Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

44 рочки. На дієті

Re: 44 рочки. На дієті

Давно бы сдохла от цинги...
Этижурналюшки такие бестолковые...
Выхоть самообразованием занимаетесь?

Пижрквадрат, пля...
 :facepalm:

Почитайте про карнівор-дієту, а потім будете ліпити з себе лікаря-всезнайку.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Та повно людей, які їдять лише м'ясо і п'ють лише воду.
По 10-15 років і мають суперовий вигляд. Краще за веганів та інших ЗОЖників.


Зірочка, ти ж просто гарна жінка . Навіщо ти лізеш в туди , де ти не в куди.

Розум то не твоє. Забий.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Почитайте про карнівор-дієту, а потім будете ліпити з себе лікаря-всезнайку.

Це в ачко ?
   
Re: 44 рочки. На дієті

Почитайте про карнівор-дієту, а потім будете ліпити з себе лікаря-всезнайку.

Сейчас в интернете можно благодаря  малообразованным журналюшкам прочитать что угодно...

Но лучше почитайте учебник по физиологии...
   
Re: 44 рочки. На дієті

На ній виліковується астма, діабет
:weep:
А також зрадофільство та зрадойопство.


Останнє редагування: 28 червня 2019 18:14:43 від MC-5
   
Re: 44 рочки. На дієті

Та повно людей, які їдять лише м'ясо і п'ють лише воду.
По 10-15 років і мають суперовий вигляд. Краще за веганів та інших ЗОЖників.

маячня. таких людей не може бути повно, бо це треба, по-перше - постійно обмежувати себе в іншій їжі, шо впливає неодмінно не тільки на фізичний, а і на психічний стан людини, і, по - друге - це ще треба мати на це необхідний бюджет.
тому в таких людей протікає дах, як і у всіх, хто вимушений жити в постійному стресі і обмеженнях у всьому необхідному для нормального життя і функціонування власного організму.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Ти подивись на їх кількість.

Ти єбанько-2? Ти подивись на їх кількість до пріходу цивілізаціі! Многочіслєнниє плємєна та клани, шо воєвалі друг с другом. Неодноразово цивілізовані завоювателі відкатувались назад, бо ціла купа  дикунів обєднувались та виганяли їх взад. Винищило ці народи все возрастающая імперська колонізація + плоди цивілізаціі (вотка + хороби бєлих людєй).


Дореч, про цингу: Необходимость выжить в суровых условиях Крайнего Севера приучила его жителей питаться сырым мясом с кровью. Это не только лакомство, но и потребность организма в витаминах, особенно С и В2, а их в оленине достаточное количество, поэтому ненцы никогда не страдают от цинги.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Сейчас в интернете можно благодаря  малообразованным журналюшкам прочитать что угодно...

Но лучше почитайте учебник по физиологии...

правильно. а ця зірка знає такі слова? може вона думає, шо це матюки?
   
Re: 44 рочки. На дієті

Виглядає не дуже для такого віку. 

+ 1
   
Re: 44 рочки. На дієті

Напомнило
"Все книги по самосовершенствован ию сводятся к тому, что человек из Беверли-Хиллз советует человеку в Магадане выйти из зоны комфорта."
   
Re: 44 рочки. На дієті

брехня, 44 роки жерти лише м'ясо і воду не здатна жодна людина, здохне

+1

Хоча якщо м'ясо яблука і м'ясо гречки...
   
Re: 44 рочки. На дієті

правильно. а ця зірка знає такі слова? може вона думає, шо це матюки?

Ну Мустафа ж впрямом эфире выдавал, что длина круга вычисляется по формуле PR 2
 :D
   
Re: 44 рочки. На дієті

мне нравится такой тип. худые - самые злоепучие...

а нащо тобі злоіпучі ?  Це Зло.  Що б ти не робив вона ніколи не скаже Стоп !

хочеш завернути ласти одного дня від сердечного приступу ?

як це сталося до тебе з Хмарою Зуквалих тіпо йоберів
   
Re: 44 рочки. На дієті

Я 18 років веган і нічого..Та чоловіче здоров'я щоранку у нормі..Не дає повернутись на інший бік.. B-) Тому всі ці казки про мнясо як необхідна річ - фтопку..Ще Аюрведа казав - хочеш м'ясо ,заверни його у великий лист овочу..
   
Re: 44 рочки. На дієті

виглядає на  54
   
Re: 44 рочки. На дієті

Я 18 років веган і нічого..Та чоловіче здоров'я щоранку у нормі..Не дає повернутись на інший бік.. B-) Тому всі ці казки про мнясо як необхідна річ - фтопку..Ще Аюрведа казав - хочеш м'ясо ,заверни його у великий лист овочу..

ти просто не помічаєш, у тебе практично 80% нейронних зв'язків уже відмерло  - дурень загорнутий у "лист овочу"  :lol:
   
Re: 44 рочки. На дієті

ти просто не помічаєш, у тебе практично 80% нейронних зв'язків уже відмерло  - дурень загорнутий у "лист овочу"  :lol:
:weep:
Ти мені нагадав про анекдот з старим склеротиком ,який 5 разів за ніч вграв молоду дружину...  Бо не пам'ятав,що вже був у неї..:D
То може нехай краще так))Мозжечог працює та і ладно...
Якщо серйозно - все норм..Інколи згадую Грибоедова..
   
Re: 44 рочки. На дієті
N88

брехня, 44 роки жерти лише м'ясо і воду не здатна жодна людина, здохне

Народи півночі їдять.
   
Re: 44 рочки. На дієті
tyv

Народи півночі їдять.
на серьогу цифрового натякаєш? :D
   
Re: 44 рочки. На дієті

Дореч, про цингу: Необходимость выжить в суровых условиях Крайнего Севера приучила его жителей питаться сырым мясом с кровью. Это не только лакомство, но и потребность организма в витаминах, особенно С и В2, а их в оленине достаточное количество, поэтому ненцы никогда не страдают от цинги.

До речі, стейки є основою карніворної дієти. Я знаю таку одну особу. Їсть стейки які майже сирі по українським міркам.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Блін, естети зібралися. Файна кобіта. Як каже в таких випадках Крокі, запхавби. Не вачко, але запхавби.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Народи півночі їдять.

їдять не тільки м'ясо і не таке м'ясо, як ми
   
Re: 44 рочки. На дієті

Блін, естети зібралися. Файна кобіта. Як каже в таких випадках Крокі, запхавби. Не вачко, але запхавби.

 8-)
   
Re: 44 рочки. На дієті

їдять не тільки м'ясо

бо зарз вних е великий вибір. В старі чяси його небуло.


і не таке м'ясо, як ми

вних е улюблена фішка: закопать під чяс тепла те мнясо, дать йому згніть а тоді вже ласуваты :D  Якказали по дісковері, гейропейцю така гніль - 100% смерть, а сєвєрним чувакам - смачьно і палєзно :)
   
Re: 44 рочки. На дієті

Если есть одно мясо наступит пистец почкам.

п***а.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Если есть одно мясо наступит пистец почкам.

п***а.

Єслі єсть одні овощі - захлянеш іздохнеш, бо якшо не почкі - шось інш відвалицця. Вмене в підїзді подружжя таких упоротих один за одним оба виздихли. ЗОЖ :D
   
Re: 44 рочки. На дієті

бо зарз вних е великий вибір. В старі чяси його небуло.


вних е улюблена фішка: закопать під чяс тепла те мнясо, дать йому згніть а тоді вже ласуваты :D  Якказали по дісковері, гейропейцю така гніль - 100% смерть, а сєвєрним чувакам - смачьно і палєзно :)

угу, точно
тому то та тітка 40 років на м'ясі і воді 
тре почекати коли її на Діскавері покажуть
   
Re: 44 рочки. На дієті

угу, точно
тому то та тітка 40 років на м'ясі і воді 
тре почекати коли її на Діскавері покажуть

Небудем смєшивать тьоплоє з мягкім :-B
народи з своїм особливим метаболізмом і жіночку, про яку можуть написать всешохош. Мо вона надодачу до мняса їси той же БАД "клєтчатка растітєльная" зі злаків?
І щч: мнясо демонізують ЗРЯ. Навалено ціла купа брехні. Овощі, наприклад, набагато небезпечніші для здоровля - але проце ніде не напишуть. Чи напишуть про шось атдєльно (тіпа прокартоплю).
   
Re: 44 рочки. На дієті

Небудем смєшивать тьоплоє з мягкім :-B
народи з своїм особливим метаболізмом і жіночку, про яку можуть написать всешохош. Мо вона надодачу до мняса їси той же БАД "клєтчатка растітєльная" зі злаків?
І щч: мнясо демонізують ЗРЯ. Навалено ціла купа брехні. Овощі, наприклад, набагато небезпечніші для здоровля - але проце ніде не напишуть. Чи напишуть про шось атдєльно (тіпа прокартоплю).

ну так, не я згадував тут народи півночі
але в тому що вона б здохла від дієти м'ясо і вода я впевнений

а загалом то і горілку теж демонізують дарма, ціла купа брехні про неї написана, як правило, отруюються пиріжками 
 
   
Re: 44 рочки. На дієті

можна на одному мясі прекрасно жити.
жінки при цьому спалюють увесь свій жир.
але обовязково мають бути присутні овочі в достатній кількості і фрукти.
   
Re: 44 рочки. На дієті

угу, точно
тому то та тітка 40 років на м'ясі і воді 
тре почекати коли її на Діскавері покажуть

та які 40 років.
мож 10 років із життя.
шоб вирости і сформуватися їла все. Макдональдс теж.
я впевнений...
   
Re: 44 рочки. На дієті

та які 40 років.
мож 10 років із життя.
шоб вирости і сформуватися їла все. Макдональдс теж.
я впевнений...

а ну так,
у нас же заголовки журналісти пишуть
відразу і не зрозумієш, що мають на увазі
може вона на тій дієті тільки один тиждень на рік
   
Re: 44 рочки. На дієті

Женщина выглядит великолепно. Ну кроме вен на руках
   
Re: 44 рочки. На дієті

Гляньте свежие фотки 52-летней  Николь Кидман в ее Инсте, там даже "ню" есть. На ее фоне эта 44-рочки веганка-отступница - унылое гауно
   
Re: 44 рочки. На дієті

Багато років вживає лише м'ясо. Виключно м'ясо. І воду. Більше нічого.

Вот почему у большинства женщин такие короткие ноги?..

 :(
   
Re: 44 рочки. На дієті

Я думаю, шо она жрет мясо, яйца, рыбу, овощи и фрукты, но не жрет каши макарони хлеб сахар картофку(т.е.углеводы и быстрые и небвстрые)
   
Re: 44 рочки. На дієті

Вот почему у большинства женщин такие короткие ноги?..

 :(
Шоб вынашивать и рожать.
   
Re: 44 рочки. На дієті

Почитайте про карнівор-дієту, а потім будете ліпити з себе лікаря-всезнайку.
Карнівор-дієта це не мясо+вода. Від подібної дієти навіть кішка, чистий хижак, здохне.

Ну немає в м'ясі того ж вітаміну С. В печінці є, в мізках є (чим менша термооборбка тим краще), в устрицях є, навіть деяка кількість в молоці є.  В м'ясі НЕМАЄ або практично немає.

Карнівор дієта це переважно(або виключно) продукти тваринного походження, а не мясо + вода


   
Re: 44 рочки. На дієті

загібалі-загібалісь і чомусь за сотні років не вироділісь і нє загнулісь :D (аж допоки не прийшла цивілізація)

ти єбанько? В тих народів організм ПРИЗВИЧАЄН для вживання виключно мняса! + в них є фермент, як у падложерів, шо вони можуть їсти гниле мнясо з трупнимі ядамі - і нічого.

Трупні яди небезпечні при парентеральному введенні. При споживанні м'яса їх в кишках утворюється багато, але потім з кров'ю по портальній  вені вони надходять в печінку, де інакивуються.

Якщо перев'язати портальну вену навіть хижій тварині, наприклад собаці, і після того погодувати її м'ясом, вона загине від отруєння трупними ядами. Якщо м'ясом не годувати, буде жити  :)  Робили такий дослід, десь читав. Самі ж трупні яди - продукти розпаду деяких амінокислот (наприклад триптофану).
   
Re: 44 рочки. На дієті

та які 40 років.
мож 10 років із життя.

шоб вирости і сформуватися їла все. Макдональдс теж.
я впевнений...
++
а в дитинстві цицьку ссала.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія