Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

Хіба вона не знала, що там треба тяжко працювати фізично?

окрім того податки та плата за житло. На руки у підсумку отримає ті самі 8000
   
:weep:   :gigi:

 та що там на полумєрах остановліваца, бізнес так бізнес, свобода так свобода

наступним логічним кроком може бути бізнесплан здати бабу в експлуатацію тому поляку, або селянам з общаги.

І не здати, а вона сама як вільна людина вирішить. Пришле Деліту гроші, все буде добре   :gigi:

здавайте
я бачу в вас багата фантазія. Мабуть такі й "відправляють свою дівчину кудись-там". Можливо тим і заробляєте
   
Деліт знеси гілку не ганьбися 

Бо доведеться нік міняти  :gigi:

це повний зашкварр  :facepalm:
   
Влада наша йобана не змогла організувати за 25 років, щоб на місті робота була. Не думали за це. Коли ж за це думати, як ще не все покрали. Саакашвілі б пару років до влади, але так можливо взагалі Украіну згубити через наступ кацапів.
   
фуп читала...
Точно. ТС сам винен, приклав до того руку. :gigi:
Начиталась про "злАчинну владу", що скоро Україну зільють, всі виїдуть бо безвіз, залишаться тільки пенси, народ тут зубожіє, і - поїхала туда де, порядок, нема корупції, ніхто не краде, і все процвітає. Логічно.
   
ну то робота така
я ось зараз найматиму працівників - нормальні менш як за 700 ойро працювати не хочуть
   
Деліт знеси гілку не ганьбися 

Бо доведеться нік міняти  :gigi:

це повний зашкварр  :facepalm:

протестую --- гілка дуже корисна, про те  -   що не все так просто там
   
чого все життя? за три роки збере якусь суму й повернеться до україни -відкриє бізнес

І той бізнес прогорить, якщо не пахати на ньому так само інтенсивно.

Ніяк совки не хочуть змиритись з фактом, що за всяким достатком і комфортом щоденна важка напружена праця, а не відбування часу на робочому місці
   
:weep:   :gigi:

 та що там на полумєрах остановліваца, бізнес так бізнес, свобода так свобода

наступним логічним кроком може бути бізнесплан здати бабу в експлуатацію тому поляку, або селянам з общаги.

І не здати, а вона сама як вільна людина вирішить. Пришле Деліту гроші, все буде добре   :gigi:

Талант, холєра. Ржу тут в п'ять ранку (tu)  :gigi:
   
ну то робота така
я ось зараз найматиму працівників - нормальні менш як за 700 ойро працювати не хочуть

теж квбасне виробництво?
   
протестую --- гілка дуже корисна, про те  -   що не все так просто там

але ж можна було її відкрити з дещо іншим посилом: "кузина/жінка кума/тощо поїхала в Польщу на заробітки"- тоді обговорення було б конструктивним без здіймання автора на кпини
   
теж квбасне виробництво?

просто виробництво
   
Re: Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

Ехать за 13-14к гривен в другую страну ещё и из Киева...нет слов.Ну а то что работа тяжелая,так она там везде такая,потому что распиздяев и лентяев у них и своих полно
   
Чтобы жить как в Европе- надо епашить как в Европе, ни какого расслабона !
У нас же привыкли все жить на "вялике": на работу опоздал на 10 мин, отпросился, праздники, корпоративы и прочая муйня
Так не бывет- ТАМ за такую "работу" никто нормально не платит
   
Вот и в очередной раз проявили себя местные долбоебы)))

Человек написал - дивчина. Не жена не дочь)) а дивчина. Она имеет право принимать решения сама. С кем спать с кем есть где работать.

Ох вы и конченные))

ага.
і сама захотіла - що тут поганого якщо хоче пробувати робити? і тут мова навіть не про те чи дівчина чи дружина.
може вона і не поїхала б якби не ТС з підтримкою
чи краще коли сидить дома і нічо не робить лиш гроші на ресторани давай
   
Пока лучше НЕНЬКЫ УКРАИНЫ места для зарабатывания денег я не вижу
Тут пока еще не паханое поле и куча возможностей
Ибо если мы будем как поляки/немцы - это катастрофа, начать что-то новое там мне кажется сложнее и конкуренция значительно выше
   
Re: Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

Ну захотіла, то поїхала й спробувала.
Скажи, хай повертається, якщо наїлася  :)

А взагалі наші люди напевне не розуміють, що на заробітки беруть іноземців масово, тому, що місцеві не хочуть тої роботи.
Особливо, коли це тупа фізична робота - то буде соковижималка така, що ніяких грошей не захочеться.

Якщо хочеш нормально заробляти, рецепт простий, як двері:

1. Роби те, від чого отримуєш задоволення (якщо за це ще й платять, то взагалі супер).
2. Намагайся в тому чомусь стати найкращим (самоосвіта та освіта + постійна практика).
3. Краще працюй на себе сам (ніхто тобі стільки не заплатить, як ти сам собі).
4. Якщо боягуз чи недрлуга в плані ризиків власного бізнесу, тоді шукай, кому твої вміння потрібні і йди наймитом (будучи наймитом, не приростай до місця - шукай, де краще заплатять).
   
здавайте
я бачу в вас багата фантазія. Мабуть такі й "відправляють свою дівчину кудись-там". Можливо тим і заробляєте

ви справді вважаєте нормальним відправити/відпустити свою жінку/дівчину на заробітки ?

в чужу країну на важку некваліфіковану роботу з сумнівними важкими умовами роботи та проживання ?

я такого добра наспостерігався доволі, і Знаю Точно, що це Дуже хибний вчинок. Шкоди в рази більше ніж тих грошей.

Жінка/подруга/дівчина, це святе поняття, якщо вона твоя навпаки охороняється та бережеться від такого "добра".
   
Влада наша йобана не змогла організувати за 25 років, щоб на місті робота була. Не думали за це. Коли ж за це думати, як ще не все покрали. Саакашвілі б пару років до влади, але так можливо взагалі Украіну згубити через наступ кацапів.

що при саахову, що після - грузини ткають з Грузії аж гай шумить. на душу населення виїзжають більше ніж в Україні.
   
Прочитав : Перші місячні моєї дівчини в поляндії. :D
   
How it's Made (Discovery) де показують реальне виробництво - дивіться і побачите що в Європі, в США, Канаді, так як та дівка в Польщі,  пашуть абсолютно всі.

Саме в цьому і є "секрет" їх добробуту.
   
Ну захотіла, то поїхала й спробувала.
Скажи, хай повертається, якщо наїлася  :)

А взагалі наші люди напевне не розуміють, що на заробітки беруть іноземців масово, тому, що місцеві не хочуть тої роботи.
Особливо, коли це тупа фізична робота - то буде соковижималка така, що ніяких грошей не захочеться.

Якщо хочеш нормально заробляти, рецепт простий, як двері:

1. Роби те, від чого отримуєш задоволення (якщо за це ще й платять, то взагалі супер).
2. Намагайся в тому чомусь стати найкращим (самоосвіта та освіта + постійна практика).
3. Краще працюй на себе сам (ніхто тобі стільки не заплатить, як ти сам собі).
4. Якщо боягуз чи недрлуга в плані ризиків власного бізнесу, тоді шукай, кому твої вміння потрібні і йди наймитом (будучи наймитом, не приростай до місця - шукай, де краще заплатять).

нарешті нормальна відповідь
   
з якого дива? ми у середньовіччі ?

та ні, але міні була б ганьба, якби дівка в польщі вкалувала а я на фупі флудив...
   
How it's Made (Discovery) де показують реальне виробництво - дивіться і побачите що в Європі, в США, Канаді, так як та дівка в Польщі,  пашуть абсолютно всі.

Саме в цьому і є "секрет" їх добробуту.

так тут на фупі кожен третій шо олігарх шо менеджер среднєго звєна...
хто так пахати буде  :D
   
Мені колега розповідав що один навпаки, знайшов цьотку з дітьми (діти допослі і вжн одружені), то післала його на чехи вкалувати, бо їм всім гроші треба  :facepalm:
   
чого все життя? за три роки збере якусь суму й повернеться до україни -відкриє бізнес

какой бизнес она откроет при зарплате в 500 евро с которой еще нужно откусить на жизнь? Через три года такой жизни она сможет открыть для себя только несколько новых врачебных специальностей  ....
   
чим більше поїде народу туди -тим менша з\п й гірші умови будуть
З власного досвіду - повертається багато. Коли людина стикається зі справжньою
"потогінною системою", то точка зору на умови в Україні дещо змінюється  :D
Щоб не казали, а розрив у оплаті почав скорочуватись. Сусіди по оренді - будівельно-монтажна
фірма, будують ангари. Прораб - 16, робітники 10-12.
   
Re: Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

Пока лучше НЕНЬКЫ УКРАИНЫ места для зарабатывания денег я не вижу
Тут пока еще не паханое поле и куча возможностей

І тут ми вдома, це наша країна.
А там ми чужинці.
   
так тут на фупі кожен третій шо олігарх шо менеджер среднєго звєна...
хто так пахати буде  :D

Насправді це так. Не думаю що селянин чи бармен тут пишуть. Знаю що більшість людей які пишуть тут і головне ЧИТАЮТЬ - це рухома частина суспільства яка в будь-якому суспільстві не більше 5-10%. Решта 90% просто пливуть за течією. Так що не треба недооцінювати ФУП.
   
та ні, але міні була б ганьба, якби дівка в польщі вкалувала а я на фупі флудив...

а, зрозуміла.
 :-B
   
ага.
і сама захотіла - що тут поганого якщо хоче пробувати робити? і тут мова навіть не про те чи дівчина чи дружина.
може вона і не поїхала б якби не ТС з підтримкою
чи краще коли сидить дома і нічо не робить лиш гроші на ресторани давай
+1
Не пустил бы - сидела б в Киеве и выедала мозг ТС, як там в Поляндиях нарид бабло рубае. Хороший урок для молодой девки.
Тем более, она Делиту не жена, детей общих нет, как я понимаю.
   
Я вважаю, що це особистий вибір людини. Будь-який досвід- це досвід, і якщо людина розумна, то зробить висновок, що треба вчитись і мати навики, за які платять набагато більше грошей і в Україні.
   
гастербайтество усюди однакове, бо це короткотермінова зайнятість, відповідно:
- гастербайтер працює гірше за штатного працівника і навіть витрачаючи більше часу нерідко не може виконати норму, тому гастербайтерам платять менше
- бути гастербайтером і жити "як люди" не виходить з багатьох причин, тому "правильний" гастербайтер має жити у общазі, їсти хліб та воду і за ті декілька місяців заробити дитині на гуччі чи на айфона, у кращому випадку - на бляху
   
але ж можна було її відкрити з дещо іншим посилом: "кузина/жінка кума/тощо поїхала в Польщу на заробітки"- тоді обговорення було б конструктивним без здіймання автора на кпини
теща в кінці кінців  :gigi:
   
Re: Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

Я б не покинула чоловіка самого
   
гастербайтество усюди однакове, бо це короткотермінова зайнятість, відповідно:
- гастербайтер працює гірше за штатного працівника і навіть витрачаючи більше часу нерідко не може виконати норму, тому гастербайтерам платять менше
- бути гастербайтером і жити "як люди" не виходить з багатьох причин, тому "правильний" гастербайтер має жити у общазі, їсти хліб та воду і за ті декілька місяців заробити дитині на гуччі чи на айфона, у кращому випадку - на бляху

на навчання в києві
   
Я б не покинула чоловіка самого

не довіряєте?
   
ну ти й мудак, відправив свою дівчину на заробітки :facepalm1:
ему можно,он нищеброд на субсидии,не платит за проезд в транспорте и орет на контролеров)))
   
Re: Перший мiсяць моеi дiвчини в Поляндii: враження неприемнi

не довіряєте?
що то за життя окремо? Я сумую без нього
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія