Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Ну так ви точку зору влади обстоюєте? Ну то дайте людям услід за європейськими цінами на газ європейські ж зарплати, щоб люди могли платити по 8-12 тисяч грн. за тисячу кубометрів.
В ситуації що склалася, ціна на газ для населення 8,5 грн. за куб, просто спричинить хвилю неплатежів і все. Населення просто не потягне таку ціну через низькі доходи.

що значить "дайте європейські зарплати"? зарплати платить роботодавець, а не держава. в державних структурах якраз намагаються щось робити: медична реформа дає можливість заробити гарним лікарям, у освітян зростають зарплати. але держава бідна, купа боргів набраних попередньою владою, йде війна. тому зразу європейських зарплат в держструктурах платити не будуть звичайно.

але платяться субсидії найбільш незаможним. з січн буде монетизація. також стимулюється утеплення домовок і перехід на інші види опалення. 

держава діє не ідеально, але правильно і послідовно.
   
высокая цена идет в прибыль нафтогаза , а оттуда в бюджет

Перший промінь воз'єднання манюпаса і влади)
   
зарплаты не даются, зарплаты нужно заработать
любая власть хотела бы поднять зарплату до высокого уровня. но простой закон и указ здесь не работает, все сразу съест инфляция

Ні, ну зрозуміло ж, що я мав на увазі — створить умови, щоб люди заробляли. Якщо у людини зарплата 8-9 тисяч гривень, ну де він візьме гроші платити таку ціну? Він просто заб'є та перестане платити, так само як і мільйони інших.

Але дехто вважає, що ось саме це і є справжня ринкова економіка.  :)
   
Ні, ну зрозуміло ж, що я мав на увазі — створить умови, щоб люди заробляли. Якщо у людини зарплата 8-9 тисяч гривень, ну де він візьме гроші платити таку ціну? Він просто заб'є та перестане платити, так само як і мільйони інших.

Але дехто вважає, що ось саме це і є справжня ринкова економіка.  :)

с зарплаты 9000 можно найти штуку на отопление )
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Ні, ну зрозуміло ж, що я мав на увазі — створить умови, щоб люди заробляли. Якщо у людини зарплата 8-9 тисяч гривень, ну де він візьме гроші платити таку ціну? Він просто заб'є та перестане платити, так само як і мільйони інших.

Але дехто вважає, що ось саме це і є справжня ринкова економіка.  :)

ні, справжня економіка, це коли купувати за 450 а продавати за 90. і за ці 90 баксів за 1тис.кубів газу хтось буде опалювати особняк на 500м.кв. і підігрівати приватний басейн. а я, як людина, яка не споживає газ, буду цей підігрів оплачувати. і навіть не тільки я, але і мої діти, бо кредити, які покривали дельту між 450 і 90, ми ще довго віддавати будемо.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

зарплаты не даются, зарплаты нужно заработать

Так вот чем ментам, прокурорам, митникам  и всем кто с бюджета зарплаты получают надо заниматься - зарабатывать. Так мне кажется они этим и занимаются. Только вой про коррупцию надо прекратить.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Так вот чем ментам, прокурорам, митникам  и всем кто с бюджета зарплаты получают надо заниматься - зарабатывать. Так мне кажется они этим и занимаются. Только вой про коррупцию надо прекратить.

якщо Вам здається що щось не так з мєнтами, прокурорами і митниками, то пропонуйте реформу МВС, прокуратури і митниці. а не кричіть про геноцидні ціни на газ.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

якщо Вам здається що щось не так з мєнтами, прокурорами і митниками,
Та не как раз все так - они зарабатывают как и остальные. Зарабатывать то надо....на газ :)
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Та не как раз все так - они зарабатывают как и остальные. Зарабатывать то надо....на газ :)

чудово.
отже з тим що газ повинен бути по ринковій ціні Ви згодні?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Ну и еще не забудь про пенсов работавших всю жизнь .... Им как заработать? Посмотри вокруг себя это они 90% всего построили если не больше ... Где их гыдне життя?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

отже з тим що газ повинен бути по ринковій ціні Ви згодні?
И где продавцы? Где я могу купить газ? Или тепло в квартире? Где рынок?
   
Я приблизно уявляю, що пропонує Юля.

В України в 2010-2013 роках на потреби ЖКГ витрачалося від 19 до 22 млрд. кубічних метрів газу. Внутрішній видобуток складав приблизно такий самий об'єм.
Тобто вона хоче весь газ внутрішнього видобутку пусти на потреби ЖКГ, по 90 доларів за тис. кубометрів. А олігархам купувати імпортний газ у відповідності до світових цін.
ну а які гарантії що дімас фірташ знов не забажає для своїх заводів дешевого газку по нарідним цінам, та споживання жкг знов містичних шляхом не зросте раза в 2    :facepalm:
   
Тьо що неринкові механізми породжують корупцію.

Це як з прогоном ворожого вугілля через "ротердам"? Чи замовлень МО через свої підприємства з подальшим впарюванням армії непотрібного лайна за космічними цінами? А може як мільйонні дотації своїм корешам?

Завжди знайдеться той хто буде брати газ задешево і продавати по ринковій ціні.

Ясна річ, все залежить від того, хто контролює процес. Зараз, наприклад, куди вигідніше поділити прибуток з Шуфричем та Медведчуком ніж полегшити життя народу. Тим більше всі друзі-товариші з однієї партії
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Это не ринкова цена - это допналог. Сам гройсман и порошенко про это говорят. Чем вы слушаете?
   
Ну и еще не забудь про пенсов работавших всю жизнь .... Им как заработать? Посмотри вокруг себя это они 90% всего построили если не больше ... Где их гыдне життя?
ну он папередники микіла янівич та люля тимошонька нашим пенсам гідне життя в кредит гарантували поки могли, жаль тіки лохи давати кредити за так перевелися    :weep:
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Ну и еще не забудь про пенсов работавших всю жизнь .... Им как заработать? Посмотри вокруг себя это они 90% всего построили если не больше ... Где их гыдне життя?

і що вони простроїли? власне що построїли те і мають. у нас зараз країна яку построїли сучасні пенсіонери. не тільки їх в тому вина, але їх в тому числі. і я дуже не хочу стати таким пенсінером потім, тому і хочу ринкову ціну на газ зараз.

у мене батьки померли. поки були живі - я допомогав грошима. зараз з мене вираховують податки по солідарній системі в пенсійний фонд  - і я не проти. хай моя частка від газу внутрішнього видобутку йде на інвестиції у видобуток і на субсидії нужденним - я не проти.
але я дуже проти, щоб хтось грів свій приваний басейн по 90 баксів за 1тис.куб. за мій рахунок.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

И где продавцы? Где я могу купить газ? Или тепло в квартире? Где рынок?

буде ринкова ціна - буде і ринок. поки що по 8500 гивен за 1тис.куб. згоден продавати тільки Нафтогаз.
але якщо Ви юр.особа, то є газова біржа в Україні. можу дати посилання, якщо самі не знайдете.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

даремно не думаєте, бо змінилося.

 :lol:  :weep:
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

я дуже проти, щоб хтось грів свій приваний басейн по 90 баксів за 1тис.куб. за мій рахунок
Не переживате за этих - если вы немного "глубже" посмотрите - то вы им обеспечиваете не только газ по 90 но и премии по 10млн. долларов, а если еще "поглубже" то поймете что на "налоге" на газ вы обепечиваете им баснословные прибыли, при которых цена газа им вообще по-барабану.
   
а шо будет тебе лично с того, шо продаст задорого?

Вот если бы выручку зачисляли всем на карточки, то - да, а так, на высокой цене будут греться шоколадные барыги, ну и боты оклады получать, а шо пересичный?

А это и есть конечная цель на данный момент
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Не переживате за этих - если вы немного "глубже" посмотрите - то вы им обеспечиваете не только газ по 90 но и премии по 10млн. долларов, а если еще "поглубже" то поймете что на "налоге" на газ вы обепечиваете им баснословные прибыли, при которых цена газа им вообще по-барабану.

не треба мені таки брехні розповідати. у мого колеги тесть - мільйонер. будинок у Великій Димерці 2000м.кв. зараз платить за газ 12000 в місяць в опалювальний сезон. раніше платив як Ви розумієте в рази менше.
і киньте повторювати Ваші фантазії про "податок на газ". нема ніякого податку на газ. є пільгова ціна на газ для населення і вимога МВФ перейти на ринкове ціноутворення.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

поки що по 8500 гивен за 1тис.куб. згоден продавати тільки Нафтогаз.
поки що если бы не субсидии (еще одна коррупционная схема, в которой деньги просто передаются напрямую олигархам) - цена не только не увеличилась бы а я думаю уменьшилась. А когда есть субсидии можно газ и по 100 втюхивать - от этого только "навар" будет больше. Разве не очевидо.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

поки що если бы не субсидии (еще одна коррупционная схема, в которой деньги просто передаются напрямую олигархам) - цена не только не увеличилась бы а я думаю уменьшилась. А когда есть субсидии можно газ и по 100 втюхивать - от этого только "навар" будет больше. Разве не очевидо.

не очевидно.
монетизація з 1 січня.
те що субсидії просто корупційна схема - це брехня.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

споживання газу населенням зменшується. то про яке втюхування може йти мова і про яку корупційну схему субсидій?
корупції зараз на порядок менше ніж при овочу і при тимошенко.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

споживання газу населенням зменшується. то про яке втюхування може йти мова і про яку корупційну схему субсидій?
корупції зараз на порядок менше ніж при овочу і при тимошенко.

 :lol:

У тебе непогано виходить! Головне не зупиняйся!  (tu)
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

:lol:

У тебе непогано виходить! Головне не зупиняйся!  (tu)

зате в тебе погано.
зупинись!
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

зате в тебе погано.
зупинись!

Радий би, але різні шоколадні коміки не дають це зробити
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Радий би, але різні шоколадні коміки не дають це зробити

ти сильніший них, ти зможеш.
головне, ти розумієш, що твоя писанина - це униле гівно. повір у себе, ти можеш перестати писати і зробити ФУП цікавішим.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Схема когда независимо от цены продавец получает деньги за товар - это покруче коррупции. Эта схема хороша только когда 1-2% процента покупателей этим пользуется. Когда этим пользуется 50% а может и более покупателей - это не корупция - это суперкорупция. Приходишь в магазин - покупай что хочешь по любой цене - плати 10 грн - остальное за тебя заплатят продавцу. Какие цены продавец поставит? Угадайте. И еще. Почему при рыночной цене на газ в той же европе-америке в каждой стране цены на газ разные? Ну рынок же он для всех рынок?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Схема когда независимо от цены продавец получает деньги за товар - это покруче коррупции. Эта схема хороша только когда 1-2% процента покупателей этим пользуется. Когда этим пользуется 50% а может и более покупателей - это не корупция - это суперкорупция. Приходишь в магазин - покупай что хочешь по любой цене - плати 10 грн - остальное за тебя заплатят продавцу. Какие цены продавец поставит? Угадайте. И еще. Почему при рыночной цене на газ в той же европе-америке в каждой стране цены на газ разные? Ну рынок же он для всех рынок?

ти брешеш і маніпулюєш, при чому свідомо.
я вже кілька разів повторив - у нас зараз нема ринкових цін для фізосіб. є пільгові фіксовані ціни. і якраз МВФ вимагає ринкового ціноутворення і тоді ціни і будуть різними - в залежності від постачальника, віддаленості від родовищ і т.п.

щодо субсидій то знову повторюю - в січні монетизація. люди платитимуть за стільки газу, скільки спожили. а якщо зекономлять, то залишать гроші від субсидії собі. зразу монетизацію боялися вводити, за два роки все прорахували, зробили ревізію субсидантів і вводять.

тому ще раз прошу - перестань брехати.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

ти сильніший них, ти зможеш.
головне, ти розумієш, що твоя писанина - це униле гівно. повір у себе, ти можеш перестати писати і зробити ФУП цікавішим.

Не відволікайся на дрібниці, а то народ так і не дізнається про користь пальмового масла
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:
den

корупції зараз на порядок менше ніж при овочу і при тимошенко.
між іншим це цитата від Сергія Лєщєнка
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

між іншим це цитата від Сергія Лєщєнка

Семен не вірить Лещенку після того як Сірьожа підставив його з квартирою.
Семен надривався, захищав Сірьожу, виставляв себе клоуном. А той навіть на ремонт не покликав.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Сылка
Во-первых не тыкайте. Я с вами "водку не пил".
Во-вторых брешуть собаки.
В-третих покажите рыночную цену на газ по ссылке и объясните как рынок так работает, что цена газа в разных странах отличается в 3 раза для населения.
В-четвертых, в сични монетизация - даже если допустить это (а еще учесть на сколько нормы уменьшились - но это другая история), то 4,5 года вы соглашаетесь, что таки была мегакоррупция.
В-пятых, рынок это когда есть покупатели и продавцы - ни тех ни других нет. Это не рынок - это простое ...(тут хочется сказать - нае..лово). Ну вы поняли.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Сылка
Во-первых не тыкайте. Я с вами "водку не пил".
Во-вторых брешуть собаки.
В-третих покажите рыночную цену на газ по ссылке и объясните как рынок так работает, что цена газа в разных странах отличается в 3 раза для населения.
В-четвертых, в сични монетизация - даже если допустить это (а еще учесть на сколько нормы уменьшились - но это другая история), то 4,5 года вы соглашаетесь, что таки была мегакоррупция.
В-пятых, рынок это когда есть покупатели и продавцы - ни тех ни других нет. Это не рынок - это простое ...(тут хочется сказать - нае..лово). Ну вы поняли.

ок, вибачте за тикання. але та безсовісна неправда і маніпуляція яку ви тут розповсюджуєте незалишила в мене ні крихти поваги до вас.

що значить "покажіть ринкову ціну за посиланням"? ось вам посилання де можете побачити ринкову ціну: https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/
наприклад,
Информация о средневзвешенных ценах на природный газ по результатам заключенных сделок на ТБ «Украинская энергетическая биржа» по состоянию на 25.10.2018 г.
ноября 2018             12130.40 грн/тыс. куб. м

не було мегакорупції 4.5 роки. субсидії тільки 3 роки як ввели. і субсидії вводилися не заради корупції а для впровадження ринкових цін і зниження корупції. хоча недоліками немонетизованих субсидій могли користуватися певним чином облгази. але можна побачити скільки грошей було витрачено на субсидії і скільки грошей Нафтогаз перерахував в бюджет. різниця зростає кожен рік. після монетизації зросте ще більше. 

тому повторюю, ви маніпулюєте і говорте неправду.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Во-первых, слово манипуляция подразумевает конкретики. Сколько слово конфета не говори во-рту сладко не станет. Ну теперь я скажу что вы манипулируете - что от этого изменится. Конкретнее - где манипуляция. В том что наше население самое бедное в европе? В том что государство (социальное по конституции) не выполняет своих функций обеспечивать достойную жизнь своим гражданам? В том что довели до скотского состояния просить у государства милостыню в виде субсидий около половины населения?
Во-вторых, мне совершенно все-равно ваше ко мне отношение. Есть просто такое понятие - воспитание. И если вы высказываете свою мысль на форуме или оппонируете собеседнику (или такому манипулятору как я) вы в первую очередь уважайте читателей своих "опусов", чтобы им не было огидно вас читать.
В-третих. Я совершенно не отслеживаю, когда как и кому дают субсидии. И это конечно большая разница обкрадывать 3 года или 4,5. 3 года - это нормально. Правда? "не було мегакорупції 4.5 роки. субсидії тільки 3 роки як ввели". Это совсем меняет картину. А откуда тогда нафтогаз денег взял на перерахування в бюджет? Вас эта мысль никогда не посещала? Если нафтогаз - единый продавец работает с такими прибылями то зачем еще больше цену делать? (тут я подскажу - чтобы еще больше красть). Сам гройсман боролся год против поднятия цены с его же слов. Ну это же рыночник, не так ли. Сам порошенко говорил, что уменьшится цена на газ, если убрать коррупционную составляющую. Не так ли. Или опять я великий манипулятор? Может надо немного память иметь, а не "вилять вместе с линией партии"?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Во-первых, слово манипуляция подразумевает конкретики. Сколько слово конфета не говори во-рту сладко не станет. Ну теперь я скажу что вы манипулируете - что от этого изменится. Конкретнее - где манипуляция. В том что наше население самое бедное в европе? В том что государство (социальное по конституции) не выполняет своих функций обеспечивать достойную жизнь своим гражданам? В том что довели до скотского состояния просить у государства милостыню в виде субсидий около половины населения?
Во-вторых, мне совершенно все-равно ваше ко мне отношение. Есть просто такое понятие - воспитание. И если вы высказываете свою мысль на форуме или оппонируете собеседнику (или такому манипулятору как я) вы в первую очередь уважайте читателей своих "опусов", чтобы им не было огидно вас читать.
В-третих. Я совершенно не отслеживаю, когда как и кому дают субсидии. И это конечно большая разница обкрадывать 3 года или 4,5. 3 года - это нормально. Правда? "не було мегакорупції 4.5 роки. субсидії тільки 3 роки як ввели". Это совсем меняет картину. А откуда тогда нафтогаз денег взял на перерахування в бюджет? Вас эта мысль никогда не посещала? Если нафтогаз - единый продавец работает с такими прибылями то зачем еще больше цену делать? (тут я подскажу - чтобы еще больше красть). Сам гройсман боролся год против поднятия цены с его же слов. Ну это же рыночник, не так ли. Сам порошенко говорил, что уменьшится цена на газ, если убрать коррупционную составляющую. Не так ли. Или опять я великий манипулятор? Может надо немного память иметь, а не "вилять вместе с линией партии"?

маніпуляція в тому що ви повторюєте штампи: "магакорупція", "вища ціна щоб більше красти" і т.п. ви тупо займаєтеся пропагандою у маніпуляцією, бо вища ціна якраз щоб менше крали.
ви маніпулюєте, бо бідність населення є наслідком в тому числі неринкових ціна на газ і комуналку. ви маніпулюєте, бо до скотського стану населення довело себе саме тим що голосує за дешевих популістів які обіцяють газ по 50 і роздають гречку.
ще раз, субсидії вводилися щоб менше крали на різниці цін на газ. чого власне ми і досягли.
видобуток зростає, споживання населенням падає. є заперечення? якщо нема, то теперішня політика в газовій сфері правильна. а ви захищаєте корупцію.

Гройсман не риночник. хто вам сказав що він риночник? він політик і будує політичну кар'єру.
Порошенко говорив популістичну фігню. якщо зменшиться корупція в газовій сфері то збільшаться доходи бюджету і Нафтогазу. можливо збільшаться субсидії. але ціна повинна бути ринковою.

і покажіть мені де я виляв "з лінією партії". чекаю.
 
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Да я забыл про биржу. Вы много там газа купили? Или может быть покажете кто из ваших соседей купил?
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

Да я забыл про биржу. Вы много там газа купили? Или может быть покажете кто из ваших соседей купил?

Ви знову маніпулюєте.
маніпуляція полягає в тому, що фізособам на біржі газ купувати не можна - треба бути юрособою. але і постачальникам газу для фізосіб купувати газ на біржі невигідно, адже населення не захоче купувати газ за ринковими цінами, тому що Нафтогаз за наказом уряду продає газ для населення за фіксованою пільговою ціною.

сподіваюся вам стало зрозуміло, чому ви є маніпулятор.
   
Re: Ціна газу має складати 90 доларів за 1000 кубів :facepalm1:

хочу додати, що на мю думку ви - негідник.
бо чудово розумієте що таке ринкові ціни на газ, чому вони необхідні для України і що це єдний спосіб наростити власний видобуток, зменшити споживання, зменшити корупцію повязану на подвійну ціну на газ, дати поштовх до зростання альтернативним видам опалення, дати стимул до утеплення будинків.

але через політичну доцільність ви критикуєте абсолютно вірні кроки влади і приносите шкоду державі.
вам має бути соромно, якщо у вас лишилася хоч крихта совісті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія