Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Компьютерная сеть через электрическую сеть. Вопрос!

Показати зображення...
от типу така антена вайфаю і досі стоїть у мене на даху. Користувався доки не кинули по хутору дроти. Брав інет десь з 5ти км

Це для wifi? Підключається коаксіалом прямо до антени роутеру?
   
Чогось моє особисте враження , що тєма - якась прихована реклама , бо чого-б я ото не відшукав за оголошеннями спеціалістів що такі пристрої монтують , а лише на непрофільному , за фактом , форумі , товк воду ступі ..?
Моїм мізкам , розуміння необхідності таких тєм , де імітуєця зацікавленість , недоступне .

5 раз прочитав і ніхуясі не зрозумів, бляяяя :suicide2:
   
Це для wifi? Підключається коаксіалом прямо до антени роутеру?
вайфай, коаксом, подивись http://winetwork.ru/wifi/napravlennyj-wifi.html
   
5 раз прочитав і ніхуясі не зрозумів, бляяяя :suicide2:

А шо он сказал непонятного?
Тебе уже много человек сказало, что оптикой дешево и сердито.
Но ты уперто стоишь на своем.
Ну покупай две антенны, два приемопередатчика и начинай строить
геморрой. То что это будет и недешево и геморно ты в итоге сможешь
оценить. А по факту если сам не понимаешь или не можешь позвони
спецам, сделают за пару часов любое решение.
Ты уже здесь толчешь в ступе воду с утра.
   
А шо он сказал непонятного?
Тебе уже много человек сказало, что оптикой дешево и сердито.
Но ты уперто стоишь на своем.
Ну покупай две антенны, два приемопередатчика и начинай строить
геморрой. То что это будет и недешево и геморно ты в итоге сможешь
оценить. А по факту если сам не понимаешь или не можешь позвони
спецам, сделают за пару часов любое решение.
Ты уже здесь толчешь в ступе воду с утра.

Іди в сраку зі своїми порадами, якщо ти з першого разу не розумієш, що тягнуть проводи в моєму варіанті - то останнє, що я буду робить
   
Тебе уже много человек сказало, что оптикой дешево и сердито.
от і у мене зараз оптика, висить собі по стовпах
   
Іди в сраку зі своїми порадами, якщо ти з першого разу не розумієш, що тягнуть проводи в моєму варіанті - то останнє, що я буду робить

Та мені байдуже, можеш взагалі нічого не робити. Пишеш же якось тут.
Але ти намагаєшься всіх переконати, що тобі пропонують погані рішення.
Ну то вирішуй як хочеш, це мій останній допис в цій гілці.
На рахунок сраки в технічних гілках я реагую погано.
Навіщо ти її тоді взагалі створював?
Міг би посилати всіх в нескіченних гілках про Зе.
   
5 раз прочитав і ніхуясі не зрозумів, бляяяя :suicide2:

Нормальна логіка дій у моєму розумінні , коли виникає "проблєма" - беру газету оголошень або користаюсь пошуком гугля , шукаю спеціалістів котрі "проблєму" вирішують використовуючі власні знання , платю гроші .
Інший шлях , коли хочу вирішити "проблєму" сам - друкую відповідний запит у гуглі , перелопачую певну кількість сайтів , добираю зання , котрих не вистачає , роблю сам руцями .
Сам собі лікті кусаю , коли щось не так .

"Розкажіть мені" - смисл тєми , цієї тєми де зара друкую , незрозумілий і нелогічний у моєму світогляді , а тому - лише здогади , що якась реклама . )
   
Помогите, пожалуйста, советом, кто разбирается в технологии передачи данных через электрическую сеть с помощью технологии PowerLineAdapter

Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Стоят рядом. Расстояние от розетки одного дома до розетки другого дома - около 100-150 метров (кабеля). Дома используют одну и ту-же фазу подключения электричества.

Возможно - ли создать сеть по этой технологии? (Понятно - у каждого дома свой электросчетчик, но фаза одна).

НЕТ.
   
а чим для 40 м не влаштовує WiFi WDS ?

https://rozetka.com.ua/wireless-access-points/c80195/28056=28076/
   
Це не фейк часом?
Ні.
   
Затуркали бідолагу ТСа...
Якщо це сусідні хати і не залізобетон то в принципі може вистачити одного роутера з зовнішньою антеною або зовнішня точка доступу.
Якщо треба +/- 100 МБіт то треба вже 5GHz і дві точки доступу.

Ну або кабель FTP якщо підвішений або UTP закопане. Оптика то дурня для сусідніх хат.

Останнє редагування: 12 травня 2019 18:30:13 від Ruza
   
Іди в сраку зі своїми порадами, якщо ти з першого разу не розумієш, що тягнуть проводи в моєму варіанті - то останнє, що я буду робить
кабель- це перше, що тре розглядати. і, якщо НІЯК не можливо, братись за безпровідні технології та прочі збочення в стилі садомазо.
   
+++ За оптику.

Минусы
1. подумать как проложить.
2. питание медиаконверторов

Решение:
1. до 50 метров натягивается на стойках сталька, оптика по ней, веса там меньше чем у витопарной меди
2. розетки есть в любом доме, потребление фигня.

Плюсы:
Пофиг гроза, скорость по максимуму, стоимость медиаконверторов на сегодня - почти шара, не гниет.

   
Ратуючи за оптику чомусь замовчують акуєнний сєкас при її обривах  :facepalm1:
   
Ратуючи за оптику чомусь замовчують акуєнний сєкас при її обривах  :facepalm1:

а чого їй рватися?!
протягнути вздовж сталевого дроту тонкого, просто ізострічкою фіксуючи, та ще все це в захисний кожух, навіть в якийся садовий пластиковий шланг чи дешеву пластикову трубу
   
Ні.
та да ))) супер антена )))
   
а чого їй рватися?!
протягнути вздовж сталевого дроту тонкого, просто ізострічкою фіксуючи, та ще все це в захисний кожух, навіть в якийся садовий пластиковий шланг чи дешеву пластикову трубу
так мона спеціальну зі струною взяти...тоді вопше проблем нема.
а якшо ще прокласти в канаву....нямням.
   
Ратуючи за оптику чомусь замовчують акуєнний сєкас при її обривах  :facepalm1:

Ви колись тримали оптіку у руках?
Пробували її порвати?
   
Буде працювати поверлайн. Став
   
Буде працювати поверлайн. Став

Через два лічильники не буде працювати. А якшо і буде, то дуже нестабільно
   
Ви колись тримали оптіку у руках?
Пробували її порвати?
Ну що тут казать... Ви бляха хоч за окружну виїдьте і попросіть когось зварити оптику :facepalm:
   
та да ))) супер антена )))
Хулі ти ржеш придурку? Чи ти думаєш наностейшени без пластику якось інакше виглядають?
   
Ну що тут казать... Ви бляха хоч за окружну виїдьте і попросіть когось зварити оптику :facepalm:

деяку кількість років тому це було проблемою. Але зараз аппарат в кожного локальщика. Та і не доведеться нічого зварювати - там добре армування всередині яке не порветься. Накрайняк з такою ціною можна разом весь кабель поміняти. 6грн/м.

фізично можна кинути по чужих стовпах, можна пару своїх гусаків на дахах поставити, а якщо нема асфальту, то можна в землі.
   
Буде працювати поверлайн. Став

Долбоеб поверлайн это подача питания по витой паре.
   
+ за оптику
Кидал на 350 метров.
Обошлось 2000 грн с работой
Сделал раз изабыл
+
   
Кидав 10років тому кабель utp  між будинками, в гофрі, досі все нормально.
   
Долбоеб поверлайн это подача питания по витой паре.
Не знав шо РОЕ стали так називати...
   
деяку кількість років тому це було проблемою. Але зараз аппарат в кожного локальщика. Та і не доведеться нічого зварювати - там добре армування всередині яке не порветься. Накрайняк з такою ціною можна разом весь кабель поміняти. 6грн/м.

фізично можна кинути по чужих стовпах, можна пару своїх гусаків на дахах поставити, а якщо нема асфальту, то можна в землі.
Ще раз для акуєнно адарьонних... Це дві сільські хати для того щоб змінити весь кабель треба якось до нього примотати конектори.
А найближчий "локальщик" десь дай Бог щоб в райцентрі. :facepalm1:
   
Есть еще вариант использовать кабель П-286, плюс грозозащиту добавить.
   
Есть два рядом стоящих дома (сельские хаты). Ст

В чём проблема кинуть UTP кабель?
Це треба вірно робити, мідь і товщина кабеля, бажано 7 категорії і на тросу для зовнішніх робіт.
   
Ну що тут казать... Ви бляха хоч за окружну виїдьте і попросіть когось зварити оптику :facepalm:
Які проблеми ? Навіть в наших провінціях зі зваркою оптики проблем немає. Приїдуть і зварять. Від 250 грн. за волокно. Якщо брати одноволоконні медіаконвертери, то одного волокна вам з головою вистачить. Ціна їх від 260 грн. за штуку. Ну ще 500 грн за зварку оптики. Плюс сам кабель та пачкорди (вони коштують від 40 грн. за штуку). Ну ось і все. Дешевше і надійніше ніж роутери з WI-FI.
   
Які проблеми ? Навіть в наших провінціях зі зваркою оптики проблем немає. Приїдуть і зварять. Від 250 грн. за волокно. Якщо брати одноволоконні медіаконвертери, то одного волокна вам з головою вистачить. Ціна їх від 260 грн. за штуку. Ну ще 500 грн за зварку оптики. Плюс сам кабель та пачкорди (вони коштують від 40 грн. за штуку). Ну ось і все. Дешевше і надійніше ніж роутери з WI-FI.
В нас наче пороблено щось...  :( Якесь покоління лайків бляха-муха.  :X Поверніться в реальність! Ідіоти прости господі  :facepalm1:

Приїдуть заварять  :weep: А ну спробуй подзвонити і запросити когось з аппаратом приїхати в єпєня і заварити одне волокно  :facepalm1: за 250+ Потім розкажеш скільки було +++++  (tu)
   
а чого їй рватися?!
протягнути вздовж сталевого дроту тонкого, просто ізострічкою фіксуючи, та ще все це в захисний кожух, навіть в якийся садовий пластиковий шланг чи дешеву пластикову трубу

є оптичний кабель вже зі сталевим дротом. дорожче. так
   
Ратуючи за оптику чомусь замовчують акуєнний сєкас при її обривах  :facepalm1:

у мене на 3-х офісах воздушка оптика 150 м +/-. без арматури (без сталевого дроту), досить дешева. 10 років без проблем
   
Це ж 2 сільські хати, навіщо вигадувати космос. Кинув Езернет і норм
   
у мене на 3-х офісах воздушка оптика 150 м +/-. без арматури (без сталевого дроту), досить дешева. 10 років без проблем
Бляха! В мене на заводах та офісах кілометри оптики. Але в селі нема бо це не рентабельно і в разі аварії сам нічого не зробиш  :facepalm1:
Звідки ви такі вумні лізете?
   
Powerline лише всередині будинку працює, між будинками скоріше за все не буде працювати.
Якщо не хочеться кабель тягнути залишається лише Wifi
   
На підвіконник в середині кімнати направлену антену від роутера і так само в сусідньому будинку - вікна мають приблизно дивитися одне на одне. Відстань в 40 метрів навіть для найпростіших направлених  - це зовсім нічого. Простішого варіанту вже не може бути
   
Бляха! В мене на заводах та офісах кілометри оптики. Але в селі нема бо це не рентабельно і в разі аварії сам нічого не зробиш  :facepalm1:
Звідки ви такі вумні лізете?
во-первых, она не порвется просто так, ну разве что дерево между хатами упадет. Во-вторых, патчкорды оптические  готовые продаются, оконцованные, любой длины, ничего варить не надо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія