веселять дівки в метро вагою десь під 45-50 кг, які зі всього разгону намагаються "вибороти собі місто" настрибуючи на чоловіка який їх важче мінімум кіло на 60-70 
:laugh:
це як з розгону об стіну...

Ти сьогодні в Метро був?

Мені друзі зхожу історію розказали  :weep:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

дівчата? це про кАрову з вимям повним гівна?
 :lol:
дівчиною ця кало-ферична істота була десь 20 Великих Сонць і 50кг тому.

дівчиною я би ше умовно міг назвати Мирослав з Тигриками, хоча там у кожної
свої крупні таргани бігають. як не на грунти порохофобії так на грунті юлефілії.
Що зробиш, ФУП концентрує малахольних як лінза світло.

Феерический текст :lol:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Gremlin и злий вуйко нiколи
Я не часто сталкивался с этими юзерами ( и не обращал внимания что пишут)
Вроде как гремлин порохобот
За что их?
за це. :)
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

за це. :)

Та прямо за це.
Є ж в правилах пункт 4.1
Всі дорослі й свідомі старі фупчики, певен, що це правило знають.
А ось і гілка:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1064331.msg23554370#msg23554370
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Правильно роблять дівчата.
Чого на вас, порохоботну срань, звертати увагу?
Вчора за нікчему топили, потім вас оптом Фьодорвичу продали, а тепер "заКнура" топите.
А як тільки "фінансування" припинеться то ви як Стіві Джі - зникнете "в туман" :fuck:


 (tu)  (tu)  (tu)
Краще і не охарактеризуєш...
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Погано. В принципі і серед них багато досить таки нормальних людей, які чомусь одуріли і вважають що світ зійшовся клином на цьому брехунові.
Інша справа це професійні порохоботи які працюють над створенням позитивного  іміджу цієї свині, яка в принципі є самою шкідливою свинею в українській владі, тому що використала в принципі патріотичні почуття народу  щоб сісти на шию українців. Яка зуміла розвести народ як наперсточник розводить лохів.

…. якщо дозволите, додам, що таким чином ці патріотичні почуття "приватизувала" та нав'язала суспільству думку, що патріотом може бути тільки воно та ВОНО прихильники...
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

ти ба який моралiст)


Усі пристойні фупчеги знають, що у порохоботів мораль абсолютно відсутня... у вас у повазі тільки КОШТ, а все інше: "нічого особистого..".
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Усі пристойні фупчеги знають, що у порохоботів мораль абсолютно відсутня... у вас у повазі тільки КОШТ, а все інше: "нічого особистого..".
:lol:  :weep:

список пристойних в студію, пліз!
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

параду хамів
пам'ятаю  такий . Парад  сьостр.

ну  й  про гілочку і  відомих персонажів з  вождьом пьотром
 Воно  ясно з  2014  року -  хто  не  за  петю порошена не українець. Тре  його  бити і  всьо  такоє.
І  ващє  хто  не  за  петю  той  хам
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

В тему бана:
"Говорите ибо жизнь коротка. Слишком много тоже не киздите". (С)  :gigi:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?
mar

В тему бана:
"Говорите ибо жизнь коротка. Слишком много тоже не киздите". (С)  :gigi:


 (tu)  :D
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Ага, Вєра вже намагалася очистити один пагорб із тисячі. Мимо.
Починати треба із себе. Треба під час написання образливого поста ставити себе на місце свого опонента і уявити, чи приємно буде ото те йому читати. І одразу ж стирати написані образи ще до відправки.

Ви думаєте мені не хочеться нагнути хуїв на оті дрислиння про мого сина на рівному місці - чого він і досі студент, а не прикриває собою розіжрані сраки порохоботів? Або на оті скабрезності із з*їжджанням на приватне життя з інтимним ухилом? Хочеться. Щоразу хочеться, але вчуся відповідати так, щоб тим хитрозробленим умнікам і умніцам аж у сраці закрутило від моєї відповіді. Так, ганяються потім, щоб ще раз уштрикнути і при цьому натиснути на мене доповідь.

А що я маю робити? За перехід на особу опонента, якщо це не містить матюків, у нас виходить не банять, інакше усі оті Агнешки+Бяки+шуршуньчики+натіви+Шаної+хсори та інша срань вже б давно чалилися.

Але якщо постійно на них стукати, то просто не буде коли спілкуватися хоча б з тими, хто хоче спілкуватися, а не із срачістами і срачістками. Так, іноді хочеться на всіх таких любителів переходу на особу опонента понатискати доповіді, але смисл? Я хіба для того зайшла на форум?

Тому не треба робити ухил на кляузнічєство. Краще робити ухил на те, що кожен повинен модерувати себе САМ.


Дуже прикольно читати нотації про те, що "треба під час написання образливого поста ставити себе на місце свого опонента і уявити, чи приємно буде ото те йому читати. І одразу ж стирати написані образи ще до відправки" від людини, яка змогла вилікуватися від розмов на ФУПі  матючками та образами тільки постійними банами.

Бо раніше Кароффка зненацька забігала на ФУП, залишала тут кілька коментів з матючинням і...вилітала на кілька днів в бан. Охолонути.

Це вже потім вона навчилася керувати своїм, як вона сама пише,  "серлинням" так, щоб не попадати під бани. Але ж  продовжує свято вірити, що сама вона "першою нікого не чіпає"...
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Дуже прикольно читати нотації про те, що "треба під час написання образливого поста ставити себе на місце свого опонента і уявити, чи приємно буде ото те йому читати. І одразу ж стирати написані образи ще до відправки" від людини, яка змогла вилікуватися від розмов на ФУПі  матючками та образами тільки постійними банами.

Бо раніше Кароффка зненацька забігала на ФУП, залишала тут кілька коментів з матючинням і...вилітала на кілька днів в бан. Охолонути.

Це вже потім вона навчилася керувати своїм, як вона сама пише,  "серлинням" так, щоб не попадати під бани. Але ж  продовжує свято вірити, що сама вона "першою нікого не чіпає"...
Осталось тебе научиться "кэрувать" своей струей брехни и манипуляций, и из тебя почти получится почти нормальный юзверь. :D
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

та бачили ми тут всі твої мєлкості, шо аж я ужаснулася такій "мєлкості". Так шо, не бреши, хабалко чорнорота. І да, припини постійно де требьа і де не треба мене зачіпати, бо вже почну я на тебе стукати за провокування срачу.

Ти шо, думаєш, шо ти так будеш срати вічно?
Коров а, я правильно поняла,  что ты меня решила выдавить отсюда?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

:lol:  :weep:

список пристойних в студію, пліз!

методом виключення - порохоботи мінус....
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

методом виключення - порохоботи мінус....
Какое предвзятое убеждение)
А впрочем - какая уже разница
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Жесть...
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

:lol:  :weep:

список пристойних в студію, пліз!
хм... а й дійсно, щас пристойних тут днем з вогнем
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

список пристойних в студію, пліз!
...особливо із зельоних друзєй...народа...в прочем....какая разніца...всі пристойні грають на піаніно...це як мінімум...а непристойні цього не вміють... :blush2:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

Коров а, я правильно поняла,  что ты меня решила выдавить отсюда?

так ты сама за метлой не следишь, вот зачем ник исковеркала щяс?  :dirol:
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А хто на Пшеничку стукнув? Вірніше, за шо йому десятка прилетіла?
   
Re: А шо то сьогодні за покіс?

А хто на Пшеничку стукнув? Вірніше, за шо йому десятка прилетіла?
хамське бидло як завжди.
не тримало язика.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія