Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

18-20 градусів тепла в оселях зимою

Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою


тут питання не в електриці, а в світогляді.
:)  (tu)
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Можете врахувати ті 40вт вентилятора
Просто є такі вентилятори, які без елктрики працюють на комині, коли на них гаряче повітря йде. Знайомі на аліекспресі купили
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

у мене вся минула зима така була
було і 17
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Просто є такі вентилятори, які без елктрики працюють на комині, коли на них гаряче повітря йде. Знайомі на аліекспресі купили
Є але це забавка, тобто ліпше ніж нічого, але як рахувати куби в годину то ті вентилятори - декоративні в порівнянні.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Це якось протирічить законам фізики

Не протирічить

В цьому випадку напевно гріють сусіди
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Не протирічить

В цьому випадку напевно гріють сусіди
він каже що у нього будинок
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

він каже що у нього будинок
Хлопці, я фізику поважаю, але збільшення температури в хаті дає непропорційний ріст витрати газу. Тому я зупинився на 18 градусах.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Хлопці, я фізику поважаю, але збільшення температури в хаті дає непропорційну витрату газу. Тому я зупинився на 18 градусах.
Ви напевно плутаєте сам процес підвищення температури на декілька градусів і спроцес підтримання цієї температури.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ви напевно плутаєте сам процес підвищення температури на декілька градусів і спроцес підтримання цієї температури.
Ніт бо тепловтрати залежать від площі поверхні теплообміну з коэфіцієнтом, як ви нагрівєте площу на 1 градус тепловтрати збільшуються квадратично

Звісно цього не видно на добре утеплених будинках.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ніт бо тепловтрати залежать від площі поверхні теплообміну з коэфіцієнтом, як ви нагрівєте площу на 1 градус тепловтрати збільшуються квадратично

Звісно цього не видно на добре утеплених будинках.

Одне не заперечує інше...
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

як ви нагрівєте площу на 1 градус тепловтрати збільшуються квадратично
Я нагріваю не площу, а об'єм. Тим більш - маю висоту стелі 3м.

Звісно цього не видно на добре утеплених будинках.
Нормально утеплений. Але 20 град тримати взимку - забагато грошей.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

він каже що у нього будинок

Тоді не протирічить хіба у випадку, якщо надворі 10-12 град
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ніт бо тепловтрати залежать від площі поверхні теплообміну з коэфіцієнтом, як ви нагрівєте площу на 1 градус тепловтрати збільшуються квадратично

Звісно цього не видно на добре утеплених будинках.

З якої радості тепловтрати мають збільшуватись в квадратичній залежності ? З чого це слідує ?
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

З якої радості тепловтрати мають збільшуватись в квадратичній залежності ? З чого це слідує ?
Так я помилився
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

З якої радості тепловтрати мають збільшуватись в квадратичній залежності ? З чого це слідує ?
Чим більша різниця температур з зовнішнім середовищеммг, тим швидше тепло буде втікати.

Тому нижчу температуру підтримувати дешевше,  і то значно
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Чим більша різниця температур з зовнішнім середовищеммг, тим швидше тепло буде втікати.

Тому нижчу температуру підтримувати дешевше,  і то значно


Тут стоїть питання чи залежність лінійна , чи квадратична
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Якщо не буде електрики, то в місті робити не буде чого, хіба воякам

Якщо буде електрика, то з масових варіантів оптимально кондиціонером гріти

   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Характер изменения тепловых потерь хорошо аппроксимируется с помощью квадратичной степенной зависимости

Источник: https://www.highexpert.ru/publications/why_wda_heating.html
© Шепелёв В.А. [www.highexpert.ru]

   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Якщо не буде електрики, то в місті робити не буде чого, хіба воякам

Якщо буде електрика, то з масових варіантів оптимально кондиціонером гріти

 Ще є варіант постачання е/е по графіку. В любому випадку починати потрібно із утеплення, хоча б мінімального. В село б я поїхав при першій можливості, навіть влітку.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Просто є такі вентилятори, які без елктрики працюють на комині, коли на них гаряче повітря йде. Знайомі на аліекспресі купили

он работает немного не так
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Характер изменения тепловых потерь хорошо аппроксимируется с помощью квадратичной степенной зависимости

Источник: https://www.highexpert.ru/publications/why_wda_heating.html
© Шепелёв В.А. [www.highexpert.ru]

Дивно , що такі речі не очевидні за замовчуванням
 
Проста лінійна залежність

https://de.m.wikipedia.org/wiki/W%C3%A4rmedurchgang
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Ще є варіант постачання е/е по графіку. В любому випадку починати потрібно із утеплення, хоча б мінімального. В село б я поїхав при першій можливості, навіть влітку.

Якщо по пріоритетах - повітряна щільність в розумних межах, стеля, вікна, опалення, стіна, містки холоду, підлога, і дрібніші заходи
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Тут стоїть питання чи залежність лінійна , чи квадратична
По ходу, лінійна.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

По ходу, лінійна.

Так.

Просто тут є одна фішка , яка вводить в оману- якщо в житлі живуть люди, то вони за замовчуванням виділяють тепло, вмикають світло , пральні машини, холодильники , ТВ і т.д. І такими базовими виділеннями енергії покривають потребу в опаленні, в залежності від рівня утеплення це може бути пару градусів, а може і 10-12 , як в мене в будинку.

Тобто по відчуттях ніби спочатку майже не треба допалювати, а потім вже зразу кочегарити
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Якщо по пріоритетах - повітряна щільність в розумних межах, стеля, вікна, опалення, стіна, містки холоду, підлога, і дрібніші заходи

 Звичайно, все що можна, навіть дріб"язок може принести певну користь. Цікаво, якщо не кардинально (наприклад гіпсокартоном) як можна утеплити стіни із середини (килими, ковдри...). Зрозуміло, що зовнішнє утеплення стін більш ефективне але для більшості в даних умовах це неможливий захід.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

В чистій теорії багатоквартирні будинки розсудливо було б «ущільняти» - тобто один палимо, другий ні, але це з розряду соціальної фантастики
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Звичайно, все що можна, навіть дріб"язок може принести певну користь. Цікаво, якщо не кардинально (наприклад гіпсокартоном) як можна утеплити стіни із середини (килими, ковдри...). Зрозуміло, що зовнішнє утеплення стін більш ефективне але для більшості в даних умовах це неможливий захід.
.

Як на мене, якоїсь особливої неможливості в зовнішньому утепленні немає.

Переконаний, по коштах це буде не дорожче , ніж «нормальне» внутрішнє утеплення

   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

.

Як на мене, якоїсь особливої неможливості в зовнішньому утепленні немає.

Переконаний, по коштах це буде не дорожче , ніж «нормальне» внутрішнє утеплення

 Там справи по коштах, повинна була працювати державна програм. Зараз таким зі сторони держави ніхто не буде заморочуватись.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Взагалі, я б поміряв при звичайній погоді рівень СО2 в кімнатах після сну. Якщо він значно нижчий допустимих меж, десь є надто великий повітрообмін і його треба шукати.

Останнє редагування: 26 червня 2022 12:30:04 від WestNik
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Там справи по коштах, повинна була працювати державна програм. Зараз таким зі сторони держави ніхто не буде заморочуватись.


Кошти будуть і при внутрішньому утеплення, але це буде ще й неправильно

Я не зовсім орієнтуюся в цифрах, але думаю за 600-700 грн вже можна утеплити м2 . Для квартир це не мала б бути непідйомна сума
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Кошти будуть і при внутрішньому утеплення, але це буде ще й неправильно

 Я писав про найпростіший варіант - ковдри, килими...те, що вже є у наявності.


Я не зовсім орієнтуюся в цифрах, але думаю за 600-700 грн вже можна утеплити м2 . Для квартир це не мала б бути непідйомна сума

 Зараз цим ніхто не буде займатись у багатоквартирних будинках (людям зараз не до цього) хіба в приватних будинках.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Я писав про найпростіший варіант - ковдри, килими...те, що вже є у наявності.


Зараз цим ніхто не буде займатись у багатоквартирних будинках (людям зараз не до цього) хіба в приватних будинках.

Якщо конкретно про килим - так, він має певну теплоізоляційну здатність

Квартири якраз дешевше утеплити- там зовнішньої стіни може бути 40м2, а в особняку 250м2
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Якщо конкретно про килим - так, він має певну теплоізоляційну здатність

Квартири якраз дешевше утеплити- там зовнішньої стіни може бути 40м2, а в особняку 250м2

 У випадку із квартирами - проблема в організації робіт/збору коштів/фінансування.
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

У випадку квартирами - проблема в організації робіт/збору коштів/фінансування.
.

Але можливо і індивідуально ззовні утеплити. Зсередини це було б точно не колективне
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
PAL

Тут стоїть питання чи залежність лінійна , чи квадратична

лінійна
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
Ale

18 нормативна температура для житлових приміщень
20 для кутових, верхніх і нижніх поверхів, також нормативна.
в чому зрада?
Хай буде хоч +16 але буде
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

хєрово що майнінг здох. можна б було грітись фермою xD
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

У пгс менше 13 млрд кубів газу
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою
Ale

У пгс менше 13 млрд кубів газу
Але й споживання промисловості впаде - тому вистачить
   
Re: 18-20 градусів тепла в оселях зимою

Є але це забавка, тобто ліпше ніж нічого, але як рахувати куби в годину то ті вентилятори - декоративні в порівнянні.

Мені, знайомий литовець порадив, він ти забавку, вже другий рік вживає, каже що набагато менше вживається дров, бо тепло скоріше розганяється по кімнаті
Палять дровами, по вечорам, після роботи
Ми також купили, попробуємо цієї зими
В магазині сказали що ліпше 2 лопасті, чим 4 ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія