Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А у вас есть связь с вашим семейным врачом?

Та до сраки той мобільний.
Знайомий подзвонив  сімейній лікарці, сказав шо його турбує біль у грудях, мабуть шось з серцем (а до того вже були трабли, в лікарні лежав).
Вона йому сказала шо мовляв то фуйня, тим паче час вже не робочий, а от завтра все порішаємо. Вночі чувак помер. А лікарці пох - працює собі й далі.
   
Декларацію оформляла  на цьому тижні. На сайті національної служби здоров'я змогла зорієнтуватися в яких лікарів ще не заповнений ліміт, виявилося що на Франківськ всього пару лікарів повністю набрали максимальну кількість декларацій. Вибирала між лікарями приватних клінік. Знайшла через фейсбук, домовилася, перестала копії документів. Оформила дистанційно. Маю моб.тел. та месенджер тепер вже свого сімейного лікаря.

В Києві вибір набагато більший серед приватних, різниці в переліку послуг між комунальним закладом нема
а як там шукати?

https://nszu.gov.ua/pro-nszu


   
Та до сраки той мобільний.
Знайомий подзвонив  сімейній лікарці, сказав шо його турбує біль у грудях, мабуть шось з серцем (а до того вже були трабли, в лікарні лежав).
Вона йому сказала шо мовляв то фуйня, тим паче час вже не робочий, а от завтра все порішаємо. Вночі чувак помер. А лікарці пох - працює собі й далі.
;o
   
Re: А у вас есть связь с вашим семейным врачом?

шукати
тут я тебе опустив, не люблю тебе за глупість, ти не читала?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071807.msg23876735#msg23876735
   
як там шукати?

https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/elektronna-karta-misc-nadannya-pervinnoyi-mediko-sanitarnoyi

Тут вибирати Укладені декларації. Таблиця

І фільтр встановлювати по місту, типу закладів, лікарям


Останнє редагування: 28 березня 2020 18:42:55 від carina
   
тут я тебе опустив, не люблю тебе за глупість, ти не читала?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1071807.msg23876735#msg23876735
:kez_04: котику, ти і нах нікому не всрався.
   
https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/elektronna-karta-misc-nadannya-pervinnoyi-mediko-sanitarnoyi

Тут вибирати Укладені декларації. Таблиця

І фільтр встановлювати по місту, типу закладів, лікарям
Дякую.

А де побачити їхній ліміт кожного?

Адже, казали, що до деяких ще можна укладати декларацію, а з деякими вже ні, бо набрано максимальну кількість. То який він той максимум?

   
Мы в это время переехали всей семьей. И не записались нигде

У нас (двое взрослых и трое детей) нет семейного врача. За это время мы обращались всего пару раз к врачу в частную клинику

Если честно не совсем понял Вашу истерику
   
Мы в это время переехали всей семьей. И не записались нигде

У нас (двое взрослых и трое детей) нет семейного врача. За это время мы обращались всего пару раз к врачу в частную клинику

Если честно не совсем понял Вашу истерику

Ето врємя було не карантинним, коли в будь-який момент тобі різко може стати зле і не знатимеш, від чого.
   
Ето врємя було не карантинним, коли в будь-який момент тобі різко може стати зле і не знатимеш, від чого.

И как эту проблему решит врач по телефону?
   
И как эту проблему решит врач по телефону?
принаймні, зорієнтується сам і зорієнтує тебе, що тобі робити далі - чи просто своїми силами лікувати якісь ускладнення звичайного грипу, чи таки порадити тобі викликати швидку.


І да, до чого тут телефон?
   
А у вас есть связь с вашим семейным врачом?

Да
7-минут машиной
15-минут великом.
20 минут пешком.

А зачем?

   
Re: А у вас есть связь с вашим семейным врачом?

Фупчеки, а у вас есть телефоны ваших семейных врачей? Это тоже телефоны ординаторских, в которых они, врачи, появляются на пять-семь минут в день?

Обязательно. И не только рабочий, а и мобильный, и даже домашний.
Тебя что-то смущает?
   
А де побачити їхній ліміт кожного?

Застосувати потрібну комбінацію фільтрів зліва, а у верхньому фільтрі вибрати пункт "лікарі" 

Спочатку об'явили максимум буде 2000, зараз бачу що багато мають по 1800, можливо це і є норматив декларацій
   
принаймні, зорієнтується сам і зорієнтує тебе, що тобі робити далі - чи просто своїми силами лікувати якісь ускладнення звичайного грипу, чи таки порадити тобі викликати швидку.


І да, до чого тут телефон?


Примет решение по лечению по телефону? Реально?

Нахера Вам такой врач тогда?
   
Застосувати потрібну комбінацію фільтрів зліва, а у верхньому фільтрі вибрати пункт "лікарі" 

Спочатку об'явили максимум буде 2000, зараз бачу що багато мають по 1800, можливо це і є норматив декларацій
у нас і по 1975 є у декого або 1931. Якщо у ВСІХ лікарів ОДНАКОВИЙ ліміт - це одне, а якщо у кожного лікаря - свій ліміт залежно від розміру дільниці, це трішки інше...


Спробую у понеділок зателефонувати у поліклініку свою і довідатися з приводу цих питань інформацію.
   
Примет решение по лечению по телефону? Реально?

Нахера Вам такой врач тогда?
Ще до того, як Супруниха вилізла на оздоровчий престол, тобто, десь у 2016-7 роках я якось зателефонувала до свого нейрохірурга лікуючого і поскаржившись на певні болі, запитала, що з цим робити і як лікувати. Лікар перелякався і заверещав, що ганьба тому лікареві, який буде лікувати по телефону, адже лікар на те і лікар, щоб оглянути пацієнта, а не лише послухати по телефону. Після того я завжди ходила до нього на прийом у стаціонар, а телефонувала лише для того, щоб він мені призначиі час для аудієнції.
   
Примет решение по лечению по телефону? Реально?

Нахера Вам такой врач тогда?

Якщо я ( ні разу не лікар) змогла розрізнити ознаки пневмонії у мами по телефону, то лікарю це точно простіше..   я раніше сама перехворіла вірусною пневмонією і розуміла , що важливо запитати

Я за консультації по телефону:

після встановлення серйозної ситуації до лікаря/ в стаціонар. в легких випадках порада вашого лікаря по телефону  корисніша від самолікування
   
у нас і по 1975 є у декого або 1931. Якщо у ВСІХ лікарів ОДНАКОВИЙ ліміт - це одне, а якщо у кожного лікаря - свій ліміт залежно від розміру дільниці, це трішки інше...

Точно нема зараз поняття дільниць, є ліміт, встановлений однаковим, залежно від  спеціальності :терапевт, педіатр, сімейний лікар
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія