Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

штаты резко смягчают карантин - "экономика страны должны заработать к Пасхе, 12 апреля"

ты экран слюной забрызгал. лучше бывшей жене помоги. она у тебя в группе риска :)

Гуанус, не злись. Она тебя послала нах, бо ты ей нах не впал с твоим прицепом.:)
   
68к - це за 4 сезони

estimated excess deaths of 7,027, 20,259, 15,801 and 24,981 attributable to influenza epidemics in the 2013/14, 2014/15, 2015/16 and 2016/17

взагалі дійсно, було б доречно порівняти із нинішнім станом справ (однак, треба враховувати те, що ні одна з тих епідемій грипу не стримувалась нинішніми безпрецедентними карантинними заходами)
Не ту цифру смотрели.
Это абсолютная цифра.
По смертям СВЯЗАННЫМ с инфлюенцой ( а именно это нам щас высерают сми) цифры ниже
Цитата
During the study period, 136,686 ILI-attributable excess deaths were estimated using the full model (IA + ET effect). The average annual mortality excess rate (MR) ranged from 40.6 to 70.2 per 100,000. The total number of excess ILI-attributable deaths during the 2014/15 season was 41,066, 65.6% higher compared to the previous season. During the 2016/17 season, the number of ILI-attributable excess deaths was 43,336, 57.9% more than the previous season.
   
Є, але страховка на авто не є обов8язкова і тій частині, що стосується мого автомобіля. Обов*язково страхувати тільки щодо заподії щкоди іншим.
У мене повна старховка, якщо що. Але мене ніхто не заставляв. більше того, мене ніхто не заставляв купувати авто. Мене ніхто не штрафує. Я колись тримав одне авто в гаражі і страховку на нього не купував. Не порівнюйте х** з пальцем, не натягуйте сову на глобус, не шукайте на гівні сметани. Обама - кусок соціалістичного лайна, яке приречене на вічне лузерство і пошуки винних. "Соціалізм не спрацював, бо його було замало, якби було багато, то спраціював би", - приблизно так. Прогарма Обамакера обгадилась, тому що було її недостатньо. От якби всіх, а штарафи збільшити, з бюджету добавити, грошей додрукувати, ну тоді точно щось вийшло б.
дуже багато не потрібної експресії.Ти ж на обамакері не сидиш? отже чи він поміг чи ні знати просто не можеш в силу іншого соціального статусу і грошових можливостей. Я от знаю пару таких(одні дійсно мусять інші використовують лазійки у програмі,хоч не підпадають під рівень доходів)що його має і вони кажут-навіть якщо він і не доскональний,але тільки те,що у мене нема стресу,що я не застрахований і можу втратити все при складній хворобі дає мені почуття сатисфакції від тої програми. Тому погляди на обамакер завжди залежить від "місця сидіння".
   
Корона больше, не спорю на 50% но о каких горах трупов идет речь?
   
забавно спостерігати як тут ковбасники ламають списи.
хоча ні трамп, ні демократи не пропонують рішень нагальних проблем.
та вони навіть не розуміють в чому ті проблеми.
а проблеми є, бо як бачимо, запасу міцності не вистачить навіть на місяць.
як виявилося, навіть Україна виявилася витривалішою.
   
Утро, простите, кофе не пил.
Итак в италии количество смертей СВЯЗАННЫХ с инфлюенцой 45000
От ковида умерло ~10000
О КАКИХ горах трупов речь????
   
Гуанус, без обиды. Ты трусливое пи3дливое банковское чмо. Ты сидишь дома и трясёшься за чужие шекели, бо своих нет.

Що з карантином, треба чи ні?
   
так :-B
ну бачиш.хоч в чомусь згідні :) 
 А взагалі то я помітив,що на відміну від форумчан і наших цілком упоротих (типу оль) в житті ця ситуація людей таки робить ніби чуйнішими один до одного часто чув в магазинах коли люди ,незнайомі,бажають один одному -бі гелфі .на касі дякують продацям за ЇХ роботу і присутнясть коли покіпці бережуть себе по домах.Тобто такі моменти показують,що не всі втратили ще людяність до крайньої межі.І це приємно.
   
А нічого що це реанімація?

Ничего. Пока не существует протоколов лечения, одна надежда что организм сам справится
Пробуют экспериментально с HIV препаратами, хлорквином (или как оно называется), ещё какое то лекарство - но это все от безнадеги
   
Що з карантином, треба чи ні?

Да.
   
Кто то видел чтобы от гриппа останавливалась экономика и рушились судьбы?
Кооме испанки в 13.
Ну бред и истерика.
На данный момент умерших в 4(!!) раза меньше чем от сезонного гриппа
   
забавно спостерігати як тут ковбасники ламають списи.
хоча ні трамп, ні демократи не пропонують рішень нагальних проблем.
та вони навіть не розуміють в чому ті проблеми.
а проблеми є, бо як бачимо, запасу міцності не вистачить навіть на місяць.
як виявилося, навіть Україна виявилася витривалішою.

Сплюньте три раза.
Не хочу накаркать но похоже что в Украине цунами надвигается.
Тихо потому что тестов мало сделано.
В Штатах тоже было тихо до 10х чисел марта...
   
Що з карантином, треба чи ні?
Треба .Виключно щоб згладити пік нагрузки напливу важких хворих і дати час владі укомплектувати госпіталі всіма потрібними для цього речами-апаратурою,відпочившим персоналом,засобами захисту його  і відпрацьованою логістикою.А потім поступово зняттям від найбільшекономоємні сних галузей до найбільшкомунікацій них. не канфєтка.але достатньо сприйнятна для загалу децизія.
   І слід прийняти реалії-важко буде всім і жертвування вимагатиметься від всіх.ІМНО ну і їчас підновлення не буде швидким.
   
ну бачиш.хоч в чомусь згідні :) 
 А взагалі то я помітив,що на відміну від форумчан і наших цілком упоротих (типу оль) в житті ця ситуація людей таки робить ніби чуйнішими один до одного часто чув в магазинах коли люди ,незнайомі,бажають один одному -бі гелфі .на касі дякують продацям за ЇХ роботу і присутнясть коли покіпці бережуть себе по домах.Тобто такі моменти показують,що не всі втратили ще людяність до крайньої межі.І це приємно.

все правильно. люди становятся чутливишими и помогают друг другу. только редька с булькой продолжают откладывать кучи...
   
италия, после месяца карантина

...
Люди начинают осознавать, что скоро у них не будет денег. У кого-то уже нет. То и дело появляются сообщения о нападениях на покупателей, выходящих из продуктовых магазинов. У них выхватывают сумки с едой и смываются. Случалось, что человек набирал полную тележку продуктов и бросался бежать, не оплатив, прорываясь через кассиров и охрану. Поэтому наверху обсуждаются разные идеи, как ослабить или даже отменить тотальный карантин, из-за которого остановилась предпринимательская деятельность, а значит люди остались без заработка. Ослабить, не дожидаясь даже улучшения эпидемиологической ситуации. Кто-то предлагает так называемый «пятнистый карантин», неравномерный, в зависимости от ситуации в регионе. Чтобы люди могли хоть где-то выйти на работу, оживить свои бизнесы.
...

   
ти у нас медик чи у сімї медики ?.Бо у слава жінка власне така.

Це кацапський троль із ольгіго.
   
Кто то видел чтобы от гриппа останавливалась экономика и рушились судьбы?
Кооме испанки в 13.
Ну бред и истерика.
На данный момент умерших в 4(!!) раза меньше чем от сезонного гриппа

За який період часу?
   
Утро, простите, кофе не пил.
Итак в италии количество смертей СВЯЗАННЫХ с инфлюенцой 45000
От ковида умерло ~10000
О КАКИХ горах трупов речь????
Ок, допустим, что в указанной статье все посчитано правильно, подключаем математику и считаем: 43 336 жертв от гриппа и связанных с гриппом болезней за один сезон, который охватывает пол-года (183 дня). Делим 43 336 на 189 = прибл в среднем 230 жертв в сутки. Цифра очень приблизительная, она на самом деле по краям диапазона (осень и весна) значительно меньше, там красивые колокола распределения в статье, можете посмотреть.  Сейчас уже весна, 13 неделя года и мы на крае колокола и на самом деле там будет максимум 50 смертей за сутки от гриппа и связанных с гриппом болезней в этом периоде СО ВСЕЙ ИТАЛИИ. Сейчас же по 500 жертв в сутки валит только в Ломбардии (1/8 население всей Италии).
   
Ок, допустим, что в указанной статье все посчитано правильно, подключаем математику и считаем: 43 336 жертв от гриппа и связанных с гриппом болезней за один сезон, который охватывает пол-года (183 дня). Делим 43 336 на 189 = прибл в среднем 230 жертв в сутки. Цифра очень приблизительная, она на самом деле по краям диапазона (осень и весна) значительно меньше, там красивые колокола распределения в статье, можете посмотреть.  Сейчас уже весна, 13 неделя года и мы на крае колокола и на самом деле там будет максимум 50 смертей за сутки от гриппа и связанных с гриппом болезней в этом периоде СО ВСЕЙ ИТАЛИИ. Сейчас же по 500 жертв в сутки валит только в Ломбардии (1/8 население всей Италии).
Как вы его называете колокол в случае ковида более резкий. «Колокол» стартовал несезонно.
Я не понимаю откуда ваши калькуляции.

В любом случае, система должна быть расчитана на 40 тыс смертей в год.
Отличительная черта ковида - необходимость ивл и большая заразность.
Мы посмотрим еще на повторные заражения... там может быть проще. Все остальное - ИСТЕРИКА.
   
Не,чуваки и чувихи,ну все просто: тактика "вызженной карантином земли" просто убьёт людей, а точнее вызовет бунты и отмену,но будет поздно. Только работающая экономика позволит лечить людей. Ну ладно,если бы у нас или где-то еще сказали бы:  ВЕЛИКИЙ НАШ НАРИД!!! Терпите до 1 мая. Как хочете! За енто время,мы переоборудуем отели в палаты, наладим медпомощь хоть какую-то,завалим госзаказами оборонку и отечественные фармкомпании ну хочь на тот сратый парацетамол....заве зем костюмы защиты и то и сё...-то нарид посчитает копейки,волонтёры сплотяЦЦа, селяне САМИ БЕЗВОЗМЕЗДНО ДАРОМ выделять зеленого лучка и яечок,редисочки...и ведь выделять же!- и это будет понятно.

 А так... це полный киздець... Карантин и локдаун может чуток ограничить скорость распространения. Если надо выиграть месяц-это ясно.  НО МЕСЯЦА,сами видите,не хватит. Года не хватит... может полтора и то чудом. НЕ, от локдауна помрут больше в разы чем от короны.

Останнє редагування: 29 березня 2020 20:07:09 від Wolter
   
Треба .Виключно щоб згладити пік нагрузки напливу важких хворих і дати час владі укомплектувати госпіталі всіма потрібними для цього речами-апаратурою,відпочившим персоналом,засобами захисту його  і відпрацьованою логістикою.А потім поступово зняттям від найбільшекономоємні сних галузей до найбільшкомунікацій них. не канфєтка.але достатньо сприйнятна для загалу децизія.
   І слід прийняти реалії-важко буде всім і жертвування вимагатиметься від всіх.ІМНО ну і їчас підновлення не буде швидким.

Вот так кацапская дрянь и разгонят истерику. Дерьмо циничное, словно сам от пули застрахован (с)
   
Вот чем больше и больше я читаю, тем больще и больше убеждаюсь что это проект китайского кгб с участием дем партии
   
что то бабуины затаились. ждете инструкций? редька наверняка лихорадочно перечитывает нью йорк таймс в поисках. а булька ищет очередную историю из якобы жизни для говновброса :)

У редкого в селе торнадо прошло. Сидит в подвале, штаны от дерьма отстирывает. Ему сейчас не до вируса.
   
Как вы его называете колокол в случае ковида более резкий. «Колокол» стартовал несезонно.
Я не понимаю откуда ваши калькуляции.

В любом случае, система должна быть расчитана на 40 тыс смертей в год.
Отличительная черта ковида - необходимость ивл и большая заразность.
Мы посмотрим еще на повторные заражения... там может быть проще. Все остальное - ИСТЕРИКА.

ну грубо и как для вас ярко - отличительная особенность ковида
не в труппах на улице штабелями
и не в выкашивании  пенсов, а в том
что переболевшие становятся необратимо инвалидами

и самое смешное, что это приходится
рассказывать вам там,
про изыскания ваших же там врачей.
ну если если уже на инфу от китайцев от 8 марта забили болт ...
и про тоже..

а так да  ...
надо работать
   
З сьогоднішньої любимоі деякими за роздмухування істерик NYT. Что то пошдо не так, і тепер вони кажуть що в них зараз все є. Це якась зрада просто:

New York City has a one-week supply of medical supplies to care for any New Yorker who is sick, Mayor Bill de Blasio said on Sunday.

“We have enough supplies to get to a week from today, with the exception of ventilators, we’re going to need at least several hundred more ventilators very quickly,”

П як же про гори трупів, оскаженілих від страху лікарів та парамедиків, де ці льОліки, все пропало?
   
То що то були за «душещіпательниє» історіі з НЙ весь тиждень, коли навантаження на медичну систему було значно меньше ніж сьогодні? Куди поіхав конвой з рефрижераторами для померлих, коли вони так давили на слезу.

Останнє редагування: 29 березня 2020 20:49:22 від Dobre
   
италия, после месяца карантина

...
Люди начинают осознавать, что скоро у них не будет денег. У кого-то уже нет. То и дело появляются сообщения о нападениях на покупателей, выходящих из продуктовых магазинов. У них выхватывают сумки с едой и смываются. Случалось, что человек набирал полную тележку продуктов и бросался бежать, не оплатив, прорываясь через кассиров и охрану. Поэтому наверху обсуждаются разные идеи, как ослабить или даже отменить тотальный карантин, из-за которого остановилась предпринимательская деятельность, а значит люди остались без заработка. Ослабить, не дожидаясь даже улучшения эпидемиологической ситуации. Кто-то предлагает так называемый «пятнистый карантин», неравномерный, в зависимости от ситуации в регионе. Чтобы люди могли хоть где-то выйти на работу, оживить свои бизнесы.
...

https://www.facebook.com/avmalgin/posts/2864408296977070

дикие люди эти итальянцы. у нас ограничилось нехваткой туалетной бумаги. но кажется бумага опять на полках появилась...
   
То що то були за «душещіпательниє» історіі з НЙ весь тиждень, коли навантаження на медичну систему було значно меньше ніж сьогодні? Куди поіхав їх цирк з рефрижераторами для померлих, коли вони так давили на слезу.

неизвестно еще чем закончится. дай то бог, чтоб рефрижираторы не понадобились...
   
Корона больше, не спорю на 50% но о каких горах трупов идет речь?

блят, штати в самому початку епідеміі

зараз в день буде додаватися по 500-1000 загиблих


   
блят, штати в самому початку епідеміі

зараз в день буде додаватися по 500-1000 загиблих
Пиши про пнять мулівардів, ! Єщо ! Єщо !
   
блят, штати в самому початку епідеміі

зараз в день буде додаватися по 500-1000 загиблих

Швидше всього не буде, на мою думку, бо Штатах більшість живе сімями чи по одиночці, якщо немає сімей, на відміну від інших країн південоі Європи, Ірану, де епідемія набрала силу через те, щоб одним дахом живе декілька поколінь, включаючи, батьків, та дідів/бабусь. Саме цей фактор є причиною тому що в Швеції, без суттєвих обмежень та тільки на рекомендаціях притримуватись здорового глузду, епідемія не набрала силу.
   
Пиши про пнять мулівардів, ! Єщо ! Єщо !

ти пагано читаєш методички що пишуть у трампа

Можливо загине до 100 тис американців

Live updates: Fauci says U.S. could have 100,000 coronavirus deaths, cautions number is ‘moving target

https://www.washingtonpost.com/world/2020/03/29/coronavirus-latest-news/
   
дуже багато не потрібної експресії.Ти ж на обамакері не сидиш? отже чи він поміг чи ні знати просто не можеш в силу іншого соціального статусу і грошових можливостей. Я от знаю пару таких(одні дійсно мусять інші використовують лазійки у програмі,хоч не підпадають під рівень доходів)що його має і вони кажут-навіть якщо він і не доскональний,але тільки те,що у мене нема стресу,що я не застрахований і можу втратити все при складній хворобі дає мені почуття сатисфакції від тої програми. Тому погляди на обамакер завжди залежить від "місця сидіння".
Я і на місяці не був, але знаю що він є.
Кому поміг? За мій кошт? З моєї кишені витягли під 30 тисяч баксів щоб допомогти якимось бакланам!!! Тобто, вони не дали цим бакланам самим собі допомогти, вони у мене забирали щоб їм віддати!!! Тобто, мої кошти не пішли на дороги, армію, безпеку, а на споживання іншими! Мої кошти перевели в приватнку компанію, щоб на всякий випадок могли вилікувтаи тих бакланів, які кажуть, що це їм допомогло!!! Ну добре, що у мене не конфіскували майно, тоді більше баклаінв могли б забезпечити страховками. А в голові навіть на думки у них не спадає, що для того щоб їм щось отримати довелось у інших забрати ще більше, бо чатсина пішла на посередництво тих хто все це мутить. І зверніть увагу, що все це діється всупереч економічним законам, і як би далеким від економіки людям не здавалося що це благо, вони тільки глибше застрягають у тій дупі в якій знаходяться. Ті, кого ви знаєте, стали щасливішими? Вони вийшли із злиднів? Цікаво, бо по статистиці, їхній стан тільки погіршився і їх ряди поповнились.
   
вклад і цифри будемо обговорювати(буде інфа) тільки коли то все скінчиться.Сьогодні всі,включно з головами на горі виключно припускають. Бо ніколи за всю історію СУЧАСНОГО укладу у світі такого не було.Ми живемо власне у час первинності ситуації. Тому і шарпанина влади,істерики населення не стійкого до стресу,безлад і фальшиві рухи, роздолля для скамерів і поле для наживи . Кожен з таких грає у свої звичні ігри на фоні цілком нової ситуації з надією,але не знанням  куди то і його і світ вивезе.
 Тому не дьоргаємся,бо ми тільки можемо слідувати туди де нас верхи пошлють.ну і покритикувати їх тут у інфопросторі. B-)

у человека уже 40 разных короновирусов. и все они были такими как ковид когда то
сарс мерс были круче по летальности в  разы - где они?
   
Треба .Виключно щоб згладити пік нагрузки напливу важких хворих і дати час владі укомплектувати госпіталі всіма потрібними для цього речами-апаратурою,відпочившим персоналом,засобами захисту його  і відпрацьованою логістикою.А потім поступово зняттям від найбільшекономоємні сних галузей до найбільшкомунікацій них. не канфєтка.але достатньо сприйнятна для загалу децизія.
   І слід прийняти реалії-важко буде всім і жертвування вимагатиметься від всіх.ІМНО ну і їчас підновлення не буде швидким.

Ну от бачиш. Вчора Швондер та Булька цілій день Трампа йухами обкладали, що той не вводить карантин. Як тільки Трамп заговорив про необхідність введення карантину вилазить демократичний губернатор штату Нью-Йорк, Куомо і каже не треба карантину. А якщо Трамп буде вводити карантин, то це буде незаконно. Ну і як це розуміти? Швондер взагалі зник з форуму, а Булька особистими образами на Джанні з'їжджає з питання.

Я вже не кажу про те, що ця зараза прийшла в Америку саме через сині штати. Бо саме там розплідник педерастії, наркоманії, нелегалів, етнічної злочинності та інше. Був би ти справді старим білим дідом середнього достатку, як про себе кажеш, ніколи б не топив за цю демократичну зграю.
   
неделю назад моз сообщало что в украине даже сезонный грипп на спад пошел - что вообще не типично - из-за карантина..
   
блят, штати в самому початку епідеміі

зараз в день буде додаватися по 500-1000 загиблих

кацап, не маскуйся
ти ще й піз....нішка , виявляється , не тіки клоун

а ні , ти п и з д ....в и й клоун - ти доказ свого висеру навів?


Re: Китай заробляє з корони Нове
Ukulele [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 05:40
IP/Host: ---.cpe.net.cable.rogers.com
ottarabannil, cьогодні в 05:35
Теперь всем понятно кому выгоден ковид?

У них же програма партіі до 2025 року зробити прорив в телекомунікаціях, компьютерних технологіях, штучному інтелекту та медицині

Що бачимо з вірусом - програма партіі успішно виполняється, у сі країни встали в чергу за китайськими масками, окулярами, халатами та апаратами вентилціі

навіть Трамп телефонував гєнсєку і просив допомоги  :facepalm:

Через 5 років провідні фармацевтичні компаніі скавчатимуть і проситимуть: врятуйте від китайського демпінгу
   
кацап Ukulele каже що щодня в США буде додаватися 500 - 1000 загиблих
ну, подивимось
   
ти пагано читаєш методички що пишуть у трампа

Можливо загине до 100 тис американців

Live updates: Fauci says U.S. could have 100,000 coronavirus deaths, cautions number is ‘moving target

https://www.washingtonpost.com/world/2020/03/29/coronavirus-latest-news/

В сезоні 2017/2018 від грипу померло 80 тисяч в США. На жаль, це природа вирусів груп грипу та SARS. Людство проходило вже через SARS, маже ідентичний вірус, епідемія тривала з листопада 2002 до 5 червня 2003 коли WHO сказали що епідемія офіційно закінчилась, тобто майже пів року. Немає ніяких підстав думати, що цього разу має бути по іншому. Але в час десятків соціальних онлайн платформ сьогодні, масло у вогонь підривається залізничними цистернами.
   
 :facepalm: смотрю на картинку и не пойму


почему азиаты полого и внизу, а просвещенный запад бьет все рекорды и упорно лезет вверх. ладно иранцев и севкорейцев вычеркнем, могут махлевать, а остальные?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія