Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Ноут и внешний диск

ФЗВ. Ноут и внешний диск

Можно ли часть программ устанавливать не на сам ноут а на внешний носитель и насколько это скажется на их быстродействии?
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Можно.

Зависит от способа и ширины шины передачи даных.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

винты есть разные, надо смотреть на показатель rpm

5400 это медленный, 7200 средний, 10400 быстрый

ну такто лучше ссд под эти цели
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Через юсб 3.1 есть еще слот под sd карту
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

винты есть разные, надо смотреть на показатель rpm

5400 это медленный, 7200 средний, 10400 быстрый

ну такто лучше ссд под эти цели
есть внешнии ссд?
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Зависит и от самой программы, нужно ли ей обращение к медленному диску и т.п.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

есть внешнии ссд?
например
https://hotline.ua/computer-diski-ssd/transcend-esd240c-120-gb-ts120gesd240c/prices/#cond_new
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

например
https://hotline.ua/computer-diski-ssd/transcend-esd240c-120-gb-ts120gesd240c/prices/#cond_new
толковая вещь
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

вінда чи нікс?
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

вінда чи нікс?
win 10
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Якщо є dvd привід то я б туди втикнув кишеню з ssd замість привода
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

win 10
тут все складно.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Якщо є dvd привід то я б туди втикнув кишеню з ssd замість привода
нема
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

win 10
швидкодію буде обмежувати usb. я б купив просто флешку на 128гб. не бачу сенсу витрачатись на ssd.
А взагалі, якщо такі проблеми, краще купити інший ноут.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

швидкодію буде обмежувати usb. я б купив просто флешку на 128гб. не бачу сенсу витрачатись на ssd.
А взагалі, якщо такі проблеми, краще купити інший ноут.
зараз є й більші флешки на usb 3.0, можна ще micro sd картку в картрідер ноута . Ті які в ip  камери беруть, вони тепер більш надійні в плані перезапису
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

зараз є й більші флешки на usb 3.0, можна ще micro sd картку в картрідер ноута . Ті які в ip  камери беруть, вони тепер більш надійні в плані перезапису
так. звісно. але яка швидкість передачі з мікро sd чи usb? Очевидно, неспівмірна з ssd. Найпростіше рішення було б просто поставити ssd більшої ємності. Але, як я розумію, ця опція не підходить ТС.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

так. звісно. але яка швидкість передачі з мікро sd чи usb? Очевидно, неспівмірна з ssd. Найпростіше рішення було б просто поставити ssd більшої ємності. Але, як я розумію, ця опція не підходить ТС.
я користуюсь досить специфічними програмами. Одна программа один ключ. Программи важать до 20 гиг. Швиткість не є приоритетом аби працювало. Вимушений працювати як на роботі так і вдома
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

я користуюсь досить специфічними програмами. Одна программа один ключ. Программи важать до 20 гиг. Швиткість не є приоритетом аби працювало. Вимушений працювати як на роботі так і вдома
якщо швидкість не пріорітет - можна просто флешку. Усе працює.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

я користуюсь досить специфічними програмами. Одна программа один ключ. Программи важать до 20 гиг. Швиткість не є приоритетом аби працювало. Вимушений працювати як на роботі так і вдома
А вот тут может быть упс. Далеко не все программы могут работать без переинсталяции. С лицензионными ключами все еще сложнее. Лучше взять внешний SSD и ставить на него всю систему. Но даже в этом случае не 100%, что получится - у лицензионных программ может быть привязка к железу.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск


Що я думаю з приводу
flash пам'яті USB, а тим більше SD карти на таке не годяться. Не були задумані для інтенсивного використання, швидко покоцаються та вийдуть з ладу. Хіба що маленькі програмки, які влізуть у оперативку.
Так що тут дві опції:
Зовнішній HD диск (мінімум SATA II) з інтерфейсом USB 3.0, або зовнішній SSD.
HD: дешевший, більший, теоретично довговічніший, більш стабільний, але потребує додаткове живлення для роботи та він більш повільний, ніж SSD, особливо коли треба рухати великі файли.
Це якщо є USB 3.0 у ПК, або ноуті. Якщо нема, то монопенісуально, який саме.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

тим більше SD карти на таке не годяться
Не совсем так. У SD карт есть кроме класс характерезующего скорость линейной записи/чтения Application Performance Class. На данный существуют 2 класса А1 и А2. Соотвественно SD карты могут быть либо вообще без А класса такие действительно малопригодны для программ, либо с А1, А2 классом. Поставить винду на карту А2 можно, работать будет без особых тормозов, во всяком случае быстрее чем с HDD.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Поміняти внутрішній диск на більш об'ємний, а старий використовувати для бекапів, доків і іншого сміття :)
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск


Що я думаю з приводу
flash пам'яті USB, а тим більше SD карти на таке не годяться. Не були задумані для інтенсивного використання, швидко покоцаються та вийдуть з ладу. Хіба що маленькі програмки, які влізуть у оперативку.
Так що тут дві опції:
Зовнішній HD диск (мінімум SATA II) з інтерфейсом USB 3.0, або зовнішній SSD.
HD: дешевший, більший, теоретично довговічніший, більш стабільний, але потребує додаткове живлення для роботи та він більш повільний, ніж SSD, особливо коли треба рухати великі файли.
Це якщо є USB 3.0 у ПК, або ноуті. Якщо нема, то монопенісуально, який саме.
на сд картах успішно бігають всякі малинові, лєпєсінові та інші пироги
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

на сд картах успішно бігають всякі малинові, лєпєсінові та інші пироги
Наскільки я розумію, питання в тому, як довго вони там бігатимуть?
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Наскільки я розумію, питання в тому, як довго вони там бігатимуть?
бачу, народ до того філософськи ставиться. у мене карта в фотику навернулась після кільох циклів, але через декілька років. тоісь просте лежання вбиває.  :( ентропія, однако....
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Не совсем так. У SD карт есть кроме класс характерезующего скорость линейной записи/чтения Application Performance Class. На данный существуют 2 класса А1 и А2. Соотвественно SD карты могут быть либо вообще без А класса такие действительно малопригодны для программ, либо с А1, А2 классом. Поставить винду на карту А2 можно, работать будет без особых тормозов, во всяком случае быстрее чем с HDD.

Ну людина хоче працювати і вдома і на роботі з якимось специфічними великими програмами.
Вінду, згоден, можна завантажити. А ось інтенсивно використовувати - якщо багато оперативки то одне. Якщо замало, то воно буде туди-сюди диск юзати.
І що то за програми, знову ж таки. Майте на увазі, що, наприклад, якийсь галімий один like на varchar(max) у таблиці на декілька сотень тисяч регістрів робить мільйон операцій читання, якщо не більше. Підозрюю, що щоденне інтенсивне використання середньої величини БД винесе в хлам SD карту навіть вищого класу за декілька місяців. Та й ціна яка у такої карти? Скажімо, терабайт HD по відношенню до терабайта карти SD?
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Можно ли часть программ устанавливать не на сам ноут а на внешний носитель и насколько это скажется на их быстродействии?

Краще апгрейднути накопичувач в самому ноуті.
   
Re: ФЗВ. Ноут и внешний диск

Ну людина хоче працювати і вдома і на роботі з якимось специфічними великими програмами.
Вінду, згоден, можна завантажити. А ось інтенсивно використовувати - якщо багато оперативки то одне. Якщо замало, то воно буде туди-сюди диск юзати.
І що то за програми, знову ж таки. Майте на увазі, що, наприклад, якийсь галімий один like на varchar(max) у таблиці на декілька сотень тисяч регістрів робить мільйон операцій читання, якщо не більше. Підозрюю, що щоденне інтенсивне використання середньої величини БД винесе в хлам SD карту навіть вищого класу за декілька місяців. Та й ціна яка у такої карти? Скажімо, терабайт HD по відношенню до терабайта карти SD?
Чтение не проблема - операции чтения флеш не убивают. Проблема запись, точней говоря стирание. Но эти-же проблемы характерны для любой флеш в том числе и SSD. Что до стоимости терабайта, терабайтных SD я пока не видил) наверняка есть, но это экзотика. Да HD дешевле, но HD в бумажник не положеш. Это разные устройства потому прямое сравнение некорректно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія