Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Побочка после ковидной вакцины

Побочка после ковидной вакцины

Опитування
Была ли у вас или близкого родственника побочка после вакцинации
Всього проголосувало: 98
У меня/моего близкого была долгоиграющая побочка после вакцинирования  9 
 
 9% 
Побочки после вакцинирования не было  72 
 
 73% 
Не вакцинировался  18 
 
 18% 




Вот замутил непрезентативный опрос.
Краткосрочные и быстро прошедшие траблы не фиксируем.
Побочка (для данного опроса) - это проблемы со здоровьем, которые остались/проявились дней хотя-бы через 10. И которые по субъективному мнению чела вызваны вакциной
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Буду периодически апать
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

та щас тебе ативакса понамалевывает рогов и копыт  :lol:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

а кто-нибудь напишет "а я вообще помер нах, пишу из морга, тут холодно".
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

пашла жара  :lol:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Корисна тема. І я буду апать.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Мабуть не тра ув цій темі цікавитись , яку саме методу пропонує ТС , заради однозначного визначення , безпосереднього зв'язку "вакцини/вакцинації" та згаданої "побочки" .

y=f(x) - з практичної побутової точки зору , неможливо застосувати до дії вакцини на організма .

А "опитування" .., шо опитування ..?  - якого треба заради втілення мети , такого результата , звичайний юзьвірь і побачить . ))
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Параллельно для чистоты опитування надо замутить опрос с теми же самыми вопросами для переболевших диким вирусом. Пишу из морга думаю будет ответов достаточно.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

непрезентативный
так
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Корисна тема. І я буду апать.

Те що ти по стану здоров’я не можеш (а скоріше не хочеш) вакцинуватись - то суто твоя проблема
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Те що ти по стану здоров’я не можеш (а скоріше не хочеш) вакцинуватись - то суто твоя проблема
При цьому мене уражають в правах.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

При цьому мене уражають в правах.

Забагато народу перебільшують проблеми пов’язані з вакцинам
З mRNA вакцинами взагалі майже нема ніяких побочок ні для кого
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

При цьому мене уражають в правах.
В яких це правах??
Без маски не дають кудись зайти?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

При цьому мене уражають в правах.
Я думаю, что бы был определенный баланс, нужно в больницу брать на лечение от ковида только вакцинированных, а противники вакцинации пусть лечатся лопухами.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

Забагато народу перебільшують про леми пов’язані з вакцинам
З mRNA вакцинами взагалі майже нема ніяких побочок ні для кого
Поки що їх навіть не хочуть вислухати, "то не від вакцини". А це неправильно, погодьтеся.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я думаю, что бы был определенный баланс, нужно в больницу брать на лечение от ковида только вакцинированных, а противники вакцинации пусть лечатся лопухами.

+1

Усього навсього треба декілька розумним виставити рахунок по комерційній ціні лікування
І бажання ризикувати відпаде
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Параллельно для чистоты опитування надо замутить опрос с теми же самыми вопросами для переболевших диким вирусом. Пишу из морга думаю будет ответов достаточно.

Випередив.в мене серед знайомих серйозних ускладнень по здоров'ю після ковіда вистачає
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

В яких це правах??
Без маски не дають кудись зайти?
Станом на зараз не можна поїхати за кордон, там довідки про протипоказання нікому не цікаві.
В майбутньому обіцяють не пускати в супермаркети, не думаю, що до цього дійде, але хтозна.
Не хотіти - це одне, а не могти - це інше. Чи колотися все одно?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Голосувати не маю права. Серед родини нарахував 12 осіб, повністю вакцинованих. Ускладнень не було в жодному випадку
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Поки що їх навіть не хочуть вислухати, "то не від вакцини". А це неправильно, погодьтеся.

Нема часу у держави усіх «слухати»
Отримуєш офіційну довідку від доктора що є протипоказання вакцинації - і все
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

... у мене побочок ніяких не було, а от у сестри після ковіду побочка є...вже півмісяця температура 37.7 і да, вона не прищерлювалась, а чоловік згорів за день...помер, а був здоровий, як бик...температура після ковіду в районі 37-38 у багатьох є...зникає місяця за 3-4
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Ипанулись на своих вакцинах совсем.

Сделали и забыли.

нет что ли в жизни никаких дел, работы, семьи, например?

Напоминает, как в начале 2000-х каждый идиот рассказывыал лекции о том, что мобильные телефоны вызывают рак.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

+1

Усього навсього треба декілька розумним виставити рахунок по комерційній ціні лікування
І бажання ризикувати відпаде
В Україні всім виставляють комерційні рахунки на лікування.
Тому не варто лякати їжака голою жопою.
Звиняй, але ти дійсно дав смішну пораду. У нас всі лікуються за свої гроші.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Станом на зараз не можна поїхати за кордон, там довідки про протипоказання нікому не цікаві.
В майбутньому обіцяють не пускати в супермаркети, не думаю, що до цього дійде, але хтозна.
Не хотіти - це одне, а не могти - це інше. Чи колотися все одно?
А то Ви , можна подумати, збирались закордон станом на зараз.
А все інше - Ваші страхи, щодо супермаркетів і т.д
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Нема часу у держави усіх «слухати»
Отримуєш офіційну довідку від доктора що є протипоказання вакцинації - і все

"Вакцинофобія" - є приводом для протипоказань?  :K
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

А то Ви , можна подумати, збирались закордон станом на зараз.
А все інше - Ваші страхи, щодо супермаркетів і т.д
Не збираюся, але констатую факт - люди з довідками про протипоказання вже уражені в правах. Це раз.
А два - таких довідок ніхто не дає. При вакцинації від короновірусу протипоказання - тільки алергія на компоненти вакцини. Все.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
a49

Нужно ещё указать тип вакцины! И опрос по кажлой! :gigi:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Я думаю, что бы был определенный баланс, нужно в больницу брать на лечение от ковида только вакцинированных, а противники вакцинации пусть лечатся лопухами.
Микробушка, Ви ж така добродушна юзерка тут, а радите не лікувати хворих- невакцинованих?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Выглядит, как будто люди работают на заказ, писать круглосуточно на одну тему...по вдохновению думаю не реально. Погодка прекрасная, можно пройтись, чего тут спорить про вакцины?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Напоминает, как в начале 2000-х каждый идиот рассказывыал лекции о том, что мобильные телефоны вызывают рак.
ага, "рак мозга". але щось таки є, інакше чим пояснити таку кількість з "мозгом рака" ))
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Вже пора заводити інше голосування: чи серед ваших родичів, близьких знайомих є такі, що будучи вакцинованими, захворіли ковідом?
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

В Україні всім виставляють комерційні рахунки на лікування.
Тому не варто лякати їжака голою жопою.
Звиняй, але ти дійсно дав смішну пораду. У нас всі лікуються за свої гроші.
... брешеш...у мене на роботі товариш хворів ковідом і все безплатно...
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Усього навсього треба декілька розумним виставити рахунок по комерційній ціні лікування

Саме тАк . саме тАк , але попередньо - приватизувати "трудовими" )) колективчиками , що лікарень , що поліклінік , усі будівлі , що тим закладам належать і нехай тії "трудові" колективчики , ще ж і втрачаюцця , тобто видатки мають , окрім прибутків , від "сидіння на двох стільцях" - гарантованої зарплатні та передоплати"подяки" за надання послуги з "лікування" .

То може і "слюсар" або "сантехнік" , хоч щось зароблять , виставивши ціну тим лікарям та медсестрам , за надання послуг з прибирання "з під них" , їхньго "г-на" , доки до їх жи ж , на "стола" не втраплять . ))
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Побочка (для данного опроса) - это проблемы со здоровьем, которые остались/проявились дней хотя-бы через 10

Хитрожопий який. Перша хвиля смертей та серйозних побочок(оніміння, параліч і тп) саме в перший тиждень. Далі йде спад і далі підйом десь за 3 місяці.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

73 %  :gigi:
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

... брешеш...у мене на роботі товариш хворів ковідом і все безплатно...

Війка останнім часом побрехує, є таке
Колись була нормальна дописувачки
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

І ще, перше питання і другe не співпадає з третім. Бо можна мати родича з побочкою І не бути вакцинованим.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины
Via

... брешеш...у мене на роботі товариш хворів ковідом і все безплатно...
А у мене знайомі хворіли платно, за чималі гроші.
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Микробушка, Ви ж така добродушна юзерка тут, а радите не лікувати хворих- невакцинованих?
Если есть реальные противопоказания к вакцине, тут нет проблем. А если человек отказывается от того, что бы как то прекратить эту эпидемию, не хочет носить маски, вакцинироваться. А когда заболеет, то врачи около него бегают в этих защитных костюмах, в памперсах, им удобно? А когда на лечение нужны сотни тыс. Грн? Если приходится лечиться всей семьёй например. Возмущаются, почему в больнице нет всех лекарств и приходится покупать очень дорогие лекарства самим. А на вопрос, почему вы не хотите носить маску и стоите в церкви в куче людей без защиты? Ответа нет..
   
Re: Побочка после ковидной вакцины

Если есть реальные противопоказания к вакцине, тут нет проблем. А если человек отказывается от того, что бы как то прекратить эту эпидемию, не хочет носить маски, вакцинироваться.

Ти розумієш що ця вакцинація не припиняє епідемію?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія