Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Это не народ - это твари.

Re: Это не народ - это твари.

дасть-недасть, то влажны сподивання
це випливає з логіки його дій. А от у мамки просто шарахання від безсилля.Тому і популізм вище мірки розумного,акий розбивається на любих дебатах. Тому вона і линяє від дискусії в непідгововленій аудиторії (телестудії). Бо крити нічим при серйозних опонентах.
   
Re: Это не народ - это твари.

я думаю у Гетьмана більш коварний план
сидіть, укріплювати армію і нічого не робить
потім після смерті хуйло, ввести міжнародну адміністрацію на Домбас для налагодження економічної співпраці без можливості голосувати
і все
вот только зрадофилы этого не понимают.
Тут даже смерти хуйла ждать не надо.
Все поставлено на то, что бы любыми путями именно в рашке началась заворушка - своя гражданская война.
Вот тогда и мы сможем диктовать свои условия на правах сильнейших.
   
Re: Это не народ - это твари.

я думаю у Гетьмана більш коварний план
сидіть, укріплювати армію і нічого не робить
потім після смерті хуйло, ввести міжнародну адміністрацію на Домбас для налагодження економічної співпраці без можливості голосувати
і все
Шикарный план. А смерть хуйла ожидается со дня на день?  Пока он сдохнет, мы усохнем.
   
Re: Это не народ - это твари.

Шикарный план. А смерть хуйла ожидается со дня на день?  Пока он сдохнет, мы усохнем.

ну варіанти 4
олдбой про це написав колись
1. домовлятись і йти на поступки
2. чекати сприятливих умов
3. воювати
4. забити на Домбас болт і займатись своїми справами

ти очевидно відкидаєш варіант 2.
значить хочеш або воювати за Домбас або домовлятись або забити
ти за який варіант?
я за варіант 4, але варіант 2 мене в принципі влаштує, бо я не думаю що сприятливі умови настануть
   
Re: Это не народ - это твари.

воо - вот вы еще раз спалалися, тафарсч майор.
Тогда надо как косатая ма-кака предлагает - подписать мировую с хуйлом на его условиях, да?
А она уже президент? Расскажи нам лучше, что главнокомандующий желает?
   
Re: Это не народ - это твари.

що не вигідно читати і не можеш второпати більше ніж одну фразу? вибач,але то твої проблеми...скани будуть чи далі в "нєсознанку".
скани - чого? Того, що виконує Пєцик? Ти при здоровому глузді?
   
Re: Это не народ - это твари.

ну варіанти 4
олдбой про це написав колись
1. домовлятись і йти на поступки
2. чекати сприятливих умов
3. воювати
4. забити на Домбас болт і займатись своїми справами

ти очевидно відкидаєш варіант 2.
значить хочеш або воювати за Домбас або домовлятись або забити
ти за який варіант?
я за варіант 4, але варіант 2 мене в принципі влаштує, бо я не думаю що сприятливі умови настануть
Вариант 4 никак не исключает варианта 2. Но заниматься страной-то как раз Порося и не желает.  Одни пустопорожние трескучие речи да перерезания ленточек на остановках.
Если б он хоть что-то сделал, то и этих споров не было б.
   
Re: Это не народ - это твари.

слушай, поврорю еще раз - я видел какая была армия в 14 году, а какой она стала теперь.
Я хоть дембельнулся в 15 году, но бываю на переподготовках.
Поверь, не только паек и форма поменялась  :smile3:
для хлопчака-юлька це основна причина служити.За форму і пайку. Тому то його і цікавить. :D  Юльки,вони всюди починають розмови з вияснення чи кормлять і одягнутися дають.ПАТРІОТИ. :)
   
Re: Это не народ - это твари.

ну це брехня
МУ не виконуються вже 3 роки
і ніякої нової війни не почалось


ну да, 25 років Росія не нападала на Україну і всі розповіді про агресивні плани Кремля були брехнею
а потім все помінялось
ну що за інфантилізм   :facepalm1:
   
Re: Это не народ - это твари.

Вариант 4 никак не исключает варианта 2. Но заниматься страной-то как раз Порося и не желает.  Одни пустопорожние трескучие речи да перерезания ленточек на остановках.
Если б он хоть что-то сделал, то и этих споров не было б.

Тимошенко кого посадить першим? Труханова чи може Медвечука?
якого генпрокурора призначить на посаду без більшості в верховній раді?
   
Re: Это не народ - это твари.

ну да, 25 років Росія не нападала на Україну і всі розповіді про агресивні плани Кремля були брехнею
а потім все помінялось
ну що за інфантилізм   :facepalm1:

мінські угоди коли були підписані?
з моменту підписання вони толком не виконувались жодного дня

при чому тут 25 років?
   
Re: Это не народ - это твари.

скани - чого? Того, що виконує Пєцик? Ти при здоровому глузді?
знову за рибу гроші. чи ти не памятаєш про що мова була.Де скани підписів під договором між хуйлом і пецею(їх підписи,як тут твій соратник говорив)? маєш чи далі будеш бла-бла ? Ти при здоровому глузді?
   
Re: Это не народ - это твари.

Тимошенко кого посадить першим? Труханова чи може Медвечука?
якого генпрокурора призначить на посаду без більшості в верховній раді?
Луценко очень хорошо справляется. И труханова посадил и Медведчука. Того вообще в кандалах возят к хуйлу. B-)
ПЫСЫ Вчера ты был вроде за Грыця, а сегодня в привычную колею - Абынеюлька?  Не тяжело каждый раз примерять новую роль?

Останнє редагування: 24 вересня 2018 22:41:40 від SOUTH BLOOD
   
Re: Это не народ - это твари.

Луценко очень хорошо справляется. И труханова посадил и Медведчука. Того вообще в кандалах возят к хуйлу. B-)

поясни мені який мені сенс міняти Луценка на Власенка (чи хто там у неї зараз в фаворі)?
можеш на пальцях, як для дебіла, пояснити?
   
Re: Это не народ - это твари.

John Chandos, не мечи биссер перед сбежавшейся в ветку кацапорылой бля-дотой выдающей себя за "юльков".
У одних это получается лучше, у других совсем посредственно, пусть сероводородят и дальше, до самих выборов, по крайней мере большинству будет легче определиться с выбором.
   
Re: Это не народ - это твари.

поясни мені який мені сенс міняти Луценка на Власенка (чи хто там у неї зараз в фаворі)?
можеш на пальцях, як для дебіла, пояснити?
Та ниякого. Надо было Данылыча оставлять - еще справный дед.
   
Re: Это не народ - это твари.

мирося, давай еще раз фотку "обрыганного пороха выводят из самолета". Сколько ты раз ее тут засветила, не останавливайся. Знала же что фейк и постила и постила. Интересно как вы с африканским соусом даже в ветке про сущность кацапья умудряетесь срать и срать все на одну и ту же тему.
   
Re: Это не народ - это твари.

Та ниякого. Надо было Данылыча оставлять - еще справный дед.

для чого Даниловича?
треба йти вперед, а не топтатись на одному місці
   
Re: Это не народ - это твари.

мінські угоди коли були підписані?
з моменту підписання вони толком не виконувались жодного дня

при чому тут 25 років?


мінські угоди написав не Порошенко і не Меркель
їх привезли із Кремля і перед підписанням навіть не переклали ні на англійську, ні на українську
і якщо Росія на фоні своєї перемоги продавила їх підписання а тепер мириться із зволіканням їх виконання, значить зараз нічого глобально не виходить за межі їхнього плану
а нова фаза військової операції може початись кожної хвилини, так само як після Мінськ1 почалось Дебальцево так і після Мінськ2 може бути удар в будь-якій точці, невже це не ясно?
   
Re: Это не народ - это твари.

для чого Даниловича?
треба йти вперед, а не топтатись на одному місці
Ну если Порося - это шаг вперед то ага. :lol:
   
Re: Это не народ - это твари.

поясни мені який мені сенс міняти Луценка на Власенка (чи хто там у неї зараз в фаворі)?
можеш на пальцях, як для дебіла, пояснити?

ну да....  гкенеральний прокурор Балога

гатічьно!   (tu)
   
Re: Это не народ - это твари.

мирося, давай еще раз фотку "обрыганного пороха выводят из самолета". Сколько ты раз ее тут засветила, не останавливайся. Знала же что фейк и постила и постила. Интересно как вы с африканским соусом даже в ветке про сущность кацапья умудряетесь срать и срать все на одну и ту же тему.
підійде така?
   
Re: Это не народ - это твари.

воо - вот вы еще раз спалалися, тафарсч майор.
Тогда надо как косатая ма-кака предлагает - подписать мировую с хуйлом на его условиях, да?

мировую Пэтро подписал, а как посмотрю как идёт градостроительство на донбассе, то становится ясно, что военного сценария Пэтро не предполагает вообще, а значит мирный план, токо с сотрясанием щеканов.
   
Re: Это не народ - это твари.

мінські угоди написав не Порошенко і не Меркель
їх привезли із Кремля і перед підписанням навіть не переклали ні на англійську, ні на російську
і якщо Росія на фоні своєї перемоги продавила їх підписання а тепер мириться із зволіканням їх виконання, значить зараз нічого глобально не виходить за межі їхнього плану
а нова фаза військової операції може початись кожної хвилини, так само як після Мінськ1 почалось Дебальцево так і після Мінськ2 може бути удар в будь-якій точці, невже це не ясно?

олдбой, нова фаза може початись кожної хвилини безвідносно від того чи ти виконуєш ті папірці що підписав чи ні
так само як їх не зупинив договір про дружбу флотами, так їх не зупинить цей нікчемний папірець

в Україні буде загроза війни, аж поки вона не вступить в НАТО або не розробить власну ядерну зброю
або одне або інше
без цього кацапи мають можливість почати локальну війну в Україні і заплатити за це відносно невисоку ціну (поглиблення санкцій)
   
Re: Это не народ - это твари.

аж поки вона не вступить в НАТО або не розробить власну ядерну зброю
Что из этого реально в ближайшую пятилетку?
   
Re: Это не народ - это твари.

Тюбітєйку командуючого хоча б дивізією надінь і подумай що буде з тією авіацією з піонами і градами.
Чи може сам полетиш Москву бомбити на Су-24, якщо є такий що літає.

тоесть шо со тарой армией нихера не могли, шо с новой нихера не можем, шож тогда 5 лет робыв Петро?

ну и собссно говоря нахера, если результат один - шо тогда хер, шо щес хер.

Незнаю куда я полечу, а скорее на пушечное мясо, если Пэтро таки соберет до кулака яйца и решит въебать по хуйлу, да токо об чем это я.
   
Re: Это не народ - это твари.

Что из этого реально в ближайшую пятилетку?

геніальна постановка питання
нічто нєвозможно, але від цього це не перестає бути реальністю, з якою треба рахуватись
з того що обидві ці цілі не є досяжними в найближчій перспективі НЕ ВИПЛИВАЄ що до виконання хоча б однієї цілі не треба йти,
тому що інших варіантів просто немає

   
Re: Это не народ - это твари.

Юльки - це різновид вати.
   
Re: Это не народ - это твари.

геніальна постановка питання
нічто нєвозможно, але від цього це не перестає бути реальністю, з якою треба рахуватись
з того що обидві ці цілі не є досяжними в найближчій перспективі НЕ ВИПЛИВАЄ що до виконання хоча б однієї цілі не треба йти,
тому що інших варіантів просто немає
Так об этом же и разговор - никто, никуда, не идет. И не делает. :gigi: 
   
Re: Это не народ - это твари.

хіба мирний план із Хуйлом підписав не Порошенко?    :S
Це який "мирний план"? Мінські?

Ні,останні мінські підписували Кучма, хтось з ЄС, хтось з пРФ та якісь Захєрчєнко та Плотніцкій.
   
Re: Это не народ - это твари.

тоесть шо со тарой армией нихера не могли, шо с новой нихера не можем, шож тогда 5 лет робыв Петро?

ну и собссно говоря нахера, если результат один - шо тогда хер, шо щес хер.

Незнаю куда я полечу, а скорее на пушечное мясо, если Пэтро таки соберет до кулака яйца и решит въебать по хуйлу, да токо об чем это я.

українська армія вирішує лише одне завдання
підвищує ціну агресії
ця ціна може бути 1 рубль, може бути 1 мільярд,
при бажанні вони можуть заплатити і те і інше
але 1 рубль вони точно готові заплатить вже зараз
а 1 мільярд - тільки якщо зовсім йопнуться
різниця все ж є

хоча для таких максималістів як ти і те інше звучить як "шо со тарой армией нихера не могли, шо с новой нихера не можем"
   
Re: Это не народ - это твари.

олдбой, нова фаза може початись кожної хвилини безвідносно від того чи ти виконуєш ті папірці що підписав чи ні
так само як їх не зупинив договір про дружбу флотами, так їх не зупинить цей нікчемний папірець

в Україні буде загроза війни, аж поки вона не вступить в НАТО або не розробить власну ядерну зброю
або одне або інше
без цього кацапи мають можливість почати локальну війну в Україні і заплатити за це відносно невисоку ціну (поглиблення санкцій)


так МУ вони не для того, щоб зупиняти Росію
вони для того, щоб Росія отримала те що їм треба без війни, жертв і формальної окупації
вони один раз показали що буде в Іловайську, навязали Мінськ1.  Україна його не поспішала виконувати, тоді вони іще раз показали в Дебальцево, навязали Мінськ2.
Зараз дехто хвастає, що от ми підписали а виконувати не будемо.  Невже після всього не вистачає ума зрозуміти що буде далі в такому випадку?

а НАТО....   а що було б, аби Україна була в НАТО і відбулась окупація Криму?  Що, ядерна війна?
   
Re: Это не народ - это твари.

Це який "мирний план"? Мінські?

Ні,останні мінські підписували Кучма, хтось з ЄС, хтось з пРФ та якісь Захєрчєнко та Плотніцкій.


це дуже дешевенька маніпуляція
Кучма мав мандат на підписання від імені України і вже після того не тільки Порошенко визнав МУ, але і ВР за наполяганням Порошенка вивела МУ в ранг закону, я вже не кажу про резолюції ООН і т.п.
заперечувати відповідальність Порошенка у даному випадку безглуздо
   
Re: Это не народ - это твари.

Так об этом же и разговор - никто, никуда, не идет. И не делает. :gigi: 

які кроки Порошенка ти б сприйняв за "ідьот в НАТО"?
   
Re: Это не народ - это твари.

John Chandos, не мечи биссер перед сбежавшейся в ветку кацапорылой бля-дотой выдающей себя за "юльков".
У одних это получается лучше, у других совсем посредственно, пусть сероводородят и дальше, до самих выборов, по крайней мере большинству будет легче определиться с выбором.
Понимаешь, они надеяться что их тут будут читать и прислушиваться к их мнению.
Вот наша задача выводить их на чистую воду и тыкать их морды в ихнее же дерьмо.
И пусть они называют нас  - порохоботами, свинофермой и т.д., но не учитывают одного - в Украине есть не мало здравомыслящих людей. И, повторюсь еще раз, не все кто против Порошенко будут стоять горой за косатую ма-каку.
   
Re: Это не народ - это твари.

українська армія вирішує лише одне завдання
підвищує ціну агресії
ця ціна може бути 1 рубль, може бути 1 мільярд,
при бажанні вони можуть заплатити і те і інше
але 1 рубль вони точно готові заплатить вже зараз
а 1 мільярд - тільки якщо зовсім йопнуться
різниця все ж є

хоча для таких максималістів як ти і те інше звучить як "шо со тарой армией нихера не могли, шо с новой нихера не можем"

какаято херовая агрессия, раз мы п***а не в окопе.
   
Re: Это не народ - это твари.

Коли такі кмітливі. То, напевне, маєте логічне пояснення цьому фото.
Якщо не впізнаєте хто та жінка на ньому - вам ФУП підкаже.  :gigi:
Показати зображення...

Впізнаємо цю жінку.

Це пропагандонша хуйла - Марія Захарова.

Тобто ти підхуйлятник, який розповсюджує хуйляцьку пропаганду.  :punish:

Ти не думав, чому , коли  цей коцап підійшов до Тимошенко, поруч трапився хуйлостанський кореспондент,
який своє фото і відео передав Марії Захаровій- пропагандонші хуйла.

Совпадєніє? Нє думаю.

І свиноферма розносить висери пропагандонши хула по соцмережам і форумам.

Совпадєніє? Нє думаю.

Крапка.
   
Re: Это не народ - это твари.

Читать все это уже невозможно. прихильники певної політсили стали просто мерзкими. Я не за Юлю,но это уже полное убожество.
   
Re: Это не народ - это твари.

так МУ вони не для того, щоб зупиняти Росію
вони для того, щоб Росія отримала те що їм треба без війни, жертв і формальної окупації
вони один раз показали що буде в Іловайську, навязали Мінськ1.  Україна його не поспішала виконувати, тоді вони іще раз показали в Дебальцево, навязали Мінськ2.
Зараз дехто хвастає, що от ми підписали а виконувати не будемо.  Невже після всього не вистачає ума зрозуміти що буде далі в такому випадку?

не вистачає, очевидно
ОлдБой, ті хто можуть зробить - роблять, а хто не можу - "показують"
якби вони могли заплатить ту ціну - вони б її заплатили
але кацапи не хочуть платить (в силу різних причин)
і поки вони її не хочуть платить - Україна може ігнорувати МУ і підвищувати ціну подальшої агресії
і це абсолютно правильно

Цитувати
а НАТО....   а що було б, аби Україна була в НАТО і відбулась окупація Криму?  Що, ядерна війна?

а що буде якщо стрельнути по американському кораблю?
ядерна війна?
що підуть на смерть заради якихось сраних 300 американських моряків?
пожертвують 300 мільйонами американських громадян?
   
Re: Это не народ - это твари.

а вобще прикольно воевать, шоб покзать врагу цену егоагрессии ценой своей жизни
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія