Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки Порошенко.

Re: Тільки Порошенко.

У тебе, мудака, в Х'юстоні, ватафон не бере і по тобі не коректують наводчики, то ти сука розумний сидиш тут, і про ватафон він дбає, гівно.

Вас там всіх в домені us так поєбало, чи ви просто вороги, і так цинічно знущаєтеся? Ну тоді розраховуйте на відповідне ставлення, як до ворогів.  -X-

Я тобі вище вже все пояснив. Якщо ти реально тупе, я нічого вже не вдію. Я ЗНАЮ, що таке міжнародний бізнес, я ЗНАЮ, що таке міжнародний арбітраж, я ЗНАЮ, що таке міжнародні договори про захист інвестицій НА ПРАКТИЦІ, і я з 95%-ою ймовірністю тобі змоделював, що трапиться, якщо такі, як ти, невігласи з шашкою наголо поскочуть "відбирати ліцензії". Нащастя, є розумні чуваки і в уряді - маєш бути щасливим з цього приводу (але не будеш - ти ж дрочиш на зраду).

Ти НІЧОГО по суті мені не проаргументував проти того, що я написав. У тому числі - в яку рейку ти будеш дзвонити, якщо 80% операторів завтра заблокують? Чергові пуканські емоції про "ахтижсукатиявнопрот инаших".

І ще: скажи мені, стратєг: якщо дійсно всі-всі телефони прослуховуються і пишуться (допускаю таку можливість, насправді) і наводять на себе міномети й "гради" - чому 80% населення досі ЖИВІ і спілкується ними? В тебе який пакет? Давай, піди відморозь вуха собі. І ще: ти вважаєш, що на 5-му році війни наші солдати й командири реально тупі дегенерати і не віддупляють, що їх можуть прослуховувати? І не приймають засобів безпеки мінімальних?

Про Хьюстон я взагалі не розумію - то в тебе нав'язлива ідея така чи якийсь мем, який я пропустив?
   
Re: Тільки Порошенко.

Я дивлюся, ти реально пришелепкувата? Це Порох "топтавсь"? Приклади наведи, куку. Україна пролетить з такими, як ти - патентованими інфантільними зрадойопами.
а це що за диво таке амереканське? звідки взялося?  ;o
Вчора на світ народилося, що не знає як Петя вимагав в Українців вибачитися перед єврейським народом за начебто якісь злочини наших пращурів перед ними?
Не чуло фройдівської обмовки про "цинічних бандер-бандитів", яка могла трапитися тільки з тим хто по життю люто ненавидить борців за Волю України?
   
Re: Тільки Порошенко.

Ну чого цькуєш східнячку?!
Вона не виннна. То у них такі 300-літні народні традиції.
Їхні прабабусі дрючили Дорошенка,
а онучки - Порошенка.
ану швиденько на коліна! вибачатися за злочини пращурів! Проковтнув "цинічних бандер"? Все нормально, не вдавився?
   
Re: Тільки Порошенко.

а це що за диво таке амереканське? звідки взялося?  ;o
Вчора на світ народилося, що не знає як Петя вимагав в Українців вибачитися перед єврейським народом за начебто якісь злочини наших пращурів перед ними?
Не чуло фройдівської обмовки про "цинічних бандер-бандитів", яка могла трапитися тільки з тим хто по життю люто ненавидить борців за Волю України?

Мені здається, колеги, поміж нами єб.нько. Я навіть і не знаю, як на те реагувати. Фаріон-розлигінься?  8-:

Доречі - так, то колись Порох перегнув, пам'ятаю. Там ще цей пришелепкуватий Орланец виступав дуже голосливо. Але, якщо в тебе пам'ять не відшибло, йому тоді Корч відповів адекватно. (Чудо-чюдноє, правда? Адекват зморозив хєрню, неадекват поправив. Ну, бува й таке...)
   
Re: Тільки Порошенко.

Дурбецалко, те що Корчинський та Іллєнко поставили на місце кнура, що разом з дружком Червоненком публічно вимагав вибачень від Українців перед своїм народом, жодним чином не відміняє і не нівелює зухвалої наруги над Пам"яттю Українців з боку кучерявого злодія
Просьок? А тепер - назад, у стійло.
   
Re: Тільки Порошенко.

Тільки Порошенко не розверне Україну назад, до Росії.

Ржака, а Мертвечук как восхрес?
   
Re: Тільки Порошенко.

Насиров!Семочко!Кулик!
#всітількитвердозапетра
   
Re: Тільки Порошенко.
lab

Найголовніша помилка петра, що він намагався побудувати владу на "любих друзях". Нічого його не навчила дорога Ющенка. Вони його втопили один до одного як Ющенка.
   
Re: Тільки Порошенко.

Насиров!Семочко!Кулик!
#всітількитвердозапетра
це таке гівно про яке за місяць забудуть. а от асоціація, безвіз і томос залишуться.
   
Re: Тільки Порошенко.

   
Re: Тільки Порошенко.

Мені здається, колеги, поміж нами єб.нько. Я навіть і не знаю, як на те реагувати. Фаріон-розлигінься?  8-:

Доречі - так, то колись Порох перегнув, пам'ятаю. Там ще цей пришелепкуватий Орланец виступав дуже голосливо. Але, якщо в тебе пам'ять не відшибло, йому тоді Корч відповів адекватно. (Чудо-чюдноє, правда? Адекват зморозив хєрню, неадекват поправив. Ну, бува й таке...)

А ти вже вибачилась за злочини своїх батьків?  :punish:
   
Re: Тільки Порошенко.

   
Re: Тільки Порошенко.

це таке гівно про яке за місяць забудуть. а от асоціація, безвіз і томос залишуться.

а при чому до цього петро?
   
Re: Тільки Порошенко.

а при чому до цього петро?
"Ми пахалі"(ц).  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія