Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завів собі Капітроніка

Завів собі Капітроніка

Xiaomi  RoboRock S5 Max
Син чомусь його назвав Капітронік  :lol:

Кльова штука. Я скептично був налаштований щодо якості, але змінив думку.
Сам намалював мапу квартири і якісно прибрав і протер вологою підлогу

Тепер мене дружина не буде напрягати пилососити квартиру  :laugh:



   
Re: Завів собі Капітроніка

У мене перша версія.
Теж для щоденного прибирання ідеально. З вологим прибиранням вирішили не купувати.
Лише дві трабли. Не бачить дзеркальні двері шафи коли будує мапу. І заповзав на хромовану дискову ніжку барного стільця. Довелося підколхозити і зробити підставки під стільці щоб на 1 см припідняти ніжку над підлогою
   
Re: Завів собі Капітроніка

У мене перша версія.
Теж для щоденного прибирання ідеально. З вологим прибиранням вирішили не купувати.
Лише дві трабли. Не бачить дзеркальні двері шафи коли будує мапу. І заповзав на хромовану дискову ніжку барного стільця. Довелося підколхозити і зробити підставки під стільці щоб на 1 см припідняти ніжку над підлогою

томущо в тебе вродь відеосенсор, а тут лазерный дальномер
поки нарікань нема в мене. Кльова забавка, правда ніхера не дешева курва

ніде не застряє і вискакує на доволі високий килимок
   
Re: Завів собі Капітроніка

У мене перша версія.


А какая именно модель? А то их там черти сколько
   
Re: Завів собі Капітроніка


Ворюга та бешкетник цей робот
краде підзарядкі телефоні
і зруйнував мою кровать
   
Re: Завів собі Капітроніка

А я собі купив IRobot Roomba 960.
Також задоволений як слон.
   
Re: Завів собі Капітроніка

для хардовой уборки не годится (если срач ппц) а для лайтовой проще самому с тряпочкой пройтись чем эту шнягу заряжать и поправлять.
   
Re: Завів собі Капітроніка

куча мест куда оно не заедет в квартире и даже не поедит, но решив что работа выполнена закончит и поедет парковаться.
   
Re: Завів собі Капітроніка

А какая именно модель? А то их там черти сколько

Mi Robot Vacuum Cleaner
   
Re: Завів собі Капітроніка

куча мест куда оно не заедет в квартире и даже не поедит, но решив что работа выполнена закончит и поедет парковаться.

У мене максимально меблі без ніжок: або консольні або суцільні до підлоги

А по кутках самому хоч іноді прибирати тре. Як і протирання вологе.
Я старого пилососа викинув, лишив робота і "електровіник" акумуляторний Гнусмас (заодно салон бібіки можна прибрати)
   
Re: Завів собі Капітроніка

для хардовой уборки не годится (если срач ппц) а для лайтовой проще самому с тряпочкой пройтись чем эту шнягу заряжать и поправлять.

тобто "заряджати"?!
ця шняга сама на базу повертається заряджатися
   
Re: Завів собі Капітроніка

куча мест куда оно не заедет в квартире и даже не поедит, но решив что работа выполнена закончит и поедет парковаться.

Ця штука залазить в такі масця, куди звичайним пилососом не залазиш звичайно.
У мене кішка любить сидіти під ліжком і там повно шерсті завжди, звичайним пилососом туди раз в тиждень залізеш, але для ковра то недостатньо.
А Румба шастає там кожен день. Якщо є домашні тварини, то автоматичний пилосос - це незамінна штука.
   
Re: Завів собі Капітроніка

для хардовой уборки не годится (если срач ппц) а для лайтовой проще самому с тряпочкой пройтись чем эту шнягу заряжать и поправлять.

Якщо в тебе срач, то і звичайний пилосос не допоможе, бо для нього також треба прибирати все з полу.
   
Re: Завів собі Капітроніка

для хардовой уборки не годится (если срач ппц) а для лайтовой проще самому с тряпочкой пройтись чем эту шнягу заряжать и поправлять.

воно само себе заряджає, налаштував зони і задав дні і час коли прибирати і все.

   
Re: Завів собі Капітроніка

Ця штука залазить в такі масця, куди звичайним пилососом не залазиш звичайно.
У мене кішка любить сидіти під ліжком і там повно шерсті завжди, звичайним пилососом туди раз в тиждень залізеш, але для ковра то недостатньо.
А Румба шастає там кожен день. Якщо є домашні тварини, то автоматичний пилосос - це незамінна штука.

в мене дружина просто в захваті що він заліз під двуспальне велике ліжко і все там пропилососив і помив підлогу
   
Re: Завів собі Капітроніка

Якщо в тебе срач, то і звичайний пилосос не допоможе, бо для нього також треба прибирати все з полу.
особливо собаче лайно  :D
   
Re: Завів собі Капітроніка

особливо собаче лайно  :D
Показати зображення...

 :facepalm1:

Це постановочна фотка, скоріше за все навмисно намальоване на підлозі, а пилосос прсто поставлено в кінці.
 Ти спробуй один раз вмочити щітку у фарбу у провести таку лінію, чи надовго вистачить фарби.

І ще домашні тварини (коти і собаки) в більшості своїй не серуть на пол, коти ходять в лоток, а собаки на вулиці, якщо заними дивитись звичайно.
А от шерсть тварини трусять постійно, і її прибрати важко, бо ти сам не будеш пилососити кожен день, а робот робить це регулярно.
   
Re: Завів собі Капітроніка

Ох вже ці елітарні айтішники що мають по 8к євро на місяць  :facepalm:  Не можуть найняти клінінгову кантору щоб раз на тиждень 3 години прибрала зйомну фатерку  :facepalm: Все закуповують якийсь електронний джанк.

Хоч я і не ІТшник :shuffle: , але
Електронний джанк - це прикольно, стильно і молодіжно.  :tongue:
А клінінгові контори - це борінг. :K
   
Re: Завів собі Капітроніка

Електронний джанк - це прикольно, стильно і молодіжно.
Звісно прикольно, коли знімаєш хату квадратів на 70, а маєш пару десятків девайсів. Ну його нах.
   
Re: Завів собі Капітроніка

Звісно прикольно, коли знімаєш хату квадратів на 70, а маєш пару десятків девайсів. Ну його нах.

ну залежить яких девайсів :-)

Пара роутерів і репітор теж девайси .

В мене в загальному не багато девайсів.

А квартира то зло, без окремої кімнати робочої.
В мене з дружиною деколи палка дискуссія коли я щось собі попаяти яку електроніку задумаю. Особливо останній час коли багато паяю по радіолюбительські темі, там антени, балуни і т.д. :-)
   
Re: Завів собі Капітроніка

ну залежить яких девайсів :-)
Та будь-яких, треба ж десь зберігати.

В мене з дружиною деколи палка дискуссія коли я щось собі попаяти яку електроніку задумаю. Особливо останній час коли багато паяю по радіолюбительські темі, там антени, балуни і т.д. :-)
Так а шо маючи 8к ойро не можна зняти пристойний будинок квадратів на 300-400?
   
Re: Завів собі Капітроніка

Та будь-яких, треба ж десь зберігати.

Так а шо маючи 8к ойро не можна зняти пристойний будинок квадратів на 300-400?

навіщо?  мені вистачає 3хкімнатної квартири.
на 300-400 метрів будинок по грошам краще зекономити.

Думав весною приватний будинок купувати, але ще трохи зачекаю, ціни падають досить суттєво. Зачекаю краще до осені  :gigi:
   
Re: Завів собі Капітроніка

навіщо?  мені вистачає 3хкімнатної квартири.
Та і одно кімнатної вистачить з таким підходом.

По суті треба:

1) спальня кожній дитині
2) спальня батькам
3) робоча кімната
4) лівінг рум
5) кімната для зберігання хламу

Я хз як 3х кімнат на усе це вистачить. Тим більше, якщо є можливість арендувати за якусь тисячу.
   
Re: Завів собі Капітроніка

Та і одно кімнатної вистачить з таким підходом.

По суті треба:

1) спальня кожній дитині
2) спальня батькам
3) робоча кімната
4) лівінг рум
5) кімната для зберігання хламу

Я хз як 3х кімнат на усе це вистачить. Тим більше, якщо є можливість арендувати за якусь тисячу.

Ось з другою дитячою в мене проблема зараз.
Робоча і лівінг рум в мене разом.  Не все так погано.
Єдине що задрачує це велосипеди в підвалі. Мало того задрачує їх звідти викатувати. Так ще прийшлось ставити GSM сигналізацію туди щоб мінімізувати шанси крадіжки. А на 4 поверх (без ліфта) додому тягати не варіант.

Але ще з півроку потерпить. Далі буде будинок.

П.С. А якусь тисячу краще приберегти на облаштування свого будинку. :-)
   
Re: Завів собі Капітроніка


Ось з другою дитячою в мене проблема зараз.
Отож.
Робоча і лівінг рум в мене разом.
Це фігня.

Але ще з півроку потерпить. Далі буде будинок.

П.С. А якусь тисячу краще приберегти на облаштування свого будинку. :-)
Так ти ж всеодно знімаєш. Різниця буде баксів 500, що при 8к на місяць - пару робочих днів.

Я вже не кажу про те, що можна зняти, пожити і переїхати, тим більше маючи бабло у Ужгороді.
   
Re: Завів собі Капітроніка

Вопрос к владельцам. Хочу купить из-за собаки. Он много линяет и практически круглый год. Живет он на первом этаже дома. Это кухня-гостиная около 40 м кв. Ну там ещё коридор и ванная.

Какой объём камеры для мусора? У меня пылесос с чашей. Так после одного прохода шерсти размером с кулак.

Поместится в робота на один раз?
   
Re: Завів собі Капітроніка

Вопрос к владельцам. Хочу купить из-за собаки. Он много линяет и практически круглый год. Живет он на первом этаже дома. Это кухня-гостиная около 40 м кв. Ну там ещё коридор и ванная.

Какой объём камеры для мусора? У меня пылесос с чашей. Так после одного прохода шерсти размером с кулак.

Поместится в робота на один раз?

поміститься на два може і три рази думаю
   
Re: Завів собі Капітроніка

Тепер мене дружина не буде напрягати пилососити квартиру  :laugh:

Я б виключав ліньків з масонства!  B-)
   
Re: Завів собі Капітроніка

Я б виключав ліньків з масонства!  B-)

ну дай таким як ти волю щось вирішувати ...   :laugh:
   
Re: Завів собі Капітроніка
Agh

Я старого пилососа викинув, лишив робота і "електровіник" акумуляторний Гнусмас (заодно салон бібіки можна прибрати)
Аналогічно, Neato D5 + Dyson V6, ідеальна комбінація на всі випадки життя.
   
Re: Завів собі Капітроніка

Виявляється діджіталізація то ознака ніщєбродства, найми посудомийку, прибиральницю, а замість нетфлікса можна покликати живих акторів, щоб по-багатому було. :)
   
Re: Завів собі Капітроніка

ТС а почему выбрал именно эту модель?

Есть с влажной уборкой за 7500 грн. Я по характеристикам не понял в чем разница
   
Re: Завів собі Капітроніка

ТС а почему выбрал именно эту модель?

Есть с влажной уборкой за 7500 грн. Я по характеристикам не понял в чем разница

ой, я вже і не памятаю, я дивився купу порівнянь. Таблиці, обзори на ютубі перед покупкою.
Я вже не памятаю що там було. Були якісь ключові фішки які мені були потрібні. 
Там акумулятор помойму в два рази менший і по навігації і вологому прибиранні щось було не те.
   
Re: Завів собі Капітроніка

й, я вже і не памятаю, я дивився купу порівнянь.


Понял. Спасибо. Я так и понял, что чтение характеристик и описания не дадут понимания(((
   
Re: Завів собі Капітроніка

Перед тим як купувати раджу поцікавитися що таке "вологе прибирання" в роботах-пилососах.
Може то не те що ви очікували
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія