Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

Тема піднята заради дурного хайпу.

Рекламу я вимкнув, для того є напівофіційна інструкція від Сяомі
Що, де й куди я ходжу й всілякі репорти (ууууу ааа за тобой жіді слідять чіріз пнятьжііі ааа) я геть не вимикав. Мене воно не парить. Моя дурна персона нецікава для китайської розвідки , якщо воно туди й йде. Ну от хай знає що я сьогодні пройшов більш ніж 12000 кроків, обідав у "Піцці на дровах" , був у мами. Все одно.

В мене Росо Х3 і я його вважаю дуже гарним і потужним дівайсом + мені тепер не потрібна фотокамера. Кому не подобається - ну таке.

ну если тебе бабла некуда девать (расходы на зарядку телефона, на замену батареи) да не вопрос. объяснять глупому человеку, шо китайцы накосячили и их "отчеты" начали висеть чуть ли не постоянно в процессах, а значит жрать ресурсы, траффик и энергию батарейки - бесполезное занятие.
кому надо - тот поймет.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а це скільки у мене прог. на кожному екрані майже нема окремих значків — замість них теки, а в деяких по 2-3 екрани з прогами :D

Показати зображення...
Показати зображення...
і це ще не всі, десь третина сидить у бібліотеці програм і значків на столах не має :D

 :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну если тебе бабла некуда девать (расходы на зарядку телефона, на замену батареи) да не вопрос. объяснять глупому человеку, шо китайцы накосячили и их "отчеты" начали висеть чуть ли не постоянно в процессах, а значит жрать ресурсы, траффик и энергию батарейки - бесполезное занятие.
кому надо - тот поймет.

Ну я пойняв.
Цікаво шо сам юзаєш ?
Який чіткий девайз під друїдом ?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

:D
от скажи, як колишній відровод колишньому відроводу: чи можливо таке на відрі? у мене великі сумніви. скоріш, відро взірветься :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

є вірогідність що через той телефон якісь китайці шаряться у твоїй домашній мережі як у себе вдома, сидять в усіх девайсах і слухають весь траф :D

насчет смартов - не скажу. а вот про видеонаблюдение могу.
китайские видеорегистраторы ОПАСНО в Сеть выпускать. пусть и через НАТ, и вообще с нестандартными портами.
сканируют, сЦуки китайские. и лезут шоб взломать
есть такое

решение я нашел простое. рядом с региком ставим комп на Линуксе. заходим по удаленке на комп, с компа заходим в регистратор и делаем все, шо нужно ТАМ. регистратору блокируем ВСЕ выходы наружу.
ибо доступ всяких там леваков к камерам наблюдения чреват проблемами.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

та це про любу китайчатину можна сказати… не дарма ж амери наглухо забанили у себе отой хуєвєй, з яким наша зелена влада зібралася в україні 5g мережі будувати  :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

от скажи, як колишній відровод колишньому відроводу: чи можливо таке на відрі? у мене великі сумніви. скоріш, відро взірветься :D

Ну та.
Скажуть купити тре нове саме круте із всіх відер і воно вже точно працюватиме.
Можливо.
Колись.
У 4 тисячолітті.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ну я пойняв.
Цікаво шо сам юзаєш ?
Який чіткий девайз під друїдом ?

были и Самсуни. и даже Хуавей. хороший Хуавей. не новый, но очень удачный. особо меня порадовала батарея. сменная она у него.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

та це про любу китайчатину можна сказати… не дарма ж амери наглухо забанили у себе отой хуєвєй, з яким наша зелена влада зібралася в україні 5g мережі будувати  :weep:

знаешь, шо я тебе скажу
вот у меня есть старый Хуавей. на Снапе. так вот, оно живет на уже староватой батарее 3 дня спокойно в режиме не сильно напряжной, но все же работы (в игры не играю).
не знаю, как этого добились китайцы. учитывая, шо батарейка у него всего на 2000.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

уся економіка китайоз тримається на шпіонажі, кражах, підробках і «копіюванні». тому ці хитросракі скрізь де можливо тулять бекдори «про всяк випадок», а потім шаряться по девайсам і мережам і винюхують, що де можна спиздити і продати
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

уся економіка китайоз тримається на шпіонажі, кражах, підробках і «копіюванні». тому ці хитросракі скрізь де можливо тулять бекдори «про всяк випадок», а потім шаряться по девайсам і мережам і винюхують, що де можна спиздити і продати

хошь сказать, в Огрызки они бэков тоже напихали?  B-)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

знаешь, шо я тебе скажу
вот у меня есть старый Хуавей. на Снапе. так вот, оно живет на уже староватой батарее 3 дня спокойно в режиме не сильно напряжной, но все же работы (в игры не играю).
не знаю, как этого добились китайцы. учитывая, шо батарейка у него всего на 2000.
ну амєріканци, ну тупиииє, забанили і проїбали своє щастя.. :laugh:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

хошь сказать, в Огрызки они бэков тоже напихали?  B-)
огризкам напхаєш B-) електроніка огризків — тайванська, корейська тощо. китайці для огризків хіба що задні стінки телефонів роблять, а так просто збирають купу чужих комплектуючих у один девайс. як ото васадзе «лади» у себе збирає
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну амєріканци, ну тупиииє, забанили і проїбали своє щастя.. :laugh:

хошь сказать, шо в технике HP нет бэков уже от американцев?
или шо Винда такая крутая, шо к тебе влезть из Штатов не могут?  :gigi:

паранойя - штука заразная.
хочешь сохранить инфу - не пользуйся смартами ВООБЩЕ.
потому, шо я не уверен, шо в андроиде нет бэков.
как и в ВинМобил..
а Симбиан уже никто не делает.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хотів придбати иксомі М 11 ультра, по всім показникам дуже гарний девайс, який може фору дати останньому яблуку та і коштує набагато дешевше!
Все, нібито ок, але є але  - звернув увагу на те, що деякі сторс пропонують зробити пред установку гугле сервісів, тобто я отримав    підтвердження того, що їде війна з чайними топовими брендами з боку Америки! + ще мені дехто щось розповів про це все і вирішив я стати яблучником, здається на північноамериканськ ому континенті це найбезпечніший, хоча більше коштовний, варіант! Коротше бу юзати айфоню 13 про макс.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

огризкам напхаєш B-) електроніка огризків — тайванська, корейська тощо. китайці для огризків хіба що задні стінки телефонів роблять, а так просто збирають купу чужих комплектуючих у один девайс. як ото васадзе «лади» у себе збирає

последний огрызок как раз китайцы взломали
шо намекает
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

последний огрызок как раз китайцы взломали
шо намекает
взломали, бо вони тільки і можуть щось спиздити — на більше їх не вистачає. вони і американські мережі ламали, то й що з того? вони просто цим живуть і інакше не вміють
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хотів придбати иксомі М 11 ультра, по всім показникам дуже гарний девайс, який може фору дати останньому яблуку та і коштує набагато дешевше!
Все, нібито ок, але є але  - звернув увагу на те, що деякі сторс пропонують зробити пред установку гугле сервісів, тобто я отримав    підтвердження того, що їде війна з чайними топовими брендами з боку Америки! + ще мені дехто щось розповів про це все і вирішив я стати яблучником, здається на північноамериканськ ому континенті це найбезпечніший, хоча більше коштовний, варіант! Коротше бу юзати айфоню 13 про макс.

последний яблокофон, в котором меняется батарея легко и просто - 4-й.
потом в Огрызке спохватились и с каждой новой моделью самостоятельная замена батареи стала весьма занимательным квестом.
не тот болтЕг НЕ ТУДА вкрутил - и лапти твоему яблокофону  :laugh:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

коротше, только ксєомє! :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Хотів придбати иксомі М 11 ультра, по всім показникам дуже гарний девайс, який може фору дати останньому яблуку та і коштує набагато дешевше!
Все, нібито ок, але є але  - звернув увагу на те, що деякі сторс пропонують зробити пред установку гугле сервісів, тобто я отримав    підтвердження того, що їде війна з чайними топовими брендами з боку Америки! + ще мені дехто щось розповів про це все і вирішив я стати яблучником, здається на північноамериканськ ому континенті це найбезпечніший, хоча більше коштовний, варіант! Коротше бу юзати айфоню 13 про макс.

Вово ;)
Яблука смачні. Навіть надкушені.
І ми не сектанти. Ми просто обираємо найкращу техніку захищену від втрати чи крадіжки на 100 відсотків.
Я колись знайшов викрадений іфон бувшої жінки через півроку після викрадення . Ржав із викрадачів коли бачив переміщення девайзу по дніпропетровській області. Писав їм віддайте дам 50 баксів або знищу девайз. Не повірили. Стер.
Потім стер його нафіг. Крадії всралися від страху.
Це було весело.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

последний яблокофон, в котором меняется батарея легко и просто - 4-й.
потом в Огрызке спохватились и с каждой новой моделью самостоятельная замена батареи стала весьма занимательным квестом.
не тот болтЕг НЕ ТУДА вкрутил - и лапти твоему яблокофону  :laugh:

В останньому тримає довго.
Дві доби точно.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

коротше, только ксєомє! :D

Прольоті на.
Тіко Хуйвей наше всьо !!!
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

последний яблокофон, в котором меняется батарея легко и просто - 4-й.
потом в Огрызке спохватились и с каждой новой моделью самостоятельная замена батареи стала весьма занимательным квестом.
не тот болтЕг НЕ ТУДА вкрутил - и лапти твоему яблокофону  :laugh:

Я перекладу це все, звичайно знову за гроші(чималі...) на сервіс яблука!
Але до цього всього ще тре дожити, бетері у новому афоні довго тримає та тривалий термін служить
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

https://www.youtube.com/watch?v=LuSNjmEcVjY&ab_channel=%D0%90%D0%BD%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D1%8C%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D0%B8%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%8C%D0%A1%D1%8B%D1%80%D0%B0%D0%97%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8F

Не знаю что там у вас за иконы  в голове, и к чему вы про иконы, тема не о них .   У меня их нет как и смартфона . Я лучше  ещё раз повторю СМАРТФОН ЭТО ИДОЛ !

И́дол (др.-рус. идолъ, греч. εἴδωλον) — кумир, фантом, предмет поклонения .





   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я перекладу це все, звичайно знову за гроші(чималі...) на сервіс яблука!
Але до цього всього ще тре дожити, бетері у новому афоні довго тримає та тривалий термін служить

а мне в том же Хуавее на Снапе достаточно просто достать его из обложки, снять крышку и батарея меняется легко и просто.
в новых Хуавеях, к сожалению, ушли от этой концепции. плюс, Снапы не всегда удачные пошли. раньше знаешь - если проц Драгон - значит проблем не будет. сейчас уже и тут начали косячить.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а мне в том же Хуавее на Снапе достаточно просто достать его из обложки, снять крышку и батарея меняется легко и просто.
в новых Хуавеях, к сожалению, ушли от этой концепции. плюс, Снапы не всегда удачные пошли. раньше знаешь - если проц Драгон - значит проблем не будет. сейчас уже и тут начали косячить.

У мене зара хуавеі, я також це все з бетарі робив, але вже почалися інші проблеми, тому бу міняти на яблуко!
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У мене зара хуавеі, я також це все з бетарі робив, але вже почалися інші проблеми, тому бу міняти на яблуко!

айфоны неплохи. но ценник минимум на 100% задран.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Яблуко просто працює.
Довго.
Бездоганно.
Як вони це роблять хз.
Але це факт.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

айфоны неплохи. но ценник минимум на 100% задран.

Бери бу гарантійні.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я перекладу це все, звичайно знову за гроші(чималі...) на сервіс яблука!
Але до цього всього ще тре дожити, бетері у новому афоні довго тримає та тривалий термін служить
епол вже дожали, вони починають випускати ремкомплекти до телефонів, що будуть доступні усім бажаючим. тобто сам купуєш батарею і сам за 15 хв її міняєш
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

айфоны неплохи. но ценник минимум на 100% задран.

Ну, не на 100..., але згоден, що задран, але для мене головне відсутність будь яких проблем, особливо з безпекою у фінансових аплікейшен 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

айфоны неплохи. но ценник минимум на 100% задран.
а скільки воно має коштувати? воно має ідеально працювати 10 років, а коштувати як одноразовий лайнохонор з бекдором?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

як мене веселять ніщеброди, які реально думають що корпорації потрібні їх данні, щоб шпигувати  :facepalm:

кому ви потрібні? що у вас за цінна інформація?  :lol:  :S
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

до епола я щодва роки купував новий відроєд, а той викидав на помийку. бо воно вже не працювало толком. востаннє чесно взяв відрофлагмана, що коштував як огризок. і через 2.5 роки я остаточно здався і зарікся. з того часу хожу з xs і мабуть буду ходити з ним ще років 5. от батарейку тільки заміню на оригінал, бо вже 77% залишилося за стільки років :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

україна найбідніша країна європи

українці неспроможні платоспроможно розкошелитися на смарт більше 200-300$ це і є клієнти сяомі.

що у них красти????
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

як мене веселять ніщеброди, які реально думають що корпорації потрібні їх данні, щоб шпигувати  :facepalm:

кому ви потрібні? що у вас за цінна інформація?  :lol:  :S
піди розкажи гуглу, чи хуєвєю, чи амазону, чи яндоксу, чи щітбуку :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

піди розкажи гуглу, чи хуєвєю, чи амазону, чи яндоксу, чи щітбуку :lol:

ну віділені шпигують лише умовно, для того щоб підказати товар чи відосик по рекомендації. це непогане шпигуство, в 2010 контент було шукати і просувати набагато важче.

але ж сяомі це не вебсервіс, вони крім побутових речей нічого не продають. тож навіть уявити неможу які метрики можно знімати з українців)))

щодо хуавей то там досить спірна ситуація, якщо не сказати надумана, американською адміністрацією. доказів вони так і не надали.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

епол вже дожали, вони починають випускати ремкомплекти до телефонів, що будуть доступні усім бажаючим. тобто сам купуєш батарею і сам за 15 хв її міняєш

 (tu)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

добра половина моб. софту одразу ж хоче твої фотки, контакти, блютус, локалку, файли, вафлю… а це всього на всього сраний калькулятор чи ще якесь таке лайно :laugh:  як можна запитувати «кому ви потрібні» у світі, де вже давно найбільш цінним і бажаним товаром є інформація про манюпаса? срана пральна машина через застосунок хоче постійно бачити моє перебування, пилосос вимагає геопозицію і контакти… бля, сьогодні не зміг зарядити машину — станцію заглючило. дзвоню у сапорт, кажу ребутніть її — а мені: як ваше ім‘я та прізвище, на який номер телефону регалися, на оцей? а на який? та кажу яке твоє собачє діло, просто ребутни сука станцію  :facepalm:  днями замовляв на одному сайті ручки для шафи (під самовивіз зі складу), у ПІБ написав плалалалала плалалалал плалал і залишив тільки телефон. передзвонили і давай вимагати реальні ПІБ :facepalm1: та яке ваше собаче діло, вам треба продати — я прийду і в касі оплачу і заберу. ні, скажіть ПІБ, щоб ми внесли у кампуктір  :facepalm:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

я б нічого не дав, ну хіба на пиво. альтернатива ж йому — кримінальна справа
Тю. Віддав би на кардачі за сотку "на органи". І ніякого криміналу.
А в режим викрадення/втрати ті само сяомі вводяться точно так, як і еппл.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія