Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Cube Kathmandu SL. 2020 рік. Deore xt, Воздушна вилка rock shox paragon gold,  покришки швальби - новий коштує 2000 баксів.
Цей продає знайомий в суперовому стані за 900 баксів.

В мене така ж модель Cube Kathmandu тільки 18 року.  І я не розумію за що в ці моделі такі гроші ?   Всі йопнулись ...



   
Ну да, прикольний але два куска він не коштує новий , судячи по моделі 2018 яка в мене а цей і 900 задорого ІМХО буде
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Все просто далар/інші бомаги знецінюються. Ціни ростуть.
   
Все просто далар/інші бомаги знецінюються. Ціни ростуть.

та жестяк

та файний ровер, добрий ровер, красивий ровер але пля 2000 долларів  :facepalm1:
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

Людина що топить за зелоного клована не розуміє.  :lol:

На дивися.

   
Людина що топить за зелоного клована не розуміє.  :lol:

На дивися.

https://www.youtube.com/watch?v=iG2rpn1R0Uc&ab_channel=%D0%9C%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8FPit_Stop

це зовсім другий клас велосипедів. Куб катманду це міські велосипеди з заявкою на турінг ... але то з натягом ...

катманду це 28 колеса, алюміній рама , жорстко приварений багажник ... хулі там на 2000 каксів
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

Що 2000, що 900 для мене велика сума за велосипед.
Тому можу висловити припущення, що він прослужить трішки довше ніж "ашанбайк" за 200 $.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

це зовсім другий клас велосипедів. Куб катманду це міські велосипеди з заявкою на турінг ... але то з натягом ...

катманду це 28 колеса, алюміній рама , жорстко приварений багажник ... хулі там на 2000 каксів

Тут ціна формується не фактичною собівартістю а платоспроможністю визначених маркетологами покупців.
   
Що 2000, що 900 для мене велика сума за велосипед.
Тому можу висловити припущення, що він прослужить трішки довше ніж "ашанбайк" за 200 $.

так я про що ... 900 то теж мега велика ціна за цей бу ровер, навіть якщо він в чудовому стані

це просто хороший велосипед, якісний і хороший ... але 2000к це занадто як і 900 занадто для бу
   
Тут ціна формується не фактичною собівартістю а платоспроможністю визначених маркетологами покупців.

та схоже на те
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

так я про що ... 900 то теж мега велика ціна за цей бу ровер, навіть якщо він в чудовому стані

Це для пересічного українця дві зарплати за байк багато.
Доречі. Де він збирається той байк?
   
Це для пересічного українця дві зарплати за байк багато.
Доречі. Де він збирається той байк?

хз, мабудь в німців збирається.

та там і в одну зарплату забагато та і в пів зарплати теж немало ...
та і не у всіх пересічних 1000 баксів в місяць

я за 3к свою мазду продав, а тут вел 2к , світ точно йопнувся
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Люди можуть віддати за ровер такі гроші - то буде така ціна. Дурнуватих мажорів багато - не знають, куди подіти гроші і чим виділитися.
   
Люди можуть віддати за ровер такі гроші - то буде така ціна. Дурнуватих мажорів багато - не знають, куди подіти гроші і чим виділитися.

та то не той ровер щоб виділитись і не той клас ровара
   
Люди можуть віддати за ровер такі гроші - то буде така ціна. Дурнуватих мажорів багато - не знають, куди подіти гроші і чим виділитися.

чому дурнуватих?
х.з. не розумію -чому люди,в яких немає грошей , вважають дурниками тих, у кого вони є  :S

все ж якраз навпаки ...
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

та то не той ровер щоб виділитись і не той клас ровара
На ньому є мітка CUBE і відомо, скільки воно коштує - більше нічого не треба. Це як брендові моделі у бутіках. Воно ніяке, але мажори знають скільки треба за то віддати. Торби за тисячі, лахи без смаку...За цими цінами же ж слідкують. Не важно, чи воно гарне, чи пасує, важно, скільки коштує.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

чому дурнуватих?
х.з. не розумію -чому люди,в яких немає грошей , вважають дурниками тих, у кого вони є  :S

все ж якраз навпаки ...
А яка заслуга мажора, що у нього повно грошей? В тому, що народився в родині бандюганів, злодїів чи корупціонерів без совісті?
Він ті гроші розумом заробив? Розумна людина, що чогось досягає, грішми не смітить для показухи.
   
На ньому є мітка CUBE і відомо, скільки воно коштує - більше нічого не треба. Це як брендові моделі у бутіках. Воно ніяке, але мажори знають скільки треба за то віддати. Торби за тисячі, лахи без смаку...За цими цінами же ж слідкують. Не важно, чи воно гарне, чи пасує, важно, скільки коштує.

та це ніхера не мажорський вел, це міський велосипед... так добрий велосипед але зробили з нього .... та і обвіс там ну не прям вже топ ...

вообщем почали продавати понти
   
А яка заслуга мажора, що у нього повно грошей? В тому, що народився в родині бандюганів, злодїів чи корупціонерів без совісті?
Він ті гроші розумом заробив? Розумна людина, що чогось досягає, грішми не смітить для показухи.

а що з грошима робити й для чого їх заробляти   тоді?
роздати зубожільцям не пропонуйте
   
А яка заслуга мажора, що у нього повно грошей? В тому, що народився в родині бандюганів, злодїів чи корупціонерів без совісті?
Він ті гроші розумом заробив? Розумна людина, що чогось досягає, грішми не смітить для показухи.

так ніхто зазвичай  не смітить грошима кому вони не за красиві очі достаються ...
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)
ATF

Бренд. Якість. З/п європейського робітника.
А +/- велосипед подібний СТ. Новий десь і коштує під 14-17 тисяч гривень. Нормальний велосипед. А не той що розвалиться через місяць.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

а що з грошима робити й для чого їх заробляти   тоді?
роздати зубожільцям не пропонуйте
Якщо людина профі або просто національно свідома, то вкладає у робочі місця, розширення виробництва чи бізнесу. Якщо на посаді, а гріш несуть... то звісно не знає, де подіти.
   
мій велосипед тойже куб катманду 2018 року . новий коштував 1000 долларів
я брав б/у в пів ціни.
і швальби там і діори ...

   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

зайдіть в любий магазин з продажу велосипедів і погляньте скільки коштують запчастини такого рівня. з цього мабуть і складається такий прайс на велосипед. Імхо за такий велосипед я б 2000 баксів не дав. Хоча у мене перехід з 16 швидкісної трансмісії на 20 швидкісну вартував більше 12 тис гривень.  Ще  хочу з 9 швидкісної касети перейти на 10 швидкісну.Теж мабуть доведеться вкластися в такий прайс.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

так ніхто зазвичай  не смітить грошима кому вони не за красиві очі достаються ...
Отут я з вами згідна повністю. Але повно розвелося тих, кому прийшло легко. Гроші за першу партію скосять з мажорів, а потім ціна впаде до нормальної. Це ж закони сучасного ринку.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

зайдіть в любий магазин з продажу велосипедів і погляньте скільки коштують запчастини такого рівня. з цього мабуть і складається такий прайс на велосипед. Імхо за такий велосипед я б 2000 баксів не дав. Хоча у мене перехід з 16 швидкісної трансмісії на 20 швидкісну вартував більше 12 тис гривень.  Ще  хочу з 9 швидкісної касети перейти на 10 швидкісну.Теж мабуть доведеться вкластися в такий прайс.
до 60 км за скока разгоняешься?
   
Это такое только в стране тупых и богатых граждан  :K
   
Я не по велосипедам пока.( возможно возьму еще когда—нибудь).
Но как—то делал на форуме и в ФБ фотоотчет про веломагазин в Германии.
Там прикольно было——
Велосипеды от 1000.
Ну и чаще——2—3—4.
И максимально——15 000 евро.
Вот ищу те веточки и не могу найти(((
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Бренд. Якість. З/п європейського робітника.
А +/- велосипед подібний СТ. Новий десь і коштує під 14-17 тисяч гривень. Нормальний велосипед. А не той що розвалиться через місяць.
ты ваще педали крутил??? или тока теритически? даже самое китайское гувно 2-3 года протянет
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

За 2к нужно покупать двуподвесы.
   
Всі йопнулись ...
и это ты еще не покупал стратокастер или гибсон или хотя бы медицинское оборудование...
Вот почему хирургическая операция или лечение ребенка стоит миллионы если каждый врач давал клятву Гиппократа?
Уровень наглости и цинизма с ханжеством уже давно прошел точку невозврата.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Я не по велосипедам пока.( возможно возьму еще когда—нибудь).
Но как—то делал на форуме и в ФБ фотоотчет про веломагазин в Германии.
Там прикольно было——
Велосипеды от 1000.
Ну и чаще——2—3—4.
И максимально——15 000 евро.
Вот ищу те веточки и не могу найти(((
ну в свое время выложил за карбон 1200... С полным обвесом. Просто сказка....Жаль, шо украли , твари, из-под камер наблюдения в крутом ТЦ( хнык,хнык,хнык). Ну в конечном итоге катаюсь на жигулях. Не мерс, но и патриоты не воруют...
   
ну в свое время выложил за карбон 1200... С полным обвесом. Просто сказка....Жаль, шо украли , твари, из-под камер наблюдения в крутом ТЦ( хнык,хнык,хнык). Ну в конечном итоге катаюсь на жигулях. Не мерс, но и патриоты не воруют...

так то карбон і т.д.
а тут звичайний міський велосипед , просто добротний і все .. ніяких понтів чи космічних технологій
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Тесть-пенсіонер катається горами непримітним сірим ровером. Коли теща дізналася за скільки його було куплено (Scott, понад $3000) - у неї ледве інфаркт не трапився. В усіх інших членів родини - теж  :lol:
   
Тесть-пенсіонер катається горами непримітним сірим ровером. Коли теща дізналася за скільки його було куплено (Scott, понад $3000) - у неї ледве інфаркт не трапився. В усіх інших членів родини - теж  :lol:

 (tu)   :laugh:
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

так то карбон і т.д.
а тут звичайний міський велосипед , просто добротний і все .. ніяких понтів чи космічних технологій
Так о чем же я и толкую... Когда я посмотрел ваши велики за 600-700 евро - горько плакал... Я бы за такое и с приплатой в виде пожизненной смены и ремонта  дал бы тока 100-150 баксов... Это - полный шокнах
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

до 60 км за скока разгоняешься?
Якщо їхати з зі спуску біля Обухова то там з гірки 60 км/год можна взяти, а так 30 км/год це швидкість в безвітряну погоду в якій я можу їхати в 2.7-3 пульсовій зоні. все відносно.можна їхати з рюкзаком на плечах проти вітру  і мати 26 км/год за 1,5 години,а можна 207 км проїхати з середньою 27 км/год.
   
Re: Я не розумію за що там майже 2000$ (велосипед)

Турча вот нема в этой веточке(((
   
Якщо їхати з зі спуску біля Обухова то там з гірки 60 км/год можна взяти, а так 30 км/год це швидкість в безвітряну погоду в якій я можу їхати в 2.7-3 пульсовій зоні. все відносно.можна їхати з рюкзаком на плечах проти вітру  і мати 26 км/год за 1,5 години,а можна 207 км проїхати з середньою 27 км/год.
а можно сесть на мот - и проехать со скоростью - от 20 кмч (чтобы баб разглядывать) до 150 кмч 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія